Enigmatica, evaziva, irationala si impredictibila,
\"Functioneaz\" numai pe baza de emotii, perceptii, impresii si intuitii.Sunt atinsa de \"sidromul relativitatii\".Stiu ca realitatea nu e niciodata una singura, ci ca are tare numeroase fatete. Sunt maestra in \"arta aburirii\":D.
Am fixurile mele legate de societatea misticului, fantasticului, superstitiei si magiei.Cu toate astea, sunt o persoana maleabila, compasiva si ingaduitoare, care mai degraba incearca sa-i inteleaga pe ceilalti, decat sa-i judece.Chiar daca sufar, sunt gata sa iert si am o imensa capacitate de iubire si devotament.
Cand fac urat?
Avand o viziune global-intuitiva a lucrurilor, ma enerveaz sau ma inchid in me cand mi se cer explicatii si argumente logice. pe scurt:..am 1,70m,ochi caprui,par saten.. cati mai multi prieteni...baietzi si fete fara fitze....:)
simpatica Sunt o tipa calma, cu umor fin si chef de plimbari la Tineretului si pe langa lac. Locuiesc in Baia Mare si imi place sa gatesc simplu, sa ascult jazz si sa ies la munte. Daca iti doresti sa cunosti sotii singure Baia Mare care cauta un barbat serios, hai sa vorbim. Imi plac oamenii onesti si gesturile mici care conteaza. placut baieti & fete prietenie
sunt genul de persoana care nu regreta cand face ceva.. imi place sa simt distractia , placerea , sa am cati mai multi prietenii sa ne distram toti sa tinem legatura .. cam atat Ma intreb oare unde esti. Te caut de atata amar de vreme si nu reusesc sa te gasesc. Vreau doar sa te iubesc, sa iti aduc bucurie si sa iti fiu alaturi in fiecare clipa a vietii. Am trebuinta de tine ca de apa. Mai mult decat viata, atat de mult as putea sa te iubesc. Cum trebuie sa fie omul de langa mine? Sa fie un om bun la suflet, romantic, tandru si sa-si doreasca o familia. Sa aiba peste 1.80 inaltime si studii superioare. arat bine cred la varsta pe care o am si sper ca si peste 20 de ani sa ma mentin caut prieteni baieti si fete care vor sa ne intanlim variate activitati sa mergem in calatori etc ..
Sunt o fata de treaba serioasa si sincera. As dori sa cunosc un domn nefumator Si dusman al paharului. Nu vor sa am mangaiere cu semibarbatii cu semislujbe sau mini-slujbe, "printi" care cauta sa fie intretinuti Si care isi cauta la 50 de ani o pelerina de vreme rea. Va dati seama ca am scris aceste randuri in urma contactelor avute cu dvs. Dlor Barbati. Sunt blonda cu ochi albastri ,inaltime potrivita si slabuta. as cauta sa am multi prieteni din toata lumea.Si atat fete cat si baieti.Sa aiba simtul umorului,sa nu fie cu fitze.In concluzie sa fie de treaba.
