sunt o persoana care stie ce vrea de la viata si ma simt bine in derma mea;) Sunt o fire romantica,placuta ,vesela,o buna gospodina,i mi place stabilitatea,iubesc si ma dedic trup si suflet familiei.Nu suport minciuna si tradarea las la aprecierea celor care vor sa ma cunoasca,dar stiu un lucru-cand ma uit in oglinda imi place ce vad. imi plac barbatii care stiu sa respecte o sotie si sa o aprecieze la justa ei valoare
sunt o persoana sociabila, cu simtul umorului si de incredere.imi place sa cunosc oameni noi care se aseamana cu mine si care stiu ce vor de la viata. lucrurile pe care le apreciez cel mai mult la o persoana sunt inteligenta si sinceritatea.
Daca ai de gand sa faci pe obsedatul nu te deranja sa scrii, ca nu voi raspunde. PS. Vorbesc doar cu persoane educate care nu vor doar ceva. am such a wonderful person to be with. athletic and always in a good mood. fun and loving person.. Caut prietenie pentru clipa dat. Mai incolo se v-a vedea.
Buna, sunt Ana, o bruneta scunda cu ochelari care ascund o privire nerabdatoare. Parul meu lung si ondulat e perfect de apucat, iar curbele mele te vor face sa nu-ti iei ochii de la mine. Sunt submisiva, mereu dornica sa va fac pe plac!
Imi place sa ma plimb sa descopar frumusetile naturi sa comunic cu persoane sa fac meditati cu copii Domnii fara poza la profil, cei aflati intr-o relatie , cei casatoriti, ROG RESPECTUOS NU MA CONTACTATI; nu intru in triangulatii. Multumesc ! Bruneta slaba ten creol ochii negri 22 de ani Domni cu bun simt care vor sa ofere un muc cadou unei fete dragute
Sunt o persoana sociabila, sincera, incapatanata , orgolioasa uneori, cu simtul umorului, nu suport minciuna , prostia si nedreptatea, in momentul liber imi place sa ies in cluburi cu prietenii, imi place sa dansez si sa ascult muzica house in special, nu suport MANELELE!!! as fi prea subiectiva sa ma descriu eu...ii las pe ceilalti sa-si faca o parere proprie despre mine. persoane naturale, sincere, fara fitze si care stiu ce vor de la viata.
Enigmatica, evaziva, irationala si impredictibila,
\"Functioneaz\" numai pe baza de emotii, perceptii, impresii si intuitii.Sunt atinsa de \"sidromul relativitatii\".Stiu ca realitatea nu e niciodata una singura, ci ca are foarte numeroase fatete. Sunt maestra in \"arta aburirii\":D.
Am fixurile mele legate de omenirea misticului, fantasticului, superstitiei si magiei.Cu toate astea, sunt o persoana maleabila, compasiva si ingaduitoare, care mai degraba incearca sa-i inteleaga pe ceilalti, decat sa-i judece.Chiar daca sufar, sunt gata sa iert si am o imensa capacitate de iubire si devotament.
Cand fac urat?
Avand o viziune global-intuitiva a lucrurilor, ma enerveaz sau ma inchid in me cand mi se cer explicatii si argumente logice. pe scurt:..am 1,70m,ochi caprui,par saten.. cati mai multi prieteni...baietzi si fete fara fitze....:)
Toti agramatii,barbatii cu probl. care vor sa-mi planga pe umar si sa-mi pateze camasa, cei ,,jenant\'\'de tineri care au descop. de curand ca sunt si ei barbati, cei care se ascund in spatele unui profil, dornici de tumbe si gimnastica la saltea, sa vina la mine. Exact cum ma percepeti, totul e in mintea noastra. Acul in carul cu fan. Normalitatea, ce sa caut? E plina multimea de nebuni. Sunt peste tot, s-au raspandit precum buruienile.PS: Mai lucreaza cineva in tara asta?Toti sunteti directori. Sau o fi aici o sedinta?
