Sunt o persoana onesta care doreste sa iubeasca din nou si sa fie iubita. Oare cer prea mult? Daca si tu cauti o relatie serioasa, astept un mesaj. Micuta , bruneta , simpatica ..Targu Mures. Barbati....,Nu conteaza de unde esti , atat timp cat esti in Mures ! Sa nu te bagi in seama daca nu esti !!! Nu raspund
sunt o fata......nici nu stiu ce fata!te las pe tine sa ma descoperi!!!imi place romantismul!bye sint o femeie simla ,va rog numai cu foto sa ma cutati,doresc sa fiu gasita deun om sincer care stie ce vrea ,urasc minciuna,si oameni care se lauda,daca esti acela poti sa ma cauti sunt just sexy!!! pai,oare?stati linistiti doar amici si distractie!!!
Te crezi in dispozitie sa ma poti judeca? incearca...dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta! loiala, luptatoare, energica, sincera, optimista, emotionala, iubitoare, generoasa... Voi radeti de mine ca sunt diferita iar eu rad de voi ca sunte-ti toti la fel! Un barbat de treaba linistit sincer de incredere si fidel!
Atunci cand iti dai seama cat de parsivi pot fi oamenii, incepi sa intelegi ca pe unii dintre ei chiar trebuia sa ii dai afara din sufletul tau mult mai devreme. NU SANT AICI PENTRU RELATII PASAGERE. CAUT UN SUFLET SINCER CURAT. UN OM CE ȘTIE SA APRECIEZE FEMEIA PENTRU CE REPREZINTA EA. Placut... Privat
sunt amuzanta, imi plac calatoriile si sunt in cautare de noi prietenii. I am a matured, caring, motivated, family-oriented and hardworking woman. I like meeting new friends. I enjoy hanging out with friends sometimes. I am willing to learn more. I love to cook. I am happy together with my family. I believe in love. I am very willing to relocate someday. aspect fizic placut un prieten cu care ma pot intelege bine, pe care ma pot baza si de ce nu, cu care ma pot distra.
Harnica I would like to meet a person who is fun ny and smart who is independent caring and loving likes life. who takes pride in work who does not abuse alcohol or drugs. Prefer nonsmoker. Likes his family. I am very independent attractive person.Would like to meet someone of Slovic orgin. I do speak it but need to converse more. Atletica Seriozitate
aproximativ perfecta I'm new here, an honest, smart, easygoing woman, but not perfect. I'm trying to find some other interest things. I love traveling ,reading, cycling, camping etc. I love to explore different places, learning from different people and culture. Mountains , beautiful beaches, flowers, sunrise, sunset, all these things always make me feel excited. I like to spend time with friends, also like to be alone sometimes. Looking for someone to be my friends, partner to do what is pleasing to God, its my first priority in my life, someone to guide me if I'm in wrong way. partner in life through thick, thin, worst time and I hope divorce is not solution. o diva ceva cu ochi frumosi
O fata simpla dinamica vesela cu simtul umorului Viata este una si trebuie traita important este sa ai persoana potrivita pentru a te sustine si ati da motive sa te bucuri de ea in fiecare clipa! Placut Un barbat serios
Well what can I say...other than this is a lot harder than first thought!I'm a happy, easy going girl who loves to socialise and loves a good laugh. I always find time to spend with my friends and family, especially after being overseas for nearly 2 years...you never know what you miss till it's gone right. I've been to quite a few countries and I like to try and visit somewhere new each year, well that's the plan anyway. Living overseas was an awesome experience, but there's nothing like calling home. This is new to me, i think im fun,im outgoing, i love the outdoors, camping,fishing, motorbikes, love sports, hope to travell oneday,down to earth
intereseaza pe cineva cum sunt????? nu cred...deci nu ma descriu:P Kind, sweet, childishly jealous , uncontrollably merry, proud , free , soaring in the sky , eternally happy , i'll give joy ... ) ) ) Secret
simpla si dulce o prietena simpla in cautare de un om sensibil urasc minciuna si nu iert daca sint mintitaas sint un om cu picioarele pe pamint inalta bruneta atragatoare prietenie conversatie respect....
