Enigmatica, evaziva, irationala si impredictibila,
\"Functioneaz\" numai pe baza de emotii, perceptii, impresii si intuitii.Sunt atinsa de \"sidromul relativitatii\".Stiu ca realitatea nu e niciodata una singura, ci ca are cumplit de numeroase fatete. Sunt maestra in \"arta aburirii\":D.
Am fixurile mele legate de lumea misticului, fantasticului, superstitiei si magiei.Cu toate astea, sunt o persoana maleabila, compasiva si ingaduitoare, care mai degraba incearca sa-i inteleaga pe ceilalti, decat sa-i judece.Chiar daca sufar, sunt gata sa iert si am o imensa capacitate de iubire si devotament.
Cand fac urat?
Avand o viziune global-intuitiva a lucrurilor, ma enerveaz sau ma inchid in me cand mi se cer explicatii si argumente logice. pe scurt:..am 1,70m,ochi caprui,par saten.. cati mai multi prieteni...baietzi si fete fara fitze....:)
sunt genul de persoana care nu regreta cand face ceva.. imi place sa simt distractia , placerea , sa am cati mai multi prietenii sa ne distram toti sa tinem legatura .. cam atat frumoasa ,modesta iubitoare de frumos daca esti asa cauta-ma arat bine cred la varsta pe care o am si sper ca si peste 20 de ani sa ma mentin caut prieteni baieti si fete care vor sa ne intanlim distincte activitati sa mergem in calatori etc ..
simpatica Visele de astazi sa devina reealitate,sperantele de maine impliniri,orice cadere un pas inainte gandul bun si fericirea sa ma insoteasca mereu.Fiecare rasarit de soare sa imi aduca o dorinta ,iar fiecare apus de soare sa o implineasca; placut baieti & fete prietenie
Imi place sa ma plimb sa descopar frumusetile naturi sa comunic cu persoane sa fac meditati cu copii I am laurakimberly from Italy but base in America I am looking for a serious relationship the man that will love me forever and always take care of me Bruneta slaba ten creol ochii innegriti 22 de ani Domni cu bun simt care vor sa ofere un muc cadou unei fete dragute
Barbati sa fie buni la pat sa vb O persoana miniona, insa cu simtul umorului tare dezvoltat. Imi plac glumele inteligente, nu glumele nesarate( ca sa ma exprim cu bun gust ). Nu suport persoanele infatuate si agramate. Respect si ma port civilizat, pretind aceleasi lucruri. Nu suport minciuna, iar adevarul trebuie spus indiferent de consecinte. Cred ca pentru inceput este suficient. Sunt o fata Ma cheama Simona am 22 de sunt slaba am fundul bombat o fata eleganta nu am numeroase fite in scena imi vor o lesbianca ca sa comunicam si sa ne aratam aspectul fizic placut impreuna Sunt o persoana activa si comunicativa Imi caut o lezbianca care sa accept si fete vreau sa arate neta cu ochi caprui in am numeroase inchipuiri gen imi place foarte mult sa vorbim sa comunicam sa fie corecta depinde acum dupa caracter Vreau fata asa si asa cum imi doresc Nu conteaza ca sa fie inalta slaba sa fie ok
dragutza de treaba curioasa sa imi fac mai multi prieteni Coucou, je suis Maria 30 ans de Comines, en France, je suis une femme simple sympas, et cool, je suis aussi prévoyante et sure de moi, je suis dans la solitude depuis maintenant 3 ans, veuve, je suis seule et malgré toutes mes tentatives de trouvé un homme bien pour une vie deux mais hélas, jaespère de tous cœur qu'ici je trouvais un homme sincère, honnête, simple ... Merci sexy si rea persoane dragute de treaba si dornice sa imi fie prieteni( cupluri si fete bi) sunt o tipa bi curioasa astept mesaje pupici
Probabil normala si comuna ca multe alte fete de aici sau de pe alte site-uri... Draguta,serioasa,gospodina,caut relatie serioasa,de lunga durata,eventual casatorie,exclus aventurierilor.
