las la aprecierea altora :P I am kind, caring, loving. I am in school for my Bachelors Degree for Organizational Management. I have no children and never married. I am a huge Dallas Cowboys fan and New York Yankees fan. Also, I do use a walker and wheelchair for mobility. va las p voi sa va spuneti parerea :) distractie
In viata nu toata lumea te place, dar... nu toata lumea conteaza ! :) am 20 d3 ani,imi place sa am o partenera frumoasa cu corp f.f.f.f.excitant si sexy,imi place f.f.f.f.sex cu femele care stiu ce seamna sex intre ele nu conteaza varasta dar prefer care au intre 15 si 22,si sa practic sexul tot momentul mie imi spune sint vulcan de sex,mai mie imi place sex in grup si care mai de care linga una pe alta ,nu imi place barbati mie sile de ei asa vreau sa am cel mai mult relatii cu ce imi place sex cu femei formidabile la corp si la sex. Placut Oameni de insusire
je suis honnête,gentil qui aime parler au gens responsable j,aime les aventures marcher dans sur les montagnes faire de l,équitation et bien sur patiner placut un barbat......care sa nu mearga pe jos,sa nu stea prea mult
in aer liber,sa fie destept si capabil sa tina o familie...
sunt ok Nu am nimic de pierdut, as fi scris odata...Acum stiu ca am ceva de pierdut.Timpul.Intr-o situatie de libertate si speranta,m-am gandit ca exista ceva,pe societatea asta ,care sa ma ajute sa-mi raspund la intrebarea,, ce-mi place?,, . . . Imi doresc sa vorbesc cu cineva care are extrem de putin timp neocupat placut
I'm passionate, cheerful, ambitious and animated. I love being goofy, laughing and being active (down time is not my best friend, although I do enjoy lounging and watching movies or reading), but I also can be serious when needed. I'm looking for someone who can compliment my personality, who has goals and is driven, but also enjoys having fun, can make me laugh and enjoys sports. Having a positive attitude is key -- it just makes the world a better place for everyone.
sunt dragutza,simpatica si de treaba ... :)) cam atata ca nu stiu ce sa mai zic :P sincera, modesta, tandra, cu personalitate,o iubita normala cu calitati si defecte.Apreciez sinceritatea si bunul simt .
Sunt o persoana calma si pot fi o prietena pentru tine sunt sensibila, comunicativa... sa rad, sa glumesc, sa citesc, sa dansez, sa merg la film, imi place viata in aer liber, sa calatoresc, ...asta ar fii lista a ceeace imi place sa fac in viata. Ce caut: cineva sa ma pot intelege si sa am o relatie de prietenie si sa (re)intemeiez o relatie durabila, o familie. Sunt bruneta am parul lung am 90 kg 1,68inaltime ochii caprui Socializare si prietenie
I am a very simple and easy going young lady ,I am honest, fun, affectionate, supportive. I like jogging at the park, reading, going to movies, museums, and festivals. I enjoy cooking with that rarisim man in my life and spending quiet times together. I'm hoping to find a great guy who is looking for a real relationship that will turn into long-term.
sunt o fire rebela dar cu capul pe umeri Sunt o iubita sincera si echilibrata din zona de matrimoniale ploiesti, hotarata sa imi gasesc un barbat matur, prudent si stabil emotional. Imi vor o relatie serioasa, bazata pe comunicare, respect si dorinta de a construi impreuna. Apreciez plimbarile lungi, serile linistite si planurile facute in doi. asta ramane la aprecierea voastra caut un barbat care sa ma inteleaga asa cum sunt
Sunt simpla. .urasc minciuna, si respectul e mai sus decit orice...iubesc natura....ador sa ascult muzica anilor 70,80,90...Și alte intrebari astept sa imi trimiteti voi cei care vor cu adevarat sa ma cunoasca
frumoasa I have a nice figure, kind eyes and cheerful smile. I have a good heart and serious intentions about marriage. I am very mature, goal-oriented, tender and understanding. I believe that in relationships we should have some own space, but be faithful, loyal, caring. I love children so much and they love me. I want to have very strong and loving family in nearest future. So I hope I will have it with man on this site!! arat bine distractie
In 2 cuvinte...sunt placuta!!:) Nu am copii Da imi vor sa am un copii pe viitor Sunt pitica Sunt rea si periculoasa Tip teribil de tare Fac curat in casa Sa spal Calc hainele Fac focul Fac mancare Am grija de animale Fac curat in curte Sunt cuminte Sunt timida Nu sunt fitioasa Nu sunt aroganta Imi place sa citesc carti Imi place sa ascult muzica Sa ma uit la seriale de dragoste Imi place sa fiu in centrul atentiei Sa fiu bagat in seama de toata societatea Sa ma machez de cate ori plec undeva Sa fiu mereu imbracata elegant Nu ies afara ruj si fara sa nu fiu imparfumata Uita-te la poze!!!
