Sunt draguta desteapta imi caut un barbat care vrea sa faca dragoste cu mine Nu-s o leguma.. nu-s sugar... ma descurc singura... fac de toate.... am chiar si medalii si diplome... am stat 3 ani singura in buc... la facultate... nu-s o povara! Sunt o pers cu handicap... in scaun rulant de 15 ani... ma descurc singura 90%... sunt vesela optimista... comunicativa.. imi plac animalele si copii... stiu sa fac prajituri bune! Caut un baiat de varsta cu mine.. care sa ma accepte asa cum sunt... P.S. nu-mi plac obsedatii sexual.. Va las sa il descoperiti Imi caut un barbat care vrea sa faca sex cu mine
Foarte ambitoasa si incapatanta .Ce vor obtin The most charming and nice creation of the world that is searching for love and tenderness. maybe it is hard to believe but I am lonely but like noone else I miss your warm touches and hot kisses. Please, do not make me wait for my happiness for too long, I want to be with you and only you!!!!! MODEL barbatul care sa-mi indeplineasca dorintele ;) si am primit un comentariu anonim din
partea unei femei sau a unui barbat foarte interesant ca eu vreau pestisorul de aur si nu
un barbat . ce chiar nu mai exista barbati ca pestisorul de aur????
Sunt foarte exigenta , frumoasa , glumeata si restul va voi spune in particular Sunt aici pentru a-i iesi in intampinare lui The One for me. "Dragostea este o atentie fina si o grija profunda fata de celalalt" Esentiale pentru relationarea cu mine sunt urmatoarele valori: respect, onestitate, bun simt, bunatate, fidelitate, umor, optimism, bucuria de viata, cunoastere si autocunoastere, increderea in Divinitate - Inteligenta Suprema. AM 3 COPII. placut un barbat cu suflet bun
iubesc floriile si animalele,imi plac plimbarile in natura ,imi place muzica buna-clasica,.Imi place sinceritatea si imi place sa fiu respectata ,si sa respect.
vezi tu CAUT UN BARBAT DE ACEEASI VIRSTA SI CONDITIE SOCIO ECONOMICA, DAR MAI ALES SA FIE DIN ZONA MEA.NU AM ABONAMENT..........DECI NU POT CHATA DECIT CU CEI CARE AU EI ABONAMENT.II ROG PE CEI CARE NU AU..........SA NU INSISTE PT CA NU AM CUM SA I CONTACTEZ.ID UL MEU DE MES ESTE:pelegrinul65.VA MULTUMESC.P.S. NU CAUT AVENTURI SI NU RASPUND CELOR FARA POZE. la fel
Sweet and charming :)Fun to be with! Optimista, vesela..doresc prietenie de durata cu un domn in varsta apropiata cu a mea pentru a ne alunga singuratatea si ajutor reciproc. Prefer sa aiva domiciliul in orasul meu sau in apropiere Slim, fit and tempting. A nice guy with a sharp mind!
"In fiecare zi zambetul tau devine Luceafarul meu.
Ma uit la tine si atunci sentimentele mele incep sa straluceasca.
Mult indulcita este viata omului, cand se vede iubit, insa nu mai putin, cand el insusi iubeste. placut barbat care sa ma faca fericita din toate punctele de vedere!
ignore celor ce vin cu propuneri neadecvate
eu zic ca sunt normala sunt o fetitza desteapta,intelegatoare,prietenoasa....imi sa ma distrez cu prietenii. :D nici prea prea nici foarte foarte chiar oare ce caut?
Sociabila, curioasa, energica , glumeata . Vor sprijin financiar . Barbati cu bani. Look for a serious relationship, someone who respect, care, love, and can take good care of me Bruneta , ochi albastri, sunt slabuta , Barbati cu bani . Frumosi si maturi
Sunt placuta.... Caut sufletul pereche.. Marea taina a existentei umane nu consta in a trai,ci in a sti pentru cine traiesti.............. Placut.. Iubitor.. Calm.. Iubitor.. Sincer.. Suflet pereche..
Greu tare. Cine e interesat si merita ma va cunoaste ! Sincera, spontana, cu simtul umorului ,dar si cu bun simt, cateodata ,insa ,acida si ironica.Ador sa calatoresc, sa descopar oameni si cultulrinoi , orase ,mai ales ,centrele vechi , dar si peisaje inedite.Calatoresc suficient de des.... Imi plac lectura, muzica buna, plimbarile in natura , miscarea . Caut o relatie serioasa alaturi de cineva si impreuna sa construim ceva frumos! Adevarul e ca ma simt bine in derma mea ! ))))))) As descrie idealul dar nu caut utopii. Cineva care sa ma respecte si sa reuseasca sa incline balanta calitatilor in defavoarea viciilor. Cineva care sa reuseasca prin indiferent ce metoda, de bun gust, sa ma faca sa-l transform in persoana alaturi de care vreau sa traiesc. Ps : cei 3 de x nu inseamna ceea ce cred unii !! Doar kiss - prescurtarea uzitata de englezi !!!!
