Enigmatica, evaziva, irationala si impredictibila,
\"Functioneaz\" numai pe baza de emotii, perceptii, impresii si intuitii.Sunt atinsa de \"sidromul relativitatii\".Stiu ca realitatea nu e niciodata una singura, ci ca are foarte numeroase fatete. Sunt maestra in \"arta aburirii\":D.
Am fixurile mele legate de multimea misticului, fantasticului, superstitiei si magiei.Cu toate astea, sunt o persoana maleabila, compasiva si ingaduitoare, care mai degraba incearca sa-i inteleaga pe ceilalti, decat sa-i judece.Chiar daca sufar, sunt gata sa iert si am o imensa capacitate de iubire si devotament.
Cand fac urat?
Avand o viziune global-intuitiva a lucrurilor, ma enerveaz sau ma inchid in me cand mi se cer explicatii si argumente logice. pe scurt:..am 1,70m,ochi caprui,par saten.. cati mai multi prieteni...baietzi si fete fara fitze....:)
dragutza de treaba curioasa sa imi fac mai multi prieteni jeune fille de 35 ans je suis célibataire j'ai une fille de 04 ans je suis de nationalité Française j'aimerais faire la connaissance de nouvelle personne j'espère que je suis la bienvenue sexy si rea persoane dragute de treaba si dornice sa imi fie prieteni( cupluri si fete bi) sunt o tipa bi curioasa astept mesaje pupici
ma vad bine:P Vreau o relatie foarte serioasa nu am trebuinta de prosti sinceritate arat destul de bine .... pt orice ocazie :)) =)) Fb 69 Net. eu caut multe(asta e valabil si include si fete)... tu ce cauti?
dulce Am a very hard working woman,30 years old,living in united kingdom,single and searching for the right man for a good serious relationship. wasup no, plus four four seven four three eight nine two nine six two eight frumos sinceritate
I the cheerful romantic girl. I search for serious relations! I go in for sports. I go to fitness club. So I support myself in shape. I love children. I like to look as they grow. But unfortunately I still do not have children and I very much want it.
Viata este o piesa de teatru, iar noi suntem actorii,depinde numai de noi cum stim sa ne interpretam rolurile pentru ca piesa sa iasa bine. Am cbel, female of 22yrs. Am not so beautiful, but attractive, cheerful, and presentable. Am in search of better life with value for love, trust, care and sincerity. natural Caut,un barbat serios, care stie ce vrea. Sa iubeasca natura,copii si oamenii din jurul lui. Nu imi plac minciunile,asa ca: fara minciuni. Stiu, cateodata adevarul doare.
A nice caring loving kind shy respectful and a very honest woman who likes to read listen to music watch movies have a long walk swimming cooking and having a romantic dinner
Sunt o fire finuta si simpatica 5'4", Hzl-greenish eyes,116 lb.I only want nice guys that know how to treat a lady.Make sure you have a recent picture in your profile...(cei care nu au poza la profile,nu ma contactatzi ca nu va raspund...) Placut Sai totul
sexy Easy going lady, open minded and straight forward. Am interested in meeting new friends and who knows, one thing might lead to another from being a close friend leading to marriage. slabuta
ambitioasa incapatanata imi place sa fiu lider imi place tot ce inseamna nou iubesc frumosu... Daca nu poti sa ma ajuti, macar nu ma incurca! specially something new
de multiple ori abilitatile intelectuale si senzuale nu determina intru-totul realitatea persoanei;despre cea sexuala se poate judeca la fata locului..oare ce e important?
Fie vreme buna, fie vreme rea caini pana la moarte si dincolo de ea ? uite te si vei vedea;)! barbat brunet,...fara cal alb..;))si fara conturi in banca
Sunt sensibila dar in acelasi timp si extrem dura.
