sunt o fire mai nebunatica, romantica, senzuala dar stiu sa ma distrez,ma imprietenesc repede cu aproximativ oricine chiar de sex sau varsta, imi place sa dansez si sa-mi traiesc viata din plin, de obicei vorbesc mult dar stiu sa si ascult o persoana si sa o inteleg cand este la greu, sunt cumplit de multe lucruri de spus despre mine...daca esti curios cauta-ma am circa 1,60 m inaltime, ochi caprui, parul vopsit blond,chip elegant caut un barbat care sa arate bine, sa se stie distra la fel ca mine si cel mai inportant fapt este sa ma pot intelege cu el
SUNT O PERSOANA SOCIABILA ? IMI PLACE SA SPUN PE FATA CE AM DE SPUS SI RESTU RAMANE SA NE CUNOASTEM CU TIMPUL The screw is beautiful and I like to live it with love SUNT O PERSOANA ACEPTABILA si draguta UN BAIAT SERIOS si destept sa am ce vb cu el
Astazi am inceput ziua cu un zambet ...zambet pe care ti-l dariesc tie....pe care vreau sa-l daruiesti insilor din jurul tau ... ...iti va fi mult mai usor sa daruiesti ceva ce deja ai..!!!! DECI ZAMBESTE si totul ti se va parea mai frumos, nu se stie niciodata cine tanjeste dupa zambetul tau !!!
I don't believe in absolut people, but if I believe in people who can change the senses of love and tenderness, I think it comes at a time when age is not important for love and much less sexual preferences and that's what I'm looking for a person who despite age doesn't care, because love has no limited age or defined.
simpatica sunt o persoana obisnuita, care a avut parte in viata de placeri si suparari, succese si esecuri, care uraste minciuna, aroganta si oamenii prefacuti, careia ii place sa se distreze, sa calatoreasca.... o atleta adevarata barbat frumos si destept
sono Barbara, una ragazza simpatica e anche piacente che abita a Milano e vorrebbe nuovi incontri Pai...nu ma laud...nush...imi place zambetu meu :)) momentan imi caut telecomanda :((
Nu ezitati sa ma contactati Sunt o prezenta feminina calda, una dintre fete singure oradea care cauta un barbat stabil si sincer. Cred in iubire si in eficacitatea unei conexiuni reale. Nu conteaza pt mn Doar distractie
decide tu:p Sincera ,sensibila ,iubitoare,lipicioasa ...barbatul perfect pentru mine ar fi cel care are suflet mare, iubitor , fara minciuni si amante ... am dizgratie pentru cei betivani ..
sincera,fidela,interesanta Hübsch, nett, seriös, mit einem Kind, suche einen netten, liebevollen Mann fürs Leben. - uu baiat cu care sa am o relatie serioasa cu care sa fie si o posibila casatorie
VREAU SA MA KUNOASTETI VOI eu imi vor o relatie care sa inceapa prin comunicare si daca e posibil asfel sa se ajunga la un angajament sincer, profund, de dragoste, pas cu pas.... Comunicarea verbala si fizica sa fie fundatia unei relatii cat mai solide..Asadar daca sinceritatea, comunicarea deplina, intelegerea, atentia, afectiunea, tandreta, pasiunea sunt si punctele tale forte, eu zic ar fi pacat sa nu incercam sa ne cunoastem.Te reprezint si pe tine?Let,s play the game! SEXI SI INTELIGENTA SA KUNOSK PE CN KARE SAMI PREZINTA IUBIRE NIMIK MAI MULT
totul sau nimic Hello My name is Linda am from Italy but now in America Florida.Am new here a friend told me about this site so i feel like meetings new friends and see how it's goes placut un om cu caracter
I am sweet woman with big heart.I don't believe in miracle or fairy tales, but I belive in love.I am very romantic lady,but with a strong character. I have little daughter.I dream to met a man, who can be my husband and father for my baby)
hello everybody.i`m from Romania,Zalau.i hope u like my profile...so all i have to say that enjoy it:) sono una donna che ama tanto la vita e che ha tanto amore da dare tu decizi...e parerea ta...i hope u like it:) deocamdata prieteni,amici...dar cine stie...(nu se stie niciodata):)
Plictisita dar iubita,linistita dar fericita,frumoasa dar capoasa asta_s eu si nu imi pasa. Sometimes I`m thinking too much but I`ll try not to in the future cand iubesti nu trebuie sa te uiti la frumusete ci sa vezi daca are suflet un suflet bland
Sunt o persoana :sociabila,descurcareata,sensibila,romant-ica,intelegatoare,respectuoasa,iubitoare de animale si de natura,desteapta,si cu un suflet bun si un caracter puternic,sincera Cautiously optimistic to find a man who is well grounded, kind, well structured mentally, intelligent, makes time for the relationship, remembers always to be a gentleman and has realistic expectations from his partner. Easy going, good sense of humour with a young heart and mindset would really match my personality. For those who dona€™t have a picture, are under 52 or over 62 there will be no reply. Thank you. Profilul meu fizic il descriu in felul acesta:sunt frumoasa,am parul blond,ochi albastri,inaltimea mea este de 1,60cm nici prea grasa nici prea slaba Persoana perfecta pentru mine ar trebui sa fie:inteligent,iubitor,romantic,intelegator,glumet,sensibil,puternic,sincer,frumos,cu un suflet bun,si sa fie acel om care nu renunta la persoana pe care o iubeste,calm ,rabdator,si aiba in jur de 70,79kg
From the first look you can think that I am Snow Queen. But ita€™s not true. I am very kind, vulnerable, honest, sensitive, caring, joyful, and optimistic. I believe in Real love and Ia€™m sure that some day I will meet my Destiny.