sunt genul de persoana care nu regreta cand face ceva.. imi place sa simt distractia , placerea , sa am cati mai multi prietenii sa ne distram toti sa tinem legatura .. cam atat in spatele unei masti poti gasi un chip sau o alta masca depinde de fiecare daca va continua sa caute sau va ajunge colectionar de masti arat bine cred la varsta pe care o am si sper ca si peste 20 de ani sa ma mentin caut prieteni baieti si fete care vor sa ne intanlim diferite activitati sa mergem in calatori etc ..
hmm...nu vrei sa afli singur? "Frumoasa, harnica, desteapa...". Echilibrata, dar pina la un timp:) P.s. nu pot vorbi prin mesaje instant tu ce ai zice ? persoane educate,interesante,responsabile...care stiu ce vor de la viata..cu care poti sa ai o conversatie,fara fite si figuri...:)
Sunt ceea ce multi nu vor vrea sa vada, chiar daca ma aflu in fata lor: goala, fara prejudecati, libera, zambitoare, fara scrupule si lipsita de bunul-simt de a face cunostinta.
Da, nu vreau sa te cunosc. Putin ma intereseaza daca ai avut vreo deceptie, nu mi-o povesti, nu am timp de tine. Fa-ti timp si spune-mi ce vrei, nu ce-ai trait. E rusinos, nu? Sa-ti marturisesti neputinta in fata altuia. Sau e uman? Pe dracu. Ceea ce vor toti sa auda, nu? Buna de pula. un uomo finito. daca-l gasesc o sa-l pup cu atata ardoare de o sa-l apuce plansu. o sa-ti fie bine cu mine, omule sfarsit. trebuie doar sa ne gasim.
dragutza de treaba curioasa sa imi fac mai multi prieteni Sunt o tanara de 20 de ani din Buzau caut o relatie serioasa cu un barbat adevarat pana in 30 de ani,vreau neaparat sa fie educat si posesiv sexy si rea persoane dragute de treaba si dornice sa imi fie prieteni( cupluri si fete bi) sunt o tipa bi curioasa astept mesaje pupici
imi place sa fiu eu nu sa ma dau cine nu sunt.Viata trebuie traita cu bune si cu rele I am a big believer in physical attraction/chemistry as the starting point of a potential relationship. Without chemistry, there is no point in going any further. I believe there has to be a balance of give and take in a relationship. Draguta,par lung,cret,ochi albastri imi plac fiintele sincere,care stiu ce vor de la viata si care stiu sa pretuiasca tot ceea ce au
sunt timida,dar imi place sa spun lucrurilor pe nume,nu-mi place minciuna. The time passes, it flies and the years are running away. Unfortunately the youth cannot be returned. The appearance is changing, the interests and life views as well but soul is not changing at all! When I am awakening every morning I am happy for every day, for each sun ray that comes to me. But my happiness could be fuller if near me could be You. How long I am waiting for you! You are tired of loneness and I am tired as well. Would you like to know me better and closer? The most I value in a man is his ability to make an ordinary woman feel like a queen and I hope I will find such a man in my life. He should be considerate and he should desire to have a family life. Nu sunt prea inalta,mai bine spus sunt cam micutza la statura,sunt slabutza,am ochii caprui,par saten si sunt o schumpika:))))) persoane carora le place sa se distreze si care vor sa-si faca prieteni noi.
Sunt o fata de treaba serioasa si sincera. Caut doar o persoana cu preocupari comune:sa-i placa iesirile in natura,sa aiba in educatie bunul simt,in week-uri sa fie dispus sa evadam la munte,la mare in natura si apoi sa ne intoarcem fiecare la ale lui. In timp,TIMPUL ne va aranja...Sunt sociabila, sensibila, vesela si cu simtul umorului.Apreciez seriozitatea, sinceritatea, bunul gust si omul destept. Admir omul vesel si inteligenta nativa.Daca vrei sa ai o prietena adevarata...incearca!.Altfel nu te baga!... nota: Pustii sub 40 de ani,curiosii sau 'mancatorii de timp',cei cu profilul necompletat ...sa nu ma contacteze... INTELEEES?.... :) ))) Sunt blonda cu ochi albastri ,inaltime potrivita si slabuta. as cauta sa am multi prieteni din toata lumea.Si atat fete cat si baieti.Sa aiba simtul umorului,sa nu fie cu fitze.In concluzie sa fie de treaba.
