Ma numesc Adina locuiesc in Reghin si imi place sportul zambareata ,amabila,de incredere...iar restul depinde de fiintele cu care sunt in atingere Parul saten,ochii caprui spre verde,destul de inalta(1,32) Vreau acum sa caut ceva din viata pestilor mai intocmai ce pot scrie la o prada si pradator in mediul acvatic
plin de viata si teribil de realista Sweet | Simple | Sexy Impress me if you can and I am all yours. Looking for a handsome guy who can be like my dream man. depinde de gusturile fiecaruia un barbat special
O fata simpla dinamica vesela cu simtul umorului I want to find a good man, who will love me and will want to share with me everything - joy of life and happiness of having family. I am an optimist and I think that everything will work out if you make efforts and believe in your success. I am smiling and merry and it is not difficult to make me laugh. I do not need many things for happiness as even really sincere smile and several nice words can make me happy! I am serious about having a family with a man that possesses traditional family values. I have a lot of dreams but the biggest dream of mine is to meet really big love. The word "Love" means a lot to me. I am a girl with traditional family values and I think the highest values in a relationship are true love and respect. I am an educated, kind and tolerant. My heart is full of love to nature and music. Placut Un barbat serios
aproximativ perfecta Voi ajunge acolo unde nu respira decat marea prin vant... Imi voi apleca urechea catre o scoica sidefie si iti voi citi dragostea pe buzele rasfrante... O voi culege apoi cu sarutarea mea! Ne-om sparge frica de mal si ne-om strange in brate pana la amiaza! Voi ajunge curand acolo unde amiaza mi te va arunca in suflet cu forta unui val urias... Stii cum te voi primi? Ca pe unica picatura de apa in desert... Voi ajunge acolo unde nu exista maine, il vom denumi noi altfel dupa un joc de cuvinte scris cu degete indragostite pe nisipul fierbinte! Voi ajunge curand la cuvinte..., la marile asteptari, la picaturi de extaz cuminte... Voi ajunge curand..., la tine....oriunde esti!!!! o diva ceva cu ochi frumosi
Apreciez sinceritatea, modestia, respectul de sine si fata de ceilalti, precum si flexibilitatea si dorinta de a evolua.... Poate impreuna. Sunt onesta, deschisa, vesela, nespus de activa, iubesc tot ce este frumos si delicat. Acasa poate fi si in natura, la mare, la munte, inclusiv cu sporturile aferente. Este bine sa stii ca daca nu te identifici cu ale mele cerinte si cu ale mele preocupari, pe alocuri, macar, din pacate, nu cred ca ne vom scrie. Multumesc pentru intelegere :) Intrucat contul a fost facut mai demult si inchis si apoi redeschis, si nu pot modifica varsta, fac mentiunea ca am 38,6 ani. Rog curiosii si neseriosii (necunoscatori de limba materna) si doritorii de flirt ... sa se abtina.
sincera Iubesc adevarul,urasc minciuna. Imi place sa daruiesc si urasc zgarcitii. Confotabil sunt papicii de Casa iarna . Imi face placere sa discut cu oameni care se respects si stiu sa respecte. Bafta la toata lumea! placut o relatie serioasa
sunt amuzanta, imi plac calatoriile si sunt in cautare de noi prietenii. im a nice looking girl and understanding seeking for man who can take care of family to stay with for the rest of my life forever forma fizic placut un prieten cu care ma pot intelege bine, pe care ma pot baza si de ce nu, cu care ma pot distra.
o fiinta aproximativ normala...intro lume aproape normala ,,Nu cauta perfectiunea in oameni, nu exista ! Cauta sinceritatea, insotita de sensibilitate, cu un contur de umanitate, este tot ce poate avea mai de pret un Om." socializare
....draguta, sociabila si plina de viata Sunt o persoana cu bun simt,respect si educatie ,as vrea ca acea persoana care ar vrea sa mearga pe acelasi drum cu mine sa indeplineasca cele trei aspecte precizate mai sus ,si evident fff multa comunicare,muakkkk placut asociat de conversatie inteligent, dragut si serios.
