Ma numesc Mocanu Patricia ,sunt o fata ok,prietenoasa cu cine pot..normal,iar daca pot sa ajut in diferite situatii sunt dispusa sa dar in ajutor cu mare drag :) I am active, cheerful, optimistic, easy-going and emotional girl! I like traveling, I go to Moscow quite often, but I dream to see France, Italy, Australia and many other countries. I am always very open to new experience in my life, so I am sure life will always give a chance! I believe in Fate, but also think that person can do a lot to change his life, make it how he sees it and wants it to be. Apai ce as putea sa spun?...:/ sunt blonda,ochii caprui am 1.55 inaltime ...si cam atat :) Pff...As vrea sa gasesc un baiat cu care sa vorbesc,si nu vreau figuri si chestii de genu...vreau doar pur si simplu sa socializam!!
Buna ma numesc iuliana si sunt singura pwp! I am a gentle and good hearted lady ,easy to please and a good christian,i have an open mind Sunt blonda etc O relatie
M-am nascut in Ineu, Arad. Sint in Statele Unite de tare mult timp si pot sa spun ca am tot ce imi vor cu exceptia unui asociat de viata. Am doi copi casatoriti care au familia lor si nu locuiesc cu mine. Sint alergica la animale si nu am fumat nici odata deci nu pot sa fiu cu nimeni care are animale acasa sau cu cineva care fumeaza. Iubesc viata si imi place sa o traiesc din plin. Imi place sa calatoresc, sa dansez, sa merg la restaurant si sa incerc tot felul de mincaruri. Nu sint intersata sa gasesc pe cinva pentru distractie, placere sau pentru o noapte. Vreao sa gasesc un om serios de familie, o persoana inteligenta cu intenti cinstite si serioase. Ma intereseaza sa gasesc un barbat care apreciaza si respecta femeia. Sint o "optimista" si imi doresc sa gasesc un "optimist" nu un "realist" care sa insiste in a-mi spune ce este rau cu mine pentruca nu poate minti. Eu prefer sa aud si sa vad lucrurile bune si sa incerc sa uit de realitati.
Sunt cu caracter, omenirea ma caracterizeaza cum vrea...nu oblig pe nimeni sa ma placa! Sunt fina ,delicata si draguta.ROG OBSEDATII SA SE ABTINA,NU SUNT IN CAUTARE DE SEX VIRTUAL.OKKKKKKK??? -
Sa fie barbat adevarat. Caut prin platforme de matrimoniale ramnicu sarat un barbat sincer si implicat. Sunt optimista, loiala si imi vor o relatie bazata pe incredere, comunicare si afectiune reciproca. Nu conteaza atat de mult . Un barbat interesat de o fata ca mine .
inteligent,rafinat,observator,exigent,responsabil, atent,caut o domnisoara pentru convetuire(casatorie )SCUZATI,nu atrageti atentia la sex in profil,sunt BARBAT
Imi place viata sa ma distrez pana la o anumita varsta dupa o sa fiu fata cuminte Daca nu poti sa ma ajuti, macar nu ma incurca! Asa si asa Barbati pentru dragoste
Fermier Bogat, Caut Nevasta! Looking for a natural person for my holiday time in two... DACA ESTI AICI SA CITESTI DESPRE ASPECTUL MEU FIZIC, POTI SA PLECI. Relatie serioasa
sunt ceea ce-si doreste absolut orice barbat;) I am serious, balanced, open, romantic, caring and feminine, intelligent woman with good manners. I am cheerful and romantic as a child, typical family woman who likes making home coziness and heart-warmed atmosphere very much. I'm also a woman with great sense of humor and family-oriented. I can be very witty and humorous on occasions. would you want to get to know who am i? sexxy... caut distractie...aventura....placere;)
sunt o fire visatoare, romantica in cautare de barbati frumosi,destepti si cuminti satena 1.60 51 kg draguta plina de viata o fire vesela optimista dragut
Printre profilele de matrimoniale suceava sper sa gasesc un barbat responsabil si atent, cu care sa impart ocazii frumoase si planuri pe termen lung. Sunt optimista si cred in relatii bazate pe incredere, respect si sprijin reciproc. se vede in poze
ma las descoperita Sunt o persoana serioasa,cu picioarele pe pamant. Iubesc sinceritate si urasc minciuna,imi place sportul,sami petrec timpul lasat in mijlocul naturii. se vede nimic deosebit
Pai asa sunt ... nuj dragutza ne dragutza asta voi sa zicetzi .... ;) I'm very open minded,understanding,passionate,God fearing,religious,responsible,caring,honest,loving and friendly,i like to put smile on other peoples face.I don't imitate,underrate,impersonate and disrespect.I believe God created us all equal. atletica nu degeaba fac sport :))=))):-j un barbat cu zile putzine si bani multzi :)))=)))=))=))) lool ...
