Nu-mi place deloc sa ma caracterizez,e ca si cand m-as dezbraca in public.Tot ce pot spune e ca sunt simpla.Nu caut nimic,ma bucur de tot ce-mi ofera viata si-I multumesc Domnului pentru orice,fie bucurie,fie suferinta.Din absolut orice si de la oricine putem invata cate ceva.
sunt o fata frumoasa o persoana linistita cu simtul umorului,simpla imi place sa trec prin viata neobservata,de aceea am ramas singura,mi-ar place sa gasesc o fiinta linistita ca si mine inalta slaba frumoasa sexy etc eu caut un barbat care vrea ca si mine
sunt o fata......nici nu stiu ce fata!te las pe tine sa ma descoperi!!!imi place romantismul!bye Frumusica,inteligenta,responsabila si cu simtul umorului. sunt just sexy!!! pai,oare?stati linistiti doar amici si distractie!!!
va las pe voi sa decideti ce fel de persoana sunt sociabila vesela prietenoasa iubitoare si mai ales fidela am sa las pe altii sa ma descrie ....sunt o persoana simpla in cautare de distractie dragoste si placeri...daca esti acea persoana care sa imi pune la dispozitie aceste lucruri atunci aici ma gasesti...
Te crezi in stare sa ma poti judeca? incearca...dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta! frumoasa,desteapta,orgolioasa... mai multiple pe yo_papusyka_ya Voi radeti de mine ca sunt diferita iar eu rad de voi ca sunte-ti toti la fel! Un barbat de treaba linistit sincer de incredere si fidel!
Sociabila I'm young, attractive, honest, kind, attentive and I am searching for a nice, simple man who can love and who knows what it is to be loved to faurite a family together and to build ourown life in our own place, to bring our children up with faith in God. Elegant Relatie
O zi in care nu rid,este o zi pierduta,cea mai buna medicina.Nu i-mi plac oamenii prosti si insensibili.I-mi plac glumele dar si seriozitatea,cind trebuie.
Fata frumoasa Sint o iubita vaduva care trecut prin foarte numeroase greutati Am o fata minunata Viata e frumoasa cind ai si parinti linga tine O seara frumoasa Ochi negri par saten Pe cineva cu care sa comunic
Sunt o fiinta normala, simpatica cand e posibil, antipatica cand e necesar. Cred ca pacea in sufletul fiecaruia, ceea ce inseamna sa nu porti ranchiuna nimanui, sa ierti si sa accepti defectele cum ar fi calitatile la o alta persoana, este cea mai importanta pentru viata de zi cu zi. Salutari la toata multimea
sant o fata buna numai cu cine merita dar pot fi si rea cu cine nu merita. am honest,faithful,loving woman,am here looking for a serious relationship. placut. un barbat cu bun simt,glumet,simpatic si devreme acasa
-sunt o persoana idealista,cu o sensibilitate exagerata, romantik, visatoare,mereu in cautarea unui sfat de la cineva, temperamentul meu variaza intre pesimism si optimism, am o mandrie interioara ascunsa bine, timida si rezervata, nu imi place sa atrag atentia asupra mea, imi place sa fiu mai mult singura,retrasa.
-sunt in zodia pesti
-calitati:sinceritatea(la maxim)
-defecte:pesimism
-culori preferate:albastru, verde , combinatiile de rosu cu negru
-cam atat ..lasa k ajunge...ce e prea mult strik:)) spune-ti voi .....:)) nu caut nik...astept sa ma caute EL pe mine:))
plin de viata si foarte realista I'm romantic, easy-going person and tender. I hope for a serious relationship and to confectionate a happy family with children. I'll be a devoted wife and my desire is to make my special one happy. depinde de gusturile fiecaruia un barbat aparte
sunt amuzanta, imi plac calatoriile si sunt in cautare de noi prietenii. Lucrez, am hobby-uri si imi place viata simpla: natura, drumuri prin Salaj si o cina gatita in doi. Caut un barbat cu valori, care vrea familie. In matrimoniale Zalau sper sa intalnesc un om potrivit, cu care sa construiesc pas cu pas, fara graba, dar cu intentii clare. Prefer intalniri reale, nu doar mesaje scurte si seci. infatisare fizic placut un prieten cu care ma pot intelege bine, pe care ma pot baza si de ce nu, cu care ma pot distra.
Ma numar printre prietene singure ploiesti care nu si-au pierdut increderea in iubire. Sunt independenta, dar imi vor un coleg alaturi de care sa impart bucuriile simple ale vietii. Ador calatoriile spontane si serile linistite acasa. Caut un barbat sincer, cu simtul umorului, pregatit pentru o relatie stabila si asumata.
