Ma numesc anca am 21 de ani si m-am gandit sa intru pe acest site deoarece imi place sa socializez sa cunosc oamenii si in primul rand ma cam plictisesc nu prea Am ce face . vreau sa imi fac prieteni Nustiu toti imi zic ca sunt destul de draguta si la propriu si la figurat Nu caut nimic special vreau doar sa imi fac prieteni
Am 18 ani , ma numesc Petronela , sunt din Judetul Mehedinti , oras Severin , cartier Schela ! Ma numesc Petronela am 2 surori mai mari si un frate . sunt roscata , am ochii caprui , am 48kg , inalrime 155cm. ei caut un site care ma ajuta sa imi maresc
Sunt o persoana calma , linistita , ador plimbarile in natura dar si distractia. M-am " refugiat " pe acest site in speranta ca imi voi gasi perechea sau macar ca voi putea avea aceasta sansa.
Daca pentru tine conversatia se rezuma la buna, cf, sexy, nu te complica sa-mi scrii. Imi place sa fac misto. Si nu incerca sa-mi explici ce VIP esti tu, sau agentul 007 de nu-ti poti pune fotografii, onania lasa si astfel de urme. Este doar un site de dating si nu-i deloc rusinos sa ai un cont aici Nu caut nimic anume dar in acelasi timp cu siguranta nu caut cocalari care folosesc apelative de genul frumosa, printesa, puiut, etc. Si nici marlani care nu dau buna ziua sau taranoi de Ev Mediu care catalogheaza prezenta unei femei pe acest site drept escorta.
Consider ca a investi timp in persoanele dragi, reprezinta un lucru extrem de important atat pentru mine, cat si pentru a aduce un zambet,o bucurie,o stare de buna dispozitie persoanei respective, deoarece simte ca cineva ii este alaturi.
Sunt de parere ca in viata trebuie sa te astepti la orice, de la oricine, adica sa fii intotdeauna pregatit si sa nu te lasi invins niciodata,pentru ca in momentul in care ai cazut devi o prada usor de vanat si ca urmare atragi si noi vanatori pe deasupra."Un necaz nu vine intotdeauna singur"
Solutia consta in arta de a te preda atunci cand dupa o lupta asidua iti dai seama ca acel aspect nu e facut sa ti completeze viata dar fara ca "dusmanul" sa te simta.In viata trebuie sa invatam sa si pierdem pentru ca aceasta este sursa deprimarii.In ceea ce privesc reusitele nu am nimic de spus deoarece fiecare actioneaza dupa buna constiinta si cunostiinta!
Va multumesc si rog aventurierii sa se abtina! Draguta,constitutie atletica,roscata,ochii caprui.O sa descoperi mai mult daca vei reusi sa ma convingi ca esti un barbat serios,inteligent,manierat,glumet si care stie sa se faca respectat si respectiv sa respecte la randul sau. Mi ar face placere sa gasesc pe acest site un barbat serios,care sa stie ce vrea de la viata,care sa nu insele(oare o mai exista asa o persoana?...tind sa cred ca nu dar las loc cui crede ca este in stare sa ma contrazica),care sa si doreasca sa iubeasca si sa se lase iubit.
Sunt o fata tanara in cautare de o relatie
stabila. Nu am prea multe pretentii, in principiu
tot ce imi doresc de la cei de langa mine este
respectul. Sper ca acest cont pe site sa ma ajute
sa imi gasesc o persoana cu care sa am o relatie
serioasa si de lunga durata. Nu am nici impresii bune, nici impresii proaste
asupra aspectului meu fizic. In schimb am cateva lucruri
pe care as avea sa mi le reprosez. Oricum, dupa
parerea mea, nu aspectul fizic este cel care
conteaza cel mai mult. Nu caut pe cineva anume care sa aiba anumite
calitati sau care sa intre intr- un tipar dinainte
stabilit. Vreau doar sa gasesc pe cineva cu care
sa pot sa am o relatie, sufletul meu pereche, daca
nu am exagerat putin.
Nu am avut niciodata talentul de a ma descrie,dar.. Let's give a try.