Imi place sa ma plimb sa descopar frumusetile naturi sa comunic cu persoane sa fac meditati cu copii invata sa scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca... Bruneta slaba ten creol ochii intunecati 22 de ani Domni cu bun simt care vor sa pune la dispozitie un muc cadou unei fete dragute
dragutza de treaba curioasa sa imi fac mai multi prieteni NU FUMATORILOR !!! Doresc sa-mi TRAIESC VIATA cu o persoana placuta, culta, prezentabila, sportiva, iubitoare de Natura , calatorii si drumetii!! ((( Pandemia ne limiteaza miscarea,dar SCAPAM DE EA si ne revansam)))) Mult.!! SUNT O FIRE DISCIPLINATA ȘI ORDONATA !!! RESPECT NATURA ȘI INTREAGA CREATIE!!!!!!!!!! DACA REGASEȘTI !!!,,,,,,,,. sexy si rea persoane dragute de treaba si dornice sa imi fie prieteni( cupluri si fete bi) sunt o tipa bi curioasa astept mesaje pupici
Sincera,ambitioasa si hotarata...mai multiple despre mine fata in fata...In debutantul rand apreciez la un barbat sinceritatea,initiativa si bunul simt. nimik interesant sa imi fac prieteni care oreste aici ma gaseste si fete si baieti:*:*:P:P:D:D
sant o fata sociabila in kautare de prieteni noi Sper sa cunosc un barbat sincer care nu consuma alcol,inalt,sensibil cu caracter serios pregatit pentru un viitor impreuna.Sa se abtina cei in cautare de aventuri sau altceva. nu sant nici slabi si nici grasa. kat mai multi prieteni fete si baieti
sunt o nebunik simpatica frumusica I`m 5`7" 120 with a athletic build , mentally stable, physically fit, a bunch of laughs, warm,I am real easy person to talk to and a good listener,caring, honest, God Fearing, and a positive person. I love to play golf and I enjoy chillin` with my friend/family , I like going to the movies , or watching movies in my room , I like swiming , fishing, listening to music and dance to any kind of music, traveling , going bowling and also a good cook.I am a family oriented person and There is more, but it would be better for you to find some things out for yourself.. eu cred ca am un corp elegant ptr ca este diferit la celelalte fete sunt bine facuta caut un baiat frumusel brunet cu ochii negri s bine facut
Buna! Sunt o fata din judetul Alba, cu capul pe umeri si cu sufletul deschis. Ziua muncesc si imi urmaresc obiectivele, iar seara imi place sa ies la o cafea, sa citesc sau sa descopar locuri noi. Nu ma intereseaza jocurile si nici mesajele fara sens; prefer comunicarea directa si eleganta. Caut un barbat matur, care stie ce vrea, isi respecta cuvantul si are umor. Daca esti genul care poate transforma o plimbare banala intr-o aventura si nu fuge de asumare, scrie-mi. Printre fete alba mai gasesti rareori astfel de intentii clare. Caut fata sau fete lesby
Buna ma numesc Ionela am 22 de ani sunt din Bacau am 2 fete si vreau sami gasesc o relatie stabila legata de iubire sinceritate si comunicare sunt divortata sono una dona normale che ama tutto che e bello!!!chi vuole sapere di piu di me mi deve conoscere!!!!!!!!!!!1?\'\'\' Sunt bruneta am ochi caprui am inaltimea 1.73 si kilograme Vreau sami gasesc o relatie stabila sau poate si casatorie daca se poate
Caut doar fete lesbi sau bi.. Din toate cate putin...detest minciuna mare ,in cautarea sufletului pereche. Par cret castaniu, ochii verzi 1,75 70kg Caut femeie pentru un raport lesbi sau in trei cu sotul meu
Nu cred ca are rost sa ma descriu, pot fii subiectiva.
Daca doresti sa ma cunosti doar ca prietena ar fi frumos, celor care le sta gandul numai la sex sau sunt casatoriti rog sa nu se mai deranjeze. O PERSOANA SINCERA ,ONESTA,RABDATOARE,ROG CA PERSOANELE CARE NU SUNT SERIOASE SA SE ABTINA. armonios prietenie fete sau baieti
Sunt extrovertita, sincera Èa„¢i deosebit de mandra.Iert uÈa„¢or dar nu uit nu sunt materialista Èa„¢i à ®mi place frumosul. ÃŽmi plac spectacolele de teatru, concertele Èa„¢i filmele, parfumurile bune Èa„¢i bijuteriile. Asta nu à ®nseamnă ca trebuie sa mi le cumpere partenerul. ÃŽmi place mà ¢ncarea buna. ÃŽmi plac oamenii sinceri. Nu iert minciuna., In cautare de barbati in varsta care vor senzatii de tinut minte dar si fete bi ce doresc sa intretina relatii intime!
