o persoana destul de dragutza... Vreau o relatie bazata pe sinceritate si respect! Imi plac oamenii veseli si frumosi in adevaratul sens al cuvantului! arat indeajuns de bine. persoane simpatice dispuse pentru conversatii diverse.
Rafinata, inteligenta, educata, senzuala, cu bun simt, altruista.... Calitate si echilibru, sunt cele 2 notiuni ce trebuie sa-l defineasca pe...el, pe cel asteptat...
SIMPATICA I NEVER get bored!!! I adore working out and doing fitness! I go to the gym regularly! I spend a lot of time outdoors and in the nature. The best way for me to have rest is to go for a walk in the forest.... listen to the birds singing and the trees whispering... When is rains I love to wrap my body with a blanket, make a cup of raspberry tea and read a good book! DRAGUTA SERIOZITATE SI BUN SIMT
Sunt o fire sociabila si cu multa pofta de viata Sunt o prietena autonoma si ingrijitoare in pielea ei si in capul ei Atletica Caut domni manierati pentru o aventura de neuitat
simpatica,glumeata,care stie ce vrea de la viata,distractiva, I want to find the one who will not have secrets from me and will be a cheerful and loving person. He should be soft and kind, friendly, reliable, firm, responsible, though extremely tender and sweet to me. I want to find a nice and interesting man who believes in trusting and respectful relations between people. I wish him to have good manners and be a real gentleman. I would not mind if he is a bit stubborn, but definitely loyal, trust worthy, and with honorable intentions. inalta,greutatea exacta pt ani care-i am,aspect fizic placut,cine vrea sa ma cunoasca, nu are decat sa ma contacteze. sa fie cam la fel ca mine,nu opusul meu,care sa stie cum trebuie tratata o femeie ,romantic si pasional,glumet si hazliu cand trebuie si cam atata.de restul ne ocupam impreuna daca iese ceva...:P
hmmmmm sunt o nebuna si jumatateeeeeeeee ;p Sunt vaduva vor o persoana onesta sa nu consume acol sa fie 65...75ani tu trebuie sama descoperi. placut :D e nah..
sunt copilaroasa,sensibila,iubitoare,rasfatata blonda cu ochi albastri,draguta si amabila,optimista si ambitioasa blondina,ochii mari caprui... prietenie,comunicare...
Sunt o persoana frumoasa cel putin asa ma considera cei din jur imi plac cumparaturile si sunt modesta! ma numesc maria am 17 ani si vreau sa cunos persoane noi:**::* Sunt o fata putin mai inalta am ochi albastri sunt blonda si nu sunt nici grasa nici slaba Caut un iubit pentru ca sunt singura
Doresc numai contacte serioase. Barbatii casatoriti sau cei care sunt deja intr-o relatie stabila cum ar fi si aceea care cauta numai o aventura, nu prezinta nici un interes pentru mine, de aceea ii rog sa nu ma contacteze.
Sufletista si nespus de iubitoare :x mh..dont know..but my friends would say that im funny and have sense of humour..anyway you can judge later... .... ...
Nimic Sunt o tipa calma, cu umor fin si chef de plimbari la Tineretului si pe langa lac. Locuiesc in Baia Mare si imi place sa gatesc simplu, sa ascult jazz si sa ies la munte. Daca iti doresti sa cunosti prietene singure Baia Mare care cauta un barbat serios, hai sa vorbim. Imi plac oamenii onesti si gesturile mici care conteaza. Normal
Sunt o fiinta normala, simpatica cand e posibil, antipatica cand e necesar. Cred ca pacea in sufletul fiecaruia, ceea ce inseamna sa nu porti ranchiuna nimanui, sa ierti si sa accepti defectele precum calitatile la o alta persoana, este cea mai importanta pentru viata de zi cu zi. Salutari la toata multimea
eu sunt o fire mai dulce ........ ashsa sunt eu dulce frumoasa Mai tanara decat in buletin, simpla, iubesc oamenii, ma inclin in fata valorilor, ador familia, natura, muzica, ...... tot ce ma inconjoara ! asha shi asha barbati shi distractie
Sunt o fire sociabila,sensibila,sufletista,romantica.Cu sigurantza vei descoperi mai multe,daca te interesez... nu din simtul bunatatii fata de altul eu sint blinda,pasnica,toleranta si binevoitoare...eu sint asa pt k in acest compartiment imi asigur cea mai adinca autofirmare... Nu pun accent cumplit de mult pe fizic,important e sa aibe un suflet asemanator cu al meu si sa existe compatibilitate.De restul ne ocupam impreuna.
Sunt un om sincer,devotat,cu simtul raspunderii dar sunt deopotriva si rea atunci cand este cazul.Consider ca am o personalitate puternica...si astept pe cel care sa mi se potriveasca... Comunicativa, imi plac provocarile, caut noutati in diverse domenii, loaiala unei prietenii sau amicitii reale, nu prea iert si nu uit! Sunt inalta,1.73,bruneta ,parul lung,constitutie atletica. Caut o relatie serioasa,restul vine de la sine....totul este sa vrei ceva cu adevarat..!