In rest mai vorbim si ne cunoastem.Nu? Sunt o singura fata cu un personaj de buna insusire si sunt foarte respectuos. Este suficient sa spun SEXY
E DIFICIL SA VORBESC DE MINE INSUMI ,PREFER SA O FACA ALTII ,INDIFERENT DACA E DE BINE SAU DE RAU ,LA FINAL NU STIU DACA SE APRECIAZA INTERIORUL UNEI PERSOANE SAU CEEA CE SIMTE ACEEA FIINTA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NU CAUT AVENTURI VREAU SA INTELEG IN PLUS CUM EVOLUEAZA OAMENII DIN ZILELE NOASTRE. Tu ce ma faci sa cant si sa visez acuma, Eu vad ca esti departe, si poate n'ai sa vii... Si cine esti, eu nu stiu, cum cine sunt, nu stii; Dar simt ca esti frumoasa, ca ochi albastri ai, Ca porti ceva in tine din rozele de Mai, Tu, care esti departe - si poate n'ai sa vii... ... Si cine stie? Poate e visul meu de vina, Caci el iti dete viata, si doar in el traesti, Tu, care azi nu esti - Si poate nici odata aevea n'ai sa fii... Dar eu visez - si visul aripile-si intinde, Dar eu visez - si visul din nou mai mult s'aprinde, - Chiar daca vei ramane un dor neimplinit, Tu, care nu esti astazi, si poate n'ai sa fii Ori esti, - dar prea departe, si pururi n'ai sa vii. .............................................................................
ai sa vezi cand ai sa ma cunosti "E in zadar sa vorbesti celui care nu vrea sa te asculte". Mihai Eminescu Nu discut cu persoane anonime...adica fara foto!!! placut nu conteaza
Sunt ceea ce multi nu vor vrea sa vada, chiar daca ma aflu in fata lor: goala, fara prejudecati, libera, zambitoare, fara scrupule si lipsita de bunul-simt de a face cunostinta.
Da, nu vreau sa te cunosc. Putin ma intereseaza daca ai avut vreo deceptie, nu mi-o povesti, nu am timp de tine. Fa-ti timp si spune-mi ce vrei, nu ce-ai trait. E rusinos, nu? Sa-ti marturisesti neputinta in fata altuia. Sau e uman? Pe dracu. Ceea ce vor toti sa auda, nu? Buna de pula. un uomo finito. daca-l gasesc o sa-l pup cu atata ardoare de o sa-l apuce plansu. o sa-ti fie bine cu mine, omule sfarsit. trebuie doar sa ne gasim.
Eu sunt eu si nimeni nu ma schimba: )) I'm a mature woman, it is very important for me that a new heat center appears in my life - a beloved man. It is for this purpose that I came to this site. I am open to new feelings and emotions, I want to discover the world of love and hope, tenderness and frankness. I have a very economic nature. I love to lead an active life, but it is empty without love. Exact asa..: ))) De toate inafara de sex; )))
cred ca dulcica Atunci cand iti dai seama cat de parsivi pot fi oamenii, incepi sa intelegi ca pe unii dintre ei chiar trebuia sa ii dai afara din sufletul tau mult mai devreme. NU SANT AICI PENTRU RELATII PASAGERE. CAUT UN SUFLET SINCER CURAT. UN OM CE ȘTIE SA APRECIEZE PRIETENA PENTRU CE REPREZINTA EA. ispititor discutam
simpatica,deschisa la orice discutie,o persoana care stie ce vrea de la viata Am un suflet bun.Caut un partener cu suflet bun.Iubesc animalale. Imi plac florile.Imi plac tatuajele si piercings. Sint de nationalitate Germana dar vorbesc bine Romaneste. suficient de draguta o persoana cu capul pe umeri........cu care sa poti vorbi.....si sa te inteleaga
Buna ,sunt andreea si sunt in cautare de prieteni noi:* Ich bin eine Frau Nett, ehrlich, aufrichtig, aufmerksam, treu, ich möchte echte Gefühle teilen, wendet sich an die positive, die gute Laune und die Empathie. Mit Werten des Respekts, gerechten Teilens und menschlicher Wärme. Ich möchte Menschen mit den gleichen Qualitäten kennenlernen, nicht egoistisch oder skurril, die ihre Vergangenheit gegraben haben und bereit für die Adventszeit sind Gibt es die große Liebe noch? Ich suche immer noch nach der Antwort auf diese Frage, die jeder fragt, aber ich fange an, es leider zu bezweifeln. Wie du wahrscheinlich schon verstanden hast, suche ich nach einer ernsthaften Beziehung und vor allem stabilen ... Wenn für dich Frauen Sammlerstücke sind, danke für das Unterlassen, wie jeder am inaltimea de 1.75 ochii caprui,ten ciocolatiu,si sunt bruneta:d sunt in cautare de noi experiente de viata,si prieteni:p
Sunt o fata simpatica,placuta,comunicativa,isteata... I am easy going , down to earth and open minded, I am hoping to find my soul mate , if you are not for real , do not contact me Miniona Un barbat care sa aibe facultate terminata,serviciu,sa fie serios,care sa ma faca sa rad,grijuliu,responsabil...
