Nu s interesata de niciun fel de interactiune cu barbati insurati. Nu va mai obositi sa mi
explicati ce stramba sunt eu, care singura fiind, am cont pe un site de matrimoniale si ce
drepti, sinceri si corecti sunteti voi, care insurati fiind, ma judecati pe mine. Stiu cum arat, pot sa pozez la anii mei in Playboy, asta dupa 4 nasteri. Matrimoniale Gratuite. Un barbat care safie barbat, fara fitze.
Eu vreau sa anunt.prin intermedio acesyui mesaj...ca urasc minciuna..detest persoanele false.y egoistas...un salut
....cary... ....... Caut un barbat care stie sa respecte si sa ma iubeasca...intrun cuvint...sa ma faca fericita....
Toate se vor deslusi doar la momentul oportun De ce oare ne intereseaza aspectul! Descrierile despre noi par a fi sub forma unui anunt de vanzare! Oare asa ne consideram?!!! Sunt o persoana normala cu toate functiile active si functionale . Caut cea ce nu se mai gaseste. O inima buna . Un suflet cald si credincios un caracter placut .
Calc, spal, mulg vacile, merg cu oile pe izlaz ca sa-l citesc pe Nietzsche in linistea naturii, dau de mancare la porci in timp ce Mozart ma elibereaza de riduri, cultiv cu pasiune marar, leustean si patrunjel, dar numai in ritmuri de Snap - I've got the power ... si am grija de copii. Sunt cool. Ca o gospodina cu pretentii de casnica avangardista in tot ceea ce tine de coafura, manichiura, pedichiura, aparatura electrocasnica de la Altex, barfe senzationale, amanunte picante din viata altora ... mirosind a tocanita si ciulama. Asadar, sunt miniona, trupesa si guresa. Cuget Liber Matrimoniale. Cautam ... bautor de bere(sa bea in nestire si daca se poate la pet de 2 litri sau 2,5 litri, sa-i curga berea pe maioul ingalbenit de transpiratie puternic aromatizata si sa aiba o privire piezisa, dar dragastoasa)...cu sinuzita purulenta..cu burta mare ...pt casatorie...si l-am gasit.
Agramatele incultele, toate cele ce se cred printese ca au vagin, poate fi si cumparat le rog sa ma ocoleasca? Pentru celelalte sunt dispus sa ne cunoastem mai bine si sa le duc in lumea cunoasterii. Ps.Te rog sa ma anunti si vom vedea cum procedam.PS.Risti castigi, nu timpul tace, trece... Placut pentru cele care stiu ce cauta si vor ce cauta.Invatati sa trageti actiunea langa intentie. Degeaba vrem sa facem ceva daca ramanem la stadiul de idee. Actionand, facand lucruri aparent marunte, generam o stare de bine in noi, iar ca urmare vom reusi. Fa imposibilul posibil si spune, da merg, vreau. Ar fi o noutate pentru tine mersul cu telefericul babele, sfinxul, pestera ialomita, castelul Cantacuzino si 2 s-au 3 zile pensiune Busteni? De raspunsul este pozitiv suna spune-mi sa ne sincronizam. Multumesc PS. Imi placi, esti bestiala?
Ho una natura tranquilla, mi piace cucinare, siamo ossessionati con la pulizia e il senso dell'umorismo. Gli occhi marroni, ho 61 anni e tutto ha una donna. Alla ricerca di un uomo simpatico con una natura tranquilla per il matrimonio.
.... O persoana echilibrata,sunt multe de spus, mi-ar trebui o zi...sau cine stie cate..... Normal si placut... Cand voi gasi va voi anunta...pentru toti ametitii de pe aici cu un IQ ceva mai scazut am
rugamintea sa caute in alta parte, precum si cei casatoriti in cautare de aventuri e bine de retinut ....NU MA
INTERESEAZA...ASEMENEA PERSONAJE....
Un tip ok. Necasatorit. Politicos si tolerant. Fara prejudecati. Relativ normal. Doamna sau domnisoara pentru o relatie (scurta sau lunga durata). Nu am prejudecati. Contactati-ma si nu veti regreta. Discutam amanunte.
si eu pe aici....in trecere..... bruneta, creata, cateva kg in plus,si cam atat.restul..... printul fermecator pe cal alb nu stiu dak exista in zilele noastre,cel putin pana acum nu l-am descoperit
Daca exista anuntati-l ca il astept......
sunt o persoana sufletista,calda,iubesc copiii,prieteniile adevarate,calatoriile si psihologia.Amanuntele picante le aflati pe parcurs.... plina de savoare...:) am o perioada mai dificila si simt nevoia de prieteni si de oameni cu suflet care ma pot asculta si sfatui,oameni de bun simt cu care sa pot purta o conversatie placuta si interesanta.