sunt o fata frumoasa I am a creative, active and funny girl. These words could describe me perfectly. I am open, sincere, and honest. I try to stay optimistic and to solve any problems with the smile on my face. I am not afraid of any difficulties and ready for any life adventures. inalta slaba frumoasa sexy etc eu caut un barbat care vrea ca si mine
sunt o fata care iti poate aduce zambetul pe buze,nu ma deranjea sa fi direct. Sant o persoana sincera dulce romantica caut o persoana la fel ca mine sincera dulce romantica. Imi plac cumplit de mult calatorile vacantele dar imi place si sa muncesc va las pe voi sa decideti sa imi fac prieteni
o fata plina de pasiune si nesatisfacuta ...inca I like to Tease in a Respectful and Caring way, Playful, I am a Giver , I love surprises.Impulsive and Adventurous, willing to try different things, I love to laugh, I am Strong with a Caring Heart. Relaxed , and Humble. extra ....zic eu...va astept sa va dati si voi cu parerea
sa fie placut Si sa imi spuna ceea ce simnte ***destul de matura pt a stii ce vreau...suficient de copila pt a ma preface ca nu-nteleg...*** Sa arate bine,sa umble la sala Sa fie serios,sa fie glumet,sociabil
Te crezi in stare sa ma poti judeca? incearca...dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta! Sunt o fire vesela, sportiva si sociabila. Ma deranjeaza minciuna si oamenii neseriosi. Voi radeti de mine ca sunt diferita iar eu rad de voi ca sunte-ti toti la fel! Un barbat de treaba linistit sincer de incredere si fidel!
Fata frumoasa Io sunt ceea ce sunt, ceea ce ALEG sa fiu, ceea ce ALEG sa manifest din mine, LUMINA sau Umbra.... dar intotdeauna , atunci cand interactionezi cu mine, prin gand, privire, fapta, gasesti RASPUNSUL. Ma numesc Thalia.Am in prezent 55 de ani.Din fericire,sunt o fiinta draguta, cum spune lumea,o fiinta sensibila, nu prea stiu sa mint, dar imi place sa tachinez anumite persoane la care tin. Toata societatea cand ma vede imi spune: aCe ochi frumosi ai!...si sincer ma uit mereu in oglinda in speranta ca o sa descopar ce e asa rarisim la ei. Am multe pasiuni...imi depasesc limitele, sa am mai mult curaj si incredere in mine.aCe e mai greu, e mai usor dupaa.Nu am reusit sa termin o facultate nu pentru ca nu am vrut ...pentru ca am avut o responsabilitate mult mai mare de dus pana la capat. Lucrez in mai multiple domenii ...nu pentru ca nu am o ordine in idei..pentru singurul motiv ca o pot face. Alte pasiuni pe care le mai am sunt...dansul , patinajul,plimbatul in natura,pictura , sculptura,styling hair, gatit,pescuit , fac multa miscare si nu sunt pretentioasa.Sunt o indragostita, o fire sensibila, iubesc oamenii.... animalele, am un motan nazdravan de care am grija si cu care ma joc mereu... O catelusa si doi perusi.Am o situatie delicata caci tatal meu este imobilizat la pat si nu o sa il ABANDONEZ NICIODATA PENTRU BARBATUL CARE VA FACE PARTE DIN VIATA MEA. Ochi negri par saten Pe cineva cu care sa comunic
sant o fata buna numai cu cine merita dar pot fi si rea cu cine nu merita. Mama,muncitoare,responsabila,perseverenta. Dar si prea sensibila,foarte precauta si calculata - "calitati" care mi-au adus doar neplaceri.E greu sa te descrii in citeva cuvinte, sper doar ca am spus suficient astfel incit sa trezesc curiozitatea. placut. un barbat cu bun simt,glumet,simpatic si devreme acasa
puteti afla si singuri daca va intereseaza;) ''Complimentele tale nu ma ridica! criticile nu ma coboara!sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altzii sa fiu!nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot!sunt ceea ce sunt!iar daca nu`ti convine nu ma plang ..;) placut;)
va las pe voi sa decideti ce fel de persoana sunt Carpe Diem Daca esti casatorit iti doresc fericire dar nu imi scrie ca nu imi pierd timpul.Daca esti singur,stii sa spui bancuri ,stii sa dansezi,iti place muntele si nu ai ochi alunecosi atunci bine te-am gasit:). P.S.apreciez barbatii cu cei 7 ani de acasa. am sa las pe altii sa ma descrie ....sunt o persoana simpla in cautare de distractie dragoste si placeri...daca esti acea persoana care sa imi prezinta aceste lucruri atunci aici ma gasesti...
I am a sincere and open person. I'm used to always talking about my feelings openly. I came to this site to create a relationship that can bring joy to me and my man. I want to be just a woman, gentle and weak in the hands of my man. I am a woman who wants love and happiness, harmony in a relationship and family. My heart is full of love and I want to give my tenderness and affection to my beloved. I believe in love! I believe in fate that brought us here. I'm ready to enjoy life, see new places and learn something new. I want to share all this with a decent man.
Autodescrierile sunt intotdeauna subiective, asa ca ar fi mai bine sa dau sansa fiecaruia sa isi formeze singur o parere my name is christabel brown.from united state in machighan.i am single.i want someone who can show me love and stay with him.i am 33 years old.if you want to no more about me you can join me Arat ca dupa 9 ani de sport....:D Imi dau o noua sansa...
