sunt o fire calma si intelegatoare Ce ar fi . . . sa ne dam in leagan, pana la cer; sa admiram culorile padurii, toamna; sa ne cuibarim si sa ascultam muzica in surdina; sa scotocim in targul de vechituri dupa a€ťcomoria€ť; sa dansam tango cand nu ne vede nimeni; sa imi plimb degetele pe buzele tale; sa mergem la teatru; sa iti port camasa; sa furam trandafiri din parc; sa imi spui care este cel mai elegant fapt creeat de Dumnezeu; sa iti spun bancuri; sa admiram ciresii infloriti; sa radem pana la lacrimi; sa ne tavalim prin zapada; sa imi armonizez respiratia cu a ta; sa imbratisam un copac; sa te strecori in visele mele; sa lingem turturi; sa privim marea in amurg; sa te mireasma in scobitura gatului, sa ascultam cum suiera vantul; sa mancam paine calda, de casa; sa inotam sub clar de luna; sa vorbim in tacere; sa ma piepteni; sa citim aceeasi carte; sa mancam pepene rosu si sa ne lingem pe degete; sa ne uitam la poze vechi; sa iti colorz viata; sa lenevim la un pahar de vin si-o vorba; sa gasim capatul unui curcubeu; sa traim fara masti; sa te a€žtatueza€ť cu carioca; sa imi furi gandurile; sa alergam prin ploaie vara; sa bem cafea din aceeasi ceasca; sa iti ravasesc patul; sa impodobim bradul cand avem noi chef; sa imi strigi numele; sa iti sarut palma drept in mijloc; sa mergem aiurea cu masina; sa ma faci sa tremur; sa facem ce nu am mai facut niciodata; sa ma tii in brate, pur si simplu; sa imi fie dor; sa... :) sa ma accepte asa cum sunt vreau un baiat de casa intelegator iubitor sa fie din arges si sa vrea o relatie serioasa nu aventura si partanerul sa fie intre 19-30 de ani
simpatik Sunt genul de prietena care vrea sa fie descoperita....niciodata sa nu spui niciodata cand e vorba de a gasi jumatatea sa mi spuneti voi... nu are descriere...ramane de vazut
I am honest, kind, family-oriented, faithful, sweet, affectionate, romantic one man woman. And I hope to find someone who is kind, sweet, god-fearing, serious about love and marriage to develop a strong love relationship which eventually lead into a happy marriage life together. I'm not perfect, and I promise to be your best friend, your partner in crime and your lover. Forever.
simpatica, gospodina, vesela... Sensibila,cu bun simt,devotata in dragoste.Principala mea misiune este de a face fericit pe cel de langa mine.Ma simt implinita doar intr-o relatie serioasa care sa-mi prezinta stabilitate.Nu cer masina,case mari sau bogatie.Vreau dragoste,una plina de lucruri frumoase ,care sa te faca sa zambesti la perfect indiferent ce pas.In viata fiecaruia dintre noi va fi un ''om''care te va invata cel mai dichisit lucru:sa uiti tot ce a fost pana la el. barbat necasatorit, inalt, cu simtul umorului.. relatie stabila bazata pe INCREDERE, respect si IUBIRE... Cer prea mult?