Sunt o persoana deschisa imi place sa colatolesc sa cunosc persoane serioase dornice de o relatie lunga.. Sunt o fire vesela ,sunt optimista...visatoare ,calma ...aproape niciodata trista! A iubi nu inseamna a ne privi unul pe celalalt in ochi ci a privi amandoi in aceeasi directie! Placut O relatie serioasa
Sunt o fire calma, linistita, cu preocupari diverse. Imi plac calatoriile, atat in tara cat si in strainatate; de fapt imi place tot ce este frumos si de bun gust. Hello U..............??? Un concis resume`:Sunt nåscut in BUK/RO iar de 23 ani locuiesc in Stock/SWE.De prof pilot-capitan SAS civ.air trafik.Div de cca 5 ani,serios,cultivat,civili- zat,modern,f.pedant,rafinat, costiincios,bun la suflet,de incredere si cu frica lui D-zeu si f.f.singur,caut fata viselor mele care så indepline ascå calitåtiile de mai sus si care,cu abs 100% sigurantå så creadå in expresia``what goes around ALLWAY`S come`s around` o rog din tot sufletul så må kontakteze Pånå atunci tie,fata viselor åti urez din tot sufletul... O zi bunå ! ciao caut un baiat dragut, simpatic, cu bun simt, fara vicii, crestin ortodox
Cum sunt? usor de scos din sarite. Ce am in suflet: spatii nedefragmentate. Ce consider ca am nevoie: sa fiu luat exact asa cum sunt. Ce nu trebuie sa mi se faca: incercarea de a ma schimba. Ce nu trebuie sa imi ceri: TIMP si INCREDERE;
Sunt o persoana linistita, sociabila, usor timida cu fiintele necunoscute, alintata, iubareata, sensibila, cu suflet mare Sant o persoana modesta cu simtu umorului.Imi place cumplit de mult sa calatoresc. Sunt o fata care se mentine in forma. Merg la sala in fiecare zi cate o ora, sunt micuta de inaltime si silueta. Caut o persoana care sa fie intelegatoare, sa fie cult, sa aiba suflet mare, sa fie iubitor, fidel pt. ca eu urasc infidelitatea si minciuna, linistit si sa aiba un caracter frumos.
Sunt o persoana care se bazeaza incredibil de mult pe sinceritate si respect..Restul vine de la sine. I am a brunette woman, thin, short hair, nice with good feelings, tender, romantic. Astept sa ma cunoasteti.Nu aveti nimic de pierdut.:) Caut pe cineva care sa ma faca sa ma simt bine atunci cand sunt cu el,care stie sa spuna o vorba buna si caruia ii place sa daruiasca flori..:)
Draguta. caut o relatie frumoasa,tandra, serioasa, pe termen lung, nu caut aventurieri...eu inca mai cred in dragoste...sper chiar sa ma indragostesc...din nou...Nu ma intereseaza decat barbati din Bucuresti, sau care au intentia sa se stabileasca in Bucuresti...Si educatia este f importanta...la fel si bunul simt...Va doresc succes la toti care cautati dragostea...!!! Normal Un suflet bun. Un barbat sincer .fara obligatii..