Sunt o tipa normala, sociabila, imi plac iesirile in oras sau club, plimbarile in aer liber, sunt deschisa la aproape orice si pregatita sa incerc ceva nou. Imi place mult sa pierd timpul discutand despre tot si nimic. Cat de cat ok, zic eu! Eram prin 2013-2014 pe acest site (poate si inainte), pe vremea aceea am cunoscut persoane super ok (cu unele inca mai am legatura). Fiind singura din nou, dupa cateva relatii esuate, am revenit in cautarea socializarii, distractiei, de a cunoaste persoane noi si poate si mai mult.
pentru o minima decenta si sinceritate fata de tine si cunoscutii tai ar fi indicat sa ai o fotografie postata pe site ... multumitor... ce anume NU caut ... barbati casatoriti ...
buna ziua fetelor am venit pe acest site sa va arat cn e cel mai jmeker si qipesh de p acest sait :*
descrierea asta ma ajutat bujie sa o skriu janau andersten sant prea frumos mancamar viata femei frumoase sa ma mangaie pe burtik :*
tamam?
sunt o fata sensibila,iubitoare,fermecatoare,comunicativa,inteligenta,imi place sa calatoresc,imi place sa fiu rasfatata,respectata si am o singura rugaminte nu imi trimiteti mesaje care contin cuvinte triviale,sunt pe acest site pt a cunoaste cat mai multe persoane cu bun simt si caracter motivat. din punctul meu de vedere placut...veti vedea in poze.... caut barbat respectos ,inteligent,destept, cu capul pe umeri,glumet.ce anupe poate cauta o femeie?respect ,dragoste,siguranta,etc!!!nu caut ce credeti voi!
Sunt Adrian, nu am pus niciodata pret pe varsta si situatia financiara, imi plac provocarile si persoanele sincere.
Imi place sportul chiar daca nu prea imi fac timp sa il practic.
Muzica/Filme/Iesiri in natura-Pescuit/Tatuaje/ Imi plac femeile frumoase care stiu ce vor! :)
Nu stiu cat de mult o sa stau pe acest site dar daca doresti sa vorbim ma gasesti pe Telegram : AdriannnDm
O zi buna iti doresc :)
Sunt o persoana foarte sincera,ambitioasa care isi atinge in cele mai multe cazuri orice tel pe care si-l propune in viatza. Sper sa imi gasesc jumatatea prin intermediul acestui site deoarece vreau sa simt din nou acel "gol in stomac",sentimentul de dragoste adevarata. Caut pe cineva care sa ma inteleaga,sa ma respecte,sa ma iubeasca,sa ma alinte.....intr-un cuvant imi caut jumatatea vietii si sper sa o gasesc prin intermediul dvs.
Las alte persoane sa ma caracterizeze. Atletic. Sunt maseur terapeut,fac masaj profesional,si pe acest site m-am inscris in ideea ca poate gasesc potentiali clienti la masaj.Prestez numai masaj profesional,adica masaj in adevaratul sens al cuvantului.
I sow your page in the Google so I think to i want tk join with you and contact tk each other so I like to make smile for another person and so close with them.i hopefully this site is better for me Im a healthy person.i can enjoy long term im the honest person Im looking for for friendly women.i like to stay with relaxing mind.its better for us.
Uff...descriere!tot ce as spune ar fi oricum subiectiv, asa ca sunt mai deschisa unei conversatii "on-line". pai...printul pe cal alb. Nu e normal? Bine, nu ma astept sa-l gasesc pe un site ca acesta, insa...nu m-ar deranja daca m-as insela.:P
18 ani, satena, am venit pe site-ul asta din plictiseala, vreau doar relatii de amicitie! Slaba, 1.80 Prieteni noi. (de preferat cu putin creier in cap)
Va voi spune pe scurt cam ce`mi place la mine si ce nu!
