Open-mind,glumet,ingrijit,discret,serios si nu in ultimul rand modest. :)
Sunt single, profilul a fost facut din greseala pe cuplu. Eu cred ca acceptabil dar este doar o parere. :)
Stil vestimentar - Casual.
In rest?.. nu s-a plans nimeni, dar oricum restul ramane rest. :) Caut domnisoare sau doamne pentru intalniri de calitate, prietenie, socializare si distractie.
Pun accent pe educatie, discretie, estetica, sanatate si curatenie.
Cine vrea ceva concret, sa-mi scrie, restul e cancan.:)
Va poop!
Sunt un om sincer,serios,romantic, tandru, imi place sportul, drumetiile, muntele, marea, muzica clasica, opera, merg la muzee, teatru, gatesc. Sunt inalt, suplu, corp atletic. Caut o doamna singura, sincera, care doreste sa ne cunoastem, si sa construim o relatie reala, bazata pe incredere, respect, implicare, pentru prezent si viitor.