Maymay00 Sunt o femeie cu inima buna, sunt adesea inteleasa gresit si maltratata din cauza blandetii si amabilitatii mele. Asa ca sunt aici cu speranta de a gasi dragostea.
cutiacumesaje Viata este frumoasa in 2!Am incetat sa mai alerg,am inceput sa ma bucur de lucrurile marunte,poate este un semn de maturitate sau nu. Am inceput sa simt ca timpul se scurge prea repede printre degete si este bine sa-ti gasesti pe cineva alaturi de care sa-l poti opri,macar pentru o clipa,daca nu ptr
corason pozitiva, entuziasta, comunicativa , cu simtul umorului si de gasca...asta zice lumea despre mine...