[Ce Imi Place la mine] : Ca sunt unica, originala (in felul meu), cuceritoare, ambitioasa, romantica, creeativa, spontana, sociabila, onesta, sincera, confidenta, prietenoasa, dau sfaturi bune (asa zic prietenii mei). Pai...eu din punctul meu de vedere sunt BUNA :D acuma depinde si de gusturi nu? oricum aspectul fizic nu conteaza...in totalitate...! byeee! Momentan nu caut nimic stau aici doar asa din obisnuinta...si oricum adevarata iubire n`o poti gasi pe un site...cel putin asta e parerea mea...! aaa si app cu mesajele alea anonime... :) lasati`va de meserie fratilor...ca nu ma intimidati cu mesajele alea de inculti sincer :)
Sunt o persoana onesta si loiala, cu zambetul pe buze si o gandire libera.
Imi place sa fiu independent si sa ies din tipare. O relatie serioasa de lunga durata si eventual casatorie!
Nu stau prea mult pe site, asa ca ma gasesti mai usor pe fb Gabi Gabi.
asa si pe dincolo, oricum nu isi imagineaza cineva ca e real cum ne descriem noi insine pe site-urile astea nici frumoasa, nici urata dar cu simtul realitatii un om, daca asta mai insemana ceva zilele astea
cu ceva calitati, morale si profund umane. cam din alete vremuri, de altfel....recunosc!
Sunt o persoana normala, cu defecte si calitati. Urasc minciuna si perfidia, Iubesc animalele, in special caii si ciinii. Multi ma caracterizeaza drept o femeie puternica si ambitioasa. Modestia o las celor ce nu au alte calitati. Sunt o femeie frumoasa, eleganta si culta.
Chiar daca sint blonda asta nu inseamna ca sunt proasta, doar exista in lumea asta si femei blonde, frumoase care au demonstrat ca exista si astfel de combinatii reusite. Caut un sot loial. Un barbat care sa-mi fie alaturi atit la bine cit si la rau, romantic, senzual si cu simtul umorului.
sunt sincera...nu imi place sa ma insele barbatul care va fi cu mine....imi doresc o relatie serioasa...si sper sa reusesc cu ajutorul acestui site... sunt draguta.,.. un barbat serios ...in primul rand...sa aprecieze viata si femeia de langa el... trimite mesaj cu id-ul tau de mesg si te voi adauga eu.. mersi frumos...
Sunt o fire sociabila,comunicativa....imi place sa rad,sa ma distrez si sper sa-mi fac "prieteni"noi aici.....oac oac oac...si-ar mai fi multe de spus...dar nu ajunge spatiul destinat descrierii! Chiar trebuie?...ma vedeti in poza doar :) Ce caut?...cum am mai spus,cu riscul de a ma repeta...caut sa port discutii cu membrii acestui site,despre anumite teme...nush,sa leg noi prietenii...
ce pot sa spun .sunt o persoana deschisa la orice cu simtul umorului,care este in cautarea jumatatii sale ...maimulte le puteti afla direct de la mine ramane de vazut ce parere va faceti voi. imi caut jumatatea si as vrea sa o gasesc pe acest site
frumusetea unei femei nu e doar exteriorul!...ea provine din interior..completata cu un bob de inteligenta...trio-ul perfect.. o dama de fier cu manusi de catifea! un om adevarat...nu doar fizic cu simtul umorului ,dar bine educat, cu bunele maniere insusite nu doar pe raftul din biblioteca , sufletist si comunicativ!...OARE EXISTA ?
Sunt o fata minunata si vreau doar pe siteul acesta sami fac prieteni.Si as dori ca sa ne intelegem unul pe altul. Am 167 cm,sunt o fata cu parul castaniu si ochii caprui,tenul este la mijloc. Sunt in cautare de prieteni adica nu numaide baieti sunt interesata dar si de fete.
sunt o fata deschisa aproape oricarui tip de relatii,imi place sa vb mult,sa fiu in centrul atentiai,sa fiu laudata,alintata....In fond,imi plac lucruri normale,insa uneori iesite din comun.Imi place FOARTE MULT cind primesc scrisori,msg.......... Judeca-ma tu!!!!!!!!!!!... pur si simplu!
Imi place sa conversez....vreau sa cunosc multe persoane.Sunt curioasa de fel....si chiar imi face placere sa vorbesc cu persoanele de pe acest site....