Sunt o persoana forte deschisa in indiferent ce subiecte de comunicare,apreciez sinceritatea la o persoana,felu de a gandii si de a se exprima in cuvinte!!!Nu suport mitocanii si nesimtititi!!! Sunt cam nebuna, dar sunt fata buna. Nu caut aventuri Las la aprecierea voastra,nu-mi place sa ma laud!!! Un barbat serios care stie sa vorbeasaca cu o femeie, sensibil,deschis la distracti!Genu de om care sa stie ca vrea de la viatza,intelegator si mai matur in gandire!
Sunt o persoana vesela...tot timpul pusa pe sotii..dar si serioasa cand e cazul..sunt o fire sociabila..deschisa..ambitioasa..si un pic orgolioasa:).. Iubesc oamenii care pot sa ma faca sa rad atunci cand eu nu vreau nici sa zambesc...Imi vor un barbat care ma poate face fericita... Pai...nu prea stiu ce sa spun... sa fie hotarat..sa stie cum sa se comporte cu o fata..sa fie glumet..sa fie respectuos..etc..
sunt dragutza ,simpatika,sexy,intelegatoare si nu ma dau mare. Mila pt. animale este in mod esential legata de bunatatea caracterului. Fiecare e crud cu ele, nu poate fi bun fata de oameni. sunt sexy si buna. caut barbati OK
sunt o femeie normala cu calitati dar si defecte am cei 7 ani de acasa cu mine,.,, restul cauta si descopera solitar Mai tanara decat in buletin, simpla, iubesc oamenii, ma inclin in fata valorilor, ador familia, natura, muzica, ...... tot ce ma inconjoara ! altletica sportiva ce sa zc buna.,.,., un barbat sincer cu caracter si care sa ma inteleaga
ma poti gasi sa discutam fire vesela,sociabila,sportiva,atenta,geloasa uneori,imi plac copiii si animalele,fac dans de performanta o fire placuta zic eu , tu ce parere ai? caut un tip elegant, curat , cu simtul umorului dezvoltat, manierat , daca si tu iti doresti ceva frumos hai sa incercam, sunt destul de nimfomana sa ocolesc subiectul sexului nebun.
Sunt o fire foarte activa cu libidoul mai crescut. Vor discretie si ofer discretie. Ofer toate utopiile sexuale, detin jucarii sexuale. Nu ma intereseaza varsta stiu sa ma adaptez oricarei persoane. Va sarut pasional! las la aprecierea voastra Orice persoana disponibila si dornica de senzatii tari.
Ask me if you want to know more about me Acea persoana care stie sa ofere:linistea, armonia, dragostea si intelegerea intr-o relatie, are un atuu.Plus,sa stie sa fie responsabil ,familist, calm,sa aibe simtul umorului ,sa fie tandru,sa existe chimie si ,comunicare intre noi,atunci,e concubinul pe care-l caut sa mi fie alaturi. Sa fie acel barbat pe care abia astept sa -l vad cand vin acasa . A good men, sweet and he love me Much things
Am single never married and have no kids. Well I am down to earth and also very open minded and outgoing type . Am honest and loyal. I will like to meet a man I can call my own and spend the rest of my life with
descoperiti voi :) Urasc minciuna si prefacatoria.Asa ca le recomand celor care se simt sa nu ma contacteze. placut zic eu Recent intoarsa in tara, in cautare de prieteni noi:) mai numeroase vedem pe parcurs :)
Frumoasa sincera directa Nu voi rupe niciodata foile din cartea vietii mele. Fiecare pagina intoarsa este o lectie de viata invatata ! Un corp elegant Un barbat care sa stie ce vrea
sumt o persoana modesta....descrierea apartine fiecarei persoane care ma cunoaste... Nu prin cateva cuvinte prea succinte sau generale poate fi caracterizata o persoana, ci prin amprenta pe care o lasa in trecerea ei prin lume. NB: semn zodiacal - fecioara. Modest si clar, asand metaforele si subantelesurile lor la o parte, ceea ce caut la partenerul meu este sa fie: mai inalt de 1,75, cu studii superioare, activ, manierat, pozitiv si cu initiativa. Daca nu va potriviti acestei descrieri, nu are rost sa ne pierdem momentul reciproc. ;) normal..........draguta o persoana blanda ,sincera, care sa stie sa iubeasca o sotie cu sufletul curat ,fara sa o faca sa sufere ....cei care nu au ganduri serioase sunt rugati sa nu ma contacteze
sunt o persoana dinamica My interest is in a good personality and sense of humor for I need someone to lift my spirits. I generally prefer men that is older than me, because i believe age its just a number, but am open to any depending upon their sharing the intimate side of myself with someone willing to do the same. I hope to find a man that will satisfy my senzual needs and also spend enough time together hanging around and also going to the cinema together as well.
