Buna sunt Bianca si sunt din Brasov, Brasov ...dar locuieac in Sibiu Sunt bruneta cu ochii gri spre vrede si am inaltime 162 cm Nu am preferinte decat la varsta
Nu cred ca are rost sa ma descriu, pot fii subiectiva.
Daca doresti sa ma cunosti doar ca prietena ar fi frumos, celor care le sta gandul numai la sex sau sunt casatoriti rog sa nu se mai deranjeze. armonios prietenie fete sau baieti
fara scrupule..razbunatoare..simpatica....vorbareata..interesanta...cu raspuns aproape la orice (ca toate femeile in general..)...intru-un cuvant- ai ce discuta cu mine, nu te plictisesti (de fapt asta e o fraza!).. asa-asa
nici prea prea nici foarte foarte o relatie deschisa..sa ma distrez..sa scap de plictiseala...fara intalniri la cafea sau sa ne intalnim fizic, numai online, virtual..
Sunt o persoana placuta , cu un spirit tanar de viata , calda , deschisa spre noi oportunitati de a cunoaste si a descoperi placerile vietii ! Aspectul se poate deduce din fotografii ! Caut sa ma redefinesc , sa descopar lucruri si persoane cu care as putea fi compatibila pentru a imparti impreuna experientele vietii .
sunt prea complexa incat sa ma descriu in cateva randuri... placut nu stiu...sa vad in primul rand despre ce este vorba, in general oamnei seriosi cu care pot lega o conversatie normala
Se spune despre mine k sunt o visatoare nebuna, ma cheama Beti -> nu beatrice, elisabeta sau alte nume..ci pur si simplu Beti but u can call me Beth..:P ador ciocolata,teatrul, muzica,oamenii carora le pasa, labradorii si shar-peii,imi plac serile de august,imi place sa cunosc oameni noi, imi place sa calatoresc, sa cant la chitara, sa merg la concerte, imi place la nebunie Directia 5, imi place sa cunosc oameni interesanti si buni, imi plac lucurile originale si baietii inalti, imi place sa citesc, imi place Eliade si Cioran,imi plac ochii albastrii, imi place primavara, imi plac stelele, imi plac oamenii nebuni ..imi place engleza si spaniola.. imi place sa cant si ador sa calatoresc, oricand oriunde, imi place sa fiu eu.. adik o nebuna :D imi place sa mananc, si sa dansez, sa rad..daa imi place sa rad mult, imi place literatura,imi place sa scriu despre anumite lucruri, imi place sa ma trezesc dimineata si sa zambesc pentru ca traiesc ...imi displac oamenii tristi, imi displac oamenii prosti si rai, imi displace minciuna si rautatea, coruptia si prostia, imi place sa plang la filmele romantice si la cele triste, imi place sa iubesc,imi place marea pentru ca ma relaxeaza, imi place cerul pentru ca e albastru, imi place muzica pentru ca trezeste fel si fel de sentimente oricand si oriunde,imi place sa fiu romantica pentru ca am ramas printre putinele,imi place sa dansez prin ploaie,imi place Frank Sinatra si urasc drumul inapoi spre casa... no comment oameni inteligenti cu care as putea discuta absolut orice ..de la politica la oamenii parosi..:P
sunt o tipa care uraste minciuna,caut un tip serios si dornic de o relatie de familie .el poate avea si un copil,cei care nu sunt seriosi sa se abtina/ par castaniu ,ochii caprui .59 kg.ten deschis aspect placut. partener de viata,
Buna. Sunt o fire foarte intelegatoare foarte lipicioasa si iubitoare.. Sunt inalta 1.67 si am 55 kg
Bruneta cu ochii caprui O relatie de lunga durata bazata pe incredere respect si iubire
sunt o fatuca modesta, sociabila si ambitioasa,,,cam atat despre mine, de la mine, mai multe va las pe voi sa aflati...daca vreti ;) nici prea prea, nici foarte foarte :D intalneste-ma si astamparatzi curiozitatea ;) amicitie, prietenie, noi cunostinte, persoane adevarate, etc