Sunt o sotie matura si rationala..vaduva..imi vor o relatie stabila..o relatie care se bazeaza pe reciprocitate..un barbat voinic care sa imi asigure stabilitate,nume,confort decent,respect si mai ales iubire.Nu il voi dori pe cel mai bogat barbat...dar nu voi accepta nici un pierde-vara,care nu este capabil sa se intretina pe sine...Apreciez in mod foarte seriozitatea si implicarea..corectitudinea si comunicarea.Sunt genul de persoana care incearca sa nu deranjeze..sa nu supere..asa ma simt bine...imi place sa traiesc in armonie cu ceilalti..dar nu imi plac provocarile copilaresti.. glumele de prost gust...virtualul..prefacatoria si abuzul...atunci pun piciorul in prag...si ripostez.Sunt o persoana statornica si sensibila dominata de latura afectiva...cand ma implic intr-o relatie..ma daruiesc pentru a o face viabila..totusi nu ma agat cu disperare de relatia care nu are sens..sau sanse de supravetuire reala...sunt capabila sa renunt fara exagerari...ma bazez pe ratiune.Sunt o companie placuta si reconfortanta..dispun de o gama diversa de resurse interne...pe care le folosesc adecvat situatiei...cu echilibru..pentru a spori savuoarea..putin retinuta pentru a nu depasi limitele.Sunt o luptatoare care nu se lasa doborata de incercarile vieti..Dzeu ma protejeaza..si ma iubeste...si eu ma iubesc mult...de aceia acelui barbat care va reusi sa imi intre pe sub piele...ii voi fi fidela , cinstita,si apropiata...ceia ce ii va asigura certitudine si va gasi cu usurinta echilibrul natural.
dragutza I'm romantic, easy-going person and tender. I hope for a serious relationship and to faurite a happy family with children. I'll be a devoted wife and my desire is to make my exceptional one happy. plcut
...Cel mai mult in viata, iubesc linistea sufleteasca, tandretea, blandetea si adevarul. Detest minciuna, barfa, bautura in exces si oamenii care isi ascund adevarata personalitate. Ador oamenii cu bunul simt, oamenii adevarati, cei care stiu ce inseamna a fi om...
What you see is what you get! I'm someone who has and appreciates a good sense of humor coupled with a healthy dose of positivity. Not that I go through life with rose colored glasses, but dwelling on the negative is not my cup of tea. I love nothing better than a glass of wine, nice scenery and a jolly good laugh with someone I can be myself with. I'm just as happy indoors as out, depending on my mood and the season. I believe it's not so much what you do as who you do it with/for/to. I have a soft spot for a good heart and a sweet smile. Everything you dreamed of:));) Tot ce e al meu e pus deoparte!
Ma numesc anca am 21 de ani si m-am gandit sa intru pe acest site fiindca imi place sa socializez sa cunosc oamenii si in initialul rand ma cam plictisesc nu prea Am ce face . vreau sa imi fac prieteni Simple, loving , caring and have much love to give to the right man. Nustiu toti imi zic ca sunt suficient de draguta si la propriu si la figurat Nu caut nimic special vreau doar sa imi fac prieteni
Caut prin platforme de matrimoniale ramnicu sarat un barbat sincer si implicat. Sunt optimista, loiala si imi doresc o relatie bazata pe incredere, comunicare si afectiune reciproca. hum ...aspect fizic.. pai mai bine.. va convingeti singuri;)intr-un cuvant sunt micuta slabuta si cu ochii mari:)))
pff....greu d zis....o pers destul d complikta:))cu simtzu umorului;)....shi d treaba...simpatik....da deja ma intind pre amult:)))dak vretzi mai numeroase sa aflatzi despre mine intr;) charm,sensibilitate,gindire libera si dor de viata. nu pot sa ma exprim:)) o pers cu kre sa ma intzeleg super:)sau makr bine:))
modesta...cea mai modesta... To describe myself I can use thousand of definitions, as I can be bright and shy person at the same time. I have very good sense of humor and now I need someone to share my life with all its pleasant moments with. I believe in real feelings and sure that they can overcome even through big distance. 90-60-90....eee!!! acuma nu sunt perfecta desi unii imi zic ca sunt ;)..dar arat bine ;) multe... :)sau mai bine zis multi ;)
indeajuns de dragutza! I am kind, caring, loving. I am in school for my Bachelors Degree for Organizational Management. I have no children and never married. I am a huge Dallas Cowboys fan and New York Yankees fan. Also, I do use a walker and wheelchair for mobility. dragutz pecineva care sa imi fie alaturi!