.....Indrazneste sa ma iubesti... Iubeste-ma daca indraznesti... Te provoc la duelul inimilor ! Nimic si nimeni nu ne poate opri, nimic si nimeni nu poate interveni... Te provoc cu cea mai fierbinte sarutare. Te provoc sa-mi raspunzi la fel, sa ma strangi in brate cu toata taria ta,sa ma sufoci cu iubirea ta si sa ma arzi cu buzele tale! Indrazneste sa ma iubesti ! Nu e un joc, e viata noastra care curge iremediabil, ca o lava incandescenta dintr-un vulcan care tocmai a erupt... Te provoc la IUBIRE, Dragostea mea ! Iubeste-ma sau arunca-ma in haul uitarii! Iubeste-ma daca poti! Indrazneste,numai, sa ma iubesti si vei vedea Tu!!.....
mica, sexi si rea Daca mai speri la o noua sansa, e bine! Daca vrei pe cineva alaturi, sa mearga in acelasi pas cu tine, e bine! Speranta moare ultima! Sunt vesela, deschisa, sincera, care poate oferi, respect, sinceritate, liniste, doar pentru a primi la fel in schimb! Daca astea fac parte integranta dintr-o relatie, aunci iubirea chiar poate fi vesnica! Si nu sunt perfecta, cum nici tu nu poti fi, dar putem impreuna sa ne descoperim ceea ce este mai bun in noi! frumoasa barbati sociabli, sexi si rai!
cred k este mai bine sa-si spuna altii parerea despre mine I am extremely romantic, loving and passionate woman. I am hard working and stubborn when I want to achieve my goals and dreams. I am family-oriented.. Seeking a serious true heart who is trustworthy and understanding, who is ready to have his own family. That one man i can share my thoughts and explore the world of love with.. ok cv serios
fitoasa si nesuferita=))=)) O fiinta buna cu toate calitatile feminine, crestin ortodoxa, iubitoare de casa, familie, natura, animale, in deosebit cainii, fidela, cu un caracter frumos, iubitoare de curatenie, ordine si liniste. Pentru a ma cunoaste mai bine este necesitate de o realitate, prietenie, respect, sinceritate si timp. :D....valorezi atat cat te apreciezi, deci....daca as vb despre mine, mi-ar lipsi per total modestia! doar ma uit asa din cand in cand......
Inteligenta ...atentie! niciodata nu stii ce se ascunde in spatele unei imaginii...poate fi purgatoriul sau paradisul...deci curaj...astept invitatii.. Clepsidra Preferabil fete
imi palce sa ma bucur puternic de viata nu imi place sa ma plictisesc. caut o relatie stabila cu un baiat atractiv cu o pozitie economica buna. vreau un baiat care sa ma faca fericita din toate punctele de vedere. un baiat singur care este capabil sa faca orice pentru mine
Sexy si rea numai a ta...:P (yea right!!) vaduva daca ma vei cunoaste nu vei regreta ai antilnit o persoana speciala Buna pai nu se vede in poze..;) Tot ce aveti de oferit...