-sunt o persoana idealista,cu o sensibilitate exagerata, romantik, visatoare,mereu in cautarea unui sfat de la cineva, temperamentul meu variaza intre pesimism si optimism, am o mandrie interioara ascunsa bine, timida si rezervata, nu imi place sa atrag atentia asupra mea, imi place sa fiu mai mult singura,retrasa.
-sunt in zodia pesti
-calitati:sinceritatea(la maxim)
-defecte:pesimism
-culori preferate:albastru, verde , combinatiile de rosu cu negru
-cam atat ..lasa k ajunge...ce e prea mult strik:)) spune-ti voi .....:)) nu caut nik...astept sa ma caute EL pe mine:))
Fata frumoasa Sunt o fata simpla si sincera si imi plac lucrurile mai simple mai modeste. Sunt serioasa si de casa rar cand mai caut si eu o escapada ca sa uit de complicatii de munca si sa ma relaxez fiind ca fac si studii in acelasi timp. De fumat fumez zilnic dar de baut pot sa zic ca beau doar ocazional asta nu insemna ca sunt bautoare inraita. Caut pe cineva serios de casa si sa fie in Franta. Rog fiintele care cauta aventuri sa se abtina. Ochi obsidian par saten Pe cineva cu care sa comunic
las la aprecierea altora. stiu sa ascult, gospodina, curata fizic si sufleteste, cu frica de Dumnezeu, iubitoare de frumos, de animale! uitate la poza si vei afla ce imi rezerva viata
....draguta, sociabila si plina de viata E greu sa ma descriu fara sa fiu subiectiva.Parerile sunt impartite in functie de relatiile pe care le avem cu oamenii, in mare insa........un om normal cu bune si rele. placut coleg de conversatie inteligent, dragut si serios.
sunt o fata care iti poate aduce zambetul pe buze,nu ma deranjea sa fi direct. s/t un pik kam keala,oarba tot un pik shi surda m mult.dar e gooooddddd.... va las pe voi sa decideti sa imi fac prieteni
Sunt simpla Sunt o persoana plina de viata,optimista,nu-mi plac fiintele negative.Caut omul potrivit pentru mine,stabilitate ,corectitudine,ajutor reciproc. Va las pe voi sa ma cunoasteti Barbat serios
sant o fata buna numai cu cine merita dar pot fi si rea cu cine nu merita. I am kind and gentle person. I like to help others, but I don`t forget about myself. I am honest and I don`t like when other people lie to me. I am sociable and funny; I like to spend my time with my friends or meeting new people. But I am not all about fun. I enjoy simple things in my life, like watching good movie, reading a book, spending time with my friends. I like nature, animals, hiking and all kinds of sport. When I was young I played volleyball for sometime, right now I mostly do some cardio and running.... placut. un barbat cu bun simt,glumet,simpatic si devreme acasa
Descopera ma si vezi vedem je voudrais m'ouvrir sur la vie, je souhaiterais recontrer un homme chaleureux, plaisant, fortune personnelle pas nà cessaire. Asa sunt eu si gata Relatie stabila
va las pe voi sa decideti ce fel de persoana sunt imbin placutul cu utilul cei care nu aveti cont platit nu-mi scrieti pt ca nu pot citi. mi-ar placea un barbat care stie ce vrea, direct si la obiect. am sa las pe altii sa ma descrie ....sunt o persoana simpla in cautare de distractie dragoste si placeri...daca esti acea persoana care sa imi prezinta aceste lucruri atunci aici ma gasesti...