sunt nebunatica si atragatoare,simpla si cu bun simt si vreau sa-mi traiesc viata la maxim...merg dupa un solitar principiu...O VIATA AM SI O GAURA IN FUND.... Nu am abonament si nu pot citi unele mesaje / nu pot raspunde la ele ,cine vrea sa vb., iulia_r90 sa ma add pe mess. cat de poate de okay...fund,sani,picioare,draguta...ce sa-ti doresti mai mult? caut sa imi fac prieteni si sa ofer ce isi doreste fiecare...desigur daca se incadreaza criteriilor mele
draguta, serioasa, deosebita, sentimentala Persoana singura, cu preocupari literare, atenta la viata politica. Imi place muzica buna, mai ales cea din anii 1970-2000. Fumatoare. sexy ceea ce cautam cu totii in definitiv
sunt o fenmeie ffffff de treaba, simpatica, draguta, de gasca, imi place sa ma distrez... vesela nervoasa incantatoare romantica realista cate o data si dornica de noi aventuri si imi place sa cunosc persoane noi.dar tu? sunt ...buna... barbati care stiu cum sa vb, sa se distreze sa vb si sa fie dragut si de gasca... cam atat
Sunt o fata ok din punctu meu de vedere sunt aici.pentru o relatie serioasa nu vreau adventuri etc.eu zic ca sunt ok dar asta ramane la aprecierea voastra Speranta si rabdarea sunt doua calitati grozav de importante in viata muritorilor. Cauta si vei gasi....speranta moare ultima... Iubirea nu are varsta.....mai bine mai tarziu decat niciodata. Sunt numai niste citate foarte cunoscute, dar al caror continut ramane actual. Daca ai citit pana aici poate ti-am atras atentia si vei fi interesat sa purtam un dialog placut in scopul descoperirii unei eventuale compatibilitati....never say never. Sunt suficient de bine am 170cm.50kg sunt ok din punctul meu de vedere Caut un barbat serios care asi doreste o relatie serioasa bazata pe.incredere,dragoste iubire si care sa stie sa respecte femela ni sunt prietentioasa la infatisare etc pentru mine inima omului conteaza inima si sufletul
am din toate cate ceva,si defecte si calitati,dar cele ce predomina sunt:sufletista,sincera,uneori vulnerabila si rebela! Caut o relatie neserioasa dar de lunga durata ca de relatii serioase nu se mai poate discuta aici! un barbat serios,de competitie,cu bun simt si stapan pe el,deci inteligent!necasatorit si cu un aspect fizic acceptabil ;)
buna ma numesc ioana am 25 de ani sunt studenta anu 2 la facultatea de finante din valcea la spiru haret....sunt roscata am ochii verzi...am 1.65m....am 50 kg nu sunt nici grasa nici slaba imiplace sa arat bine din toate punctele de vedere mai ales cand sunt in prezenta iubitului deci?cine ma vrea? sunt o fata simpla....cu bun simt....imi place sa ascult la iubitul meu absolut indiferent ce arepe suflet....sunt intelegatoare,comunicativa,respectoasa,fidela,urascminciuna si infidelitatea....imi place sa spun lucrurile pe fata indiferent de situatie sunt directa si la subiect numi place sa ma ascund. mias dori un iubit...sa fie iubitor,grijuliu atent sa ma inteleaga sa fie langa mine meereu cand am anevoie maxima sa fia aklo cand simt nevoia indiferent ca cu vb sau k un sfat dar conteaza ....orice gest al lui....sa ma alinte si sa ma resfetela fel va fi si elkum va fi el cu mine asa voi fi si eu
Desteapta,intelegatoare,iubitoare,sociabila,de gasca I am a person who is very positive with a lot of infectious energy and who is always naturally happy with life. I strongly believe that life is too short to waste time on games and making people unhappy. I try to find enjoyment and humor in most things I do! I treat all people with respect and the dignity that they deserve and cherish my friends and family. I am very loyal and faithful as a partner. I am happy with my life, but I miss my only one. Someone who is sincere, honest and loving. I am sure that I can give to my beloved all my love, tender, care and passion, and at the same time, I want him to give all this back to me. I am more than ready to support him in all his beginnings, to become his friend, his partner, and his wife. Inalta , par saten, ochii caprui, slaba Un barbat iubitor cu suflet bun si intelept
va la pe voi sa ma descoperiti I love life, and I love every ocazie of my existence! There are lots of wonderful things to enjoy, but the main of them is of course love! I adore sports, dancing, music, I am creative and active in everything I do, and I want everything or nothing! I am also an incurable optimist. ;-))))))))))))))))))))) I like to look attractive, and appreciate this in other people, it has nothing to do with dressing fashionably a senzual and attractive looks comes from inside. It is sparkle in the eyes, smile on lips, and many other thingsa. placut cred
Buna am intrat de curiozitate O inima calda,o minte deschisa,moderna,sincera,credincioasa,o gospodina impecabila.Caut o relatie serioasa,pentru casatorie. Placut;) Un barbat intelegator si ambitios
va las p voi I am a woman, nice, cheerful, without making head. Who loves life to the good side, respectful. nu stiu c sa zic mie imi place!!! nimic special,doar prieteni.
