Toata lumea are perioade bune si proaste.Trebuie sa te obisnuiesti sa traiesti cu asta. In loc sa ma simt deprimata si doborata, traiesc dupa o formula...cea a cunoasterii!!! De o folosesc, invat din toate perioadele..bune,rele! Is in zona de confort! In viata reala...exista anumite lucruri pe care,pur si simplu nu le poti face!Oamenii care spun copiilor ca pot face ce vor,nu sunt realisti; unele lucruri pur si simplu nu sunt posibile. Cu toate astea,nu vrei sa-i descurajezi! Ramai sceptic,optimist si...alegeti batalia!!! Cand crezi ca poti castiga, ia-o inainte cu toata forta...insa, da-ti seama care-ti sunt limitarile!
sunt o fata simpla modesta fara vici si cu bun simt! aici va las pe voi eu nu ma pot descrie pai ... caut distractie placere si ... sa fim aman2 multumiti
Uita-te te rog la profilul meu si constientizeaza ca in spatele acelui profil sta o persoana mult mai complexa. Intuitia poate fi utila. nice...(parerea mea) ;) un barbat cu simtul umorului, vorbaretz si dragutz :D
Sunt o persoana normala cu calitati si defecte.Daca vrei sa stii mai multe intreaba..... Aspect placut.Multi spun ca arat bine .Te las pe tine sa tragi concluzia..... Eu stiu ce caut...numai ca...mai greu..gasesti ..un tip comunicativ, tandru,iubitor,care sa ma accepte asa cum sunt.Fiecare are si defecte si calitati important este sa le recunosti si sa le indrepti.
sunt super sexy si merita sa ma cunosty. imi place sa ma distrez dar asta nu inseamna ca nu sunt seriuasa intr-o relatie. unul fuarte fuarte bun sunt buna la pat si vreau sa te fac fericit
sunt o persoana vesela care stie sa intretina o atmosfera..inteligenta ... restu las ca sa ma descoperiti ARAT BINE ... un barbat calm, plin de umor si inteligent
Sunt o fire colerica, mai tot timpul bine dispusa...dar daca ma enervati prea rau...in rest, mai nimic...ascult muzica punk...si-mi place viata Sunt bruneta, am parul lung, am un tatuaj si 2 piercing-uri in limba...cam atat... Vreau sa intalnesc persoane care stiu sa-si traiasca viata la maxim, fara regrete...sa nu fie manelisti...si sa nu fie blonzi.
... nu reusesc niciodata sa ma descriu...sunt o fiinta normala cu defecte si calitati, si cred ca descrierea mea o poate face doar cineva care reuseste sa ma cunoasca putin. a te descrie singur nu e cel mai potrivit lucru nici prea prea nici foarte foarte... de fapt......cred ca nimic deosebit,o fata dupa care nu intorci capul pe drum, dar nici urata....doar normala prieteni....