sociabila Sunt ceea ce vezi,nimic mai mult sau mai putin. Rog fiintele frustrate sa nu ma contacteze. Sunt aici pt conversatie cu persoane educate si cu bunul simt... Daca. te regasesti in aceasta categorie de persoane esti bine venit. Un salut la toti..... dragutza......restul il vei afla cand ma vei cunoaste dragutz,cu simtul umorului,vorbaret brunet cu ochii verzi,1,70
Sunt o fire energica imi place sa gatesc...sa calatoresc cei dragi spun ca as fi un inger"....cei ce nu ma cunosc ...o vrajitoare "! invata sa cunosti" si vei vedea cum sunt !:-) Las la aprecierea voastra
I am a romantic and tender lady, but it never bothers me from having fun with friends and living very active life! I am loving and caring, I am always an honest and devoted person and I feel so lonely without somebody very exceptional to care about. You will never see me arguing or crying at anybody. I must tell you that all my friends believe I bring luck and success. I am fond of pets as these creatures are very loyal and also need our love and warmtm...... Speaking about the best features of my character I want to say I am very optimistic person. I think if we believe in the best we will be happy and achieve everything we want. But when we have bad thoughts it influences our mood and our future plans. Also I can admit kindness and frankness in my temper. To my mind it is very important to be sincere and to open our heart in communication if we really want to have a friend. Friends say I am very active person and it is always interesting to spend time with me as I have a sense of humor.........I am looking for an kind, ordinary, faithful man who knows how to treat the woman and appreciates family values, who would like to have a happy family, home cosiness and a beautiful wife........ Perfect ! Un barbat , respectos intelegator iubitor si sa stie vorbi cu o prietena sa o respecte si sa o protejeze. Te astept
sunt o fire ff puternica si as vrea sa o am si eu o relatie de lunga de durata sincera si romantica o femeie care isi iubeste familia sunt o persoana pt dreptate sunt atragatoare sunt tanara si sunt o iubita precisa bruneta-inaltime1,70,ochii-caprui,parul lung negru eu cat un barbat cu care sa am o relatie de lunga durata sa ma inteleg bine cu el
ma numesc karina si abia astept sa vad ce putem face impreuna Hei! Odata ce am intrat pe acest site incerc sa descopar oameni si sa incerc sa cunosc diferite personalitati. S unt o fire uneori alteori pesimista da in general sper in ceea ce e mai bine, imi place adevarul, naturaletea si arta.Cel mai mult ma atrag apusurile de soare la mare. Despre mine ce pot sa zic imi plac limbile straine, literatura, comediile si filmele de actiune imi place sa descopar locuri noi, sa cutreier ..........Imi place tenisul de camp, ping pong si sah..incerc sa iau lucurile atat in modul bun cat si in modul mai putin bun. blonda slaba cu ochi caprui un domn generos
Pai...sunt eu.Nu o imitatie de mine.Imi place k in momentul neocupat sa imi pun intrebari existentiale,sa compun poezii,sa citesc carti tamite ,etc.As cauta persoane inteligente,sau cel putin istete.Imi plac cei care au ceva in chestia aia de p umerii lor care intamplator se numeste CAP.Sunt o rebela innascuta,noncomformista,ascult...muzik veche ,retro,raggaeton si jazz.Imi place sa traiesc dupa propriile principii si sa cunosc oameni noi.Ce zici?Nu vrei sa fi chiar unul dintre ei? sunt draguta.In limita bunului simt...Arat normal:sunt simpa si modesta.Un stil putin rafinat si feminin. caut...un pamantean
Vesela, comunicativa iar daca vrei sa sti mai mult ma poti intreba. I like to share,communicate and develop strong bases for pleasant actual life and future. All of my life I am trying to knock into the people's souls not through words. I can consider Love as a superior way of friendship and I learnt long ago that the taste depends not so on the ingredients and the emotions you put inside. I have family values. A very warm and friendly person who is always optimistic about life. I'm very considerate with very good manners !Who can be both serious and humorous and like to see the funny side of things.I'm very quiet in a group of people. I am a better listener than anything. And can sometimes get uncomfortable talking about myself. Lucrul asta se poate vedea din poze. Prietenie,distractie si eventual o relatie.
Pretentioasa... Prefer sa nu-mi fac autoportretul, ci doar sa schitez cateva linii, fiindca "eu ma vad cu alti ochi, decat cei cu care ma vezi tu". Sunt o persoana serioasa, sensibila, creativa, cu simt al umorului, imi place sa calatoresc, sa vad si sa cunosc locuri si obiceiuri noi. Caut o RELATIE SERIOASA cu un domn de varsta apropiata de a mea. Nu ma intereseaza a€śaventurile de o noaptea€ť. Raspund mesajelor civilizate. Multumesc ! Nu conteaza aspectul cand mintea e vie... Un tip sa ma uimeasca...mult!
sunt o persoana energica, vesela, dornica de distractie.. Hi I am anjolika,180 cm long, blond hair, blue eyes, slim; starting to experience my bi feelings; I live in Holland/Netherlands and want to know other girls, with the same feelings/interests Are you interested to speak and meet me? Answer me then in FRENCH,GERMAN,ENGLISCH or DUTCH . Kisses anjolika. Please if you want atingere sent me a email and NOT only put me on your list,because I send you a message also, so sent also a message to me. And if we chat I show my self , please show yourself also with a pic. I come in the next summer to your country. NO MEN PLEASE; MAN GET NOOOOO ANSWER NOOOOO ANSWER... inalta, blonda, draguta caut persoane cu care sa pot discuta si cu care sa ma pot simti bine....cam atat momentan
o fiinta plina de viata , un pik cam salbatica, dornica de orice senzatii noi, in cautare de iesiri in aer liber departe de orice prejudecati Statura mijlocie, par saten, poarta ochelari, oci caprui. cauta-ma sa ma descoperi toata fantezii salbatice
Caut o relatie serioasa! Hey, Im not rumanian but I'll love to meet some rumanian people to be friends. If u think that u can be my friend send me a message to talk!! see ya!! Un barbat adevarat si serios!