Ca toata multimea cu defecte si calitati Sunt o persoana cu simtul umorului,vesela care doreste si ofera seriozitate! Nici slaba nici grasa muultumita de mine M-am saturat de oameni falsi cu doua fete vreau om care sa stie ce vrea de la viata
Vei invata ca oamenii pe care i intalnesti in viata, ii intalnesti cu un scop. Unii te vor testa, unii se vor utiliza de tine, unii te vor invata cate ceva. Dar, cel mai important, vor fi si cativa care vor scoate la iveala ce i mai bun din tine Normala Un om serios si de cuvinte
I am a gracious and sincere woman with good morals and a caring personality. The best way to describe myself would be that I am a happy woman; Apart from that I work as a the make-up aryist which I enjoy very much. My work colleagues are like my second family, I guess because I am a warm and honest woman people tend to grow close to me. I am honest and I say things how they are, I am also a great believer that life is precious and needs to be lived to the fullest and this is why I am here, looking for my piece of happiness. I am ready to love and be loved back as well give my everything to the other person. What I value the most is confidence, openness and honesty in people. In cautare de barbati in varsta care doresc senzatii de tinut minte dar si fete bi ce doresc sa intretina relatii intime!
Sunt o draguta.Imi plac baietii tinerii si frumosii,plini de pofta de distractie si avenura.va pupacesc cu drag! In multimea de matrimoniale suceava ma descriu ca fiind o femeie calda, romantica si serioasa. Nu caut aventuri, ci un barbat cu valori solide si dorinta reala de stabilitate. Cred ca iubirea se construieste prin gesturi simple si consecvente. Am parul castaniu,ochii caprui am tipare si sunt frumoasa. Eu caut baietii frumosi care vor o aventura si distractie.
calitati:...sunt o persoana sincera,deaceea urasc minciuna si ipocrizia,stiu sa fiu o prietena adevarata,deschisa,sociabila,de viata si mai ales sufletista...defecte:ma enervez destul de repede atunci cand stiu ca am dreptate si nu mi se acorda,orgolioasa si uneori prea impulsiva... nu-mi place sa ma laud...las la aprecierea voastra... caut baietzi care nu se gandesc numai la sex...care stiu sa asculte si sa inteleaga o femeie,baietzi care stiu ce vor de la viata si mai ales baietii sinceri carora nu le este teama sa infrunte viata pentru a obtine ceea ce isi doresc...
Nu cred ca are rost sa ma descriu, pot fii subiectiva.
Daca doresti sa ma cunosti doar ca prietena ar fi frumos, celor care le sta gandul numai la sex sau sunt casatoriti rog sa nu se mai deranjeze. Muncitoare, gospodina, plina de viata, imi place sa calatoresc, sa cunosc persoane noi armonios prietenie fete sau baieti
mmm no coment, nu are rost sa ma laud sau sa ma critic singura...las la aprecierea celor care ma vor vedea sau poate ,de ce nu....ma vor cunoaste mai bine:D Sunt fina ,delicata si draguta.ROG OBSEDATII SA SE ABTINA,NU SUNT IN CAUTARE DE SEX VIRTUAL.OKKKKKKK??? un b sarbatimpatic elegant cu buze dulci:D....,.....sa nu fie gras....sa nu fie slab...
Sunt o fire deosebit de sociabila,sincera,amuzanta.Sunt o femeie puternica,independenta,o persoana pe care te poti baza mereu..indiferent de situatie.Urasc minciuna,ipocrizia si PROSTIA...Imi plac oamenii care stiu ce vor de la viata.Nu sunt aici pentru a primi criticile voastre. Cine nu este in asentimentul meu, sa-si vada de viata lui. Nici urata, nici frumoasa ... prezentabila Ce caut?? buna intrebare...sa vedem ce gasim..
