Sunt cea mai buna la sex oral si ma mandresc cu asta , vrei sa te convingi ? I am not saint, I am not rebel. I am ordinary girl from Ukraine. But I have a very big heart. And with a help of this site I am going to full my heart with love. I havena€™t got any bad habits; I am very kind and tender lady. I am not stupid, but I am not too smart?. I have a lot of friends and very good family, but without love my life is not so bright. I want to find my soul-mate and to make him the happiest man in this world! I have so much warmth and tenderness for him! I do not need something very special, I just want to love and to be loved, and I think that it is great. Cause it is impossible to live without love. So I will patiently search for my half and hope I will have luck in this? Am sanii mari si fundul mare si tareee
Poti sa tragi in el oricat ca nu ma doare Caut barbati pe care sa ii satisfac sub absolut orice forma la un pret destul de bun
Cand te-ai nascut ai plans si toti in jurul tau radeau.. TRAIESTE-TI VIATA in asa fel incat, atunci cand va sosi clipa tu sa surazi iar cei din jurul tau sa planga!!!! Serioasa, corecta, sincera si manierata- in cautare de o relatie extra serioasa care sa se concretizeze prin intemeierea unei familii.
va las p voi sa come I am a very simple girl with the true meaning of the humor. I like the outdoors and I wanted to try something new. I'm open-minded, sociable and considerate. I appreciate the honesty and sincerity. I do not accept lie, la fel com tot voii prietenii
SUNT DOAR EU, NIMIC MAI MULT SAU POATE UN PIC MAI MULT... Comunicativa, imi plac provocarile, caut noutati in diferite domenii, loaiala unei prietenii sau amicitii reale, nu prea iert si nu uit! frumusetea exterioara dispare in schimb daca ai frumusete interioara esti cel mai bogat om de pe pamant... o persoana sincera care stie sa aprecieze ceea ce i-se ofera...
,,Nu cauta perfectiunea in oameni, nu exista ! Cauta sinceritatea, insotita de sensibilitate, cu un contur de umanitate, este tot ce poate avea mai de pret un Om."
ce pot spune despre mine...foarte numeroase sau nimic,depinde de situatie :))) , deocamdata un om mediu dar visez sa am cel putin o statuie :)))) deci sunt o visatoare modesta , zic eu. merg pe principiul e elegant ce imi place , sunt amuzanta cu o imaginatie bogata, desteapta, sociabila si rabdatoare. nu ma pot descrie singura, va las pe voi sa decideti :))) nimic special
O viata in care nu ai sarit in sus de bucurie, o viata in care nu te-ai poticnit in lacrimi de durere ca apoi sa plangi de fericire, e doar un drum intre nastere si moarte. Dar o viata in care ai spus cel putin o data "voiam sa inteleg societatea cu inima meaa€¯ , in care ai simtit emotia de a castiga si dezamagirea de a pierde, e mai mult decat un simplu drum, e o aventura, e o cale presarata cu zambete si lacrimi, e emotie, iubire si pasiune a€¦e viata.
pusa tot momentul pe distractie I may appear as a bit of a shy and sensitive girl at first, but if you allow me to get to know you, then you'll soon discover why I save the best of myself for people that I hold dear. natural prietenie,relatie si distractie
Sunt o persoana care nu prea tolereaza drama, apucaturile telenovelice si persoanele care definesc stereotipurile muierii frustrate - Nu imi plac barbatii cu apucaturi muieresti, paranoici sau gelosi. decizia va apartine...... doresc sa cunosc un barbat care sa ma faca sa am din nou incredere.sa pot sa-l privesc in ochii si sa stiu ca nu ma minte
I am a beautiful, smart, responsive woman who wants to build a serious relationship with a man who can win my heart and who is ready to prove to me that he is a real man. I am ready to give my man care and warmth and in return I want to receive the same. With my man, I am ready to go anywhere if my heart belongs to him. forma fizic placut (cred eu):D
km nebuna,de viata distrativa..... nu imi mai scrietiiii ca nu ma lasa sa raspu nd...nu am mai vazut asa ceva ...iti zice inscriete gratuit dar ca sa vb cu mebriiii acestui site trebuie sa platesti ..... va las p voi o pers sa ma iub asa km sunt eu
vesela, sociabila, comunicativa, loiala, onesta, detest inselatoria si minciuna, cu simtul umorului,aspect fizic atragator, iubesc florile si animaele,imi place sa calatoresc, atunci cind situatia fianciara imi permite! Exclusa comunicarea cu domnii fara fotografii...consider ca e o lipsa de consideratie fata de toti care ne prezentam,cu tot cu infatisare...
