Consider ca a investi timp in persoanele dragi, reprezinta un lucru extrem de important atat pentru mine, cat si pentru a aduce un zambet,o bucurie,o stare de buna dispozitie persoanei respective, deoarece simte ca cineva ii este alaturi.
Sunt de parere ca in viata trebuie sa te astepti la orice, de la oricine, adica sa fii intotdeauna pregatit si sa nu te lasi invins niciodata,pentru ca in momentul in care ai cazut devi o prada usor de vanat si ca urmare atragi si noi vanatori pe deasupra."Un necaz nu vine intotdeauna singur"
Solutia consta in arta de a te preda atunci cand dupa o lupta asidua iti dai seama ca acel aspect nu e facut sa ti completeze viata dar fara ca "dusmanul" sa te simta.In viata trebuie sa invatam sa si pierdem pentru ca aceasta este sursa deprimarii.In ceea ce privesc reusitele nu am nimic de spus deoarece fiecare actioneaza dupa buna constiinta si cunostiinta!
Va multumesc si rog aventurierii sa se abtina! Draguta,constitutie atletica,roscata,ochii caprui.O sa descoperi mai mult daca vei reusi sa ma convingi ca esti un barbat serios,inteligent,manierat,glumet si care stie sa se faca respectat si respectiv sa respecte la randul sau. Mi ar face placere sa gasesc pe acest site un barbat serios,care sa stie ce vrea de la viata,care sa nu insele(oare o mai exista asa o persoana?...tind sa cred ca nu dar las loc cui crede ca este in stare sa ma contrazica),care sa si doreasca sa iubeasca si sa se lase iubit.
Daca pentru tine conversatia se rezuma la buna, cf, sexy, nu te complica sa-mi scrii. Imi place sa fac misto. Si nu incerca sa-mi explici ce VIP esti tu, sau agentul 007 de nu-ti poti pune fotografii, onania lasa si astfel de urme. Este doar un site de dating si nu-i deloc rusinos sa ai un cont aici Site De Futut. Nu caut nimic anume dar in acelasi timp cu siguranta nu caut cocalari care folosesc apelative de genul frumosa, printesa, puiut, etc. Si nici marlani care nu dau buna ziua sau taranoi de Ev Mediu care catalogheaza prezenta unei femei pe acest site drept escorta.
fara scrupule..razbunatoare..simpatica....vorbareata..interesanta...cu raspuns aproape la orice (ca toate femeile in general..)...intru-un cuvant- ai ce discuta cu mine, nu te plictisesti (de fapt asta e o fraza!).. asa-asa
nici prea prea nici foarte foarte o relatie deschisa..sa ma distrez..sa scap de plictiseala...fara intalniri la cafea sau sa ne intalnim fizic, numai online, virtual..
Sunt o persoana calma , linistita , ador plimbarile in natura dar si distractia. M-am " refugiat " pe acest site in speranta ca imi voi gasi perechea sau macar ca voi putea avea aceasta sansa.
Ma numesc anca am 21 de ani si m-am gandit sa intru pe acest site deoarece imi place sa socializez sa cunosc oamenii si in primul rand ma cam plictisesc nu prea Am ce face . vreau sa imi fac prieteni Nustiu toti imi zic ca sunt destul de draguta si la propriu si la figurat Site Intalniri. Nu caut nimic special vreau doar sa imi fac prieteni
Uff...descriere!tot ce as spune ar fi oricum subiectiv, asa ca sunt mai deschisa unei conversatii "on-line". pai...printul pe cal alb. Nu e normal? Bine, nu ma astept sa-l gasesc pe un site ca acesta, insa...nu m-ar deranja daca m-as insela.:P
Am 18 ani , ma numesc Petronela , sunt din Judetul Mehedinti , oras Severin , cartier Schela ! Ma numesc Petronela am 2 surori mai mari si un frate . sunt roscata , am ochii caprui , am 48kg , inalrime 155cm. ei caut un site care ma ajuta sa imi maresc
Buna numele meu este Amber am 19 ani , sunt o persoana foarte deschisa si discreta , Inaltime 1,60
Ochii caprui
Bruneta
Conformatia corpului normala Caut intalniri discrete si seri de neuitat alaturi de un barbat adevarat
Sunt o fata tanara in cautare de o relatie
stabila. Nu am prea multe pretentii, in principiu
tot ce imi doresc de la cei de langa mine este
respectul. Sper ca acest cont pe site sa ma ajute
sa imi gasesc o persoana cu care sa am o relatie
serioasa si de lunga durata. Nu am nici impresii bune, nici impresii proaste
asupra aspectului meu fizic. In schimb am cateva lucruri
pe care as avea sa mi le reprosez. Oricum, dupa
parerea mea, nu aspectul fizic este cel care
conteaza cel mai mult. Site De Intalniri Romania. Nu caut pe cineva anume care sa aiba anumite
calitati sau care sa intre intr- un tipar dinainte
stabilit. Vreau doar sa gasesc pe cineva cu care
sa pot sa am o relatie, sufletul meu pereche, daca
nu am exagerat putin.
sunt sincera...nu imi place sa ma insele barbatul care va fi cu mine....imi doresc o relatie serioasa...si sper sa reusesc cu ajutorul acestui site... sunt draguta.,.. un barbat serios ...in primul rand...sa aprecieze viata si femeia de langa el... trimite mesaj cu id-ul tau de mesg si te voi adauga eu.. mersi frumos...
Sunt o persoana normala, cu defecte si calitati. Urasc minciuna si perfidia, Iubesc animalele, in special caii si ciinii. Multi ma caracterizeaza drept o femeie puternica si ambitioasa. Modestia o las celor ce nu au alte calitati. Sunt o femeie frumoasa, eleganta si culta.