I'm very open minded,understanding,passionate,God fearing,religious,responsible,caring,honest,loving and friendly,i like to put smile on other peoples face.I don't imitate,underrate,impersonate and disrespect.I believe God created us all equal.
o fiinta aproape normala...intro lume aproximativ normala Sunt o persoana buna,statornica,iubitoare,urasc sa fiu tradata,sensibila... restul vezi tu... socializare
plin de viata si deosebit de realista Sunt vaduva, nu am vicii,sunt o persoana cu moralitate integra,si in curs de evolutie spirituala .A se retine: aventurierii nu au nici o sansa ! Sunt interesata de un coleg fara vicii si sa locuiasca Rm. Valcea .Cea mai recenta poza este poza de profil facuta pe 8 martie 2018 , celelalte sunt facute in mai 2017. depinde de gusturile fiecaruia un barbat aparte
Va las pe voi sa ma descrieri sunt interesata de un barbat serios care stie ce vrea de la viata , un barbat care sa fie si sa gandeasca matur si restul le facem impreuna daca ne vom potrivi a️ Placut Un barbat cu bani
mam nascut pentru a cuceri,,, Sunt o persoana supla, constitutie sportiva, cu mijloc si greutate constanta de la varsta de 30 de ani. Port ochelari de vedere. Am fost bruneta. Acum sunt blonda (vopsita ). N-am suferit niciodata de vreo boala grava. N-am fost operata si nici internata in vreun spital , in afara de maternitate. Am doi copii adulti. Sunt cultivata, comunicativa, deschisa, toleranta. Am mult simt al umorului. persoana pe care doresc sa o am alaturi la bine si la rau,sa fie distractiv,si aventurier.
o fata plina de pasiune si nesatisfacuta ...inca Iubitoare ,o fire deschisa comunicativa, distractiva nu imi place monotonia ..... mega ....zic eu...va astept sa va dati si voi cu parerea
sa fie simpatic Si sa imi spuna ceea ce simnte IUBESC SINCERITATEA;SI URASC MINCIUNA:SI MAI ALES TRADAREA!!!! Sa arate bine,sa umble la sala Sa fie serios,sa fie glumet,sociabil
Autodescrierile sunt intotdeauna subiective, asa ca ar fi mai bine sa dau sansa fiecaruia sa isi formeze singur o parere Nu am copii Da imi vor sa am un copii pe viitor Sunt pitica Sunt rea si periculoasa Tip cumplit de tare Fac curat in casa Sa spal Calc hainele Fac focul Fac mancare Am grija de animale Fac curat in curte Sunt cuminte Sunt timida Nu sunt fitioasa Nu sunt aroganta Imi place sa citesc carti Imi place sa ascult muzica Sa ma uit la seriale de dragoste Imi place sa fiu in centrul atentiei Sa fiu bagat in seama de toata omenirea Sa ma machez de cate ori plec undeva Sa fiu mereu imbracata gratios Nu ies afara ruj si fara sa nu fiu imparfumata Arat ca dupa 9 ani de sport....:D Imi dau o noua sansa...
Cu un simt foarte dezvoltat al umorului
Incapatinata cateodata I am an energetic and positive lady, open-minded and communicative. I do believe in miracles and think that we need to be positive always! I try to help people and I think that good energy comes back always! Se poate si mai bine, s-ar putea si mai rau Caut o persoana care doreste sa poarte discutii naturale si civilizate pe indiferent ce tema.
--Dragutza:) About me: I guess I am best described as contradictory and diverse. Adventurous yet stable. Fun yet reliable. Hard worker yet not a workaholic. Funny with a serious side. Active yet relaxed. In shape, but up for staying in. Communicative yet thoughtful. And chivalry is not dead.And of course romantic! I am comfortable with who I am and am established in a good career.I like to stay reasonably active by going to the gym, swimming, tennis, basketball, hiking, walking, or bicycling. prietenii
sociabila glumeata distractiva comunicativa si curioasa I am a separated mother, and easy going Chrstian lady who puts God first and family next. I want someone to complete my family with, and also complete his. I am looking out for something that will be permanent. atletica placut distractie prietenii comunicare probabil de ce nu o relatie stabila