Ma numesc Adina locuiesc in Reghin si imi place sportul Parul saten,ochii caprui spre verde,destul de inalta(1,32) Vreau acum sa caut ceva din viata pestilor mai exact ce pot scrie la o prada si pradator in mediul acvatic
Autodescrierile sunt intotdeauna subiective, asa ca ar fi mai bine sa dau sansa fiecaruia sa isi formeze singur o parere Arat ca dupa 9 ani de sport....:D Imi dau o noua sansa...
Te crezi in stare sa ma poti judeca? incearca...dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta! Voi radeti de mine ca sunt diferita iar eu rad de voi ca sunte-ti toti la fel! Un barbat de treaba linistit sincer de incredere si fidel!
va las pe voi sa decideti ce fel de persoana sunt am sa las pe altii sa ma descrie ....sunt o persoana simpla in cautare de distractie dragoste si placeri...daca esti acea persoana care sa imi ofere aceste lucruri atunci aici ma gasesti...
sunt amuzanta, imi plac calatoriile si sunt in cautare de noi prietenii. aspect fizic placut un prieten cu care ma pot intelege bine, pe care ma pot baza si de ce nu, cu care ma pot distra.
sincera, corecta, vesela; imi place muzica; sunt o fire deschisa si sensibila; caut o persoana serioasa, dornica sa-si petreaca timpul liber in doi nici grasa, nici slaba. Nici inalta, nici scunda; lungimea parului- medie o persoana potrivita mie, cu simtul umorului, culoarea parului, a ochilor, nu e relevanta, pe scurt un om normal.
las la aprecierea voastra, placut o persoana sincera si care stie sa aprecieze persoana de alaturi.nu vb cu persoane invarsta,etc.urasc minciuna si prefer adevarul.