eu sunt una si aceeasi persoana Cea mai buna razbunare este sa depasesti momentul cu zambetul pe buze si sa lasi karma sa faca restul! Sunt mereu sincera si spun ce gandesc si asta mi se pare minunat! Nu imi plac fiintele mincinoase, sunt o persoana ambitioasa! se vede din poza
buna. ma numesc Maria Am un baietel de 9 luni sunt in cautarea unei relati sau eventual casatori!cine ma accepta,ma accepta asa cum sunt! Omul are nevoie de dragoste.Viata fara duio?ie ?i fara iubire nu este decat un mecanism uscat,sacaitor ?i sfa?ietor. 1.60m 60kg ochi albastri o relatie de lunga durata sau eventual o casatorie!
doolce Sunt o persoana vesela, plina de viata, imi place sa fac glume si sa rad la glumele bune. Consider ca viata este frumoasa si trebuie traita cu bucurie, armonie si echilibru. Pentru toate astea este necesitate de doi oameni si desigur, iubire. cool ceva!?
Persoana imprevizibila, independenta, cu simtul umorului si care nu asculta manele :D I am here for the right purpose; to meet a serious man; to have a relationship and to live happily. I am an open girl, very friendly and faithful! By the way I cook very well and I need somebody special to test my dishes! potrivita :) Relatii de amicitie (cine stie, poate si mai mult)
sexi SINGURA 40 ANI CAUT UN BARBAT SINGUR DE PREFERINTA VADUV SAU NECASATORIT,CAUT O RELATIE AN BAZA CASATORIEI,SA FIE DE VARSTA APROPIATA SI SA FIE CRESTIN (POCAIT).SAU CARE VREA SA CUNOASCA PE DOMNUL IISUS HRISTOS. bun
maybe you can know me beter if yoou talk with me... Caut, descopar, ma straduiesc sa inteleg. Cu fiecare treapta urcata realizez cat de multiple sunt inca de cautat, de descoperit, de inteles. PS. Azi am vazut ca mi-am setat gresit anul nasterii. 56 si ii iubesc pe toti! frumisik as zice eu friends and people who knows what to say and for what to say it
Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si vigoarea orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un aliat cu care sa rad mult.
Iti dai seama dupa ce ma cunosti! Fiecare gandeste diferit! French woman living in South Denmark, Looking for my soulmate, a man understanding whats going on in the world right now, with the fake pandemic, and knowing About New world order, deep state, pizzagate, chemtrails, agenda 21 and so on. If you think ITS conspiracy, just go on to the next profile, thank you. Sportiva Prietenie
nu sunt genul de persoana care se lauda,asa ca las pe altii s-o faca mmmm.....fun, creative, lively, complicated, honest and courageous nice prieteni noi
Exista adevaruri pe care trebuie sa le colorezi ca sa devina vizibile. Adevarul despre mine nu a fost inca colorat... Imi place sinceritatea... contra fumatului ,,, si bauturilor alcoolice
O faTA DRAGUTA,SYNCERA,SOCIABILA I'm a humble person with good sense of humour. I do everything in moderation. I'm not sublim and I'm not looking for a desavarsit person but hoping to find someone TRUTHFUL that I can love with no limitations. DRAGUT UN BAIAT DRAGUT,SYNCER,COMUNICATYV