Se spune despre mine k sunt o visatoare nebuna, ma cheama Beti -> nu beatrice, elisabeta sau alte nume..ci pur si simplu Beti but u can call me Beth..:P ador ciocolata,teatrul, muzica,oamenii carora le pasa, labradorii si shar-peii,imi plac serile de august,imi place sa cunosc oameni noi, imi place sa calatoresc, sa cant la chitara, sa merg la concerte, imi place la nebunie Directia 5, imi place sa cunosc oameni interesanti si buni, imi plac lucurile originale si baietii inalti, imi place sa citesc, imi place Eliade si Cioran,imi plac ochii albastrii, imi place primavara, imi plac stelele, imi plac oamenii nebuni ..imi place engleza si spaniola.. imi place sa cant si ador sa calatoresc, oricand oriunde, imi place sa fiu eu.. adik o nebuna :D imi place sa mananc, si sa dansez, sa rad..daa imi place sa rad mult, imi place literatura,imi place sa scriu despre anumite lucruri, imi place sa ma trezesc dimineata si sa zambesc pentru ca traiesc ...imi displac oamenii tristi, imi displac oamenii prosti si rai, imi displace minciuna si rautatea, coruptia si prostia, imi place sa plang la filmele romantice si la cele triste, imi place sa iubesc,imi place marea pentru ca ma relaxeaza, imi place cerul pentru ca e albastru, imi place muzica pentru ca trezeste fel si fel de sentimente oricand si oriunde,imi place sa fiu romantica pentru ca am ramas printre putinele,imi place sa dansez prin ploaie,imi place Frank Sinatra si urasc drumul inapoi spre casa... no comment oameni inteligenti cu care as putea discuta absolut indiferent ce ..de la politica la oamenii parosi..:P
no coment Nu raspund celor fara foto la profil!!! Ce caut aici? Aliat pentru sex? Nu, nu am nevoie. Parteneri de dialog? Nu, pt asta exista forumuri pe net, am prietenii. Sa pierd vremea? Nu, am alte lucruri mai placute de facut, decit sa bantui pe aici. Partener de calatorii ? Nu, am prietenii, am cu cine merge sau pot merge si singura. Atunci? Caut pe cineva cu care sa pot face toate lucrurile de mai sus si inca numeroase altele, iar lucrul asta sa imi faca placere, sa ma simt implinita. Angelic ar fi pentru mai mult timpa€¦.. Si pentru ca asta sa se intample, bine ar fi sa fie calm, optimist, echilibrat, deschis, comunicativ, cald, blind, delicat, vesela€¦si lista mai poate continua. Despre mine? Sunt comunicativa, romantica, sincera, si stiu aparte de bine ce-mi doresc! Faptul ca ma aflu aici e o modalitate pt a face noi cunostinte, caci ma invirt intr-un cerc relativ restrans de oameni...continuarea evident o vor in viata reala ! Nu-s interesata de relatii pur virtuale, e prea frumoasa realitatea ! Cei care doresc corespondenta, flirt, aventuri,.. rog sa ma ocoleasca!! nu stiu...:D
cine e interesat ....o sa ma descopere Sunt iubitoare sensibila intelegatoare iertatoare urasc minciuna si oameni cu doua fete elegant modest si cu care sa se poata duce o conversatzie :) ;)
fara scrupule..razbunatoare..simpatica....vorbareata..interesanta...cu raspuns aproximativ la absolut orice (ca toate persoanele feminine in general..)...intru-un cuvant- ai ce discuta cu mine, nu te plictisesti (de fapt asta e o fraza!).. asa-asa
nici prea prea nici foarte teribil de o relatie deschisa..sa ma distrez..sa scap de plictiseala...fara intalniri la cafea sau sa ne intalnim fizic, numai online, virtual..