Descopera ma si vezi vedem Sunt sociabila si interesata de tot ce e nou . Imi plac plimbarile si timpul petrecut cu persoanele dragi . Ma integrez extrem rapid . Asa sunt eu si gata Relatie stabila
mam nascut pentru a cuceri,,, i"m single and have no kids. Very simple woman and easy to understand . Love to be indoors persoana pe care doresc sa o am alaturi la bine si la rau,sa fie distractiv,si aventurier.
Vreau sa cunosc femei bi I am a kind, open-hearted, communicative, humorous, loyal, reliable and responsible woman who is ready for love. I want my family to have a warm, cozy and joyful atmosphere. I want to inspire my man and warm him with tenderness and love. I appreciate respecting, sincerity and understanding. Slaba
o fata fara fitze.....sunt o fata simpla k calitatzi si defecte k absolut orice om...dar incerk p kat posibil s imi maskez defectele....... Iubita 32 ani Bucuresti..caut un domn inalt ,educat,vesel si serios cu varsta cuprinsa intre 32 -35 ani.Daca va regasiti printre cele prezentate de mine, va rog sa ma contactati! binishor spun eu....va las p voi s va datzi parerea un baiat corespunzator mie:):P
comunicativa, serioasa I like honest, sincere relationship. With me is interesting to communicate, I have broad knowledge. I graduated from the Pedagogical Institute of the Faculty of Foreign Languages. I speak English, French and Russian languages. I love children and animals. I live an active, engaged in physical activities, like tourism and recreation in nature, reading books, listening to classical music, I love great movies, I have a hobby. draguta noi prieteni cu care sa corespondez
Daca esti interesat sa cunosti o fata vesela ,vei afla mai numeroase la momentul potrivit. Hola, me llamo Lucia vivo en Murcia, España. Me gustaría conocer gente de otros paises y tener una buenas amistad con todos/as. Un saludo y espero veros por aquí. Sólo hablo Español. Sorry Sunt o mimiona , blonda .... mai numeroase la timpul potrivit. Prieten.
...Sociabiala,deschisa,sincera..Sexy..si restul..pe parcurs.. To describe myself I can use thousand of definitions, as I can be bright and shy person at the same time. I have very good sense of humor and now I need someone to share my life with all its pleasant moments with. I believe in real feelings and sure that they can overcome even through big distance. Inalta,picioare lungi..Parul lung...eeeeeeeee...astea sunt deja detalii :),dar daca exista cineva care vrea sa ne cunoastem mai bine,in timp o sa ii trimit fotografii.. ....Pe EL...
Sint o iubita simpla cu simtul umorului. As putea scrie absolut orice aici , insa este o mare diferenta intre realitate si ceea ce se scrie aici,..asa ca este mai bine sa nu scriu nimic ,cine cunoaste isi v-a da seama numai uitandu-se atent la mine ,..va multumesc pentru intelegere! sexi distractie
sun o fire prietenoasa si vesela imi place sa calatoresc,sa fac sport sa imi petrec timpu neocupat cu prietenii,familia.sa citesc,sa ma uit la tv,sa acult muzica. blonda ochi caprui...sexy distractie
Sunt o fata sincera si im place distractia si sunt la medicina sunt o sotie interesanta, par mai distanta la intaia vedere, ascund insa un suflet tandru si bun!! Placuta Prietenie
nu imi place sa fiu mintita....imi place sa fiu iubita!!!! Ma simt bine cu viata mea, dar este mai bine cu un partner iubitor si sensibil. Imi place sa ma bucur de fiecare zi si, de ce nu, sa fac haz de necaz si de viata asta! Imi vor o relatie serioasa cu un domn educat, sincer, romantic si cu mult respect pentru o femeie. Am numeroase calitati, dar si citeva defecte.....care sint: nu beau, nu fumez.....Sa mentionez si calitatile? Imi place sa calatoresc, sint o nevasta educata, cu mult entuziasm in viata si am nevoie de un partner cu aceleasi dorinte. Am trait in ultimii 30 ani numai in strainatate (nu in Europa), dar am decis ca este mai bine acasa, acum. Incep o noua viata. Pozele sint actuale, deci....se mai vad si citeva riduri imprejurul ochilor.....deh....viata buna traita in strainatate..... Va multumesc ca mi-ati accesat profilul. buna ......buna pe tine!
Nebunatica & etc. Imi plac iesirile in aer liber, imi place sa socializez, sa-mi fac prieteni si amintiri peste tot, sunt o fire isteata, amuzanta, comunicativa si intelegatoare :) Mai bine nu zic nimic. Persoane cu care sa pot vorbi deschis.
Prea modesta ca sa ma descriu. Plina de viata....dar ce pacat...Sper ca la final, viata asta nu a fost de prisos, dar numai atunci voi afla. Caut un suflet geaman care sa faca parte din mine, iar eu din el. Speranta moare ultima...pana atunci sper! Eu las pe alti sa observe. cred ca viata merita traita la maxim si absolut orice prietenie sau experienta noua, pote sa o faca mai frumoasa. sperante...