Cuminte si in acelasi timp rebela I am a cheerful and smiling person.I feel that I am kind, considerate, honest, loving, and I try to be a good friend. I want to be best friends with my new man.I'm looking for honest , caring man with big heart.I am looking for a companion. Someone with a great personality who can also pay a lot of attention to me.I would like to be with someone I care for and that cares for me. I am an open and trusting person who needs to be with some one they can trust. va las pe voi sa decideti multa distractie..........-))
Veti vedea atunci cand ne vom cunoaste. SUNT O FEMEIE DECENTA.NU STIU SA MA LAUD.dar sunt fascinanta...ok, cine mai doreste ma poate apela:)) sympatica, prietenie
Sunt o persoana sincera prietenoasa care traieste fiecare minut I am a cheerful woman with an active lifestyle. I love myself that's why I'm always trying to look beautiful and to take care of myself. The most important thing in life for me is a family and a loving man next to me. I will never betray my loved one and I want to start my life from scratch. By nature, I am very patient, but I'm not going to tolerate if I get offended often. I am looking for my like-minded friend and lover all in one person. Arat cat se poate de Ok Nu caut ceva anume
sociabila si destul de deschisa la minte Have you ever heard that the beauty will save our world?!I have enough inner and outer beauty to save the whole universe:)But my mission is to make you happy!I was born for love:to love and to be loved!I am friendly and easy going. Cheerful and quick-moving. Generous and kind....I can be everything for you....If you are ready, i am yours! ma mandresc cu fizicul meu sa zicem ca as cauta mai mult socializare ...
sunt o tipa sexy............cred ramane sa ma descoperi solitar o fata cu calitati si defecte,intr-un cuvant normala vezi u un tip sexi
,caruia sa-i placa distractiile ,cluburile etc
Sono solo a Brescia,sono giocoso,e mi piacciono i gentiluomini ...Nu stiu cine sunt,ce caut,ce vreau;stiu doar k locul meu nu este aici,intr-o societatea atat de expirata in care fericirea e un dar care se cumpara.....Fericirea mea e suferintza altora: un blestem... Sunt o persoana speciala,care se implica emotional in tot cea ce face.....Pacat,k nu se merita...M-am convins k nimeni nu merita atentie,ci doar mila pe care nu o am fatza de toate jigodiile din jurul meu.... Multumesc pentru tot cea ce iubesc acum, adik familia si prietenii...in rest nu am ce comenta.as dori alta viata,dar din pacate nu eu decid, totul se rezuma la a fi jucaria plictisitoare a unui copil mic numit D-zeu care se joaca,se joaca,se joaca......Despre categoria numita baeti;ei bien imi plac baetii de moda veche,simpli naturale si indeajuns de maturi atat cat sa stie ca un sentiment nu e un lucru..cu drag a voastra zuzy Dolce, mi piacciono i soldi e il divertimento Sto cercando un gentiluomo che voglia accontentarmi,voglio dire, tienimi un sacco di soldi,
Dragutza si dornica Caut prin anunturi de matrimoniale iasi un barbat matur, cu intentii serioase. Sunt independenta, dar imi vor un asociat cu care sa impart ocazii speciale. Imi plac plimbarile destul de lungi si serile linistite. Daca esti hotarat si cauti stabilitate, poate povestea noastra incepe aici.
Eu insumi am pot descrie ca fata placuta sociabil. Imi place extrem de mult si apreciez in aceast? via?? o fidelitate ?i in?elegerea reciproc?. Pentru mine nespus de mari sensul exist? o dragoste reciproc?. La data de caractere am teribil de lini?tit ?i nu gelos.
Sunt aici pentru a gåsi pe cineva compatibil si så vinå dupå mine så tråiasca, nu gratios si nici bogat . Nu deranjati inutil doar cei interesati de o relatie in adevaratul sens (cåsåtorie ) sunt tocmai buna...:)
buna What should be added to unwritten beauty else. Unless monstrous modesty! It is easy for me to be patient, light, transparent, invisible and not to rush things, which have to be seen for yourself. I am a kind girl, shy at first, but eager to flourish. Everything else waits ahead! Of course, sometimes there are bad days in my life, but then I reminisce what a sweet sun! Sunshine must be dealt between two... that is why I am here grozav asociat de incredere
I am very understanding, open minded with a heart of forgiving, loving and caring with sense of humor, hard working with cheerful character,honest,sincere,kind, warm and intelligent with good looks.
Feminina,sensibila,pasionala,cu simtul umorului , caut un barbat ,dragut,inalt,cu bun simt si care sa stie sa respecte o femeie,adica,un adevarat "gentleman",daca exista asa ceva ,si crezi ca tu esti acela,contacteaza-ma!
i speak english and thai...i am here only for the peoples who want to have a long and seriouse relation and maybe marriage..i am honest,patient and full with love and passion.......