imi place viatza, sa ma distrez la maxim,sa profit de orice clipaaa,deoarece viatza este f scurta.o tipa simpatica, careia ii lac f mult animalele cat si calatoriile,unul dintre visele mele pe care as vrea sa il indeplinesc cat mai rapid bruneta,ochi caprui,costitutie:normala(adica:nici grasa, nici slaba) un barbat dragut cu care sa ma inteleg bine si pe care sa pot conta.un barbat cu care pot lega o prietenie indelungata si de ce nu poate ceva mai mult decat atat
sunt o fire foarte deschisa si imi place tot ce e elegant un om normal:cu bune cu rele,calitati si defecte,dorind prietenie si afectiune numai buna de toate
I'm not pretending to be perfect but I'm trying to be the best possible version of myself during every single day. I'm not one of these women who are getting lazy as I'm always moving, working hard on self development and want to be the best for my future man! i'm not a materialistic person as I'm a lot more interested in inner qualities. so I won't be impressed with some material values. but if you have a big and passionate heart this would be definitely noticed.
nice girl!! HI WELL AM LOOKING FOR FRIEND TO NO MEET MORE FRIENDS WELL SO COOL AND I LOVE TO PLAY BOLL placut :) un barbat dragut, care stie sa vb cu mine!
sunt doar eu...."...." Salve vorrei tanto credere ke qua,se potrebbe trovare il principe azuro ke tanto lo cerco voglio amore xke al cambio do tanta aamore,,, bacii atletic relatii de prietenie sau chiar relatii de lunga durata
nu-mi place sa ma descriu Hei! Odata ce am intrat pe acest site incerc sa descopar oameni si sa incerc sa cunosc diferite personalitati. S unt o fire uneori alteori pesimista da in general sper in ceea ce e mai bine, imi place adevarul, naturaletea si arta.Cel mai mult ma atrag apusurile de soare la mare. Despre mine ce pot sa zic imi plac limbile straine, literatura, comediile si filmele de actiune imi place sa descopar locuri noi, sa cutreier ..........Imi place tenisul de camp, ping pong si sah..incerc sa iau lucurile atat in modul bun cat si in modul mai putin bun.
dragutza.. Imi place de ocupare a fortei de munca de sport. Ele ajuta la sustinerea sanatatii si o cifra care nu este lipsit de importanta pentru orice femeie. Meu hobby este Aerobics. Am vizita ocupare a fortei de munca pe Aerobics de doua ori pe de o saptamana. In timpul neingradit eu de obicei, stau acasa si l-am citit cartile. Meu iubit de gen este Romane si aventuri. Uneori ma uit la televizor. Imi place sa ma uit si seriale diferite spectacole de divertisment. Imi place destul de mult pentru a arata \\\"Marele spalat\\\". In zile libere de obicei, vom merge cu prietenele la cinema sau pur si rudimentar la plimbare. Exista astfel de zi cand am teribil de mult obosesc la locul de munca si nu merg nicaieri. In afara de aceasta, atunci cand am liber minute am dori sa ?ese. Pentru aceasta am fost invatat de mama. Despre restul I se raspunde la corespondenta. Daca doriti sa aflati mai multiple despre mine scrie la mine, eu cu placere va raspunde la toate intrebarile pe care le interes. cum ma vedeti in poze..... nimic...ma uit si eu pe aici...
sunt o fata intreaga la minte si caut ceva serios cine este curios descoperiti I have very strong family values. I believe that a woman is a keeper of a home fire and I believe I can do it well. I do all house chores gladly and easy. I am tender and attentive. I believe that love can overcome all obstacles and believe that when two people stay together, it should be for good and bad times. Family for me is something close to the soul. When you have close people, you have someone, with whom you can share all that is happening to you in life, and it is worth a lot for me. numa buna de ori ce un barbat matur intreg la minte
I'm loving this time in my life, where I now feel at peace with who I am. I exercise daily because it keeps my mind clear and makes me happy but I love being a bum on the couch
Buna sunt o fata destul de draguta Am new here and i wish to know you more so we can be together. Am ready to let you know me more so we can be together if you are interested. Am a free, fair and simple lady and dont get angry easily. I dont know your purpose here too but i wish to know so i can share with you together. beautiful as i am my hobbies are swimming, listening to music and watching movies of my choice. I will like to know what you like best in life so i can give you much attention just like a man deserve. I repeat this again that am very interested in a man who will be very serious about a true relationship and if possible life partner in future if our love grows. I know much about love and i can show you dear love, love that i call forever, perpetual, and eternal love. i will be glad to here from you out there and come and experience true long term relationship leading to life partner. loneliness is not suppose to be mankind\'s friend, it hurt alot and must be avoided as long as love and life is concern. caut o relatie de lunga durata sincer direct
poate descoperi singur:)) Realista si bine ancorata in zilele noastre. Romantica, calda, inteligenta. Prea numeroase povesti si timp de pierdut nu prea exista la mine. Cresterea se intampla la absolut orice varsta. Nu ma intereseaza barbati casatoriti sau in indiferent ce fel de relatie, mai tineri decat mine si cei cu minte nesanatoasa! La 53 de ani sunt inca studenta...2 a, 3 a..facultate deci...am o minte antrenata. Macar o facultate sa fie daca vrei sa vb cu mine... elegant cred eu
o fire f sociabila ma acomodez rapid in orice grup de prieteni de obicei vorbareatza cu simtzul umorului im single and im looking for someone up to have fun placut un barbat sincer respectos si sa fie el insusi
Sunt o fata obisnuita, fara fitze,cu simtul umorului,open mind Sint o persoana draguta cu un caracter viguros sociabila,sincera imi place corectitudinea si seriozitatea doresc sa cunosc o persoana draguta cu aceleasi caractere Rog seriozitate.Multumesc! Unii spun ca sunt frumoasa...:D Caut sa imi fac multi prieteni.