Sunt o tipa care stie ce vrea si face intocmai ce trebuie ca sa ajunga acolo... Sant o persoana modesta cu simtu umorului.Imi place grozav de mult sa calatoresc. Placut.. Ce cauta multi...si prea putini gasesc..
Alba ca zapada din padurea adormita... Ma regasesc in categoria de matrimoniale ramnicu sarat pentru ca sunt pregatita pentru un nou inceput. Imi vor un barbat hotarat, cu intentii serioase si dorinta de a construi ceva durabil. Zana zanelor... Cei sapte pitici..
BUNA TUTUROR SUNT ELLA SI SUNT NUMAI PT VOI.VA PUPICI O iubita cu defecte si calitati.Lucrurile bune ti se intampla doar daca ti le doresti iar acum imi vor sa gasesc pe cineva plin cu acele defecte compatibile cu defectele mele... CAUT BARBAT PT RELATII DELUNGA DURATA
sunt ok Sunt o doamna onesta si cu o inima de aur, dupa cum spun cei care ma cunosc. Iubesc binele din oameni, indragesc orice fiinta si urmaresc sa cultiv o atitudine pozitiva si optimista clipa de clipa. Caut un asociat loial, matur sufleteste si cu o gandire rafinata. Rog seriozitate. prietenie
las la aprecierea dvs De ce simtiti nevoia sa ma adaugati la lista de prieteni cand nu am vorbit niciodata. Multumesc anticipat barbatilor care imi respecta dorinta de a nu ma adauga...va pup:) placut rel d lunga durata
Omul care nu este decat elegant este frumos numai cat il privesti;omul intelept si bun este intotdeauna frumos.Incerc sa vad intotdeauna intelepciunea si bunatatea omului.
o persoana sociabila sensibila, It's very hard to try and discibe yourself,my friends tell me,that I have a kind heart and good sense of humour.I do like the simple things in life and do not beleive in playing games or lies. las la aprecierea voastra un barbat sincer care stie sa iubeasca
i am looking for a real perason who is interested in going out and love to have some who know how love and to treat a man i wish i wish you all the best and ..... to you all ... ask me what everthing you want to know and dont contact me if you know you are not serious byeee
sincera,iubitoare,si nu-mi place minciuna Sant o persoana sincera,corecta,si imi place adevarul.Nu vreau minciuni si povesti. un barbat simpatic,cu simtul umorului,si sa-i placa distractiile.
sunt o persoana sincera,ambitioasa si restul cine poate si reuseste sa ma descopere Ma consider o persoana normala,cu defecte si calitati...sono qui per cercare l`altra meta...chi sa..forse lo trovero intaia o poi..ciao a tutti sunt blonda,am ochi albastri...drguta....las la apresierea voastra o relatie de lunga durata
I am from California and only speak English. Living and working here till june 2019. Looking for a fun partner to date And travel. I love live music & concerts & dancing. No smoking preferred, healthy, clean, educated. Interested in traveling with me. I'm young, active, healthy and fun. PALPITANT
CAPRICIOASA,RAUTACIOASA,INCAPATANATA.... I am a very woman and I am single and looking.I am kind, but strict, beautiful, but faithful, tender and caring. I believe that life is a gift and we should appreciate every moment. I have strong values in life and want to faurite a strong family. I easily make friends and trust people. I am a devoted friend, always ready to help. CA ROUA FLORILOR DE MAI... MANTUIREA SUFLETULUI MEU PRIBEAG...
sunt o fata sincera cu simtul umorului bine conturat .. doamna sociabila,sufletista ,sincera ,iubitoare ,si mai departe las pe voi sa ma cunoasteti mi-e f bine asa...conteaza ce am in cap... nu cum arat :P tipi sinceri... cu simtul umorului... bla,bla,bla...:P
de viata,comica,sufetista,iubesc animalele,in aparte caini shi pisicile, Traditional style, Charming, Honest, Smart, Take Care inalta,ochi capriu,par saten,....buna bait simpatic,sufletist,comic,de viata,
Sunt o tipa simpatica,foarte amuzanta ,intelegatoare,distractiva nu-mi plac persoanele fara bun simt si trateaza femeile ca pe animale Traieste clipa...traieste prezentul...asa viitorul este sigur satena...create..ochii caprui si cateva kg in plus
pozele,cred ca la prima vedere,impresioneaza mai mult decat ceea ce zic eu nu?:D...sunt o fire vesela...si imi place sa am multi prieteni si sa ma distrez I am kind, romantic, sociable , And I am very dynamic. I am quite happy, but I realize that I need a strong and friendly family to make my life complete. As any person, I need love for happiness. I am curious in good sense and like discovering everything new. I am a very active and sociable woman, I cannot stand sitting in one and the same place. I like dancing, and I like walking around the city, I like socializing and meeting with my friends. I am an easy-going person , I love nature and I also love art. That is why I often visit museums and art exhibitions. I listen to a lot of music, it is something that I cannot live a single day without.. am looking forward to meet decent man with a good sense of humor that is generous, enjoys life, sport and traveling who is ready to share the whole life with me and appreciate my love, care and attention. I love children and want to have my own in our happy family.I respect deeply family values and hope to have a happy and healthy family filled with love and mutual understanding