cine vrea sa ma cunoasca stie ce are de facut... Voglio continuare la mia amicizia o di più in compagnia di una "bella persona" e costruire con le sue nuove relazioni basate sulla tenerezza, il rispetto, la realizzazione e la fiducia in tutti gli aspetti, una persona corretta !! brigittevasque71 AT gml com Non sono qui per divertirmi, ma sono aperto a qualsiasi bellissimo incontro gratificante che mi verrà offerto ... Sono una persona realistica e ottimista, soddisfatta, curiosa, mi piacciono le persone vere, coltivate, raffinate e calde . Ho un figlio single e amo mio figlio, ridere, cantare, ballare, gite culturali, concerti, musei, mostre ecc ... la foresta, la natura, scoprire il patrimonio culturale e la storia senza dimenticare la gastronomia ... La mia ricerca: una persona che ha un innegabile desiderio di investire in una relazione stabile e rispettosa, che sa che amare non è possedere l'altro, o vuole modellarlo al suo ideale, ma può rilevare il suo aspettative da riempire, tutto questo a vicenda. Se sa come trovare le chiavi, riaprirà le porte dei miei tesori nascosti ... Lancio questa bottiglia nel mare, inoltre, la mia bottiglia non è vetro, ma cuore. caut noi prieteni...doar atat....
Sunt o persoana cu bune si cu rele .Sunt loiala unei relatii adevarata.Nu am copii imi plac suficient de mult calatoriile cer seriozitate si sinceritate intr-o relatie .Sunt cumplit de sensibila,romantica,ofer clipe frumoase partenerului.
Buna sunt emy si caut persoana potrivita imimii mele va pup !! Un om sadeste in lume,ce parta in inima sa! Viata e dar de la dumnezeu, Sa respectam acest dar! Pozele spun tot O persoana care sa ma respect la fel de mult ca eu pe el !
Sunt sensibila, romantica..... dar si hotarata. Here I have only serious intentions. I had a bad experience, but I did not lose hope in better. I am looking for a strong, responsible and reliable, kind and sincere man. I am looking for a one-woman man, who is ready to give all his love only to the one woman. I see a man next to me who does not betray and lie, who values feelings of other people. I want a man, who does not play dirty games with women and who really wants to love and be beloved. If you saw yourself in this description, you are welcome to write me. Placut Un barbat in adevaratul sens al cuvantului
hotarata Sunt frumoasa,silueta care se remarca,sex-apel,talentata la sport,muzica,dans,pedagogie,prefer calatoriile,sejururile la mare. placut un tip care stie ce vrea
e aiurea sa completezi acest camp... perfect nepotrivit... si nu stiu cine reuseste sa ramana obiectiv vis-a-vis de el/ea insusi/ insasi... I am a good and cool lady who is friendly and like hanging out with family and friends. I like communication and likes to joke. I am new to this internet thing, i am on a try for a luck. I am only 5'6 tall, average and sportive. I like to meet someone who would like me as i am . normala ceva nemaigasit
inimaginabil, rarisim ... :)
Sunt vesela si plina de viata, imi place sa calatoresc si sa ma intalnesc cu prietenii. Prietenii spun ca le place sa fie in preajma mea. a soul mate heehe
im sweet, caring , honest, loving and responsible.. im here to find someone who is right for me..in the right time.... im not here for fun and games so by saying i dont want to waste your time nor mine.... i just want to chat with someone with respect and honesty and from there will see where it can lead us... placut
Sunt o femeie sclipitoare si tentanta !! Nu as fi ceea ce sunt astazi fara experientele traite pana acum... Trasa prin inel !! Barabati atletici si inteligenti !!
te las pe tine sa ma descrii :* Vreau o relatie bazata pe sinceritate si respect! Imi plac oamenii veseli si frumosi in adevaratul sens al cuvantului! Mai frumoasa decat fosta ta :* Distractie si de toate :*
Single dutch american lady looking for a serious relationship , I am an partea interioara decorator , never been married no kids , I am honest loyal , I am open and if you would like to know more about me you can just write me up , and note
Sa iubesti inseamna sa-ti asumi cel mai mare risc, inseamna sa-ti pui viitorul si fericirea in mainile altuia. Iubirea este cea mai mare dintre tristetile umane, deoarece este efortul suprem pe care omul il incearca pentru a iesi din singuratatea fiintei sale launtrice. Sa-ti traiesti viata fara sa te astepti la ceva, fara nevoia de a avea consecinte specifice - aceasta este libertatea.