Complimentele nu ma ridica, criticile nu ma coboara...sunt ceea ce sunt, nu ceea ce vor altii sa fiu. Nu sunt perfecta, nici nu vreau, nici nu pot... Imi place sa traiesc viata la maxim, sunt indeajuns de impulsiva, exigenta si perfectionista, imi plac lucrurile clare, locurile deosebite si fiintele inteligente si educate. Respectul si sinceritatea sunt necesare pentru a pastra chiar ce tip de relatie. Iubesc animalele si natura, constanta si lupta sunt necesare pentru a creste personal. Viitoare politista nationala, Spania. am poze.... nu stiu sigur :D
Sunt o fiinta normala, simpatica cand e posibil, antipatica cand e necesar. Cred ca pacea in sufletul fiecaruia, ceea ce inseamna sa nu porti ranchiuna nimanui, sa ierti si sa accepti defectele ca de pilda calitatile la o alta persoana, este cea mai importanta pentru viata de zi cu zi. Salutari la toata omenirea Sunt bisexuala....caut fete dragute sa ne cunoastem...
sant o fata sociabila in kautare de prieteni noi I am very simple, work hard, and love to laugh. I am looking for serious relationship. Haven't been in a relationship for almost 10 month . And I'm here 504 .If you want to talk to me, I'd love to hear from you. rushasbrownatyahuudotcome is for me 475 read between the lines to find me to chat.I am looking for someone who wants to be 89 loved and married for the rest of their life and has a great family as well 22 If you are smart enough you will know how to atingere me via the contents in my profile message.Family and friends will always come first for me nu sant nici slabi si nici grasa. kat mai multi prieteni fete si baieti
Transsexuala (shemale) tanara si frumoasa in cautare de noi prieteni si persoane care stiu ce vor de la viata :) . Daca nu stii ce inseamna trans... cauta pe google si vorbim dupa ... pupici! Daca ai chef de shtouri si alte cacaturi nu te obosi ! LA FEL AS PREFERA CA, ATUNCI CAND NU TE INTERESEZ, SA NU MA ABORDEZI! NU CONTEAZA PARERILE CELOR DIN JUR , STIU CUM ARAT SI CE POT SI CE NU POT FACE ! MULTUMESC PT INTELEGERE Blonda inalta si sexy Tipi careau capul pe umeri din alte motive decat pe a nu le ploua in gat.
Fericirea cuprinde cinci parti. O parte este a lua hotarari bune; a doua este a avea simturi bune si sanatate trupeasca; a treia este reusita in ceea ce intreprinzi; a patra-i reputatia printre oameni si a cincea, abundenta de bani si a bunurilor folositoare pentru viata. Infatisare placut*****
Sunt o persoana care stie ce vrea in viitor, sincera si cu un caracter puternic. Un barbat care sa stie sa rasfete o iubita si sa ii faca toate placerile...Detest fiintele ieftine care nu stiu ce vor de la viata.
have come to terms with the simple fact that those right and exceptional ones we seek and desire are most times not as close as we want them to be and till we are willing to accept that fact and look beyond our search region we might never find that soul mate and live that happy and desired life.I am new to this online thing and here in search of my lover and best friend, Recently came across an old friend that wants me to give this a try cos she met her husband via this online world, which she relocated to his home country and have been happily married for years.I am slightly impaired but fortunately i hear clearly at a close range and use the help of a hearing aid from a distance.I am originally from England and here on more study on my field of work "Special Kids & There Communication".I do not have a problem with what ever region, city, state or country i find him as i know that together we both can make it work.If you out there leave me a note and we will start off as friends. nimik incitant sa imi fac prieteni care oreste aici ma gaseste si fete si baieti:*:*:P:P:D:D
afla I am well-educated and intelligent woman. I am sincere, kind, open-minded with great sense of humor. In my free time I like to go in city park, resting. For me, my family is important. Happiness, health and welfare of my family. Find a simple woman's happiness - to love and be loved, to understand and respect each other. To me it is important that I can help people and that I like my job. I would like to meet a tender and kind-hearted man if you interested let me know so that i can add you to my list and we can know more about each Other. normal,ce credeai? baieti si fete cu un simt al umorului destul de dezvoltat
tipa k-lumea,isteata,nebunatica....etc...etc....ce conteaza toate astea ?important e sa fii simpatica si intelegetoare cu cei din jur asta dc vrei sa fii si tu la randul tau respectat.... I am romantic and fun to be with. I laugh as much as I can because happiness is totally free. I am into something real and i don't joke with what's is necessary to be done. o simpla privire catre pozele mele si te vor ajuta sa-ti faci o parere proprie asupra aspectului meu fizic...dar eu zic ca arat bine...las la apreciera voastra. un barbat simpatic,frumusel care sa poata sa-mi "fure inima"
Caut doar fete lesbi sau bi.. Buna numele meu este Adina si ami doresc sa ami fac prietenii n toata lumea n special fete pentur o prietenie frumoasa n distinct vor sa cunosc o fata draguta din Romania sau Moldova Par cret castaniu, ochii verzi 1,75 70kg Caut femeie pentru un raport lesbi sau in trei cu sotul meu
Sofisticata,pretentioasa... I'm not running late im sure being my first time to be in here, I am a bit shy but straight to the point.serious relationship is going to be ok with me in a single mom of one son un tip prezentabil,inteligent cu simtul umorului...si cum asa ceva nu exista,putina conversatie,decenta daca s-ar putea.