Ce spun ceilalti despre mine...ca sunt sociabila, ambitioasa, dulce si de incredere. Ce spun eu...ca sunt de acord cu ei I am a very laid back person with a good attitude and my own style. I'm very fond of the Golden Rule treat others the way you want to be treated, but at the same time deep and complicated with my thoughts, easy going with people that are not picky, open mind, very honest . sometimes more than it should be . I'm passionate about almost any kind of music, for me it's like a kind of expression.it just release your soul. Open to changes, you never know what life has for you, and what new lessons are you going to learn, what kind of people are you going to meet and in which way are they going to touch your heart.I am looking for a partner in life. "frumusetea e in ochii celui care priveste", nu? cineva ca mine
un om cu cate putin din toate I\'m natural blonde woman with sports figure. I\'m open-minded person,looking for trust and mutuality. I prefer bitter truth than sweet lie. My heart is open for sincere feelings, I can give tenderness, attention and care. I want to make a warm, cozy world where mutual understanding and mutuality prevails. placut,sexy de toate
Salutare...:D Sunt o persoana singura a-mi caut jumatatea. As dori o persoana di Ardeal sincer prudent curat sai placa plimbarile excursiile. Sa de tina auto sa nu consume alcool de cat ocazional.Eu a-mi doresc ca el sa poata sa a-mi ofereatentia necesara sa nu-mi lipseasca nimic daca crezi ca poti sa-mi darui atunci cauta-ma. Ramane la aprecierea voastra...:D Multi prieteni...:D
Mi'e cam lene sa scriu ..Alta data I love and I love to be loved in return, one thing about me is I'll make you get fonder of me so certain about this. I'm One easy going and fun lover spontaneous kind of person. ....Uitate pe poze si ai sa vezi ..:)) Nu caut nimik particular ...Distractie si Prietenie ..
Imi vor o relatie serioasa sper sa imi gasesc un baiat care stie ce vrea .Eu sunt o fire vesela comunicativa si optimista "Life is too short to drink a bad wine!" ...so..it's the same with men and women...life is too short to spend it with the wrong person. I am here only for the special one...if there is any men like this on this site...About me...someone said this better in a famous movie : "I have a head for business and a body for pleasure" :))...I hate stupid people and lazy men. Be smart if you want to impress me!!! Am 1.70 inaltime 58 kg O relatie serioasa
mmm este indeajuns de dificil sa vorbesc despre mine Easy going lady, open minded and straight forward. Am interested in meeting new friends and who knows, one thing might lead to another from being a close friend leading to marriage. cred ca draguta am intrat din curiozitate
sunt de gasca,bruneta,ochii verzi,dragutza,etc las ca o sa ma cun voi mai bine....ok??????? Daca vrei sa ramai nemaritata cauta barbatul perfect. arat bine
sint o fire mai inchisa
dar imi plac noutatile Only real and true love save your soul of sadness and loneliness! I am expecting the right man in my life! A real gentleman! asa si asa cineva cu care sa discut despre sex
am 1,60 , ochii caprui , par brunet Sunt nevasta implinita, realizata,sanatoasa si fericita, iubesc,calatorii, sa ma dezvolt, sa traiesc in armonie cu mine.Nu am necesitate de banii nimanui, nu visez sa traiesc peste hotare cu indiferent ce pret, doresc,sper ca undeva pe pamint este barbatul cu viziune asemanatoare la viata, si desicur sa apara sentinemnul de dragoste, bazat pe respect, o persoana implinita si realizata, care stie ce vrea de la viata, care traieste in prezent nu in trecut.Nu ma intereseaza barbatii casatoriti. Omul ale carui maini iti pot sterge lacrimile si iti pot mangaia zambetele...Omul care are timp sa te iubeasca sa iti vorbeasca si sa te imbratiseze...Omul cu care sa razi,sa plangi si sa taci,Omul care sa te priveasca in ochii si sa iti asculte sufletul.Omul care te invata sa evoluiezi si care are incredere in tine...Omul in ochii caruia sa iti vezi viitorul si linistea,...Omul care sa iti fie prezent si viitor, slabuta sa socializez
o relatie de lunga durata....sau un schimb de experiente...:)ma integrez usor in societate....imi place distractia...la maxim...am numeroase hobiuri....dar imi place sa si invat...sunt ft romantica.si extrem de iubareata...ce zici vrei sa fii prietnul meu....vrei sa ma cunosti??? sunt inalta slabuta....am un corp atletic cred io....sunt bruneta cu ochii caprui...:) imi vor sa am prieteni in toata lumea....deasemenea mi-as dori sa am o relatie de lunga durata.....
