simona_sweety mda...sa incerc sa fiu obiectiva...cei apropiati mie ar spune cam asa: sociabila, vesela, inteligenta, spontana, mult prea sincera. eu as adauga cam tot atatea defecte, dar n-o sa-mi fac acum antireclama, nu?
Holbanitza Pai sunt o fata ... destul de modesta ... imi place absolut tot ce tine de distractie .... si sunt vesela mereu . Imi plac provocarile si pericolul ..
kreatza ale nu intotdeauna sunt cum par si niciodata nu par cum sunt..un zambet nu insemna fericire, dar mai ales o lacrima nu inseamna slabiciune