Sunt o persoana sincera si sufletista dar urasc naivii draguta sincera corecta cu simtul umorului si mult bun simt Las la aprecierea ta O persoana sincera si iubitoare care sa stie ce sa vrea de la viata
Linistita sunto persoana spontana pasionala dar atentie,nu actionez pripit si bineinteles ma feresc de declaratii inflacarate.sinceritatea este ceea ce ma caracterizeaza iubesc adevarul si urasc minciuna,doar sinceritatea si forta interioara iti vor ingaduie sai cuceresti pe cei din jurul tau . Placut Socializare
Sunt o fata plina de viata,cu o energie inepuizabila. Imi place aventura si nebunia vieii,dar totusi sunt si o fire romantica, ce stie sa gateasca...pot fi si o gospodina. Daca esti un barbat ce vrea sa isi traiasca viata,iti plac plimbarile si noptile pierdute in doi, cauta-ma! Sunt slabuta. Nu foarte inalta....Sunt tot ce trebuie. Aventura,discutii deschise despre indiferent ce subiect,plimbarii,noptii pierdute in doi...si daca devine serioasa treaba ,cu atat mai bn. Imi caut jumatatea ce ma completeaza.
nu ma pot descrie singura Am an easy going person, reserved, out going and fun to be with .. Am here to meet new people, am a sugar baby looking for sugar daddy. If you lie li profile, don't hesitate to hit the message botton sunt micuta dar draguta pe cineva cu care sa pot vb
cuminte si devreme acasa!!!!:) O prietena inca cu zambetul pe buze,iubesc viata,sinceritatea,respectul,comunicarea,romantismul.Urasc minciuna,viciile,infidelitatea.Sunt o femeie responsabila,sufletista,gospodina,doresc o relatie serioasa,nu aventura. am trei picioare....si trei urechi!!!:)))glumesc sa spun ce spune toata omenirea ,, ce nu am gasit pana acum " as fi penibila:))).....never say never!
sunt o persoana careia ii place sa se distreze si nu ma opreste nimic sa fac lucrul acesta! Nimic mai frumos decit o asteptare,care stii ca se va implini.O sa te astept!Si tu vei veni.Pe carari imbalsamate cu flori.Si florile nu vor simti pasii tai usori ca o fulguire din basmele bunicii.O sa te astept.Ieri.Azi.Miine.Intotdeauna! caut barbati cu care sa pot vorbi,intalni si de ce nu si distra!!!
de treaba si o sa vedeti mai multe dupa ce vb cu mine k sa ma cunoasteti sunt o femeie linistita,calma,singura si sincera.....imi caut in multimea asta mare un om pe care sa il accept cu defectele si calitatile lui si care sa ma accepte asa cum sunt ...sper ca il voi gasi..... barbati
Frumoasa, desteapta si iubareata foc .....Indrazneste sa ma iubesti... Iubeste-ma daca indraznesti... Te provoc la duelul inimilor ! Nimic si nimeni nu ne poate opri, nimic si nimeni nu poate interveni... Te provoc cu cea mai fierbinte sarutare. Te provoc sa-mi raspunzi la fel, sa ma strangi in brate cu toata taria ta,sa ma sufoci cu iubirea ta si sa ma arzi cu buzele tale! Indrazneste sa ma iubesti ! Nu e un joc, e viata noastra care curge iremediabil, ca o lava incandescenta dintr-un vulcan care tocmai a erupt... Te provoc la IUBIRE, Dragostea mea ! Iubeste-ma sau arunca-ma in haul uitarii! Iubeste-ma daca poti! Indrazneste,numai, sa ma iubesti si vei vedea Tu!!..... placut
I love singing and I am intense. Sunt un bun caut? ?i suficient de unic? niciodat?, sa c?s?torit. care caut? un om iubitor si grija pentru o rela?ie real?. Eu nu intr-adev?r au numeroase de spus acum, dar se potrivesc mea va auzi toate de mult despre mine, a?a c? toate de sex barbatesc de meci mele sunt binevenite pe perfect la Abode meu, eu nu discrimineaz?, te iubesc in fiecare organism. vedem acolo. I am beautiful and sexi. I want the right person.
