sunt ok stellasmadu@ymail.com nu pot raspunde la mesaje si nici nu pot sa le citesc barbatii au cuvantul distractie, prietenie,intotdeauna mai e ceva de invatat
mmmm.... las pe altii sa ma descrie i am very simple and easy going person i love to be around good people all the time and i am very understanding and opened mind person..i love to read at my free times placut relatie de lunga durata
I am kind, but strict, beautiful, but faithful, tender and caring. I believe that life is a gift and we should appreciate every moment. I have strong values in life and want to confectionate a strong family. I easily make friends and trust people. I am a devoted friend, always ready to help.
Toata societatea are perioade bune si proaste.Trebuie sa te obisnuiesti sa traiesti cu asta. In loc sa ma simt deprimata si doborata, traiesc dupa o formula...cea a cunoasterii!!! De o folosesc, invat din toate perioadele..bune,rele! Is in zona de confort! In viata reala...exista anumite lucruri pe care,pur si simplu nu le poti face!Oamenii care spun copiilor ca pot face ce vor,nu sunt realisti; unele lucruri pur si rudimentar nu sunt posibile. Cu toate astea,nu vrei sa-i descurajezi! Ramai sceptic,optimist si...alegeti batalia!!! Cand crezi ca poti castiga, ia-o inainte cu toata forta...insa, da-ti seama care-ti sunt limitarile!
Sunt o persoana normala cu calitati si defecte.Daca vrei sa stii mai multe intreaba..... African woman full of life good vibes always .. hard worker independent and loving. Aspect placut.Multi spun ca arat bine .Te las pe tine sa tragi concluzia..... Eu stiu ce caut...numai ca...mai greu..gasesti ..un tip comunicativ, tandru,iubitor,care sa ma accepte asa cum sunt.Fiecare are si defecte si calitati important este sa le recunosti si sa le indrepti.
sunt o fata simpla modesta fara vici si cu bun simt! I am a single looking for a true love, who knows and understand what a true love desire to love and been loved in return... aici va las pe voi eu nu ma pot descrie pai ... caut distractie placere si ... sa fim aman2 multumiti
Uita-te te rog la profilul meu si constientizeaza ca in spatele acelui profil sta o persoana mult mai complexa. Intuitia poate fi utila. Fără persoane lipsite de bun simÈa. Dispozitie materială bună nice...(parerea mea) ;) un barbat cu simtul umorului, vorbaretz si dragutz :D
sunt o fata perfect normala,incerc sa ma apar de prosti... Sunt o sotie de casa nu am avut relatie sexuale locuiesc la apartament astept barbatu corespunzator cum se vede.astept critici!!!! e ceva de gasit pe aici?
I am romantic, loving, caring, understanding. I love to see people around me happy. I like swimming, dancing, traveling, skiing, horse riding and sporting. I also like sporting. I like animals too
cu simtul umorului I am a gracious and sincere woman with good morals and a caring personality. The best way to describe myself would be that I am a happy woman; Apart from that I work as a the make-up aryist which I enjoy very much. My work colleagues are like my second family, I guess because I am a warm and honest woman people tend to grow close to me. I am honest and I say things how they are, I am also a great believer that life is precious and needs to be lived to the fullest and this is why I am here, looking for my piece of happiness. I am ready to love and be loved back as well give my everything to the other person. What I value the most is confidence, openness and honesty in people. sportiva un barbat cu caracter
veti descoperi singuri I am a single hard working and responsible woman. I am a good listener, kind, loving and humorous. I like to cook, watch good educative programs, gardening,reading and listening to music. I believe in love but i believe more in unconditional and honest love. I am looking forward to a solid relationship with a responsible man who is serious, God fearing and knows exactly what he want and is not confused about it.