HI , MY NAME IN LAURY AND I M OPEN TO MEET YOU s they say, everything should be beautiful in a beautiful lady. It seems to me, the real beauty consists of harmonic connection of soul richness, moral clearance and only after these ones of the physical appealing to the partner. In other words, appearance is only our outside dress. The real and normal beauty is inside of our soul - somewhere deep in the soul and it reflects in the eyes. I will not describe myself cause it seems to me that the really interesting lady will be noticed by the deeds and modesty and slight enigma, wonaa‚¬a„¢t she? But in a few words I can tell you that I am a person with a strong will, serious, reasonable, and reliable but at the same time I am kind-hearted, attentive and friendly. I FELL ME STILL YOUNG AND BEAUTIFUL I M LOOKING FOR NICE MAN
sunt o fire ff serioasa si de incredere sint o iubita credincioasa de casa familista restul ramine de descoperit nu vreau sa cunosc barbati mai tineri nici aventurieri as dorii sa cunosc un adevarat barbat daca mai exista nu-mi plac fumatorii nici cei care consuma alcool rog seriozitate ochi caprui,1.68m.58 de kg,paru lung ,bruneta va las sa ma descoperiti voi
pasionata de arta, frumos,romantica si serioasa Hi, I am Tara from Mansfield. I like the outdoors, but kind of a loss in Winter! I guess you could go hiking the state parks, Hocking Hills is nice! But in warmer times, like to go fishing, swimming. placut caut un barbat bogat, serios, inteligent si frumusel
Sunt o persoana placuta , cu un spirit tanar de viata , calda , deschisa spre noi oportunitati de a cunoaste si a descoperi placerile vietii ! I am a simple person, friendly and easy going. i love traveling, museums, walking, swimming and cooking. Profilul se poate deduce din fotografii ! Caut sa ma redefinesc , sa descopar lucruri si persoane cu care as putea fi compatibila pentru a imparti impreuna experientele vietii .
sunt urata si inculta.......... Buna sunt o fata simpatica un pic ca grasuta putin posesiva extraordinar de prietenosa si vorbareata. schioapa si oarba il caut pe silviu din constanta
Cine doreste a ma cunoaste sa imi trimita mesaj... i am woman of age 35 who has never married before , and i am here looking for a serious relationship that will lead me marriage Bini di tat Caut distractie
Pot fi toate culorile din combinatia luminii...dar nu le poti vedea decat daca gasesti acel unghi specific de refractie;)..Imi vor sa gasesc un barbat care sa ma descopere si iubeasca din toate unghiurile posibile!;;)
Sunt o tipa ok,urasc minciuna si incompetenta... I'm an Italian country girl looking for a long term relationship I'm loving caring passionate honest.i live in West Virginia I love the outdoors and camping boating fourwheeling cookouts with my family and friends I love horseback riding going for drives in the country I like classic rock oldies country music bluegrass looking for my soulmate someone who likes and wants the same Caut un om ca mine...sincer
Frumosa,desteapta,devreme acasa si modesta tare,tare. Rog insistent cei care sunteti aici pt pierdere de timp sau aventuri sa nu ma apelati. Nu scrieti ca nu vi se Raspunde celor fara fotografii si profil complet. Multumesc pentru intelegere ! Varsta gresita ( eroare de tastare) ! placut nimic interesant sunt mai mult in trecere
Buna , sunt Mihaela ... Sunt o persoana vesela, cu mult orizont, artista,muncitoare, imi plac plimbarile cu bicicleta, pe jos, joc badminton, fac sky,sunt bine in pielea mea. Caut un barbat care sa ma reprezinte, pentru ca imi place sa spun te iubesc si sa iubesc. De fapt caut un barbat de care sa ma instragostesc ca la 20 ani, nefumator si care este bine incadrat in societate. Am 1.71 m . Sunt slabuta , cu parul saten . de treaba , amuzant care as stie de simtul umorului sa stie de gluma etc ..
Uneori am trebuinta de dragoste, uneori de singuratate, uneori de zi alteori de noapte, uneori de frig alteori de caldura... dar intotdeauna am trebuinta de tine.....