I'm not a body with a soul, I'm a soul that has a visible part called body. Iar daca esti aici sa-ti umpli timpul sau alte motive de genul, te rog ignora-mi profilul, fa-mi o favoare si nu ma face sa-mi pierd eu momentul binisor:) ceva
Sunt o persoana draguta,miloasa,iubesc animalele,sunt geloasa in dragoste,dar si nespus de romantica.Imi plac sportul,arta si oamenii speciali,deschisi,care care stiu sa se bucure de viata si care nu au prejudecati. Caut prieteni noi,oameni deschisi,cu chef de vorba si cu idei interesante.
buna tuturor.... DE CE BARBATII FUG DE PERSOANELE FEMININE DOMINANTE SI CU CARACTER..? SUNT ROMANTICA, CU CEI 7 ANI DE ACASA...VREAU SA FIU CONTACTATA DE PERSOANE INTRE 45-55 DE ANI...CAUT UN BARBAT CARE SA-MI STEA ALATURI LA BINE SI LA RAU PENTRU URMATOARELE DECENII....LA VARSTA NOASTRA DACA AM TRAIT,,AVEM SI URME LASATE'' .SUCCES LA TOTI. frumoasa:d
Imi place sa ma plimb sa descopar frumusetile naturi sa comunic cu persoane sa fac meditati cu copii Daca vrei sa ramai nemaritata cauta barbatul perfect. Bruneta slaba ten creol ochii negri 22 de ani Domni cu bun simt care vor sa pune la dispozitie un muc cadou unei fete dragute
sufletista si de gasca. I would describe me as easy-going, responsible, confident, family oriented, affectionate, and I have a positive outlook on life. I have a great job, but it doesna€™t define me. Ia€™m always up for anythinga€¦traveling, concerts, movies, relaxing at home, hanging out with friends. If it sounds like fun, leta€™s do it! Ia€™m patient and I dona€™t sweat the small stuff. Communication is a must. Love to laugh and enjoy what life has to offer. I have a daughter and she is my treassure, I believe you really get to know a person by spending time talking to them.so if you think we have that mutual interest, I'd love to hear from you. Have a great day draguta
de gasca..sunt in cautare de noi prieteni..daca si tu gandesti la fel hai sa ne cunoastem! lm simple.open and honest.always straightforward,discipline and honest.many who know me say lm God fearing and humble.very sociable and can accomodate,fit every situation,like to be full of smiles and hate to sit idle doing nothing.lm hard working type,supportive and sincere.like cooking and trying out new dishes.lm open and easy to handle,also romantic and look fit,sexy,always exercise to keep my body in shape. dulcica, nici fara dar nici prea prea
Sunt de treaba frumoasa si sincera 2 miine,2 picioare, un pic de cap. Posed si 2 ochi cu ochelari. Nu imi plac deprimatii si obsedatii de ei insisi. Sa partajam ce e frumos ce e bun ce e util si ce e moral. Imi place natura si detest aglomeratia, si ar mai fii de spus mai am 1154 de caractere...1134 Asa si asa nu conteaza
sint o persoana normala Mai exista insusire umana? Ma intreb.... Rog doar seriozitate. Persoanele care sunt aici doar pentru distractie, cu respect rog sa treaca mai departe. . Vreau sa cred ca inca se mai poate recapata increderea!!! Daca mai exista calitate umana... ok un barbat sensibil si dedicat
Sunt EU caut pe cineva sa fie capabil in a combina placutul cu utilul...nu sunt adepta discutiilor seci si interminabile tip virtual...vreau obiectivitate! Despre partener: Prietenos,sociabil si de ce nu inimos ptr o iesire din cotidian in societatea reala...exclus povestitorii virtuali care nu se regasesc in expunerea mea!
sunt cuneiforma My name is vanessa evan i am a sensitive, caring, God fearing woman I am a faithful and committed person, who is very considerate of other people's feelings am retiring soon and really cannot spend the rest of my life alone because time wait for no one and we have a little time in this world for us not to enjoy and live......I will be glad if u can kindly tell me more about you as I would love to know you more..In Addition Distance doesn't matters,cos i believe people meet by a reason and not by Chance..LOVE,TRUST AND HONESTY MATTERS,as long as this exist everything will work out for good,and with LOVE anything can happen.Feel free to write me and lets get to know each other and see where it will end fizic...miniona daca il gasesc...voi sti ce am cautat.