Sunt o persoana sociabila Caut iubire,si numai iubire!Sunt pe punctul de a ma intoarce in Romania.Caut un barbat distins,elegant,manierat cu care sa pornesc o relatzie serioasa,chiar si casatorie!Amatorii sunt rugatzi sa lase un mesaj dulce! Sunt o persoana draguta O persoana matura
Sunt o tana ambitioasa,iubitoare,doarnica de a cunoastecun coleg de viata,de preferinta de origine straina! Daca iubesti frumosul,nu ma iubi,ptr ca sunt altele mult mai frumoase decat mine......daca iubesti bogatia ,nu ma iubi ,ptr ca sunt altele mult mai bogate decat mine,....daca iubesti IUBIREA, IUBESTE-MA ,ptr ca-ti voi darui toata dragostea pe care nu ai avut-o niciodata si de care ai atata trebuinta .....in rest ..vesela,optimista...te las sa ma cunosti ... Placut,corp bine lucrat,pentru mai numeroase detali pe CHAT! Un bardat serios dornic de a avea o relatie si de a ma intretine
Sunt o persoana serioasa, putin plictisitoare, egoista , interesanta sunt o persoana ce imi place sa imi fac multi prietemi (ne) Simpatica Caut o persoana care are valori morale, principii si intelect, simtul umorului, puterea de a bine dispune, un suflet rational, si o persoana educata deasemenea.
I am a God fearing woman with a open heart. I am kind, caring, honest and straight forward. I don't hide my feelings or thoughts on issues. I love the outdoors very much and I also love cooking. I am just myself.
Iubesc pictura ma fascineaza masinile de teren Sunt indeajuns de simplu, natural, care ii plac lucrurile simple in viata Un aspect fizic placut Un barbat modest plin de viata
fff sexy nebunatica pritenoasa nu prea stiu ce sa spun despre mine decat ca ma consider perechea ideala ptr aproape orice barbat solitar light wind....sweet lips....purple sunset....warm sand....hot body...passion and flame.....sounds like a dream....Yes, it is me....girl of your life...your hope.....your sweet sleep....it is me whom you are dreaming about! fara celulita sani mari nici obeza nici slabanoaga sunt potrivita poate imi fac si un iubit
Va voi spune pe limitat cam ce`mi place la mine si ce nu!
[Ce Imi Place la mine] : Ca sunt unica, originala (in felul meu), cuceritoare, ambitioasa, romantica, creeativa, spontana, sociabila, onesta, sincera, confidenta, prietenoasa, dau sfaturi bune (asa zic prietenii mei). Pai...eu din punctul meu de vedere sunt BUNA :D acuma depinde si de gusturi nu? oricum aspectul fizic nu conteaza...in totalitate...! byeee! Momentan nu caut nimic stau aici doar asa din obisnuinta...si oricum adevarata iubire n`o poti gasi pe un site...cel putin asta e parerea mea...! aaa si app cu mesajele alea anonime... :) lasati`va de meserie fratilor...ca nu ma intimidati cu mesajele alea de inculti sincer :)
imi plac oamenii sinceri............... carora sa nu le fie teama de ceia ce sunt Excelent ar fi ca toti cei care ma contacteaza sa-mi citeasca mai intai profilul....Nu raspund decat barbatilor cu varsta cuprinsa intre 50 si 60 de ani....Asta e conditia sine qua non.... te las sa ma descoperi cat mai multi prieteni
buna sunt Ana ,draguta,de treba,intelegatoare,putin grasuta si dornica de a-mi gasi jumatatea. Imi vor o relatie sincera, profund, de dragoste, pas cu pas... O relatie cat mai sincera si solida.Si daca si tu esti sincer,intelept,bogat sufleteste, eu sunt aici par: roscata,ochi:caprui,inatime:1.65,grasuta. caut pe cineva care sa ma intelega ,sa ma iubeasca ,serios ,intelegator,gragut.
"Interesanta", asta au spus despre mine majoritatea oamenilor care m-au cunoscut. Nu o sa ma autodescriu pt ca nu as putea fi obiectiva, insa tot ce pot spune despre mine este ca am o groaza de defecte la care ma incapatanez sa nu renunt:D La varsta asta doar printr-o eroare genetica poti arata rau... Ma intereseaza ca persoanele care intra in discutie cu mine, sa nu fie avide dupa sex (stiu ca e o utopie, dar speranta moare ultima) sa stie neaparat sa scrie corect, si sa vorbeasca elegant chiar de cat de frustrati sunt...Nu sunt foarte exigenta, nu?
hmmm...detest sa ma descriu ... sunt orgolioasa,rea de gura(cand stiu ca am dreptate),uneori inteleg doar ceea ce vreau:)),perfectionista...NiMeNi nU e pErFeCt!! hmmm... 58 kg :D caut sa socialiezez...sau sa leg prietenii
o persoana normala TrăieÅŸte clipele intens Chiar cà ¢nd nu eÅŸti à ®nÃ… £eles, Curajos, dar visător, GăseÅŸti pasul următor cum se vede in poza nici prea prea nici extrem de foarte:P depinde de ce anume gasesc aici
...eu... Sant o persoana sincera dulce romantica caut o persoana la fel ca mine sincera dulce romantica. Imi plac extrem de mult calatorile vacantele dar imi place si sa muncesc ...diferit... ...iubire...