SUNT O PERSOANA CARE VREA TOT TIMPUL DISTRACTIE SI SA EXPERIMENTEZE CELE MAI TRAZNITE LUCRURI.
NU MA DESCRIU PT.CA NU MAI ARE NICI UN FARMEC!!!!!!!!!!! daca vreti sa aflati amanunte contactati-ma nici eu nu stiu ce caut.ma gandesc pe parcurs. Oricum persoane care stiu sa se distreze pt. ca viata e scurta si merita traita
Intreaba-ma si iti voi raspunde( daca voi avea chef ) :D Daca esti o persoana care nu are simtul umorului foarte dezvoltat, daca nu ai toti dintii in gura,sau daca esti insurat sau doar vrei sa oferi "gratis" servicii sexuale... mai bine nu te obosii sa imi scrii... lista poate continua.. Vorbeste poza. Caut sa mananc dulciuri si sa nu ma ingras :))
Unii sunt oameni.... unii sunt persoane....
M-am saturat de persoane, sunt prea multe, sunt peste tot.
Unde sunt oamenii, in schimb? unde-au disparut?
Anunt: Caut oameni. Angajez oameni. Ofer omenie.
Sau cum ar spune :........... mai bine tac: "omul este o persoana umana". placut umanitate si cerebralitate
Dolofana... :-))) Maturitate, Afaceri, Varf, Idei, Caritate, Caracter, Politic, Teluri, Eleganta, Viata, Energie, Potenta, Familie, Bucurie, Natura, Masina, Calatorii, Rabdare, Initiativa, Educatie, Generozitate, Maniere, Bani, Viteza, Placere, Continenta, Sens, Medic, Altruism, Speranta, Finete, Veselie, Darnicie, Credinta.
P.S.
Curajul nu este absenta fricii; este mai degraba intelegerea ca altceva este mai important decat frica. Ambrose Redmoon
Stimati ""DOMNI"", am facut o constatare, motiv ptr. care adaug cateva randuri. Primesc o multime de masaje, unele din ele f. interesante INSA o mare parte din ele NU AU POZA!!!! Aungem intr-o perioada a vietii in care primeaza PRIETENIA iar aspectul fizic ramane intr-un plan secundar TOTUSI, avem cu totii criteriile noastre de selectie, printre care si aspectul fizic, motiv ptr. care simtim din PRIMA CLIPA daca suntem atrasi sau nu de o anume persoana. In acea "Prima Clipa" este vorba de aspectul fizic(excluzand in acest context alchimia si perceptia extrazenzoriala). Fiecare din noi are criteriile lui despre ce inseamna o persoana atragatoare si atunci de ce sa ne ascundem in spatele unui profil, de altfel interesant, FARA POZA ori cu o poza neclara??!! Cu ce va multumeste daca schimbati cateva cuvinte cu o femeie care va atrage pentru ca atunci cand va va vedea sa nu stie cum sa va refuze? De ce va e frica de refuz? Nu putem fii placuti si/sau acceptati de toata lumea si nu rareori se intampla sa nu fim placuti exact de persoane fata de care ne simtim atrasi. Mi s-a intamplat si mie, i se intampla oricui. Prin urmare ce ar fii sa acceptam si constientizam acest lucru, se ne impacam cu aceasta idee si sa ne aratam asa cum suntem? In fond, la un moment dat trebuie sa va aratati si atunci respingerea va fii cu mult mai neplacuta iar "acea frumusete" nu va iesii, oricum, cu voi la o cafea!!! Cu ce va ajuta sa aveti adresa ei de mail sau sa mai vb cu ea din cand in cand daca oricum nu va va oferi nici o sansa? E o pierdere de timp si "E TIMPUL PRETIOS AL VIETII D-VOASTRA", care oricum este prea scurt. Fiecare barbat stie pana la ce fel de femei poate ajunge si ca la o anumita clasa de femei nu va ajunge niciodata. Atunci de ce nu cautati sa abordati acele femei potrivite ptr. d-voastra? SAU, daca aspirati mai sus decat va puteti permite, de ce sa nu va dezvaluiti infatisarea, scurtand agonia, sperantele desarte si timpul investit iremediabil pierdut? In afara aspectului fizic, in poza, se mai pot observa si alte amanunte: clasa sociala din care proveniti, cat sunteti de ingrijit, ordonat... etc. "EA", avocata, doctorita, profesoara, artista, pictorita, cantareata, afacerista, pustoaica, superba, sexuasa :-), nu va acorda nici o sansa daca sunteti un, coate goale, muncitor necalificat, neingrijit sau mai stiu eu cu ce discordante fata de ceea ce este EA! Ori poate pur si simplu uraste blonzii, sau nu agreeaza brunetii sau nu-i plce vestimentatia, ochelarii, barba, camasa, nasul, mana, piciorul, privirea, buzele, urechea, cravata, sau cine stie ce aberatie, scaunul pe care stati, peretele din spate DAR NU-I PLACE ei! Si voi sunteti asa atunci cand selectati! Va va scrie, cu siguranta si d-voastra cineva dar poate este pe un alt site, poate este chiar vecina pe care nu ati observat-o pana acum sau poate nu are inca internet ori poate chiar maine va veti lovii de ea pe strada. EA poate fii oriunde, DACA ESTE! :-) Nu mai pierdeti timpul, ARATATI-VA, ca s-o gasiti mai repede pe cea care va este potrivita si/sau destinata!