eu sunt eu. Dintre sotii singure oradea ma descriu ca fiind optimista si perseverenta. Cred ca o relatie reusita se construieste prin incredere si sinceritate. Caut un barbat matur, care isi doreste familie si o conexiune autentica. descopera! de toate
IMI PLACE DE MINE....:-))...SUNT O FIRE COMPLEXA,POATE DIN ACEST RATIUNE NU IMI GASESC LOCUL...PARCA AR FI MEREU CEVA DE GASIT SI EU NU STIU UNDE SA CAUT...PREA AGITATA IN INTERIOR,VESELA,GALAGIOASA CATEODATA:-),OPTIMISTA SI REA CU DRACI CAND AM MOTIVE..:-))...SI CAM ATAT CA MA PLICTISESC SA VB DESPRE MINE.. ARAT BINE MAI....:-))...SUNT ENERGICA SI-MI PLACE SPORTUL...RESTUL NU CONTEAZA:-))) CAUT PRIETENI..DACA MAI EXISTA ASA CEVA....CAUT FRUMUSETEA DISCUTIILOR FARA SFARSIT..AR FI INUTIL SA SPUN CA AS CAUTA SUFLETUL PERECHE,PENTRU CA E IMPOSIBIL DE GASIT TOCMAI PE NET..SI IN GENERAL,IN VIATA REALA....NU PREA MAI CRED EU IN ASA CEVA....CUM ZICEA UN GENIU:TRAIESTE CLIPA...ADICA BUCURA-TE DE CEEA CE AI SI NU MAI TANJI LA CEVA ETERIC...:-)
accept noi provorcari ;) Sunt o femeie calda, energica si curioasa, crescuta intre dealurile si orasul meu din judetul Alba. Imi place sa combin plimbarile destul de lungi cu seri linistite, un film bun si o cina gatita simplu. Caut un barbat care stie sa fie prezent, sa rada, sa planifice si sa asculte, nu doar sa impresioneze. Nu alerg dupa perfectiune, ci dupa compatibilitate: respect, bun simt si afectiune. Daca iti plac conversatiile reale, excursiile de weekend si ideea de a construi ceva stabil, poate suntem pe aceeasi frecventa. Da, sunt una dintre fete alba care apreciaza autenticitatea. nu caut nimic in mod special, o conversatie placuta, poate si o intalnire la o cafea :)
buna Hello my name is Marian am 29 years single never married am here looking for a good caring honest,faithful and kind hearted man to spend my life with placuta nemurirea sufletului
pisiii labute moi Sociabila, cu simtul umorului, sufletista, cu multa experienta de viata & obosita de cretini. Rog prostii sa nu ma deranjeze. Mie imi plac oamenii cu mult gust pentru viata, modesti, interesanti, educati, respectuosi. Numai bine ;) Super extra mega ultra smekera de smekera motanei sexy si rai
imi place f mult sa ma distrez...sa traies viata la maxim,...imi place sa fac lumea sa se simta bine...restu..aflati voi Viata e prea scurta,ca sa o privesti. Prea lunga,ca sa o parcurgi Prea dulce,cind o gusti din plin Si prea amara,cind timpul... Momentul netrait...se intoarce catre tine Si te priveste mut.... eu zic ca sunt ok...acum depinde ce parere aveti si voi...imi place sa merg la sala
Nu trebuie sa spunem intodeauna
Tot ce avem pe suflet
Dar trebuie sa cautam
Se nu avem pe inima
De cat ceea ce nu putem spune Viata e prea scurta,ca sa o privesti. Prea lunga,ca sa o parcurgi Prea dulce,cind o gusti din plin Si prea amara,cind timpul... Momentul netrait...se intoarce catre tine Si te priveste mut.... Chiar daca nu crezi in sentimentele mele, chiar daca crezi ca e ceva trecator, momentul iti va dovedi ca dragostea mea pentru tine e vesnica si mai presus de propria-mi viata; a-si renunta la indiferent ce pe societatea asta doar sa-ti castig dragostea; esti visul meu cel mai elegant pe care nu l-as schimba cu nimic pe lumea asta.