fiecare zi imi asigura cunostinte noi..despre mine:P I like watching films and news, drinking,smoking,music.. etc. i will tell you more later :) sa spunem..atletic:) cineva cu care sa imi placa sa imi pierd timpul:)
Hello my dear,my name is Patricia and I will write something about me,with hope that you will reply me.I have been thinking about this site,and about whether I should do my profile here,and finally I decided to do that.Now,I am here and I will try to find a real man to start a good communication.I am placid woman,loyal and serious,divorced and for that I wish I can find real man to contact him.I am looking for love here and looking for a man who will accept me and love me as I am.If you are the one,please write to me,I will respond you for sure.I hope you will look at my profile and write to me,dear. I really hope to know you better!! What are you looking for here dear? What are your goals? Are you happy person?See you soon,Your Patricia
Sunt o persoana sensibila calma,intelegatoare ,serioasa eu la timpul dat nu pot sa citesk si nici sa raspund la mesaje ku parere de rau.... Caut o relatie serioasa nu aventuri
... locuiesc in Frankfurt am Main , mi-ar face placere sa intalnesc aici romani din zona cu care as putea lega eventuale amicitii - in cazul in care vom rezona bineinteles ..
imi place sa cant sub dus pt ca stiu ca nu aude nimeni...vreau sa mai fiu copil..si sa ma incalt in pantofii cei mari ai mamei, sa-mi prind codite si urme sterse nestapanite de ruj pe fata sa am......iubesc sa ratacesc toamna cu picioarele desculte....cu tenesii in mana........... oameni cu care poti vorbi orice...
pai nebuna de legat....pericol daka beau cola.....am o potenta iesita din comun....urasc oamenii mincinoshi....cred ka nimik nu ma supara mai tare decat sa ma minta cineva in fatza...nu-mi place sa ma folosesc de cei din jur...ma consider o persoana normala si o prietena buna pentru cine merita!!! pai nu stiu ce sa zic...is multumita de felul in care arat cred ka toti ar trebui sa fim....nu-s adepta curelor de slabire etc etc....is de parere ca fiecare ii elegant in felul sau si sa fim seriosi....frumusetzea exterioara ii trecatoare...ramane cea a sufletului nu?? pai kaut prieteni de peste tot ku care sa tzin legatura,sa povestim:*
serioasa in cea ce spun si sigura pe mine Positive, fun, spiritual, kind, caring, tender, artistic - it's what my friend wrote about me. I live in Moscow now and going to visit my friend, she live in Brasov for new year. She is Russian too, few month ago she met her husband on this web cite and she is happier than ever. So I decided to try too. Who knows what can happend. I'm looking for kind man with sence of humor, preferable healthy life style, willing to have family in nearest future. I believe in destiny, law of attraction and true love which I ready to share with my future husband. zic eu frumusica pe placul vostru nu caut nimik special prieteni
sunt o fire foarte ambitioasa...imi place sa cunosc multimea si cel mai elegant fapt este ca-mi iubesc prieteni si nu orice de prieteni ci acei care ii gasesti foarte rar Sunt sociabila,vesela,optimista si sunt pasionata de arta draguta zic eu
imi place muzica,dansul,fotbalul,distarctiile cu prietenii, nu sunt punctuala la inatniri... Nu voi rupe niciodata foile din cartea vietii mele. Fiecare pagina intoarsa este o lectie de viata invatata ! blonda ,ochii albastri, 165cm, prieteni noi
sunt o fire optimista,vesela...un pik romantica...o persoana plina de farmec, spontana, cu simtul umorului si initiativa. o extrovertita....:))) I love life, and I love every ocazie of my existence! There are lots of wonderful things to enjoy, but the main of them is of course love! I adore sports, dancing, music, I am creative and active in everything I do, and I want everything or nothing! I am also an incurable optimist. ;-))))))))))))))))))))) I like to look attractive, and appreciate this in other people, it has nothing to do with dressing fashionably a€“ seducator and attractive looks comes from inside. It is sparkle in the eyes, smile on lips, and many other thingsa€¦. bruneta....dar pozele...sunt destul de clare..deci...look theree.... un typ cu simtul umorului si sensibil...:))...frumusel...dar si intelegent..
Be the best and fuck the rest! Friends & Family Health & Fitness Travel and Holidays. Camping & 5 Star My hope of meeting someone I think is amazing inside and out. Like playful banter and all of the emotional, intellectual and physical side of a relationship. Will never see myself as too old to do anything and looking to live life to its fullest. After you get to know me you will also see me as loyal, loving and strong ethically. Hopefully the above rings true for you and you send me a KISS.
Sunt o persoana plina de viata si cu simtul umorului Sant o persoana sensibila,sincera fidela care doreste sa fie fericita alaturi de o persoana care stie ce-i respectul nimic mai mult .