Buna ma numesc Ionela am 22 de ani sunt din Bacau am 2 fete si vreau sami gasesc o relatie stabila legata de iubire sinceritate si comunicare sunt divortata Sunt ce-am fost si voi fii ce sunt si alta ca mine mama nu mai face! Sunt bruneta am ochi caprui am inaltimea 1.73 si kilograme Vreau sami gasesc o relatie stabila sau poate si casatorie daca se poate
Sunt o fata de treaba serioasa si sincera. Sant o persoana cu bun simt si respect si foarte romantica . Fiintele fara foto si care vor aventuri exclus. Ador natura.,excursile....drumetiile ... Sa cunosc locuri noi.... Sunt usor de gasit..... in alta parte.... acelasi nume..... Sunt blonda cu ochi albastri ,inaltime potrivita si slabuta. as cauta sa am multi prieteni din toata lumea.Si atat fete cat si baieti.Sa aiba simtul umorului,sa nu fie cu fitze.In concluzie sa fie de treaba.
sunt o nebunik simpatica frumusica I am cheerful, talented girl, I like to travel and get acquainted with new interesting people, sociable, I like to learn new things and discover new boundaries of myself. I'm young, very intelligent, I like to take care of myself. eu cred ca am un corp frumos ptr ca este diferit la celelalte fete sunt bine facuta caut un baiat frumusel brunet cu ochii negri s bine facut
afla Joc tennis, ascult muzica...sunt atragatoare, spirituala,...inca pretentioasa la barbati--dar nu groaznic de mult--barbatul trebuie sa fie cel putin la fel de elegant si destept ca mine..that's all;) normal,ce credeai? baieti si fete cu un simt al umorului foarte dezvoltat
Sunt o fata cu bun simt, respect sa fiu respectata, apreciez oamenii cu suflet si caracter, iubesc apa, florile, animalele, sunt miloasa de fel, responsabila in tot ceea ce fac, ador calatoriile in are liber, ador iesirile la iarba verde, ador sa ascult sovaitul raului langa padurice, sunt mai retrasa de fel, ador locurile umplute de verdeata, ciripit de pasarele, liniste si armonie, dar in zilele noastre, uitam de tot ce e frumos, din cauza grijilor si stresului in care traim cu totii. Toti, care cititi aceste cuvinte, scrise din suflet, va vor sanatate, sa priviti cu, chipul sus azi, maine si ce va fi,,,,!!!! Doamne ajuta pe toata lumea, peste tot va aflati. nimik palpitant sa imi fac prieteni care oreste aici ma gaseste si fete si baieti:*:*:P:P:D:D
sant o fata sociabila in kautare de prieteni noi imi place natura,plimbarile in aer liber,oamenii deschisi nu sant nici slabi si nici grasa. kat mai multi prieteni fete si baieti
I'm fair, honest, calm and cheerful. I do not like lies and impudent people. I do not like people who are looking only for the benefits of communication. I want to find a man with whom I will have one dream that we will achieve together. Caut fata sau fete lesby
Ca toata multimea cu defecte si calitati ,,OPTIMISTA ,,bine informata,care vede ,,Provocarea ca pe o ,,Oportunitate,, Nici slaba nici grasa muultumita de mine M-am saturat de oameni falsi cu doua fete vreau om care sa stie ce vrea de la viata
Nu cred ca are rost sa ma descriu, pot fii subiectiva.