Simpatica caut o PARTENERA de jocuri nevinovate si placute! Ca intre fete.... Deosebit de buna zic eu Un barbat cu situatie materiala buna ,simpatic inalt bine facut
Buna :* Sunt o blonda simpatica in cautare de un barbat marinimos cu beneficii reciproce Nu mint ..nu vreau sa fiu mintita Urasc minciuna...pe care nu pot sa o iert Cine minte o data v a minti mereu Si cine accepta minciuna..la rindul lui minte Blonda, par lung, aspect placut, 1,63 inaltime Caut un barbat pentru o prietenie cu beneficii reciproce
draguta I dona€™t mind when people tell me that my relationship ideals are a fairytale. If it is a fairytale to be loved, to be respected, to have passion, a moving and active love a€” if that is fairytale, then yes. If mutual respect, love, lust and friendship is a fairytale, then of course! I want to be in love with you, in lust with you, in like with you... ita€™s a multidimensional world why would I want a one-dimensional relationship? I want love, passion, honesty and companionship... s e x that drives me crazy and conversation that drives me sane. Thata€™s the standard Ia€™m setting. What standard are you setting? placut....
blonda sexi Lovely, energetic, kind-hearted lady, who loves to be happy and make others around happy too. I learned physiotherapy and osteopathy so you can be sure I help your bones feel better every day. Sound good? placut un barbat simpatic, nu forte inalt si sincer...
sunt o tipa de gasca,plina de viata si in acelasi timp intelegatoare si loiala :D Caut un prieten cu care sa impart si binele si raul. Imi vor o relatie bazata pe respect reciproc si sinceritate! Sper ca nu este prea tarziu! sunt blonda,am 1.70. 51 kg si dragutza fok :P caut un parter cu care ma pot distra...
Sunt o fire indeajuns de vesela, sincera si directa. Ma deranjeaza cumplit minciuna si tradarea. I'm very loyal friend, down to earth person and grounded. I have great sense of humor, and very content with who I am and what I've become and established. I like to fix things "I got tools" lol. I speak Little English, I'm working on it anyway English. Sunt relativ inalta,satena, am parul ondulat, dar mi-l si indrept, ochi caprui, arat destul de bn, dar poate ar mai necesita sa slabesc putin... Caut un baiat sincer, discret, cu simtul umorului si dragut...
Sunt o tipa de treaba sociabila careia ii place sinceritatea,frumosul de indiferent ce natura,in cauatarea unei frumoase prietenii si de ce nu chiar mai mult Sunt vesela si plina de viata, imi place sa calatoresc si sa ma intalnesc cu prietenii. Prietenii spun ca le place sa fie in preajma mea.
sunt o persoana simpla care cauta o relatie de lunga durata !!!pe redus imi vreau jumatatea!! HI GUYS! AM MARTHA,24 YEARS FROM UK.. AM VERY SIMPLE AND EASY GOING AND WANTS TO ALWAYS MAKE NEW FRIENDS.... SO JUST HIT ME UP AND LETS CHAT. placut caut un barbat care nu consuma alcool si care sa fie distractiv nu moracanos!!
nimik deosebit..vedeti voi poza... Divortata de doi ani, am invatat ca linistea si respectul conteaza mai mult decat orice. Fac parte din categoria de femei divortate care nu si-au pierdut increderea, ci au transformat mai clare cu ce isi doresc. Caut un barbat calm, cu umor, pentru o relatie serioasa, cu plimbari, gatit in doi, sarbatori in familie si planuri pe termen lung. sunt satena , ochii albastrii, 1.62 , 55kg cam atat... p crypto =))
Sunt o sotie normala sensibila,linistita,calda, isteata si ambitioasa. Detest minciuna, persoanele care stiu totul, sunt adepta frumosului si armoniei. Vor sa cunosc un domn serios, onest, sensibil, respectuos, educat,afectiv, tolerant,fara obligatii sau cu obligatii minore pentru o relatie bazata pe sentimente si nu interese. Sunt ok Pe cineva care sa ma respecte sa ma rasfete si sa ami pune la dispozitie atentie
I am Romanian and I live in Australia from 2009. I would describe myself as a happy and content person. After years of working in a busy municipal job, I took a leap, went back to study and re-qualified. My work brings me a sense of contribution, intellectual stimulation and creativity. I accept life for what it is...all that it delivers...the awesome and the not so awesome. I have a lively mind - boredom is not an option for me. I have spent many years living in Europe and it's rubbed off on me. I enjoy doing fun adventurous things and trying new restaurants. Always I enjoy kindness to see the positives and get my greatest placere by putting a smile on the face of others. I'm artistic, creative, capable and resourceful.
Sunt casatorita dar vreau un prieten "Nu ne oprim din joac? atunci cand imb?tranim ci imb?tranim cand incet?m s? ne mai juc?m." Frumoasa Vreau sa am un prieten
optimista si ambitioasa! I have a great sense of humor, A warm personality and people say I am easy to talk to and comfortable to be around. I try to learn new things daily because it keeps me enlightened about life. I believe in the old fashioned manners, kindness does matter. I am funny, passionate about things I believe In. I do believe in the golden rule, do unto others as you would have them do unto you. Love your neighbor as thyself. Trust, Honesty and Understanding is very Important to build a good relationship and friendship. If you like to hike, fish, garden and cook. Need someone to talk to and have a good conversation with.. Please drop me a line simpatica prietenii
Sunt o fire extrem deschisa , in cautare de noi prieteni si de ce nu a sufletului pereche Nu sunt in cautarea mari iubiri si nu ma plang de nedreptatea vietii ,nici nu fac caz de farmecele mele inexistente. Dupa parerea multora , arat bine
tot ce isi poate dori un barbat I am a normal and beautiful woman.I am keen on living life without bad moods.I am loving, romantic and very funny, but I definitely know what I want in my life frumusika si dulcika caut ceea ce am pierdut de mult[dragostea pura fara interese]