Tandra, senzuala . Locuiesc in Oradea si imi place sa descopar orasul la pas, cu o cafea buna si muzica in casti. Daca esti pe zona de matrimoniale oradea, poate ne potrivim: sunt calda, directa, si imi vor o relatie serioasa, cu respect si planuri reale. Imi plac oamenii care promit putin si fac mult, zi de zi. Imi plac serile linistite si oamenii care isi tin cuvantul. sunt ok. detalii in privat
I am an easy going person, like communication, new people and travelling. I like to develop myself and very curious about something new. I am very funny and optimistic. I can tell that i am reliable person and my dear and close people can always ask me for help and I will always support them. placuta un tip sincer si nebunatic
Se spune ca e necesitate de un minut pentru a-ti da seama ca o persoana e speciala,de o ora pentru a o aprecia, de o zi pentru a te indragosti dar uneori...nu ajunge o viata pentru a o uita......Si dice che ci vuole un minuto per notare una persona speciale,un'ora per apprezzarla,un giorno per volerle bene....ma non basta una vita per cancellarla......
O fata simpla ..dar acum depinde ce cred ceilalti ...:) sint o persoana echilibrata ,I-mi place sa calatoresc si sa comunic . Caut sa imi fac prieteni ...:)
prietenoasa..simpatica...;;).si o buna ascultatoarE:) Sunt o pers seriosa, nu-mi plac aventurile, sunt o fire vesela, glumeata, iubesc familia. ....restul ramane a descaperi! !! cineva cu care sa am ce vorbi
conservatoare, scarbita de toti pampalaii care nu stiu sa aprecieze o femeie adevarata, o prietena normala cu defecte si calitati, satula de ipocriti, frustrati si aventurieri mascati, de barbati "feroce" care n-au parcurs toate treptele evolutive to good to be true;) Caut nod in papura si acul in carul cu fan...nu mai caut nimic, astept sa fiu descoperita
las la aprecierea celor din jur... Va rog nu ma stresati cu mesaje ridicole si nu am eu bun simt?????s-au tu cand scrii cuiva dar nu ai poza de profil pai ce cautati oameni buni pe un site de dating fara poze ?! Eu v-as trimite la pescuit serios placut (zic eu) mmm,...ma mai gandesc
Buna! Este o durere sa-ti chinui viata pana la sfarsit. Am avut nevoie de mult curaj sa ma inscriu aici, viata mi-a fost impotriva mereu. Sunt o persoana normala, calma, meticuloasa, credincioasa si cu toate astea numai cred intr-o alta sansa
Romantica si sensibila incurabila,ador sa dansez, sa cant, sa calatoresc... Ies in oras de cate ori imi permite momentul liber, de fiecare data cand ies,ma distrez si sunt sufletul petrecerii.... Cand vreau sa ma relaxez, ma uit la filme, citesc sau fac exercitii pylates... Restul, descoperiti voi... Nu-mi place sa comentez despre aspectul meu fizic... Mi se pare lipsa de modestie si sigur nu as fi obiectiva...;) Ce caut eu... Caut o minune, un prieten adevarat, un om sensibil si sincer... Daca are aceste 3 calitati, sunt sigura ca putem fi mai mult decat prieteni buni cu timpul... Nu-mi doresc sa ma casatoresc, cel putin nu in viitorul apropiat...vreau doar un suflet pereche....that's all...
pozele spun totul...... Sunt o persoana ce apreciaza sinceritatea, bunatatea sufleteasca,sa iubeasca frumosul, si sa respecte persoana de langa el, fiindca fara respect nu se poate ajunge la o comunicare placuta. placut depinde ce gasesc! oare mai exista pe aici ceva interesant?
Daca doresti relatie sincera, frumoasa si esti in USA, n-e putem cunoaste.Nu uita sa ai poze, multumesc. ...baiat frumos....1,70(maxim)....d preferinta...brunet cu ochi albastri...