Sunt aici pentru chat uri cat mai multe distractie si buna dispozitie, am 19 ani si vreau sa fiu intretinuta de un barbat care sa ma intretina Asa si asa Un barbat care sa ma intretina care sa ma inteleaga
Sunt o femeie simpatica si plina de vaiata dornica sa descopar diamantele neslefuite ale lumii! Sunt o fire vesele si pusa pe glume cam tot timpul,dar am si momente cand trebuie sa fiu singura in natura sa ma relaxez si sa meditez! UN barbat simpatic care sa ma inteleaga sa avem aceliasi opinii de viata, care sa fie o fire vesela sI care stie sa se descurce in orice situatie!sa stie ce vrea de la viata!
Se spune despre mine k sunt o visatoare nebuna, ma cheama Beti -> nu beatrice, elisabeta sau alte nume..ci pur si simplu Beti but u can call me Beth..:P ador ciocolata,teatrul, muzica,oamenii carora le pasa, labradorii si shar-peii,imi plac serile de august,imi place sa cunosc oameni noi, imi place sa calatoresc, sa cant la chitara, sa merg la concerte, imi place la nebunie Directia 5, imi place sa cunosc oameni interesanti si buni, imi plac lucurile originale si baietii inalti, imi place sa citesc, imi place Eliade si Cioran,imi plac ochii albastrii, imi place primavara, imi plac stelele, imi plac oamenii nebuni ..imi place engleza si spaniola.. imi place sa cant si ador sa calatoresc, oricand oriunde, imi place sa fiu eu.. adik o nebuna :D imi place sa mananc, si sa dansez, sa rad..daa imi place sa rad mult, imi place literatura,imi place sa scriu despre anumite lucruri, imi place sa ma trezesc dimineata si sa zambesc pentru ca traiesc ...imi displac oamenii tristi, imi displac oamenii prosti si rai, imi displace minciuna si rautatea, coruptia si prostia, imi place sa plang la filmele romantice si la cele triste, imi place sa iubesc,imi place marea pentru ca ma relaxeaza, imi place cerul pentru ca e albastru, imi place muzica pentru ca trezeste fel si fel de sentimente oricand si oriunde,imi place sa fiu romantica pentru ca am ramas printre putinele,imi place sa dansez prin ploaie,imi place Frank Sinatra si urasc drumul inapoi spre casa... no comment oameni inteligenti cu care as putea discuta absolut orice ..de la politica la oamenii parosi..:P
Sunt o persoana placuta , cu un spirit tanar de viata , calda , deschisa spre noi oportunitati de a cunoaste si a descoperi placerile vietii ! Aspectul se poate deduce din fotografii ! Caut sa ma redefinesc , sa descopar lucruri si persoane cu care as putea fi compatibila pentru a imparti impreuna experientele vietii .
Buna, sunt Gabriela, am 27 de ani, locuiesc in Romania, sunt calma, iubitoare si foarte ambitioasa. Imi plac sportul, muzica si plimbarile in aer liber. Atletic/placut Imi doresc sa cunosc un barbat cinstit care isi doreste o relatie serioasa.
Buna. Sunt o fire foarte intelegatoare foarte lipicioasa si iubitoare.. Sunt inalta 1.67 si am 55 kg
Bruneta cu ochii caprui O relatie de lunga durata bazata pe incredere respect si iubire
f prietenoasa, in cautare de ceva nou tot timpul, fidela, romantica. par mediu castaniu inchis, ochi verzi albastri, inaltime 1.73, 59 kg. prietenie, respect.
fara scrupule..razbunatoare..simpatica....vorbareata..interesanta...cu raspuns aproape la orice (ca toate femeile in general..)...intru-un cuvant- ai ce discuta cu mine, nu te plictisesti (de fapt asta e o fraza!).. asa-asa
nici prea prea nici foarte foarte o relatie deschisa..sa ma distrez..sa scap de plictiseala...fara intalniri la cafea sau sa ne intalnim fizic, numai online, virtual..
I`m an ambitious woman,with a good sence of reality and a taste for fun. I`m not a model but i don`t look that bad. I need a man that cand take care of me, understand me, have brains and balls.
sunt o fatuca modesta, sociabila si ambitioasa,,,cam atat despre mine, de la mine, mai multe va las pe voi sa aflati...daca vreti ;) nici prea prea, nici foarte foarte :D intalneste-ma si astamparatzi curiozitatea ;) amicitie, prietenie, noi cunostinte, persoane adevarate, etc
eu...o persoana deschisa comunicativa,optimista,prietenoasa,care stie sa se distreze.....de obicei pozitiva. 1.75,par pana la umeri,saten,ochii caprui.... diferite persoane,diferite culturi,diferite religii...