Sufletul meu a fost doboart de dragostea mea pentru tine si nu se va mai putea ridica decat daca imi vei accepta dragostea.
Nu te-am mintit nicodata, toate cuvintele de dragoste pe care ti le-am spus au venit din inima incarcate de o forta pe care ratinunea nu a putut sa o invinga.
Pana sa te cunosc pe tine nu aveam nici un scop precis in viata dar tu mi-ai aratat Calea. Te rog sa pasim impreuna pe aceasta cale si fericirea va fii eterna in inimile noastre.
TE IUBESC. Un inger m-a trezit din intuneric din intristare din palarul de gheata al inimi am crezut ca e o alta suparare nu am crezut ca poti fi tu iubirea care ma trezeste la viata iubirea care ma-nfioara iubirea care ma face sa nasc iubire enorma esti tu cea care mai facut sa cred ca viata merita traita esti tu iubirea vesnica esti tu inima mea esti tu viata mea te iubesc .
simpatica...cred :) Looking for someone who is seriously looking for a strong long term relationship which might end up as marriage. natural nimik special...doar distractie
Suntbo persoana deschisq la indiferent ce si imi vor un barbat care sa ma respecte si sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt Sunt o persoana simpla si extraordinar de prietenoasa . Iubesc sa depind de mine . Timpul meu deschis il petrec in bucatarie si in munca . Ador distractiile insa toate cu limite. Caut un baiat care intr-adevar e demn de o relatie serioasa .. Nu am de nevoie de averile lui cum ar fi banii sau masina sunt doar obiecte. Insa averea sa o gasesc in el ca sa faca fericita o prietena !!! Cam printre ele nici prea grasa nici prea slaba hehe O relatie de durata si poate pe viitor si o casatorie cu persoana care este dispusa sa ma cunoasca si vreau sa spun de la inceput ca am un baitel
Buna sunt alina,blonda cu ochi caprui inalta astept sa ne cunoastem 5'4", Hzl-greenish eyes,116 lb.I only want nice guys that know how to treat a lady.Make sure you have a recent picture in your profile...(cei care nu au poza la profile,nu ma contactatzi ca nu va raspund...) Sa fie inalt si sa arate bine Caut barbati care sa ma satisfaca cerintele
Sunt o persoana calma linistita nu fumez nici nu beau alcool Optimista, spirituala, fidela, imi place viata, calatoriile, muzica, dansul, plimbarile in natura, florile, pozele Sunt satena ochi caprui slaba 164 54 kg Caut o persoana calma linistita sa nu fumeaza Sa nu consume alcool sa fie fidel bine crescut cu cei 7 de acasa serios intelegator sincer respectos
realista soy muy sencio,pero si queres conocerme aqui estoi dispuesto a casi todo,un besin..... pt o relatie serioasa nu e asa important profilul fizic ...ceva ce cred ca nici nu mai exista ,poate doar in povesti...o relatie sincera si multa dragoste..
Sunt ceea ce visezi de-o viata, dorinta ta reala sau o particica din tine. Umbra ce redevine fiinta. Hello,Im Jenilyn.Im single mother for 8yrs.I never been married.I want to find a serious relationship that can lead into marriage..To Love my daugther as his own.Im Loving,caring,trustworthy and GOD Fearing. Sunt... mai bine cauta-ma. Cine esti tu oare?
Ecoul meu?
Sunt destul de dragutza,dar foarte incapatzanata si complicata.e extrem greu sa ma intzeleaga cineva I am glad that could to be registered here and now I hope that I can find here right man. smile. sunt inalta,slabutza...sunt fotomodela caut cea mai dulce,cea mai romantica si cea mai scumpa persoana din lume
Pentru mai multe lasati mesaj Am 1m 63cm, 63 kg. Sunt educatoare de profesie si locuiesc in Olanda de 10 ani.Deasemenea am o companie de import export cu sediul la Rotterdam.Imi place sa fiu vesela,binevoitoare,dar si serioasa cand e cazul. 60 kg , 1,70 m , 86/75/90 Distractie
ccred k st cool..dar fara prietene si prieteni buni:(( daca as incerca sa ma descriu, as putea fi subiectiva, asa ca cel mai bine va las pe voi sa ma cunosteti prietenoasa prieteni sooooper buni