sexy si atat Sunt o femeie in continua dezvoltare. Ma straduiesc sa invat din orice conflict,esec,experienta...viata nu este plictisitoare. Sunt puternica,sunt ambitioasa si stiu exact ce imi doresc: imi place sa ma indragostesc,pt.ca prietena indragostita este cea mai frumoasa femeie iar, iubirea este adevaratul fard al femeii. Imi place sa aleg nu, sa fiu aleasa! Imi plac lucruri de caracteristica pe care nu le poti cumpara cu bani...ci doar cu bunele maniere,integritate,respect,rabdare,eleganta,incredere,iubire si nu in ultimul rand,bunul simt. " Iubirea ne tine tineri si frumosi " A iubi inseamna viata...restul nu inseamna nimic si nu vreau nimicuri in viata mea! Un barbat se indragosteste de ce vede,o sotie se indragosteste de ce aude!! ... "Domnii "fara poze la profil si fara bunul simt,rog a-mi ocoli profilul!!....Am o intrebare pt.voi distinsi domni ce va cautati sufletul pereche, sau jumatatea pe acest site...ce va determina sa atasati poze la profilul vostru de cand ati fost generica, soldat,sau chiar poza de la initialul buletin...va este jena de voi ,de cum aratati in prezent?!!! Acest site stiu ca este facut pentru a-ti gasi persoana , pe care ti-o doresti sa-ti fie alaturi si nu pentru aventurieri. Aventuri de-o seara,gasiti pe centura . Aventurieri,conturi false si alte specimene ,sa nu ma contactati.
Daca esti curios o sa ma despcoperi new here and i hope i do find what i like and i am a bit shy so try and text me so that we can start a a chat thank you see you in my inbox Placut :::
Imi vor o relatie care sa duca la intemeierea unei familii. Sunt independenta, incapatanata si caut oameni de calitate, cu valori morale normale si infatisare fizic placut, care pot macar intretine o conversatie. Fitosii, printisorii, baietii lu` mama, nu au ce cauta in viata mea. As prefera sa ai studii superioare, dar si mai mult as dori sa nu fii vreun frustrat, indolent sau misogin. Sunt genul de persoana care se descurca sa schimbe un bec, sa unga un lant (de bicicleta, caci e una din pasiunile mele) sa bata un cui si altele, dar ideea e sa nu trebuiasca sa le fac tot eu. Si nu, nu ma omor cu statul la cratita, (pot gati) dar pot si comanda mancarea daca am avut o zi prea plina. S-ar putea sa vreau sa ies la o cafea cu tine dupa 5 minute de conversatie sau nici dupa o saptamana.. depinde de tine. Eu sunt pe aici..:) Pe scurt, caut pe cineva care sa imi suporte defectele, sa imi adore calitatile si pe care sa mi-l doresc alaturi chiar si cand ma enerveaza! :))))
Intreaba si vei afla. Pentru cei cu mintea mai inceata , care au sarit peste citirea profilului sau nu au inteles, mai repet inca o data ca sunt casatorita. Nu caut aventuri sau iubiti , caut doar sa imi fac amici , atat si nimic mai mult, nu va mai obositi cu fel de fel de propuneri, veti primii ignore fara discutii. Vino si vezi Baiat atragator
Frumusika I am loyal, responsible, active, responsible, loving, caring, sharing, kindhearted,warm, accommodating,sexy,compassionate,tolerant,laid back type,outgoing,welcoming to people generally,I am also a one man lady,I like to sing,write poems,listening to music,swimming,playing Basketball,watching TV,Movies and comedies,I love public intimacy Sexy Ce nam gasit
sunt o
dragalasha. My life is like a merry-go-round: lots of people and events happening around me, I can say that I never feel dull, there are lots of interesting things for me, I have wide range of hobbies, but a. but I need to find the centre for my lifea.. and I want this centre to be my love, my relationship with beloved man!! blana un barbat care sa merite ce ofer eu
Imi caut un partener...Sunt disponibila fac orice imi cere... Always smiling, positive, energetic, creative, kind and responsible woman. Of course I am not perfect but I always try to become better and listen to others Sunt sexy am ochii caprui parul lung si brunet...
