cineva mi-a spus ac vb prea urat de femei/cunosc fte cuminte cu frica de DZEu/cine nu ar vrea cand se scoala de dimeneatza in loc de sticle goale sa vada o fata frumoasa...nu sunt o visatoare...nus o fetitza care vrea doar sa mearga in cluburi... bruneta,negrii,1,75,52kg..
Buna, sunt Gabriela, am 27 de ani, locuiesc in Romania, sunt calma, iubitoare si foarte ambitioasa. Imi plac sportul, muzica si plimbarile in aer liber. Atletic/placut Imi doresc sa cunosc un barbat cinstit care isi doreste o relatie serioasa.
Sunt ceea ce multi nu vor vrea sa vada, chiar daca ma aflu in fata lor: goala, fara prejudecati, libera, zambitoare, fara scrupule si lipsita de bunul-simt de a face cunostinta.
Da, nu vreau sa te cunosc. Putin ma intereseaza daca ai avut vreo deceptie, nu mi-o povesti, nu am timp de tine. Fa-ti timp si spune-mi ce vrei, nu ce-ai trait. E rusinos, nu? Sa-ti marturisesti neputinta in fata altuia. Sau e uman? Pe dracu. Ceea ce vor toti sa auda, nu? Buna de pula. un uomo finito. daca-l gasesc o sa-l pup cu atata ardoare de o sa-l apuce plansu. o sa-ti fie bine cu mine, omule sfarsit. trebuie doar sa ne gasim.
Persoana romantica ,tenace ce apreciaza oamenii responsabili,seriosi si de buna credinta! Zvelta, par lung! Nu doresc aventuri!Imi pot scrie doar cei ce doresc o relatie serioasa bazata pe respect si politete!
Sunt o persoana optimista mereu cu zambetul pe buze Trec printr-o perioada grea a vietii si am uitat sa mai zambesc Iubesc oamenii sunt romantica si pasionala Nu-mi lipseste nimic decat un partener care sa-mi aduca zambetul pe fata din nou Imi place sa dansez sa cant si sa rad sunt o persoana dupa care intoarce lumea capul Sunt inalta 1.75 m ,61 kg Imi place sa fac miscare Restul se vede din poze caut un barbat care sa mi se potriveasca din toate punctele de vedere Stiu ca nu exista idealul dar tin sa cred ca exista cineva potrivit si pentru mine
O fata simpla, cu bun simt. Intodeauna interesata sa aflu "noutatile" lumii. Sincera, urasc minciuna, foarte glumeata dar in limita bunului simt, sensibila, extrem de romantica, uneori o mica visatoare. Ador viata si tot ceea ce ma inconjoara, iubesc natura cu toate minunile ei. Naturala, cu o privire calda. 1.70 m, 58 kg, blonda, ochi verzi. Buze pline, sanii potriviti, senzuala. Intr-o continua cautare a sufletului pereche; a unui suflet cald si intelegator alaturi de care sa pot merge pe drumul vietii.
Sunt o fata simpatica, prietenoasa, sociabila, romantica, dar cu picioarele pe pamant. Imi place munca dar si distractia. Pana nu ai vorbit cu mine nu poti spune ca ma cunosti. Un pic plinuta, dar armonios proportionata. Caut pacienti :P
sunt o fata destul de draguta fizic si pot spune ca si la comportament:)sunt rabdatoare,intelegatoare,imi place sa ascult:)sunt cam ...romantica si imi plac relatiile ...mai serioase:)imi place sa ma plimb ,sa citesc ,sa ascult muzica,sa merg in cluburi ,la mare ,la munte ... par brunet ,ocgi caprui,slabuta:P un baiat romantic care isi doreste o relatie cat de cat serioasa,matur ,sa poti vorbi orice cu el ,sa aiba simtul umorului ,dragut la fizic ...si cu care sa impart multe lucruri:P:)
Se spune despre mine k sunt o visatoare nebuna, ma cheama Beti -> nu beatrice, elisabeta sau alte nume..ci pur si simplu Beti but u can call me Beth..:P ador ciocolata,teatrul, muzica,oamenii carora le pasa, labradorii si shar-peii,imi plac serile de august,imi place sa cunosc oameni noi, imi place sa calatoresc, sa cant la chitara, sa merg la concerte, imi place la nebunie Directia 5, imi place sa cunosc oameni interesanti si buni, imi plac lucurile originale si baietii inalti, imi place sa citesc, imi place Eliade si Cioran,imi plac ochii albastrii, imi place primavara, imi plac stelele, imi plac oamenii nebuni ..imi place engleza si spaniola.. imi place sa