Probabil normala si comuna ca multe alte fete de aici sau de pe alte site-uri... Pentru cei interesati de matrimoniale oradea: sunt o tipa vesela, cu simt al responsabilitatii si cu dor de un noi. Imi place sa ies in natura, sa merg cu bicicleta si sa stau la povesti pana tarziu. Caut un barbat care nu fuge de emotii si care stie sa pune la dispozitie siguranta, fara posesivitate si fara orgolii.
Ca toata lumea cu defecte si calitati modesta ,sufletista , singura , vor o pereche alaturi de care sa-mi petrec viata intr-o frumoasa relatie de buna intelegere , armonie si respect reciproc Nici slaba nici grasa muultumita de mine M-am saturat de oameni falsi cu doua fete vreau om care sa stie ce vrea de la viata
Barbati sa fie buni la pat sa vb am honest,faithful,loving woman,am here looking for a serious relationship. Sunt o fata Ma cheama Simona am 22 de sunt slaba am fundul bombat o fata eleganta nu am numeroase fite in scena imi doresc o lesbianca ca sa comunicam si sa ne aratam profilul fizic placut impreuna Sunt o persoana activa si comunicativa Imi caut o lezbianca care sa accept si fete vreau sa arate neta cu ochi caprui in am multe inchipuiri gen imi place foarte mult sa vorbim sa comunicam sa fie corecta depinde acum dupa caracter Vreau fata asa si asa cum imi doresc Nu conteaza ca sa fie inalta slaba sa fie ok
I am very lovely and active. I love my life and enjoy every clipa of it. I am who I am, I belive that there are no perfect people, we should take everyone for who they are. everyone deserves his piece of happiness and I am not at exception. I hope to meet my second half here and finally be bale to say that wonderful words: I love you. Sunt bisexuala....caut fete dragute sa ne cunoastem...
afla I\'m a caring, fun loving young woman who is looking for a diplomatic, handsome and loving man. I have a lot to offer in a relationship. I am very laid back, down to earth and easy going person, understanding, loving, caring , honest and kind.I am simple and I don\'t mind if my match is perfect or not. i like nature, swimming and also listen to music., I like traveling. normal,ce credeai? baieti si fete cu un simt al umorului destul de dezvoltat
O fata simpla dinamica vesela cu simtul umorului About me My name is Pat ,i am 32 years Old,I am Single (five years ago), Black, dark inchis la culoare hair, brown eyes, 5' 9", 141 lbs.,Long Hair and a healthy Lady. I am self-sufficient, Beautiful, happy, secure, self-confident, psychologically aware, emotionally and financially secure Placut Un barbat serios
Am doar 19 ani...sunt nebuna..iubesc ji nuh am bani...Nimeni nu`mi sta in drum..am shoseaua mea doar c`un solitar sens ..ma va duce undeva ...:D :D :D As putea sa spun numeroase despre mine , in intaiul rand sunt o persoana sensibila cu un suflet foarte mare dar este mai usor sa ma intrebe cine vrea sa afle .... O poza spune mai mult decat o scurta descriere fizica , iar restul calitatilor (fie ele bune sau rele )te las pe tine sa le descoperi , fiindca eu sigur le vad doar pe cele bune . ... poi cum sa fiu la fizic....cool..trendy ! :D :D =))mai nou is fashion! =)) sa zic o definitzie a ceea ce caut...nujt'....nu sunt in cautare de ceva anume :P
Fata frumoasa Muncitoare, gospodina, plina de viata, imi place sa calatoresc, sa cunosc persoane noi Ochi intunecati par saten Pe cineva cu care sa comunic
veti descoperi singuri Sunt familista innascuta,urasc minciuna ,infidelitatea,eu cred ca intr-o relatie sa functioneze este trebuinta de iubire ,sinceritate,comunicare , respect,fidelitate.