nebunatica,amabila,comunicativa. i am a honest, loving, caring, faithful and friendly lady micuta... sa cunosc cat mai numeroase persoane,obiceiuri si limbi straine :)
:::)))) lady with great hopes to find a person who wants to live by my side, who also hopes to find in me a friend for life, in all his worries and in all sincerity. I like to live carefully, happily and comfortably, friendship should be the ground for a common life, without limiting the other, without hindering anything, but so that everyone can be encouraged and strengthened. I would be very happy to receive your reply. Sincerely Placut Un barbat care sa vrea o relatie seriousa
Un suflet curat In cautarea unui coleg pentru timpul care a mai ramas pina se trage cortina vietii mele,care sa-mi pune la dispozitie liniste si sprijin. Frumusica. Un suflet bun
oare putem respira fara iubire... Pretentioasa si greu de convins sa imi placa cineva care este convins sa aiba un copil cu femela potrivita placut in cautarea clipelor speciale...
i don't like speak about myself because usually there are so many emotions, memories and thoughts that i have in my mind that it's so hard to chose only a few words to describe this. And i would prefer much more if there was a chance to look into my eyes because the whole world is reflected into them. what exactly? there is happiness because i am surrounded by marvelous people who i love and who loves me. there is excitement because waking up every day, there was no a day when i wasn't surprised with the clouds on the sky, with the tree that changes its colors every day, with passers-by who i meet on my way somewhere. there is love not only to people but also to things, to nature, to life. There is joy because i know that each situation in my life both pleasant or not really is teaching me something and i am trying to learn. but there is also some sadness sometimes because i miss one very important person in my life whom i can wait as long as it is necessary but i will better go towards him. maybe here i'll meet who I need and who needs me...
dulce ca lamaia si acra ca mierea Wwll i am here seeking for a serious and a long term relationship with with someone i can spend the rest of my life with if you interested just send me a message and let have some chat feminina daca vrei RESPECT RESPECTA-MA si TU.
Atragatoare ma atrag si fetele Sociabila si prietenoasa. Sunt multumita cand intalnesc persoane noi, dar nu leg prietenii cu toata lumea. Am abilitatea de a vedea dincolo de masti cu nespus de mare usurinta. Ma pun usor in derma celuilalt, chiar daca nu am trecut prin aceeasi situatie.Sunt o persoana care detesta atitudinile rigide. De aceea respect gandurile si comportamentele diferite de ale mele. Nu imi place sa actionez dupa prejudecati si ii accept pe ceilalti asa cum sunt ei. Nu critic actiunile celorlalti si dau dovada de multa ingaduinta.Ma adaptez mai greu schimbarilor din jur, fie in gandire, conduita sau temperament. Constinciozitatea si responsabilitatea sunt 2 dintre atributele care ma caracterizeaza in marea parte a actiunilor pe care le intreprind. Slabuta sani medii par brunet Dor distractie si conversatii perverse fie cu baieti sau fete
eu sunt...eu A judeca omul-nimic mai usor. A-l cunoaste-infinit mai greu. din punct de vedere fizic sunt o persoana comuna, cel putin asa cred eu... persoana care sa ma completeze
las la aprecierea altora Single mother, loving , caring with Good sense of humor .. love movie, beach walk, concert, bowling, dart, and camping .. :) o persoana compatibila cu o tauroaica
Am un suflet bun.Caut un aliat cu suflet bun.Iubesc animalale. Imi plac florile.Imi plac tatuajele si piercings. Sint de nationalitate Germana dar vorbesc bine Romaneste.