Vreau un baiat Toti scriem,toti citim,toti ne vedem perfecti (sau cel putin pe aproape)insa nu stiu cum facem ca la capitolul stare civila ,cred ca aproximativ 90% suntem neimplicati in vreo relatie si cand sa vezi......mai toti "singuri in 2"....vai,vai,vai........oare sa-i felicit ca sunt capabili sa traiasca intr-un asemenea infern sau sa ii las sa imi faca capul patrat desi mama a avut grija la nasterea mea sa mi-l rotunjeasca?.....inca nu m-am hotarat,dar am tot timpul din lume......:) Nu conteaza Sa ma inteleaga
....draguta, sociabila si plina de viata sunt un om printre oameni ,cu bune cu rele, un om care isi doreste sa cunoasca oameni frumosi respectuosi comunicativi cu simtu umorului,, placut aliat de conversatie inteligent, dragut si serios.
o fata plina de pasiune si nesatisfacuta ...inca Sunt o fata singurica , cam timida dar sper sa ma puteti ajuta mega ....zic eu...va astept sa va dati si voi cu parerea
sa fie placut Si sa imi spuna ceea ce simnte I am a girl who has a lot of dreams in my little head! And if you really want to know better I can tell you about my dream! I am very optimistic person! I like sport! I like dance! I will be a choreographer! My favorite color is red and my favorite flower is rose! Someone tell me that I am look like a rose! Very tender and sweet! But when someone make me pain I can show my thorns! Sa arate bine,sa umble la sala Sa fie serios,sa fie glumet,sociabil
aproape perfecta Eu...caut,dar sunt sigura ca nu mai exista.Dupa ce am impartit 12 ani bune si rele,am transformat "Babaciune zbarcita"si "Pensionara".Cred ca toti barbatii ,dupa ce se folosesc mare de femei,le arunca intr-o debara,le tin ascunse,iar viata lor continua cu o relatie paralela,cu vreo Bunaciune in loc de Babaciune.Niciodata nu am visat la vreun print superb si bogat,dat fiind faptul ca nici eu nu sunt vreo Madona.Imi vor un om cu bun simt,care sa stie ce este acela RESPECT,si care intr-adevar sa isi doreasca o relatie cuminte,bazata macar pe respect reciproc,daca A IUBI oricum nu mai inseamna nimic in zilele noastre.Eu sunt o nevasta normala,spun eu...,vesela ,glumeata,inca dornica de o forma sau alta de distractie.Sunt si nenorocita daca este cazul,imi scot si eu ghearele ,daca este nevoie.Dar deja sunt scarbita de gheare,colti si pumni,rautati si jigniri.DOAR daca te regasesti in caracteristicile pe care le caut,cauta-ma.Daca esti obsedat sexual,cumpara in alta regiune.Aici e inchis. o diva ceva cu ochi frumosi
simpla si dulce In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri reale si planuri comune. inalta bruneta atragatoare prietenie conversatie respect....
Vreau sa cunosc femei bi Eu sunt o persoana normala, ca toti ceilalti, imi plac,plimbarile, conversatiile de calitate, muzica,cinema, literatura, teatrul etc, dar asta nu ma face diferita de orice alta femeie. Ceea ce ma face diferita este modul meu de a ma comporta, sunt alegerile pe care le fac, nu ascult pentru a raspunde, dar adesea pentru a intelege. Fii omul care vrei cu adevaratsi poate iti vei da seama daca iti place ceea ce sunt eu! Fii amuzant, inventiv, original, evita frazele prestabilite si expresiile idiomatice si abuzive. Eu prefer umorul si sinceritatea. In drum spre fericire nu ezita sa te inarmezi cu sinceritate. Restul o sa fie de descoperit si de inteles ! Slaba
intereseaza pe cineva cum sunt????? nu cred...deci nu ma descriu:P I'm just a simple person and do not seek perfection just want a loving and caring man. Secret
mam nascut pentru a cuceri,,, Sunt o persoana vesela , jucausa . Imi plac muzica , calatoriile , dansul si senzatiile tari . Vor o relatie serioasa . persoana pe care vor sa o am alaturi la bine si la rau,sa fie distractiv,si aventurier.