Daca doresti sa ma cunosti doar ca prietena ar fi frumos, celor care le sta gandul numai la sex sau sunt casatoriti rog sa nu se mai deranjeze. soy muy sencio,pero si queres conocerme aqui estoi dispuesto a casi todo,un besin..... armonios prietenie fete sau baieti
Caut doar fete lesbi sau bi.. Ma intreb oare unde esti. Te caut de atata amar de vreme si nu reusesc sa te gasesc. Vreau doar sa te iubesc, sa iti aduc bucurie si sa iti fiu alaturi in fiecare clipa a vietii. Am nevoie de tine ca de apa. Mai mult decat viata, atat de mult as putea sa te iubesc. Cum trebuie sa fie omul de langa mine? Sa fie un om bun la suflet, romantic, tandru si sa-si doreasca o familia. Sa aiba peste 1.80 inaltime si studii superioare. Par cret castaniu, ochii verzi 1,75 70kg Caut nevasta pentru un raport lesbi sau in trei cu sotul meu
Sunt o fata buna si prietenoasa fara obiceiuri proaste, imi place sa merg pentru sport si mancare gustoasa) In cautare de barbati in varsta care vor senzatii de tinut minte dar si fete bi ce doresc sa intretina relatii intime!
Sincera. I am Gift,A lovely lady full of happiness and smiles. I am loving, caring, sincere, honest, faithful, down to earth and have good sense of humor. Prietenie
Buna! Sunt Alexandra,am 18 ani si sunt din Caracal/ judetul Olt. Zodia-sagetator, vreau relatie serioasa si de lunga durata. Sunt o fire calma,iubitoare,intelegatoare si nu suport mninciuna. Buna ..va Rog cei care nu locuiesc in Londra sa nu isi piarda momentul degeaba. Imi doresc un Barbat serios . Nu caut aventuri .barbatul sa aiba peste 1 73 inaltime Vreau un baiat simplu,intelegator pentru o relatie de lunga durata.
bruneta buna.. La inceput Dumnezeu a facut lumea...si s-a odihnit.Pe urma a facut barbatul .... si iar s-a odihnit.Pe urma a facut femeia... si de atunci niciunul dintre ei nu s-a mai odihnit vre-odata...
buna si nebuna Vesela,sincera.Necazurile si problemele apar cand santem pe un drum gresit.Trebuie sa avem curajul sa o luam pe alt drum pana vom gasi ceea ce dorim.Ne aflam intocmai acolo unde vrem sa fim.Vrem mai mult? Trebuie sa incercam!Si odata,candva ,vom fi pe perfect fericiti! Cand sti ce VREI si iti doresti cu adevarat,nu ai sa spui niciodata,"nu mai pot"....si sigur ai sa reusesti! Eu am trecut prin multiple ...bune si rele...dar nu mi-am pierdut speranta niciodata....! nu fara cusur dar buna :)) caterinca
simpla,iubitoare,calma. The night gave me obscur eyes i used to see the light. placut..cred un brabat pentru o relatie serioasa si chiar casatorie.nimic altceva
SUNT O PERSOANA SOCIABILA ? IMI PLACE SA SPUN PE FATA CE AM DE SPUS SI RESTU RAMANE SA NE CUNOASTEM CU MOMENTUL Am looking for man who is serious and honest whom i can start new life with him SUNT O PERSOANA ACEPTABILA si draguta UN BAIAT SERIOS si destept sa am ce vb cu el
I am a nice, pretty and funny girl. I love life! I lead a healthy way of life.I don't know how to describe myself, it's better to ask people around, usually they say that I'm charming, nice and kind. cat mai multi amici!!!