....foarte ambitioasa..comunicativa si descurcareatza;) BUNA TUTUROR.SINT O SOTIE F SERIOASA PUN MULT SUFLET INTR O RELATIE SI CER ACELASI FAPT SOTULUI MEU. NU MI PLACE SA TRISEZ SI NICI SA FIU TRISATA , SINT CORECTA ONESTA SI CU BUN SIMT. muncesc din greu pt a ma face plcuta mai intai de mine si apoi de restu... cateva si bune:))
Sunt o fire linistita , calma , prietenoasa . Vrei sa afli cate ceva despre mine? O sa iti povestesc iute o mica parte din ceea ce sunt, ceea ce cred, ceea ce simt. Numele meu este Mihaela. Cred ca sunt putine persoane care ma cunosc cu adevarat. Nu pot spune ca sunt un om rudimentar sau usor de inteles. Sunt o fire contradictorie, complicata. Și apreciez enorm oamenii care incearca sa ma inteleaga si nu se grabesc sa ma judece. Sunt zile in care comfortul patului meu imi aduce cea mai mare satisfactie, dar sunt si zile in care ma pun in miscare si la sfarsitul zilei, cand trag linie, sunt uimita si eu de cate am reusit sa fac. Sunt momente cand devin egoista,cand ma gandesc doar la mine si trebuie sa recunosc ca uneori, lucrul asta m-a scutit de cateva suferinte in plus la momentul respectiv, dar m-a si dezavantajat in timp. Ma inspaimanta ideea de a fi neputinciosa. De a privi un lucru, o situatie, un ocazie fara a putea face nimic pentru a-l schimba. Ma inspaimanta faptul ca deseori, realitatea te ajunge din urma si iti arata cat esti de amicaa pentru ca da, uneori, nu e vorba doar de vointa. Uneori, oricat de mult ai vrea sa fie altfel, nu iti sta in putinta sa poti transforma acel ceva. Cred in DOI, cred in prieteni desi pana si prietenia a transformat in timpul de fata un lucru relativ, cred nu-ti ajunge o viata pentru a cunoaste un om cu adevarat, cred ca printre lucrurile pe care ar necesita sa le traim de mai multe ori in viata se numara copilaria. Copilaria�a mi-ar placea sa vorbesc mai mult despre asta, dar devin nostalgica atunci cand o fac. Nu vreau sa devin nostalgica acum.Imi place viata. Imi place sa ma simt bine, sa fac ce-mi place, sa am in preajma oameni alaturi de care ma pot dezvolta. Imi place muzica buna, pe care nu pot sa o traiesc decat daca o cant. Imi plac concertele live si de fiecare data ma intorc de la ele fara glas, dar plina de viata.Nu imi plac oamenii aroganti. Oamenii care se cred superiori, desi intelectual sau spiritual, nu sunt. Nu imi plac oamenii care isi rezolva problemele intr-o maniera agresiva. Nu imi place sa fiu tratata ca pe un obiect. Urasc sa mi se impuna lucruri sau sa aflu lucruri neadevarate despre mine. Nu pot spune ca nu ma afecteaza intr-o oarecare masura, diferita, in functie de fiecare om in parte, ce vad sau ce aud. Nu pot spune ca m-am obisnuit cu rautatea care poate exista in oameni si nici nu cred ca o voi face. Nu pot spune ca sunt o persoana calma care trece cu rabdare peste toate mizeriile, dar dupa ce ma aprind, imi trece. Mi-am dat insa seama ca nu trebuie sa demonstrez nimic, nimanui. Ca important este sa fiu impacata eu cu mine, sa fiu constienta de lipsuri si sa incerc sa le acopar, pentru ca indiferent de situatie, sa pot spune cu mana pe inima ca nu mi-e rusine de ceea ce sunt sau ce am facut. Am invatat ca parintii sunt cea mai mare comoara pe care ne-o da Dumnezeu. Ca indiferent cat gresim, cu ce gresim, in inima si in ochii parintilor nostri vom fi mereu cei dintai si singurii care conteaza. Am invatat ca Dumnezeu iti scoate in cale oameni care sa te ghideze in momentele cheie din viata ta. De multe ori, tarziu iti dai seama care a fost scopul acelui om aparut in viata ta si de ce in momentul respectiv. Am invatat ca iubirea te face sa te simti deopotriva, cel mai puternic si cel mai vulnerabil om de pe pamant. Cam atat despre mine sper ca nu v-ati plictisit...Va doresc o viata plina de placeri Bruneta , ochi caprui , ten creol Prietenie de lunga durata eventual casatorie
Je suis a la recherche d'un homme sérieux sincère honnete et fidèle qui sait ce qu'il veut dans la vie pour une relation sérieuse et durable baser sur la confiance et le respect mutuel
fire vesela, sportiva, entuziasta, comunicativa, romantica, iubitoare sport, calatorii, muzica buna. .Daca esti un suflet cu calitati asemanatoare cu mine, astept sa ne cunoastem.Nu vor sa fiu contactata de persoane mult mai tinere.si nici de barbati casatoriti.Doresc o relatie de lunga durata nu aventuri..posibil casatorie. ce vreau