cant si ador sa calatoresc, oricand oriunde, imi place sa fiu eu.. adik o nebuna :D imi place sa mananc, si sa dansez, sa rad..daa imi place sa rad mult, imi place literatura,imi place sa scriu despre anumite lucruri, imi place sa ma trezesc dimineata si sa zambesc pentru ca traiesc ...imi displac oamenii tristi, imi displac oamenii prosti si rai, imi displace minciuna si rautatea, coruptia si prostia, imi place sa plang la filmele romantice si la cele triste, imi place sa iubesc,imi place marea pentru ca ma relaxeaza, imi place cerul pentru ca e albastru, imi place muzica pentru ca trezeste fel si fel de sentimente oricand si oriunde,imi place sa fiu romantica pentru ca am ramas printre putinele,imi place sa dansez prin ploaie,imi place Frank Sinatra si urasc drumul inapoi spre casa... no comment oameni inteligenti cu care as putea discuta absolut orice ..de la politica la oamenii parosi..:P
Va voi spune pe scurt cam ce`mi place la mine si ce nu!
[Ce Imi Place la mine] : Ca sunt unica, originala (in felul meu), cuceritoare, ambitioasa, romantica, creeativa, spontana, sociabila, onesta, sincera, confidenta, prietenoasa, dau sfaturi bune (asa zic prietenii mei). Pai...eu din punctul meu de vedere sunt BUNA :D acuma depinde si de gusturi nu? oricum aspectul fizic nu conteaza...in totalitate...! byeee! Momentan nu caut nimic stau aici doar asa din obisnuinta...si oricum adevarata iubire n`o poti gasi pe un site...cel putin asta e parerea mea...! aaa si app cu mesajele alea anonime... :) lasati`va de meserie fratilor...ca nu ma intimidati cu mesajele alea de inculti sincer :)
Sunt o fire sociabila,sensibila,sufletista,romantica.Cu sigurantza vei descoperi mai multe,daca te interesez... Nu pun accent foarte mult pe fizic,important e sa aibe un suflet asemanator cu al meu si sa existe compatibilitate.De restul ne ocupam impreuna.
sunt o fata......nici nu stiu ce fata!te las pe tine sa ma descoperi!!!imi place romantismul!bye sunt just sexy!!! pai,oare?stati linistiti doar amici si distractie!!!
Femeie, 50, Necasatorit(a)
Bistrita Nasaud Romania
sant o persoana deschisa,intelegatoare,romantica,corecta,justitiara.imi doresc armonie in jurul meu . cuvantul cheie "armonie" o persoana obijnuita. un barbat romantic,intelegator,cu simtul umorului,dragut caruia sa-i placa sa traiasca in armonie cu tot ce-l inconjoara!
viata merita traita clipa de clipa Simtul umorului ma caracterizeaza , sunt o romantica incurabil , nu-mi place sa mint chiar daca asta inseamna sa ii ranesc pe cei din jur si normal ca nu-mi place nici sa fiu mintita , imi place sa daruiesc tot ce am in interior si de multe ori fara sa ma astept la ceva in schimb si fara sa ma gandesc daca e bine sau nu , dorinta de a iubi de multe ori se manifesta ca o dependenta si cred ca asta e cel mai mare defect al meu nu imi place sa fac presupuneri , cred ca spontaneitatea e solutia pe care o aleg mai mereu... placut m greu de spus
sunt o fire linistita.cuminte,Sunt o romantica incurabila care se incapataneaza sa creada ca inca mai exista
iubire............. simpatica caut o persoana cu care sa pot comunica...si sa gasesc limba comuna,UN BARBAT EDUCAT.....
Sunt o romantica:)...dar cu picioarele pe pamant, iubesc tot ce tine de frumos, sensibila, sociabila, comunicativa, ceativa, iubitoare de sport, natura, muzica.... restul las sa descoperiti voi:))...aaa uitasem...am si simptul umorului:))) Cred ....ca e trecut in profil:D Conversatii, prieteni noi cu care sa fac schimb de idei, pareri....!!!
sunt o fire romantica , ambitioasa , plina de viata , urasc minciuna si ipocrizia , imiplace viata de familie . placut , constitutie potrivita , 170 cm , 65 kg , bruneta , par lung , ochi negri si mari . un barbat sincer , plin de viata , care iubeste viata de familie si copii ( am si un copil ) serios .
