Arta Astrologie Muzee Masini / Motociclete Gradinarit Muzica Cluburi Politica Literatura / Istorie Aerobica Cumparaturi Arte Martiale Sport Drumetii Dans Calculatoare / Internet Teatru Calatorii Cinema Gatit
andreea_simpatica sunt o fata obisnuita,imi plac plimbarile in aer liber,imi place muzica foarte mult si sa ma distrez de asemenea,sunt foarte linistita in general,imi place sa gasesc tot felul de subiecte despre care putem sa vb...daca vreti sa aflati mai multe contactati-ma si putem purta o conversatie
bebelusha_a sunt o persoana..destul de draguta, deschisa, sociabila si plina de umor !
marina-ioana tipa k-lumea,isteata,nebunatica....etc...etc....ce conteaza toate astea ?important e sa fii simpatica si intelegetoare cu cei din jur asta dc vrei sa fii si tu la randul tau respectat....
stefania maya femeie cu simtul umorului,linistita ca persoana ,gospodina ,educata de gasca
loredana21 imi place sa imi traiesc viata la maxim sunt romantica.comunicativa sociabila..... si va las pe voi sa descoperiti