o fiinta aproximativ normala...intro lume aproape normala I am a single, decent and down to earth professional looking to meet an attractive and a classy man for a potential long term relationship. I am liberal, tolerant, open minded and ready for a long term friendship and love with a special, kind, understanding and smart man. I do not like arrogant and mean people, as well as stupidity accompanied by an over-inflated ego. I believe in character, principles and moral values in life and I still trust people. My desired match would be an educated man with a good sense of humor and, probably, some European sophistication, who takes care of himself in spirit, body and mind. Ideally, we should communicate very well, share our feelings and emotions, make sure we understand each other, be respectful and honest, as well as smart and creative in developing singular connections and bonds...leading to love. I understand that love is not only chemistry, click or sex-appeal. It requires hard work, patience, passion and openness, and time to develop and nurture. socializare
Autodescrierile sunt intotdeauna subiective, asa ca ar fi mai bine sa dau sansa fiecaruia sa isi formeze solitar o parere Altruista, sincera,fara prea multa incredere in oameni,ador animalele pe care le consider demni de dragostea oamenilor. Arat ca dupa 9 ani de sport....:D Imi dau o noua sansa...
puteti afla si singuri daca va intereseaza;) Vor sa intalnesc un domn din Brasov, cu varsta cuprinsa intre 56-60 de ani. Sincer,familist ,ingrijit ,manierat cu un caracter frumos. Nu foculsat doar pe placeri fizice.Cu rabdarea necesara de a ma cunoaste ca suflet, om si caracter. Isi doreste sa construieasca pas cu pas o relatie frumoasa.Nu sunt perfecta nici eu, sa nu ma intelegeti gresit, dar sunt capabila sa ascult, inteleg sa iert lucruri normale. Gresesc dar am taria sa imi asum, sa cer iertare si a numai repeta greseala. Barbatii tineri, casatorit sunt exclusi, nu raspund Mesajelor! Rog seriozitate. placut;)
sunt o fata care iti poate asigura zambetul pe buze,nu ma deranjea sa fi direct. I am a nice, pretty and funny girl. I love life! I lead a healthy way of life.I don't know how to describe myself, it's better to ask people around, usually they say that I'm charming, nice and kind. va las pe voi sa decideti sa imi fac prieteni
las la aprecierea altora. imi place sa comunic si daca vreti sa aflati mai multiple despre mine intrati pop la voi :*:*:*:* uitate la poza si vei afla ce imi rezerva viata
Sunt simpla Ich bin nicht auf der Suche nach dem charmanten Prinzen oder dem Ritter, wie wir es oft in den Filmen sehen, aber ich suche jemanden, der zuerst auf der Erde ist und Kopf an den Schultern ist, der eine ziemlich große Anschaffung von Reife und eine ziemlich große Vorstellung vom Leben, ein ernsthafter aufrichtiger Mann, der weiß, was er will und was er von einer Frau erwartet, einem einfachen Mann, der ehrlich und treu für eine ernsthafte und dauerhafte Beziehung ist ... angenehm s absehen. Va las pe voi sa ma cunoasteti Barbat serios
O fata simpla dinamica vesela cu simtul umorului I am laurakimberly from Italy but base in America I am looking for a serious relationship the man that will love me forever and always take care of me Placut Un barbat serios
Gandire pozitiva, optimista, rafinata, cu bun simt, sportiva, sensibila...etc. Pe scurt: sunt multumita asa cum sunt...dar las si pe cei din jur sa-si spuna parerea...nu ca ar conta prea mult... If it is possible to combine passion and tenderness in one person, it is about me! At this clipa of my life I feel like a tender and refined flower in a large field. I feel lonely and unprotected, but I believe there is someone who can find me in this large field, between the same beautiful flowers around. I am a very serious and responsible lady who values family values. I like active rest and keeping fit. People say that I am punctual and reliable. I like to take care of my appearance. I am a strong woman with a sensitive soul. va las pe voi sa apreciati acest lucru...Mi se spune de obicei ca sunt superok! barbat necasatorit, tandru, cu bun simt, sincer, corect, cu simtul umorului,sportiv, stare materiala buna, care sa ma bine-dispuna si daca e capabil., sa-mi aduca si un strop de iubire
Sint Krisztina, pina nu de mult am fost dansatoare in club de noapte. Momentan m-am lasat de dans ca m-am ingrasat un picut. Sint calma si imi place sa stau la plaja si la soare. romantica, sincera, de incredere, caut persoana cu calitati similare placut zic eu NU VREAU SA MA MARIT! Vreau un barbat pentru distractie si timp liber.
simt multe...poate ma dor,poate q nu...doar eu stiu...si asa va ramane mereu...gandurile nu mi le poate lua nimeni. sunt o blonda frumuasa care cauta o prietenie sincera,curata si bazata pe mult respect. slaba