sunt genul de persoana care nu regreta cand face ceva.. imi place sa simt distractia , placerea , sa am cati mai multi prietenii sa ne distram toti sa tinem legatura .. cam atat arat bine cred la varsta pe care o am si sper ca si peste 20 de ani sa ma mentin caut prieteni baieti si fete care doresc sa ne intanlim diferite activitati sa mergem in calatori etc ..
Enigmatica, evaziva, irationala si impredictibila,
\"Functioneaz\" numai pe baza de emotii, perceptii, impresii si intuitii.Sunt atinsa de \"sidromul relativitatii\".Stiu ca realitatea nu e niciodata una singura, ci ca are foarte multe fatete. Sunt maestra in \"arta aburirii\":D.
Am fixurile mele legate de lumea misticului, fantasticului, superstitiei si magiei.Cu toate astea, sunt o persoana maleabila, compasiva si ingaduitoare, care mai degraba incearca sa-i inteleaga pe ceilalti, decat sa-i judece.Chiar daca sufar, sunt gata sa iert si am o imensa capacitate de iubire si devotament.
Cand fac urat?
Avand o viziune global-intuitiva a lucrurilor, ma enerveaz sau ma inchid in me cand mi se cer explicatii si argumente logice. pe scurt:..am 1,70m,ochi caprui,par saten.. cati mai multi prieteni...baietzi si fete fara fitze....:)
Sunt timida, deschisa, o persoana de incredere, ambitioasa, imi place sa ma distrez, serioasa, imi plac filmele si o companie placuta Aspect fizic placut, inalta, constitutie atletica, blonda, ochii albastrii, picioarel subtiri Sunt inteligenta, ma adaptez rapid, respectuasa
Imi place sa ma plimb sa descopar frumusetile naturi sa comunic cu persoane sa fac meditati cu copii Bruneta slaba ten creol ochii negri 22 de ani Domni cu bun simt care vor sa ofere un muc cadou unei fete dragute
Nu cred ca are rost sa ma descriu, pot fii subiectiva.
Daca doresti sa ma cunosti doar ca prietena ar fi frumos, celor care le sta gandul numai la sex sau sunt casatoriti rog sa nu se mai deranjeze. armonios Fete De Produs. prietenie fete sau baieti
dragutza de treaba curioasa sa imi fac mai multi prieteni sexy si rea persoane dragute de treaba si dornice sa imi fie prieteni( cupluri si fete bi) sunt o tipa bi curioasa astept mesaje pupici
Ca toata lumea cu defecte si calitati Nici slaba nici grasa muultumita de mine M-am saturat de oameni falsi cu doua fete vreau om care sa stie ce vrea de la viata
Instructor aerobic ,imi place sa rad, sa cant,imi place viata asa cum e ea,ador drmuetiile pe munte intr-o companie agreabila,ma consider o femeie cu capul in nori, dar cu picioarele pe pamant. blonda,ochi verzi,1.67 m,corp atletic un barbat intre 35-40 ani, atletic, cu ochii verzi , un om care are ceva de spus.
sunt o tipa cu caracter,imi place sa ma distrez in companie buna 1,67.........90-64-88......50 kg caut persoane cu care sa dialoghez si sa n-e satisfacem reciproc
Sunt o fata de treaba serioasa si sincera. Sunt blonda cu ochi albastri ,inaltime potrivita si slabuta. as cauta sa am multi prieteni din toata lumea.Si atat fete cat si baieti.Sa aiba simtul umorului,sa nu fie cu fitze.In concluzie sa fie de treaba.
Sunt o fata sincera,indreaneata,linistita,pentru mine sinceritatea si increderea este nucleul unei relatii. Imi place foarte mult sa fac sport deci pot spune ca am un fizic atletic. Caut un barbat adevarat cu experienta de la care sa am ce sa invat..Vreau sa ma iubeasca si in acelasi timp sa ma respecte.
Toti agramatii,barbatii cu probl. care vor sa-mi planga pe umar si sa-mi pateze camasa, cei ,,jenant\'\'de tineri care au descop. de curand ca sunt si ei barbati, cei care se ascund in spatele unui profil, dornici de tumbe si gimnastica la saltea, sa vina la mine. Exact cum ma percepeti, totul e in mintea noastra. Acul in carul cu fan. Normalitatea, ce sa caut? E plina lumea de nebuni. Sunt peste tot, s-au raspandit precum buruienile.PS: Mai lucreaza cineva in tara asta?Toti sunteti directori. Sau o fi aici o sedinta?
e aiurea sa completezi acest camp... complet nepotrivit... si nu stiu cine reuseste sa ramana obiectiv vis-a-vis de el/ea insusi/ insasi... normala ceva nemaigasit
inimaginabil, special ... :)
sunt o fire comunicativa, care doreste sa cunoasca cat mai multe persoane..sunt o persoana putin incapatanata imi place distractia si voia buna! nu imi place sa fiu mintita si urasc prostia! am o inaltime de 1.71 o greutate de 68-69kg imi place sa fac sport, astfel sa ma simt bine in propria mea persoana imi doresc sa gasesc peroane inteligente cu care pot vorbi diferite subiecte..niste firi deschise si comunicative..
Sunt o persoana frumoasa cel putin asa ma considera cei din jur imi plac cumparaturile si sunt modesta! Sunt o fata putin mai inalta am ochi albastri sunt blonda si nu sunt nici grasa nici slaba Caut un iubit pentru ca sunt singura
Fire vesela ,sensibila si sentimentala iarasi?....ok!
170cmm,63kg,, capruie la ochi si castanie la par. imi place sa vad partea frumoasa a oamenilor si sa ma incred in ea. Sunt aici in cautarea unei relatii de lunga durata , serioasa, frumoasa,caracterizata de multe sentimente si de ce nu si,,,,multa,multa dragoste, alaturi de un suflet cam de 48-54 ani.
Am cerut prea mult?
Imi construiesc usor usor fericirea avand mare grija sa nu ranesc / zidesc sau incurc pe nimeni ... 1,83 inaltime :)) oameni cu simtul umorului si cei 7 ani de acasa....:)