Tragedia vietii nu este ca se termina atat de repede, ci ca asteptam atat de mult sa o incepem. W. M. Lewis
Conditie fizica buna ! Loocking loving man for long relation eventualy mariage...to 55 to 75 yers old. .... Cerco un uomo amavole ,agrabile per una relatione serio ...anche matrimonio .di 55 a 75 ani
sunt o persoana normala...fizic vorbind...dar se poate si mai bine :P in viatza de zi cu zi am intalnit diferite persoane...si la facultate si la servici si in oras si in cluburi...dar nu ii pot caracteriza decat intr-un singur fel: oameni fara personalitate fara caracter si mai ales obsedati sexual!sunt la orice pas oameni care nu stiu sa isi caute ceea ce vor decat prin alstfel de mijloace...net adrese de matrimoniale cluburi etc si care nu stiu sa aprecieze omul prin simplul fapt ca e om...si totusi om e de ajuns sa fi ca sa-l respecti pe cel de langa tine...indiferent ce este...prieten amic iubit coleg etc...si apropo de tema...nu am nevoie de asa zisul "barbat fatal(precum se considera unii) idolul femeilor"...probabil ca l-am si gasit...cine stie?!? as vrea sa ajung totusi unde trebuie si as vrea sa se inteleaga de prima oara numai prin simpla prezenta a unui cuvant: AMICITZIE...
Nu s interesata de niciun fel de interactiune cu barbati insurati. Nu va mai obositi sa mi explicati ce stramba sunt eu, care singura fiind, am cont pe un site de matrimoniale si ce drepti, sinceri si corecti sunteti voi, care insurati fiind, ma judecati pe mine.
din noaptea asta pana la sfarsitul vietii. o da Sa ma gandesc, marea majoritate de aici nu arata cine stie ce dar au ca descriere "sunt sexi si rea, buna dar proasta " "nu vreau ce ai in pantaloni vreau doar buzunarele" restul sunt casnice si barbatii s-au plictisit de ele sau de mancarea lor gatita si isi cauta fericirea sau sa scape de mancare pe aici, sa nu uitam fetele alea frumoase si goale, daca vroiam sa va vad goale intram pe video chatul vostru sau ma uitam in ziar la matrimoniale, o sa ma uit dar la morti. Restul care au sub 20 ani pai ce pot sa zic traitiva copilaria, marea dragoste apare atunci cand incerci sa-ti tai venele in lung ca profesionistii. Pentru restu de 50-90 ani cu descriere "sunt sexi dar pe moarte", FRATE sexi e la moda pana in 35 ani, la 60 ai noroc daca iti amintesti daca ti-ai luat pastilele azi dimineata.Amin.
A, deci nu caut nimic.
uneori visez, alteori sunt prea responsabila, uneori sunt vesela, uneori plang.....dar, imi place viata chiar si asa! viata e prea scurta ca sa ne lovim de amanunte cineva uneori visator, uneori responsabil, uneori vesel, uneori......., dar sa iubeasca viata asa cum e ea.
Hola,soy una mujer cristiana,espiritual,ordenada,limpia,corecta,sincera,educada,respetuosa,me gusta la vida sana,me gusta cuidar el alma y cuerpo Me gusta el buen gusto en todo Me gustaria encontrar pareja para matrimonio,un hombre normal ,serio
Anunt adresat persoanelor de sex feminin.
Ai o zi mai putin placuta sau pur si simplu iti doresti momente intime de relaxare? Nimic mai simplu, te pot ajuta cu mare drag.
Ofer servicii de sex oral regulat tuturor fetelor ,care prezinta un grad ridicat de ingrijire intima. Informatii: PM
Sunt o persoana realizata profesional, aspect placut (unii zic ca foarte placut). Locuiesc singura, fara obligatii de nici un fel. Imi plac cluburile, muzica dar si lectura si sportul. Mi-ar placea sa intalnesc un barbat care stie sa respecte o femeie ca mine. Placut Incerc de ceva timp sa intalnesc o persoana draguta, atat prin metodele traditionale (cluburi, cafenele) dar si online prin site-urile de matrimoniale. Vreau sa intalnesc un barbat decent, care e capabil sa intretina o conversatie interesanta si care sa nu se gandeasca numai la el.