Sunt putine de spus,mai numeroase de vazut!!! Dintre prietene singure oradea ma descriu ca fiind optimista si perseverenta. Cred ca o relatie reusita se construieste prin incredere si sinceritate. Caut un barbat matur, care isi doreste familie si o conexiune autentica. sunt ok!!! cit mai mult zimbet
Sunt o fata simpatica a Ce tip de barbat caut? a Vrei sa stii intr-adevar? a Fiind prietena sunt in pozitia de a-i cere barbatului ceea ce eu nu pot face pentru mine.Platesc facturile, ma ocup de casa, merg la supermarket, fac cumparaturi si totul fara sustinerea unui barbata Imi pun intrebarea: Ce poti tu sa aduci in viata mea? a Nu ma refer la bani.Am nevoie de mai mult.Am trebuinta de un om care sa lupte pentru perfectiune in toate aspectele vietii.a Caut pe cineva care sa lupte pentru perfectiune mentala, pentru ca am trebuinta de cineva cu care sa conversez si care sa ma stimuleze din punct de vedere intelectual.Eu nu am trebuinta de cineva rudimentar din punct de vedere mental. Am trebuinta de cineva suficient de sensibil ca sa inteleaga prin ce trec eu ca femeie, dar suficient de puternic ca sa ma incurajeze si sa nu ma lase sa cad. Caut pe cineva pe care sa il respect ca sa pot sa fiu aascultatoarea.Nu pot sa fiu asa cu cineva care nu poate sa isi rezolve solitar problemele.Eu caut un barbat care se poate ajuta pe sine insusi pentru a ne ajuta reciproc. Caut un barbat care sa inteleaga ca sexul are importanta lui intr-un cuplu dar ca nu determina existenta cuplului care se vrea cu adevarat fericit. Si o nevasta adevarata nu va accepta niciodata langa ea un barbat care este extraordinar a doar numai o ora!Pentru simplul motiv ca ziua are 24 de ore ! a Cer mult? a Valorez mult! Dragutza In baiat de treaba
pff....greu d zis....o pers suficient d complikta:))cu simtzu umorului;)....shi d treaba...simpatik....da deja ma intind pre amult:)))dak vretzi mai multe sa aflatzi despre mine intr;) Iam a girl from Ukraine. i\'m usual girl but I\'m sure that I have something special to make my man happy and i\'m sure that my beloved wil be the happiest man in the world. I think that life is too short to think about sad thing and I am sure that we have to wait for the miracle and have hope in our hearts! I\'m cheerful and loving and I hope that you\'ll notice it!! nu pot sa ma exprim:)) o pers cu kre sa ma intzeleg super:)sau makr bine:))
Dragutza .... :D:D:D:D Sunt Sotie modesta si cu mult bun simti... Caut un barbat, care sa poata accepta partile mele negative mai ales....asa cum eu le voi accepta pe ale lui... Constitutie atletica De barbati simpatici!
Buna Sunt sociabila,vesela,optimista si sunt pasionata de arta Persona simpla si sincera Buna! Caut un barbat capabil,muncitor,serios,sincer cu care sa imi fac o familie frumoasa! Astept mesaj!
Ce spun ceilalti despre mine...ca sunt sociabila, ambitioasa, dulce si de incredere. Ce spun eu...ca sunt de acord cu ei The time passes, it flies and the years are running away. Unfortunately the youth cannot be returned. The appearance is changing, the interests and life views as well but soul is not changing at all! When I am awakening every morning I am happy for every day, for each sun ray that comes to me. But my happiness could be fuller if near me could be You. How long I am waiting for you! You are tired of loneness and I am tired as well. Would you like to know me better and closer? The most I value in a man is his ability to make an ordinary woman feel like a queen and I hope I will find such a man in my life. He should be considerate and he should desire to have a family life. "frumusetea e in ochii celui care priveste", nu? cineva ca mine
persoana ultra familista si dedicata acesteia ,buna gospodina ,harnica,,sufletista,iubitoare de copii ,credincioasa,fidela ,manierata,sensibila la frumos si nobil,iubitoare de sport,muzica ,inclinatii artistice ,cerebrala ,.matura in gandire ,stie ce vrea de la viata
Activa BUNA TUTUROR.SINT O SOTIE F SERIOASA PUN MULT SUFLET INTR O RELATIE SI CER ACELASI FAPT PARTENERULUI MEU. NU MI PLACE SA TRISEZ SI NICI SA FIU TRISATA , SINT CORECTA ONESTA SI CU BUN SIMT. placut
Ma regasesc printre cele care cauta iubire prin anunturi de matrimoniale ploiesti, pentru ca imi doresc un aliat cu valori clare si intentii serioase. Sunt calda, feminina si orientata spre familie, iar visul meu este o relatie stabila in care ambii sa investim timp, afectiune si incredere.