Chiar daca sint blonda asta nu inseamna ca sunt proasta, doar exista in lumea asta si femei blonde, frumoase care au demonstrat ca exista si astfel de combinatii reusite. Caut un sot loial. Un barbat care sa-mi fie alaturi atit la bine cit si la rau, romantic, senzual si cu simtul umorului.
Sunt o fire sociabila,comunicativa....imi place sa rad,sa ma distrez si sper sa-mi fac "prieteni"noi aici.....oac oac oac...si-ar mai fi multe de spus...dar nu ajunge spatiul destinat descrierii! Chiar trebuie?...ma vedeti in poza doar :) Site Sex. Ce caut?...cum am mai spus,cu riscul de a ma repeta...caut sa port discutii cu membrii acestui site,despre anumite teme...nush,sa leg noi prietenii...
asa si pe dincolo, oricum nu isi imagineaza cineva ca e real cum ne descriem noi insine pe site-urile astea nici frumoasa, nici urata dar cu simtul realitatii un om, daca asta mai insemana ceva zilele astea
cu ceva calitati, morale si profund umane. cam din alete vremuri, de altfel....recunosc!
18 ani, satena, am venit pe site-ul asta din plictiseala, vreau doar relatii de amicitie! Slaba, 1.80 Prieteni noi. (de preferat cu putin creier in cap)
Va voi spune pe scurt cam ce`mi place la mine si ce nu!
[Ce Imi Place la mine] : Ca sunt unica, originala (in felul meu), cuceritoare, ambitioasa, romantica, creeativa, spontana, sociabila, onesta, sincera, confidenta, prietenoasa, dau sfaturi bune (asa zic prietenii mei). Pai...eu din punctul meu de vedere sunt BUNA :D acuma depinde si de gusturi nu? oricum aspectul fizic nu conteaza...in totalitate...! byeee! Momentan nu caut nimic stau aici doar asa din obisnuinta...si oricum adevarata iubire n`o poti gasi pe un site...cel putin asta e parerea mea...! aaa si app cu mesajele alea anonime... :) lasati`va de meserie fratilor...ca nu ma intimidati cu mesajele alea de inculti sincer :)
sunt o femeie plina de viata,simpatica si dornica de a face cunostinta cu noi prieteni bine proportionata. printr-o intalnire ma vei vedea caut un barbat care sa ma accepte asa cum sunt.sa ii placa distractia , sa aiba simtul umorului bine dezvoltat
draguta, spontana, rabdatoare, sincera, amabila, pasionala, cu simtul umorului.... si modesta, bineinteles. ramane la aprecierea altora caracterizarea mea.... nimic deosebit. o conversatie, poate o intalnire. nimic mai mult, deocamdata.
Prudenta,cumpatata,incapatanata-compar nevoia de a
sti,cu desfasurarea unui mecanism si refacerea lui piulita cu piulita pt a vedea cum functioneaza.Cand ceva ma depaseste,ma simt ca David inainte de intalnirea cu Goliath,cand constata ca a uitat sa-si aduca prastia.
Imi place sa conversez....vreau sa cunosc multe persoane.Sunt curioasa de fel....si chiar imi face placere sa vorbesc cu persoanele de pe acest site....
Heii, ma numesc Cristina si este prima data cand intru pe un site de genul. Nu sunt foarte inalta,am 1.65. Am parul saten si ochii caprui. Am si tatuaje dar nu va zic unde. O sa afle cel cu care voi fi ce tatuaj este si unde este. Caut un barbat cu care sa am o relatie serioasa. Nu imi plac aventurile. Vreau un barbat langa care sa ma simt fericita si care sa ma faca sa simt ce este iubirea cu adevarat. Puteti sa ma contactati pe Whatsapp. :*
sunt o persoana destul de agreabila placut in primul rind o prietenie sincera ,discutii pe orice tema, sa nu ma plictisesc cind sint singura acasa si putina distractie nu strica
nu am intrat pe site cred ca de un an ,in acest timp am rezolvat problema cu "singura acasa".....numai sunt singura am un baietel de 8 luni si chiar nu ma mai plictisesc.......dar ,tot as vrea sa mai stau de vorba cu cineva ??????!!!!!!
Buna am 23 ani NU SUNT ESCORTA! sunt o persoana normala muncitoare cu probleme financiare caut un domn chiar cuplu generos pentru 2 ,3 4 intalniri pe luna
Buna! Deschisa la discuti ,astept mesajul tau sa ne cunoastem Frumoasa,placuta , atragatoare Caut un barbat cun bun simt si generos pentru intalniri discrete de lunga durata
Sunt o fata sociabila fara inhibitii.
Nu sunt aici pentru romantisme sau complicatii. Prefer lucrurile simple, directe si avantajoase pentru amandoi, doar intalniri discrete cu oameni care stiu sa aprecieze cum trebuie.
Imi place foarte mult sa desenez.Asta e un site nou pentru mine asa ca nu stiu ce se face pe el deci na.. Is slabuta,am ochi caprui spre verde,par castaniu.. prieteni :))
Buna ma numesc Laura am 23 de an am un copil de 10 luni..sunt casatorita dar relatia k sotul nu imi marege...am intrat p acest site sa imi gasesc p cineva...nu caut aventuri O relatie serioasa
nu caut nimic:) cand ma plictisesc intru sa ma mai amuz:D este un site educativ:))) este ironie ceea ce afirm..pentru cei care ma tot intreaba ce vad educativ aici,,