sunt o persoana sincera... cateodata mult prea sincera. adevarul e un lux pe care multi nu si'l permit...yo da :P Ciao. Sunt livia din baia mare singura As FI dorit un partener de viata...dar cum sunt PE cale de disparitie. Oameni seriosi ..cinstiti si de omenie .cu credinta in Dumnezeu ....totusi speranta moare ultima.. Am zis maI incerc. O data ca poate poate so gasi unul pt. Mine ..EU sunt credincioasa si nu mi plac mincinosi si ipocrizi..ii rog da sa abtina . asa ca cine vrea sa ma cunoasca mai bine..sa ma caute aici..va vor succes ! va place sau nu va place, alta mama nu mai face :) nu caut nik deosebit...
mdea eu sunt eu si sunt o diva:P asa zic uni iar alti zic k sunt figuranta ...etc fiecare cu parerea lui dar eu zic k sunt d treaba;) Vor ca toata multimea sa?i gaseasca perechia ?i sa fie fericiti sa aiba multi copii,pentru ca viata e cumplit de scurta ?i nu avem timp prea mult pentru ai altera pe cei ce ne ?nconjoara. un alura fizic placut...multora le place cateodata mai putin mie:P .... nu caut nimic in mod rarisim ....poate doar persoane cu kre s mai vb...k tot m-am inscris aici;)
sunt o fire comunicativa,sufletista si intelegatoare Sunt o persoana indeajuns de atipica (nerdy), sunt medic de familie, prefer youtube comparativ cu televiziunea, imi place sa invat lucruri noi. Admir Nerdfighteria. Pasionata de filme bune, de la Deadpool si Suicide Squad pana la The shawshank redemption, Winter's tale si Bad Moms. Pasionata de carti bune, de la medicina si farmacologie la new adult, young adult si romance. Bautura mea preferata e ceaiul cald ;-) poza va arata profilul fizic un baiat cu bun simt,intelegator,afectiv
Femeie, 24, Necasatorit(a)
Bistrita Nasaud Romania
sunt o fata serioasa dar stiu sa ma distrez cu prietenii cand e cazul Ca parte din comunitatea de fete singure bucuresti, imi vor un barbat hotarat si responsabil. Sunt optimista, feminina si gata pentru o relatie asumata. cred ca arat bine si ma simt bine in pielea mea caut un barbat dragut, cu simtul umorului, fidel, pentru o relatie serioasa, stabila
I am a person who is positive about every alura of life. There are many things I like to do, to see, and to experience. If you are interested in knowing more, read my articles or take a look at my pictures. Do not expect too much, and keep your sense of humor. i`m a brunette with two gorgeous eyes. I`m not a Barbie girl i`m a natural women with normal character. i`m looking for a special guy, understanding and loving me.
las la aprecierea dvs I am easy going , down to earth and open minded, I am hoping to find my soul mate , if you are not for real , do not contact me asa,si asa un uratel asa ca mine
Desteapta cuminte stiu sa gatesc . Caut om serios . My name is Anna. I live in small city, which name Zvenigovo. I love walks at the moon. I very much like swimming. I well prepare for food and very much I like it to do. I very much love children. It is very interesting to observe as they grow also each day make new opening. I think, that my life is boring also I very much would want to find the man which would love me, respected, and with which I might test even a few adventures. In Russia I have not found such person. To me and life I flies by 29 years past, and I do not have neither the loved person, nor children. And I very much would want it. Therefore I ask. Respond my love!!!!!!! I wait foryou!!!!! Placut Barbat
Ma numesc Roxana, am 19 ani si sunt o fire perseverenta! :) I'm an independent woman and can stand on my own two feet,am single and caring,kind,friendly very easy to get along with am social,romantic,passionate,intelligent,cool headed,adaptive,I'm a gentle lady an easy going girl,I am a very intelligent,caring, giving, open minded,understanding,romantic, loving, sensitive, good listener,have a big heart and i do believe in the truth and honesty Placut Barbat serios
Cute,
Smart,
Good sense of humour,
Good heart,
Dirty mind,
Mentally fucked up. Fara Separate nu ma intereseaza relatile pasajere caut Un Barbat Cu Capul pe Umeri care stie ce frea de la Viata Preferabil de Varsta Mea sau 6 ani maxim mai mare fara Supararare Domnilor de pe Acest Saite. Perfecta friends with benefits