Buna ,sunt andreea si sunt in cautare de prieteni noi:* Nice and kind woman who want to find a real love. I want serious realtionship with true gentlmen! am inaltimea de 1.75 ochii caprui,ten ciocolatiu,si sunt bruneta:d sunt in cautare de noi experiente de viata,si prieteni:p
nu inceta niciodata sa zambesti nici chiar atunci cand esti trist pt ca nu se stie niciodata cine se poate indragosti de zambetul tau :) BUNA TUTUROR.SINT O PRIETENA F SERIOASA PUN MULT SUFLET INTR O RELATIE SI CER ACELASI LUCRU SOTULUI MEU. NU MI PLACE SA TRISEZ SI NICI SA FIU TRISATA , SINT CORECTA ONESTA SI CU BUN SIMT. barbat dragut, fara alte interese in afara de prietenie...fara fite
DACA TE INTERESEAZA DESCOPERA....DACA NU RAMAI CU DUBIUL....
DACA IL AI!!! Persoana spirituala, sociabila, dar si f directa. Sunt pe site pentru socializare, vor conversatii de calitate, nu vreau sa ma intalnesc cu nimeni, sau sa sch numere de telefon, id-uri de mes, vreau pur si necomplicat sa mai stau de vb cu cineva din cand in cand. Pentru clipa muncesc in Arabia Saudita. INCEARCA SA ITI DAI SEAMA SINGUR...RAMANE LA APRECIEREA TA....
NU TE UITA LA POZE CA SUNT DE 2 ANI in urma,daca VREI SA VEZI EVOLUAREA CAUTA'MA!!! NU CAUT NIMIC.IN CAZ DE GASESC CEVA O SA DESCOPER SINGURA...CEVA DE SERIOS,FARA VRAJEALA!!!
V'AM PUPAT
Ask me if you want to know more about me Drãgutã, tandrã , sentimentalã, ador timpul petrecut in doi cu partenerul de viatã ... ....Cred ,cã o relatie c.a s.ã dureze , are nevoie de comunicare , seriozitate si sinceritate ... Ador conceptiille vechi , in ceea ce priveste o relatie ! A good men, sweet and he love me Much things
sociabila..indrazneata Am numeroase pasiuni si interese pentru diverse, de fel sunt foarte curioasa si dinamica , im plac fiintele dinamice si curioase .. inalta ..slabutza ......
simpatica sincera, urasc minciuna, imi place sa gatesc sa ma plimb sa dansez sa ascult muzica sa cant,iubesc copii,animalele sunt nici frumoasa,nici urita,nici bogata,nici saraca,imi plac oamenii si acord circumstante atenuante oricarei persoane,dar pastez distanta dintre mine si cei care vorbesc necuvincios..viata este atit de scurta incit este pacat sa ni-o scurtam si noi..sunt o femeie calma,am multa intelegere ptr fiintele suferinde de boala,imi place sa ascult muzica picaturilor de ploaie..si-mi place sa privesc orizontul cu toate transformarile lui.. silueta,atletica caut un domn sincer care stie ce vrea de la viata sa fie glumet, calm,simpatic intelegator
hello love ones, am Stephani from republic of south Africa,a place called cape town province,am from mixed family back ground in south Africa seeking good lover who will care for me and love me for real till eternal,am caring, honest,loving,hard worker,trust worthy,humble down to earth girl who is willing to relocate for real,am single never married,no kids,am here to seek the best man in my life for real,and to eve a family with whom who will love me till eternal no matter what the SITUATION,a work as a nutritionist in one of the non governmental organization called thembalethu home base care as their professional nutritionist,please if you are interested in me mail me as soon as possible for real. love Stephani.