As vrea sa gasesc un om pentru mine. Pentru inceput sa fie relatie de prietenie. Posibilitatea ca in viitor sa fie casatorie nu o exclud. Daca vrei sa ma cunosti, te invit sa imi scrii aici. Nu conteaza situatia materiala sau aspectul fizic. Anuntul este foarte serios. Te invit sa vii personal la mine pentru a ma cunoaste daca doresti. Sunt o petsoana simpla, sincera si serioasa. Chiar te astept sa ma contactezi
Ofer sotie matura(56ani),gratis. Sex oral, anal, normal. Eu nu particip. Curva e slabuta, dar arata uzata bine. De golit coaiele in ea inca merge Doar sex pentru ea
Viata e ca o ora de mate
Aduni , scazi
Inmultesti ,impartesti
Gresesti
Iar cand vrei sa indrepti
SE SUNA DE IESIRE! Increderea in fortele proprii este o calitate esentiala feminina, caci in lipsa ei acea persoana pare comuna. Femeia care are incredere in farmecul ei poate chiar sa nu aiba un fizic extraordinar, fiind de ajuns armonia interioara care se reflecta pe chipul si trupul ei. CE ESTE GRATIS SI NU DOARE?
Adevarul nu doare, ci ne arata cat de curajosi suntem si este gratis.
Minciuna doare, pentru ca te duce in ispita, iar ispita doare si costa.
Buna sunt Mimi 52 de ani ,locuiesc in Londra de 8 ani,sunt o fire optimista ,sincera ,familista ,romantica .Imi plac calatoriile ,muzica ,muzee ,shopping ..lucrurile frumoase in general .Nu sunt perfecta si nici nu-mi doresc ..am defecte si calitati ... Blonda [vopsita ;))]1,65cm inaltime ,ochii verzi ,putin plinuta . Caut un barbat sincer,cu simt familiar ,cu simt de raspundere care stie ce vrea .
Daca esti intr.o relatie complicata nu ma contacta ..nu sunt psiholog matrimonial,si nici aventuri nu caut ..deasemeni nu risipi timpul ..al meu cat si pe al tau daca ai mai putin de 49 de ani .
ce sa zic ...nu imi place sa ma descriu...dar pot sa va spun ca sunt zodia pesti deci extrem de incaptanata,nu pot zice sa sunt urata prefer sa fiu modesta:D:D...imi place sa fiu in centru atentiei si sa ma distrez deaia imi place sa imi fac din ce in ce mai multi prieteni...mai mult va las pe voi sa va dati seama hmmm...deja devin prea modesta deci prefer sa las la aprecierile voastre nu caut nimic special...si nu vreau sa fiu la matrimoniale...:D:D...pur si simplu prieteni pt o iesire in oras,o distractie ceva
Anuntul este serios - pentru casatorie.. Daca cunoasteti pe cineva cu cerintele de mai jos si care este de acord, lasati-mi un mesaj. Caut un om 53-68 ani, din orice zona a tarii si care este dispus de a locui in orice alta zona, care este singur, fara obligatii,serios,sincer, simplu, modest, afetuos, bun, corect, cinstit, sensibil, fidel, loial, calm, rabdator, tolerant - nu educat, nu bogat, nu frumos, nu violent, nu mincions...
EU NU TOLEREZ DEMENTI PROST CRESCUTI CE TRIMIT MSG OFENSIVE/VULGARE,ataca aiurea.A contacta doar cei seriosi ce ma respecta/stiu sa vb cu mine domnisoara respectabila.NU FAC SECS/CONTACT FIZIC-doar sarut cu baiat neatins dar nu gratis.ma iubeste cu adev,sau vb pt colaborari video -apartin la US/UK par scurt,sub 50 kg.Am respect de sine/constiinta,deci nu m as angaja neciodata in acte de abrtii secsuale deviante,nu am probl cu capul ca unii ce deranjeaza cu msg orible,posibil troll/faIs,nu ar exista tip asa desperat.NU contacta daca ai activat sa nu pot raspunde pt ca nu am poza la profil atrasa de puritate,frumusete,inteligenta..detest perversi/impuri/nesinceri/zgarcitii etc.Am nevoie de baiat/i fecior Fat Frumos care ma poate iubi cu adevarat pe mine, nu genul care cauta s-x.care ma vrea/vrut doar pe mine in viata lui.nu fac secs/contact fizic.
Bna iubitule ma bucur ca anuntul meu ti-a atras atentia.sunt o blonda apetisanta cu un fundulez obraznic. sunt o domnisoara deschisa la noi idei, am simtul umorului si darul pentru a te face sa te simti un barbat dorit. pentru detalii, contacteaza-ma multi pupici. non stop.pozele sunt 100 reale