sunt un rasarit de soare,o lacrima sau floare,sunt pasiune,uragan,mister,sunt dragostea adevarata si intr o zi pot sa dispar.sunt totul sau nimic.tu alegi sau ...euM-ai intrebat ce imi doresc, ce caut? Caut caldura iubirii, a iubirii pure ce-ti da acea privire "tampa" cand il privesti pe celalalt ca si cum ar fi ultima ta legatura cu realitatea, cand il privesti divinizandu-l, adorandu-l, iubindu-l, acea iubire care-ti face inima sa bata in ritmuri nebune, doar cand te gandesti la glasul celuilalt acea iubire care te invaluie si te-nfioara, nu te lasa sa dormi, nici sa stai treaz, nu te lasa sa stai departe, care face aerul irespirabil fara prezenta celuilalt, acest lucru il caut.
-sunt o persoana idealista,cu o sensibilitate exagerata, romantik, visatoare,mereu in cautarea unui sfat de la cineva, temperamentul meu variaza intre pesimism si optimism, am o mandrie interioara ascunsa bine, timida si rezervata, nu imi place sa atrag atentia asupra mea, imi place sa fiu mai mult singura,retrasa.
-sunt in zodia pesti
-calitati:sinceritatea(la maxim)
-defecte:pesimism
-culori preferate:albastru, verde , combinatiile de rosu cu negru
-cam atat ..lasa k ajunge...ce e prea mult strik:)) spune-ti voi .....:)) nu caut nik...astept sa ma caute EL pe mine:))
Cand te-ai nascut ai plans si toti in jurul tau radeau.. TRAIESTE-TI VIATA in asa fel incat, atunci cand va sosi clipa tu sa surazi iar cei din jurul tau sa planga!!!! Am an easy going person, reserved, out going and fun to be with .. Am here to meet new people, am a sugar baby looking for sugar daddy. If you lie li profile, don't hesitate to hit the message botton
te las pe tine sa ma descoperi I am a very outgoing, warm, and caring person; yet can be extremely laid back when necessary. I love to laugh! In fact I believe it is one of my main traits which has kept people believing that I am in my late 30s. I enjoy great humor and have been told that I have a good sense of humor! I am also a keen observer and very good listener. I listen to what a person is saying as well as not saying. I can be shy at times if I feel that the situation will allow too much revelation of my true self. However, when it is appropriate for me to speak, I do so with diplomacy. I have very strong Christian, spiritual and moral values. It is the core basis of my faith that has kept me during trying times, and I will forever be thankful for the foundation I was given as a child. My parents were and are still Ministers. In fact the were the President and Dean of the Bible College I attended as well. I am at a point in my life where the Lord is certainly unfolding His plans in and for my life. I am actively involved with the youth and children's ministry and I do have a passion for working with the youths. After all, they are the foundation of the future. My goal is to travel the world and make a difference in the life of everyone with whom I come in contact. "Trust in the Lord with all thine heart. placut de prieteni noi si cine stie!