o persoana modesta sincera cu chef de viata Sunt o femeie. Eu sunt si raman o sotie de la nastere! o imagine de tip un barbat solo sincer fara obligatii
Sunt o fata frumoasa My name is vanessa evan i am a sensitive, caring, God fearing woman I am a faithful and committed person, who is very considerate of other people's feelings am retiring soon and really cannot spend the rest of my life alone because time wait for no one and we have a little time in this world for us not to enjoy and live......I will be glad if u can kindly tell me more about you as I would love to know you more..In Addition Distance doesn't matters,cos i believe people meet by a reason and not by Chance..LOVE,TRUST AND HONESTY MATTERS,as long as this exist everything will work out for good,and with LOVE anything can happen.Feel free to write me and lets get to know each other and see where it will end Iti dau in privat Un barbat cu un caracter frumos
sincera, sociabila, intelegatoare, inteligenta...toate calitatile la un loc :P mi-am cam pierdut cuvintele..asa ca...va povestesc mai tarziu aici nu ma pronunt eu,sa spuna altii frumos, destept si fara fize...
Gandire pozitiva, optimista, rafinata, cu bun simt, sportiva, sensibila...etc. Pe scurt:sunt multumita asa cum sunt...dar las si pe cei din jur sa-si spuna parerea... I am happy with the little i have and joping for the best to happen because i deserve it. Placut. Barbat tandru, cu bun simt, sincer, corect, cu simtul umorului, care sa ma bine-dispuna si daca e capabil, sa-mi aduca si un strop de iubire.
o fata cu bun simt It's very hard to try and discibe yourself,my friends tell me,that I have a kind heart and good sense of humour.I do like the simple things in life and do not beleive in playing games or lies. eu si nu alta un barbat decis hotarat pentru o relatie serioasa
I am a kind and open person. I have a curious mind and a great sense of humor. I easily find a common language with new people. I am an interesting interlocutor. I'm an optimist. I like to laugh and give smiles to my close people. I am a purposeful and responsible lady. I always achieve my goals and do not stop on a half way. I know what I want from life. I am a versatile person. I lead a healthy lifestyle. I am a creative person. I am a musician. I play the violin. I love animals. I have two cute rabbits in my apartment. I have a kind heart, and I take good care of them.
mi don't like the liar Imi place sa gandesc ca acolo, undeva exista si perechea potrivita pentru mine. Incerc sa gasesc un barbat cu care sa construiesc o relatie durabila, bazata pe afectiune/ dragoste, onestitate si prietenie. Poate ca atractia nu vine imediat, de aceea nu am un anumit set de trasaturi pentru "jumatatea mea". Eu sunt o persoana obtimista, prietenoasa, si activa. Afectuoasa si loiala, imi place sa fiu tratata ca o nevasta si sa ma simt ca o femeie. Un pic conservatoare, poate, dar deschisa la idei noi. search u:)) a good man...ho want something serious
Sunt o persoana care incredere in sine, dar teribil de putin in barbati. Simple and lovely, sweet, understanding and honesty Supla. Caut barbati inteligenti, inalti si frumosi.
As incepe cu descrierea clasica...dar..cum...cu totii stim cam cum ar suna o autodescriere....nu cred c.ar mai avea rost!!!
ce zici...esti de caord cu mine? cine ma place , ma place asa ...alta mama numai face:P destul de normal!! linisteaaaaaaaaaaaaaaaa
tipa sinpatica si comunicativa plina de viata... Eu sunt! Restul e poveste... Si da, sunt atat de frumoasa, inteligenta, cu bun simt, educata, nesimtita, nesuferita, pretentioasa... cu bune si cu rele, pe cat doresti sau alegi sa fiu... Este doar alegerea ta cum vrei sa ma vezi. Nu pot sa plac la toti, dar nici sa ma schimb pentru fiecare. Sunt femeie si sunt, si vesela, si senina, insa am, din pacate, si altfel de zile. Imi place sa fiu femeie in adevaratul sens al cuvantului. Nu mai vreau sa fiu femela care stie sa le faca pe toate. Ah, da, am si un obicei nesuferit: iubesc frumosul si aleg sa visez frumos, intotdeauna, chiar ce e in sufletul meu. Ador cand un barbat stie sa surprinda distins o iubita si sa o faca sa rada cu gura pana la urechi! Ador sa rad! Visez sa imbatranesc frumos alaturi de el! Și inca mai cred in iubire... Pacatul meu! Restul e poveste... P. S. Imi plac lalelele albe si bujorii albi. hahaha....aspect fizic? asta ar trebuie sami ziceti voi.... norma o relatie dar nu cu orcine....
Sunt timida, deschisa, o persoana de incredere, ambitioasa, imi place sa ma distrez, serioasa, imi plac filmele si o companie placuta Fara Separate nu ma intereseaza relatile pasajere caut Un Barbat Cu Capul pe Umeri care stie ce frea de la Viata Preferabil de Varsta Mea sau 6 ani maxim mai mare fara Supararare Domnilor de pe Acest Saite. Forma fizic placut, inalta, constitutie atletica, blonda, ochii albastrii, picioarel subtiri Sunt inteligenta, ma adaptez rapid, respectuasa