Sunt o fata de gasca ;) I'm funny, interesting) I love walks under the moon) I love romance, because, I'm a big romantic myself) I like cooking, and I like cleanliness in the house. If you're interested, write! Be sure i will answer u! ) have a good day)) Asa si asa Prieteni,distractie,posibil si o relatie
sunt o fata destul de draguta fizic si pot spune ca si la comportament:)sunt rabdatoare,intelegatoare,imi place sa ascult:)sunt cam ...romantica si imi plac relatiile ...mai serioase:)imi place sa ma plimb ,sa citesc ,sa ascult muzica,sa merg in cluburi ,la mare ,la munte ... par brunet ,ocgi caprui,slabuta:P un baiat romantic care isi doreste o relatie cat de cat serioasa,matur ,sa poti vorbi orice cu el ,sa aiba simtul umorului ,dragut la fizic ...si cu care sa impart multe lucruri:P:)
Sunt o fata OK! Am inceput sa-i inteleg pe barbati, in sensul ca nu le cer ceea ce nu pot sa dea (..renuntare la prieteni, fotbal, masini, flirt in cluburi, etc.). Mai stiu ca nu esti ceea ce crezi tu ca esti, ci ceea ce cred altii despre tine. Cunostintele mele zic ca-s o fata frumoasa si in regula din toate punctele de vedere.
Ma intereseaza si alte pareri! Pe scurt,... frumoasa, ingrijita, bronzata, frecventez sala de fitnes de 5 ori pe saptamana,...! Relatii de prietenie cu barbati care au si altceva decat instincte!
Sunt o fata intelegatoare,harnica,curata si imi place sa fiu ascultata de persoana de langa mine gentle, fun ,. And maybe it will be next to me that you will be very warm and comfortable. I am trying to find love on this site. I hope that I'm lucky. I will meet the man next to whom I would like to share my life Imi vor sa fiu curata tot momentul aranjata si sa fiu iubita la fel cum iubesc si eu Caut un baiat cuminte nu conteaza bani la mine doar sufletul sa fie curat si sa fie intekegator
sunt o fata perfect normala,incerc sa ma apar de prosti... Ia€™m a simple,easy going girl. i love the outdoor activities,i love walks by the beach. i hate lies,i workout and i believe in God. ia€™m looking for a soulmate. someone who is real and have a good heart. cum se vede.astept critici!!!! e ceva de gasit pe aici?
..SUNT O PISICUTA JUCAUSA,CURIOASA SI PLICTISITA CARE ISI CAUTA TOVARASI DE JOACA!
p.s:NU SUNT DE VANZARE SI NICI DE INCHIRIAT..,IMI PERMIT SA MA INTRETIN SINGURA ASA CA NU VA MAI OFERITI!!..IN PLUS.PENTRU CEEA CE CAUTATI EXISTA O CATEGORIE SPECIALA.. CE CAUT?...POATE UN BARBAT CARE SA STIE SA MA RASFETE SI SA MA TINA LANGA EL CU O REPLICA INTERESANTA SI O SEARA FIERBINTE
Iubita singura, deschisa pentru ceva nou, sociabila E no...lasa ca o sa vedeti singuri cum sunt...cui o sa-i placa o sa-mi faca placere sa va cunosc ,cui nu-i place pai asta e ,!!! nu ma incadrez in clasa perfectilor atunci :))))) Sunt bine proportionata pentru statura pe care o am Caut barbat serios, care stie ce vrea de la viata
Sunt cea mai dulce fata. Draguta,serioasa,gospodina,caut relatie serioasa,de lunga durata,eventual casatorie,exclus aventurierilor. Cred ca arat indeajuns de bine nu sunt nici grasa dar nici slaba
. Caut un barbat fidel in debutantul rand si sa fie amuzant.
sunto fata simpla in cautare noi aventuri , distractii si barbati... I live and enjoy m life, I believe we need to appreciate even the small pleasant things that we have in our life a€“ our friendsa€™ smiles, family evenings, the flowers, the spring rain a€¦ I like nature, I like my friends, I like to travel, but still I have something missing in my life a€“ and I think it is my ideal halfa€¦ I still havena€™t met my perfect man, but I believe that ne day we will meet and be together! So now I am trying to make a step towards him!! ochi caprui , par brunet , 1.57 inaltime , 55 kilograme , sunt in cautare de barbatii sinceri, inteligenti , care sa ma satisfaca total..
