EuroGirl sunt dragutza,simpatica si de treaba ... :)) cam atata ca nu stiu ce sa mai zic :P
A_n_d_a Totul este o lectie de viata. Fiecare experienta, de la ceea ce intalnesti pana la ceea ce traiesti, iar daca nu ai obtinut ceea ce ti-ai dorit inseamna ca urmeaza lucruri mai frumoase ce te asteapta.
nikole_carina am din toate cate ceva,si defecte si calitati,dar cele ce predomina sunt:sufletista,sincera,uneori vulnerabila si rebela!