Sunt o persoana draguta,spontana,vesela,optimista. Basically I love life and I love living life. I enjoy the outdoors, traveling, restaurants, laughing, goIng to events, and sociaLizing with quality peOple. I have travelled vastly. Its just better liVing and sharing lifE with someone else . Ia€™m originally from Malaysia and have lived in a few different couNtries. I enjoy being active, healthy and Staying fit. FaMily and quality friends Are importanT to me. If youa€™d like to know more Say a€śhia€ť Va las pe voi sa descoperiti asta. Seriozitate
Am invatat sa apreciez tot ceea ce primesc. Insa de multe ori privesc in spatele a ceea ce se vede, la pretul ascuns ochilor si inimilor grabite, sa vad cat a costat cu adevarat. Fiindca tindem sa trecem de multe ori cu vederea pretul adevarat, fara sa pretuim la justa valoare ceea ce primim. Si sa nu ne dam seama ca intr-o simpla imbratisare putem primi uneori, nevazuta, chiar inima unui om.Am invatat ca, inainte sa judec, sa privesc dincolo de ce se vede. La pretul deplin al gestului care-mi sta in fata, ispitindu-ma sa il judec, fara sa stiu cat a costat, de fapt, cu adevarat. Cine stie cate imbratisari simple aruncam dispretuitori la gunoi, fara sa stim ca in vreuna dintre ele statea poate asezata, cu multe jertfe, dupa numeroase chinuri, lacrimi si dureri, inima unui om. Si inima unui om nu are pret... un barbat ADEVARAT
I am a happy person, i love to smile laugh,i think am a very down to earth and easy going, i love cooking, listening to music,spending time with family.. i am a person of confidence optimistic, lovely and a simple girl.. you tell me :P to make friends and meet new civilisations and people. l do not look for sex or 3 / 4 relations... discover me and you will see what l am looking for
sunt frumoasa, desteapta, sincera, mai pe scurt sunt buna........... dar nu ma vede nimeni!!! Buna.sunt o fata de 26 de ani care cauta o relatie serioSa cu cineva din statele unite.Am facut scoala in America si lucrez ca si clinical laboratory scientist la Cleveland Clinic.Sunt modesta, serioasa si nu caut o aventura. nu se vede?
Desteapta,intelegatoare,iubitoare,sociabila,de gasca Someone unique, someone complex, someone accomplished. I've taken risks, worked hard and grown and prospered accordingly. I am an attractive woman who is both physical and spiritual. I have the means and ability to enjoy what I`ve accomplished and the life I desire. Inalta , par saten, ochii caprui, slaba Un barbat iubitor cu suflet bun si intelept
Buna ma numesc iuliana si sunt singura pwp! Sunt o fire optimista, calda, comunicativa atunci cand intalnesc persoane deschise,...precocupata de ezoterie, fac totul cu daruire,iubesc muntele si plimbarile in natura... Vor un barbat cu care sa impart bucuriile si incercarile fiecarei zile, la pieptul caruia sa simt ca-mi pastrez echilibrul si pentru care sa pot fi un dar atat timp cat Dumnezeu ne va da zile! Sunt blonda etc O relatie
interesanta daca stii sa ma descoperi Sunt o persoana cu prea mult bun simt, sincera, loiala, un prieten la bine si la rau fara asteptari, o romantica invechita, cu prejudecati, care nu-si gaseste locul intr-o lume fara principii; daca vrei sa ajungi la inima mea trebuie da fii un om de caracteristica ;fb.nicoleta graur bacau pe tine..........daca te crezi in dispozitie sa ma descoperi
Afla mai numeroase Cei fara poze si insurati va abtineti, in viata mea nu intra orsicine...altfel nu ar mai fi nimeni special! Placut Un barbat sincer si de incredere
O scorpioanca !!!! I'm nice friendly lady who like meeting new people and share a similar interest romantic match together I'm who also believe in God and give respect.... Hmmm..peste mediu ???? Maniere, inteligenta, tandrete....
Macar atat... :)
o sa ma descoperiti pe parcurs ;) cine mai crede in valori,cine mai poate darui putina afectiune si putina incredere ,poate raspunde ! cine se plictiseste,sa se abtina ! vreau putin adevar....cer prea mult ?