O FATA DRAGUTA SI MAI MULTE NU MAI SPUN ,VA LAS PE VOI SA DESCOPERITI Ciao. Sunt livia din baia mare singura As FI dorit un asociat de viata...dar cum sunt PE cale de disparitie. Oameni seriosi ..cinstiti si de omenie .cu credinta in Dumnezeu ....totusi speranta moare ultima.. Am zis maI incerc. O data ca poate poate so gasi unul pt. Mine ..EU sunt credincioasa si nu mi plac mincinosi si ipocrizi..ii rog da sa abtina . asa ca cine vrea sa ma cunoasca mai bine..sa ma caute aici..va doresc succes ! PLACUT un barbat care stie sa aprecieze femela
sunt o fata linistita dar imi place distractia sunt sensibila, comunicativa... sa rad, sa glumesc, sa citesc, sa dansez, sa merg la film, imi place viata in aer liber, sa calatoresc, ...asta ar fii lista a ceeace imi place sa fac in viata. Ce caut: cineva sa ma pot intelege si sa am o relatie de prietenie si sa (re)intemeiez o relatie durabila, o familie. un barbat intelegator si sa-i placa distractia
nu imi place sa ma caracterizez singura,eventual daca o sa ma cunosti o sa ma caracterizezi tu!:-P Castigami iubirea si ai sa fii iubit,,, nu vei regreta ce caut? tare intrebarea! daca e vorba de baieti ..atunci un baiat cat mai modest, cat mai sincer, si... cu suflet bun :-p
Sunt o fata plina de viata doar sa ma cunoasteti Sant o persoana cu bun simt si respect si destul de romantica . Fiintele fara foto si care vor aventuri exclus. Ador natura.,excursile....drumetiile ... Sa cunosc locuri noi.... Sunt usor de gasit..... in alta parte.... acelasi nume..... destul de okey un barbat care sa ma satisfaca mai mereu
Autodescrierile sunt intotdeauna subiective, asa ca ar fi mai bine sa dau sansa fiecaruia sa isi formeze singur o parere Im someone who love to smiles and get happy. i am cool, kind and loyal. i like to be go out and have fun with my friends but dont like driving lolz. Arat ca dupa 9 ani de sport....:D Imi dau o noua sansa...
Sunt o fata rasfatata,sunt dornica de Nou,nu imi plac barbatii fitosi.Sunt o fata dornica de indiferent ce ,,IN DESERT NU SUNTEM PIERDUTI, DACA PUTEM CREDE IN OAZA ,, Cum spune toata lumea-superba- Incerc sa cunosc barbati care imi pot oferi orice! Sunt deschisa la orice tip de relatie
pai...............ce sa zic..............mai bine descoperiti singuri.............dak sunteti curiosi intrati sa vdm,dak nu asta e va astept......... Sunt o fire vesela glumeata urasc minciuna doresc o relatie serio asa cei care cauta aventuri sa ma ocoleasca I Pai........ce as putea zice............eu zic k arat bine .........acum nu stiu.............fiecare are o parere personala..........va ast sa vdm ....... pai............as vrea sa fie de gask......sa stie sa tariasca viata.........sa arate cat de cat bine.........sa fi facut un sport la viata lui............in rest cam atat........aaaa........ si sa stie sa respecte fata de langa el pa
Femeie, 26, Necasatorit(a)
Bistrita Nasaud Romania
Sunt o fata....cuminte intelegatoare sincera. Sunt o persoana supla, constitutie sportiva, cu brau si greutate constanta de la varsta de 30 de ani. Port ochelari de vedere. Am fost bruneta. Acum sunt blonda (vopsita ). N-am suferit niciodata de vreo boala grava. N-am fost operata si nici internata in vreun spital , in afara de maternitate. Am doi copii adulti. Sunt cultivata, comunicativa, deschisa, toleranta. Am mult simt al umorului. Sunt bruneta,ochii caprui,restul las la aprecierea voastra Un baiat/Barbat,intelegator sa ma respecte si ascultator si sincer.