vreau sa ma distrez :x Sint o femeie cu bune si rele ,sint un om normal ,sincera si modesta.Am intimpinat multe in viata dar sint o fire optimista si sper ca itr-o buna zi sa pot zimbi.Restul va las pe voi sa descoperiti. :d ... totul pe prv :p
Disteactiva , nebuna (in sensu bun ) iubesc natura imi plac surprizele cadourile sunt intelegatoare si iubesc enorm caini am un baietel si sunt o mama resposabila onesta,imi plac calatoriile iubesc animalele caini,pisici etc dornica sa cunoasca un barbat cu care sa poata dialoga pe perfect indiferent ce tema [ singuratatea ucide incet incet ] Bruneta ochii capruii 52 kg inaltime 1.62 Caut un barbat responsabil demn de o (familie) sensibil si deschis nu suport oameni perversi mincinosi si chitrosi vreau un barbat prudent si plin de surprize
Frumoassa , desteapta Sunt in cautarea sufletului pereche; acela care are nevoie de mine in viata lui , nu sunt facuta sa traiesc singura, dar nici cu oricine. E modest nu- i asa? Frumoasa Barbati
imi palce sa ma distrez caut un barbat roman ,stabilit in America,pentru o relatie de lunga durata,bazata pe dragoste si respect un barbat care sa arate bine si sa stie sa se distreze
sunt o persoana sufletista,sincera cu simtu umorului,imi place sa am prieteni sa ma distrez dar si sa fiu iubita vesela si plina de optimism..sper sa nu imi fie umbrit pe aici :) Ps anul nasterii e 72,nu 1985, restul informatiilor sunt corecte nu stiu ce sa spun despre mine eu cred ca sunt draguta dar asta ramane sa apreciezi tu si sa imi spui dupa aceea.PROMITI??? caut un om bun sufletist care sa ma iubeasca si sa ma acepte cu calitatile si cu defectele mele.Glumet sa ne simtim bine impreuna si sa vedem poate chiar ne potrivim.Fizicul nu conteaza doar mintea si sufletul
hm...sociabila, cam nebuna..da` in sensu` bun al cuvantului, sincera ji persevernta Nu sunt interesata de pers mai in varsta de 35 de ani asa ca va rog sa va abtineti cu mesajele . zic io ca draguta..da` ceilalti ar tre` sa ma caracterize ,nu?:P
Nu comunic decat cu persoane apropiate varstei mele si care sunt capabile sa abordeze teme f. decente..Va multumesc. placut orice cu un pic de haz si multa pasiune
nu coment I am very intelligent, energetic, loyal, respectful, positive, optimistic, romantic, caring, sensitive, compassionate, easy going, appreciative, monogamous, wit y, friendly, sincere, articulate, understanding, straightforward, flexible, adaptable, hardworking and easy to please. Importantly, I have a good sense of humor and like to laugh. I am a one man woman . I do not do drugs, do not abuse alcohol and do not play head games , i'm looking for a man that will love me,take good care of me,someone i can grow old with,someone with a good sense of humor and more.I dont intend to spend more than a day or 2 on this dating web to get connected to whosoever i want to connect with so if you seem the person i'm looking for,feel free to send me a message. aflati relatii
buna buna....!!!pai despre mine dak ati vrea sa aflati cate ceva ma cautati nu?ca fire sunt sociabila,vorbesc cu oricine,buna la suflet dar cu cine merita,draguta simpatica de gasca....gata nu va mai spun....cautati ma si mai vorbim!!!ciao va pup las la aprecierea voastra.nu mi place sa ma laud o persoana draguta sa vorbim....ce altceva????
sunt o persoana careia ii place sa se bucure de viata si care nu regreta nimic din ceea ce a facut..unde este distractie acolo sunt si eu..urasc fiintele ipocrite,fitzoase,si de bani gata..sunt cea mai buna prietena ...dar deasemenea pot fii si cea mai mare dusmanca,cale de mijlok nu exista decat Indiferenta! ma simt bine in derma mea... caut ceva ...ce cu sigurantza voi gasi
degeaba m`as descrie.. ramane sa ma descoperi tu Las la aprecierea celor care vor sa ma cunoasca,daca stiu sa aprecieze,evident!!! sunt asa cum m`a facut mama ;) Caut ceea ce nu am gasit pana acum :)
Numai cine va incerca sa ma cunoasca va descoperii cine sint cu adevarat. vreau o veata noua si o familie sunteti interesati????? placut Oameni civilizati capabili sa poarte o discutie coerenta.
P.S. CITITI CU ATENTIE DATELE DIN PROFIL SI CONVIGETI-VA CA ATI INTELES CORECT CEEA CE SCRIE
P.S.2 CEI CARE SINT IN CAUTARE DE "CHILIPIRURI" SENZUALE SA EVITE ACEASTA PAGINA
I am a good and cool lady who is friendly and like hanging out with family and friends. I like communication and likes to joke. I am new to this internet thing, i am on a try for a luck. I am only 5'6 tall, average and sportive. I like to meet someone who would like me as i am .