Buna sunt sincera orgolioasa romantica doresc o persona iubitoare intelegere Frumos Un barbat iubitor romantic intelegator cu bun simt reponsabil dragut .
las pe altii sa`shi dea cu parerea...i can say just that i`m a pasional girl,romantic..just naughty sometimes.. slim,sexy,i love myself romantik guy sensitive,with nice since of humor,genuine and honest
-sunt o persoana idealista,cu o sensibilitate exagerata, romantik, visatoare,mereu in cautarea unui sfat de la cineva, temperamentul meu variaza intre pesimism si optimism, am o mandrie interioara ascunsa bine, timida si rezervata, nu imi place sa atrag atentia asupra mea, imi place sa fiu mai mult singura,retrasa.
-sunt in zodia pesti
-calitati:sinceritatea(la maxim)
-defecte:pesimism
-culori preferate:albastru, verde , combinatiile de rosu cu negru
-cam atat ..lasa k ajunge...ce e prea mult strik:)) spune-ti voi .....:)) nu caut nik...astept sa ma caute EL pe mine:))
poate mult prea romantica,urasc minciuna si perversitatea. placut pe cineva care stie ce vrea de la viata si sa stie sa respecte pers.de linga el.oare e prea mult?????
Dulce simpla romantica Normal. Un partener care sa aibe respect caracter si sa ma iubeasca ptr cum sant si ptr cea ce sant.nu caut bogatie vreau doar iubire si respect armonie
Deschisa, hotarata, intelegatoare, realista, capabila de sacrificii si multa dragoste, romantica, visatoare uneori, tandra, dar si un mic diavol cand sunt inselata!Apreciez siceritatea, fidelitatea, onestitatea, si mai ales bunul simt. Multumitor! Cineva care ma poate face sa ma simt iubita, fericita.Un barbat in adevaratul sens al cuvantului!Seducator, charismatic,impunator, cu bun simt, sofisticat, romantic, erotic, rafinat, stilat, dur&tandru in acelasi timp, cineva dupa care sa oftez, visez!Si daca nu exista...
o relatie de lunga durata....sau un schimb de experiente...:)ma integrez usor in societate....imi place distractia...la maxim...am multe hobiuri....dar imi place sa si invat...sunt ft romantica.si extrem de iubareata...ce zici vrei sa fii prietnul meu....vrei sa ma cunosti??? sunt inalta slabuta....am un corp atletic cred io....sunt bruneta cu ochii caprui...:) imi doresc sa am prieteni in toata lumea....deasemenea mi-as dori sa am o relatie de lunga durata.....
Fata romantica, draguta si prietenoasa.
Un pic sentimental. Nu-mi place sa fiu mintita.
Ma antrenez, incerc sa alerg dimineata si mananc bine.
Viata mea este plina de evenimente interesante.
Singurul lucru care imi lipseste este un barbat pe care il iubesc.
Visez sa intalnesc un barbat decent care a Vreau sa cunosc o persoana interesanta!
Caut pe cineva care va fi sensul vietii mele.
Sunt mereu deschisa la comunicare, imi place sa cunosc oamenii si sa le aflu gandurile.
Cred in oameni si visez sa intalnesc un barbat demn cu care imi voi petrece viata!
sunt o femeie vaduva de 3 ani, cu un copil de 9 ani ( baiat) ff sincera vesela sociabila, glumeata, fidela, f buna gospodina, ff curata, ordonata ambitioasa, f sufletista, sensibila, greut de cucerit, nu suport si nu accept minciuna prefecatoria, vorbele in vant. romantica, pasionala, iubitoare. plinuta, dar constitutia e egala, nu sunt atipica. am forme. un barbat mai mare de varsta ca mine, div fara copii, care sa mi poata iubi propriul copil ca si cum ar fi al nostru, sa mai doreasca un alt copil, sa fie ff sincer, direct sociabil, glumet ff pasional iubitor, intelegator, f aranjat pedant elegant cu studii superioare si cu care sa pot face totul.