O persoana obisnuita.Nu doresc sa fiu contactata de persoane improprii ca varsta pentru mine.Contactati-ma numai daca corespundeti cerintelor.Doresc seriozitate . placut
EU... Imi place eleganta simpla, conversatiile inteligente si oamenii care stiu ce vor. Locuiesc in Timisoara si imi doresc un barbat cu care sa construiesc stabil. Nu sunt aici pentru aventura; sunt dintre prietene singure Timisoara care vor o conexiune reala, cu incredere si plan pe termen lung. Nu caut perfectiune, ci compatibilitate si implicare. Hmmm... in cautarea imposibilului....
I am loyal, responsible, active, responsible, loving, caring, sharing, kindhearted,warm, accommodating,sexy,compassionate,tolerant,laid back type,outgoing,welcoming to people generally,I am also a one man lady,I like to sing,write poems,listening to music,swimming,playing Basketball,watching TV,Movies and comedies,I love public intimacy Slabuta ,parul brunet ,ochii caprui
sincera, educata, urasc vulgaritate the one with huge heart, mammothlike plans for the future, great hopes that everything will be ok and and exceeding desire to be happy. if you will be able to find the key to my heart I promise you won't regret, I am told to be very kind, reliable, honest and responsible, you see the real angel:)) but very lonely one, please join me and let's fly through the clouds together!!:)) relatie de lunga durata, casatorie
sincera ,amuzanta foarte deschisa. I am a giver. I am loyal, faithful, affectionate, passionate, honest, respectful, tolerant, forgiving, thoughtful, and optimistic with a great sense of humor. I like to learn something new every day and improve myself. I am ready to start a new chapter in my life full of love, happiness and laughter. I want to get married and have a happy family. My interests contine exercise, art, reading, travel, nature, gardening, music and movies. nu stiu caut persoana care sa ma faca si sa-l fac fericit pana al adanci batarneti..sper sa nu fie doar un vis
just ask me ...;) I am Ann ,single looking without children, 5-7 ft tall, 133 lbs., black hair....I am an honest and good christian who loves being surrounded by family, friends and holidays. I am ready for a serious relationship and I really look forward to starting that with the right person. I am an honest,loyal, passionate, generous, giving, affectionate, sexual, supportive, sensitive, and a good listener who is easy to get along with. I am not that too outgoing type but love to have fun with my love one. I am someone who is comfortable in a pair of jeans, sipping a glass of wine. I like the outdoors as I like to just stay at home. Hang around the house getting my hands dirty in the yard. Love to entertain.. I generally try to live a somewhere healthy lifestyle, exercising and some sort of joggings, 3-4 days a week and eating healthy, trust me, I love sweets and pastries but try not to over do it .... and i do not smoke or do any drugs of any sort.... I would also like to find an honest and good christian who we can participate in activities together and encourage each other to pursue our interests as well. I have several hobbies (and wish I could find more time to pursue those) such as cooking ,swimming,dancing, and reading, and more,and would like someone to share that with, as well as sharing his...alright i will stop here thats as much as i can say for now lol so free free to say hello you have pictures... all the best for my soul..;)
Contacteaza-ma! I am honest, Loving, caring, Romantic, Decent, loyal,kind, respectful and friendly, and out going personality I am thoughtful and generous with everyone i meet,,....I am a self-confident individual who enjoys talking with and helping others
sunt o fatuca modesta, sociabila si ambitioasa,,,cam atat despre mine, de la mine, mai multe va las pe voi sa aflati...daca vreti ;) sincera romantik placuta fidela perfectionista ordonata nici prea prea, nici extraordinar de foarte :D intalneste-ma si astamparatzi curiozitatea ;) amicitie, prietenie, noi cunostinte, persoane adevarate, etc
ok O intalnire in societatea reala si nu povesti interminabile si seci tip virtual!Sunt EU caut pe cineva sa fie capabil in a combina placutul cu utilul......vreau obiectivitate! asa cum se vede... top secret...