Sunt buna, prietenoasa. nU sunt egoista si suparacioasa sunt o persoana energica,activa,nu imi place sa ma plictisesc si sa fiu plictisita,si mai mult....ik ben een gezellige meid, die houd van feesten, stappen en gekke dingen doen ;). momenteel ben ik vrijgezel en op zoek naar wat avontuur... zowel een lekker vrouwe lichaam kan mij vreselijk opwinden. momenteel ben ik alleen opzoek naar vrouwelijk contact. zijn er vrouwen die meer willen weten, stuur me een berichtje Sunt sexy, dragutza si numeroase ale calitati caut un baiat dragutz bun si prietenos cu care sa nu ma plictisesc
am din toate cate ceva,si defecte si calitati,dar cele ce predomina sunt:sufletista,sincera,uneori vulnerabila si rebela! I am tall slim blond with burning brown eyes. Kind, sensible, emotional, openminded but girl with character and principles! I welcome the presence of intelligence and the adequacyand sense of humor. I Search warm arms for cold weather because we can not stop the rain un barbat serios,de competitie,cu bun simt si stapan pe el,deci inteligent!necasatorit si cu un aspect fizic acceptabil ;)
sociabila je suis une femme de 45 ans seul depuis quelque moi donc si je suis ici c est pour une rencontre serieuse et durable placut prieteni/amici de lunga durata
nebunatica ...distractiva....de viata numai cu cei care merita;)....e.t.c blonda cu ochi albastri P.S.sa se abtina sa ma apeleze cei fara poza...imi cer scuze dar nu am sa le raspund...mersi daca te intereseaza contacteazama te astept
Sunt sexy si caut un partener!!!! Ini plac fiintele rafinate ,manierate si cu bunul simt .Urasc falsitatea si minciuna. sunt bruneta,ochi caprui,am o sora si multi prieteni un prieten sau un partener depinde de ce calitati are !
sunt cum sunt si voi fi cum vei vrea... i am down to earth woman looking for loving ,honest man to spend the rest of my life with va las pe voi sa decideti...
o femeie interesanta Sunt o persoana normala, dornica sa umple golul din viata ei, vreau sa renunt la singuratate intr-un cuvant vreau sa traiesc cu adevarat! Nu stiu daca am sa gasesc aici jumatatea dar macar incerc.....! extrem de sexy stiu ce vreau
o corespondenta pe toate planurile
doresc sa i impartasesc toate fantasmele mele
ei...
imi place sa fac ceea ce simt!!! Daca aveam acum 20 de ani mintea de acum,cu siguranta altfel s-ar fi aranjat viata mea. Sunt un om cu bune si rele,poate prea sincera pentru omenirea in care traim. Cred ca am ajuns in acel clipa al vietii mele,in care sa imi recunosc macar mie insami ca viata inseamna mult mai mult,decat:compromisuri,renuntari si suferinta. placut! oameni noi!
sunt o persoana deschisa sincera,plina de viata si imi place s fiu inconjurata de prieteni Imi plac barbatii inteligenti cu simtul umorului , deschis la minte,! Eu zic ca am simtul umorului am o constitutie atletica caut un barbat petru o relatie de durata
descopera-ma tu......... I am a woman who enjoys the simple things of life and does not like to show off no matter how much success I make. If I have to show off, then it would be showing off with my man. I take my time to get involved in a relationship and when I finally do, I love with my all never to say goodbye. I am healthy, caring, honest, loyal, energetic and most of all trustworthy and I seek a man who would love me for who I am and not what I am. A man that put the lord first , who would correct me when I go wrong. Someone to be my equal in all things. Someone I can easily communicate with .. simpatica........ un tip placut cu simtul umorului
Buna , sunt Mihaela ... Sunt a fata mica si fromoase, caut un barbat cu humor Am 1.71 m . Sunt slabuta , cu parul saten . de treaba , amuzant care as stie de simtul umorului sa stie de gluma etc ..
Sunt o fire cu simtul umorului f dezvoltat, imi plac f mult distractiile ...si baietzii frumosi :P I am an optimist and really love life and people. I am romantic in my heart and I like to feel inner comfort. I dream about a happy relationship and true love, which will change my life forever. I always try to develop, to become better and never stop. I like to try something new, get new experience and new emotions. numai buna :P ceva serios.un baiat :P
o fata prea sincera........... Nu o sa ma descriu pe mine...o sa spun ce imi doresc... Un om deosebit, simplu. Nu modestia il aseamana mereu, ci simplitatea de a fi diferit: de a sari mereu in sustinerea altora mai nefericiti decat el, de a avea o educatie aleasa si a respecta pe ceilalti in orisice conditii, de a straluci intelectual, de a dovedi caracter si, nu in ultimul rand, de a fi om. Cam la asta se rezuma simplitatea astazi: omenie. Si, pentru ca este din ce in ce mai rara, a ajuns deosebita. Numeroase fiinte, putini oameni.. dragutz ben laden....
Nu SuNt Ceea Ce CaUti Si NiCi Ceea Ce Iti DoreSti....SuNt doar ceea ce iti lipseste my name is joyce I'm single never been married before i have no kid's too, i am here looking fir a serious man whom i can spend the rest of my life with spun eu ..placut