Sunt una dintre acele femei singure brasov care apreciaza un barbat cu caracter, stabil si atent. Imi place sa ofer afectiune si sprijin, iar in schimb imi vor implicare si respect. Cred ca doua persoane potrivite pot construi o poveste frumoasa si durabila.
iubesc sa iubesc shi sa fiu iubita Sunt o fire realist? ?i de aceea nu prea m? mai zguduie nimic... am tr?it multe experien?e ?i am recunoscut toate fe?ele pe care le pot avea oamenii. Experien?ele de via?? m-au inv??at s? nu mai am a?tept?ri de la ceilal?i ?i s? nu mai depind de nimeni. Nu mai a?tept s? mi se recunoasc? meritele, nici s? fiu in?eleas? ?i nici s? mi se r?spund? in mod echitabil la sentimente ?i la felul in care rela?ionez.
Imi place sa las pe altii sa isi dea cu presupusu am a nice girl that is looking for a nice man if you want to know more just ask me i will tell youi will tell youi will tell youi will tell youi will tell youi will tell youi will tell youi will tell youi will tell youi will tell youi will tell youi will tell youi will tell you foarte,foarte o prietenie p;e termen lung
Sunt o iubita simpatica si plina de vaiata dornica sa descopar diamantele neslefuite ale lumii! Sunt o fire vesele si pusa pe glume cam tot timpul,dar am si clipe cand trebuie sa fiu singura in natura sa ma relaxez si sa meditez! UN barbat placut care sa ma inteleaga sa avem aceliasi opinii de viata, care sa fie o fire vesela sI care stie sa se descurce in absolut orice situatie!sa stie ce vrea de la viata!
i hate this... BUNA TUTUROR.SINT O FEMEIE F SERIOASA PUN MULT SUFLET INTR O RELATIE SI CER ACELASI LUCRU SOTULUI MEU. NU MI PLACE SA TRISEZ SI NICI SA FIU TRISATA , SINT CORECTA ONESTA SI CU BUN SIMT. mmmm...good looking u...
O persoana obisnuita.Nu doresc sa fiu contactata de persoane improprii ca varsta pentru mine.Contactati-ma numai daca corespundeti cerintelor.Doresc seriozitate .
Oare mai exista persoane (barbati)cu bun simt si respect fata de iei insisi?asta ca sa poata avea respect si fata de alti...? frumushika un baietel dragut si doolshe
aspect fizic placut dinamica isteatza Oamenii dragi ma considera a fi o persoana plina de viata si cu bun simt.Acelasi lucru as dori sa-l gasesc si la viitorul partener. fund mare creola sani adecvat
ce sa zic...imi place distractia.hihihi I am a very sociable and sincere girl who is easy-going and always positive. I like good sense of humor, nature and I adore sweet things! My favorite flowers are pink roses. My favorite season is spring. I believe in luck and believe that the one who moves will reach his goal. I am cheerful, kind, sincere, very active, trustworthy and open-hearted. I value peoples honesty and being sincere.And I'm like a flower, who needs love and care to bloom and make everyone around smiling and happy. las la aprecierea voastra. preteni...si poate ...poate...ceva mai mult...
sunt prea complexa incat sa ma descriu in cateva randuri... pretty and quiet lady looking for handsome man for marriage placut nu stiu...sa vad in primul rand despre ce este vorba, in general oamnei seriosi cu care pot lega o conversatie normala
just me! Drãgutã, tandrã , sentimentalã, ador momentul petrecut in doi cu sotul de viatã ... ....Cred ,cã o relatie c.a s.ã dureze , are nevoie de comunicare , seriozitate si sinceritate ... Ador conceptiille vechi , in ceea ce priveste o relatie !
tanara si nelinistita:) I\'m very Cheerful girl with open heart. I prefer active lyfestyle. I am family-oriented girl, who wants to love and to be loved! I hope, that this my little but very sweet dream will come true one day! un tip cu care te poti distra si cu care poti discuata orice....
o simpla prietenie
NIMIK MAI MULT :)))))