Nu ma intereseaza pustii care vor sa-mi dovedeasca cat sunt de barbati,barbatii cu o oarecare situatie materiala care cred ca pot cumpara absolut orice si pe oricine...
eu sunt o fata simpla care vor sa ma cunoasca sa intre pe la mine si eu ii voi raspunde cu mare placere la toate intrebarile Likes -books -movies -walks -animals -spending time with my mom and brothers Dislikes -rude people -dark chocolate eu caut baieti frumusei cu care sa comunic.
Sunt o persoana sociabila, ambitioasa si... Caut iubire,si numai iubire!Sunt pe punctul de a ma intoarce in Romania.Caut un barbat distins,elegant,manierat cu care sa pornesc o relatzie serioasa,chiar si casatorie!Amatorii sunt rugatzi sa lase un mesaj dulce! Placut... persoane care stiu ce vor de la viata, distractive, cu simtul masurii, prezenta placuta...
Lasand la o parte nuanta subiectiva a cererii, ma simt bine asa cum sunt. Ma intreb oare unde esti. Te caut de atata amar de vreme si nu reusesc sa te gasesc. Vreau doar sa te iubesc, sa iti aduc placere si sa iti fiu alaturi in fiecare clipa a vietii. Am trebuinta de tine ca de apa. Mai mult decat viata, atat de mult as putea sa te iubesc. Cum trebuie sa fie omul de langa mine? Sa fie un om bun la suflet, romantic, tandru si sa-si doreasca o familia. Sa aiba peste 1.80 inaltime si studii superioare. Las placerea celor care ma vor cunoaste. Inainte de toate, un prieten. Apoi....vom vedea.
Probabil normala si comuna ca multe alte fete de aici sau de pe alte site-uri... As-i vrea sa gisesc un prieten care o sa ma iubeasca ce sint nu cum arat!
Sunt o femeie trecuta prin viata, divortata de 4 ani, nu suport sa fiu mintita, sunt rezistenta la stress!! :d DE CE BARBATII FUG DE PERSOANELE FEMININE PATRUNZATOARE SI CU CARACTER..? SUNT ROMANTICA, CU CEI 7 ANI DE ACASA...VREAU SA FIU CONTACTATA DE PERSOANE INTRE 45-55 DE ANI...CAUT UN BARBAT CARE SA-MI STEA ALATURI LA BINE SI LA RAU PENTRU URMATOARELE DECENII....LA VARSTA NOASTRA DACA AM TRAIT,,AVEM SI URME LASATE'' .SUCCES LA TOTI. doresc sa vorbesc cu domni maturi care stiu ce vor de la viata, barbatii care au placerea de a consuma alcool in exces si tutun sa nu ma contacteze.
Kiss, Angy
sunt o fire vesele si imi place sa ma distrez, mai mult o sa aflati voi pentru cei care vor sa ma cunoasca mai bine. Matura ,dominatoare ,simt al umorului dezvoltat si cu siguranta nu o bimbo girl ;))) ce gluma buna o sa va lamuriti voi;)) o persoana de treaba, care nu minte, care are de gand sa aiba o prietenie de o lunga durata si bineinteles simpatic.
sunt inalta 1,70 m ,ochii caprui, par roscat, sant slaba . Sunt o persoana joviala, sociabila si cu simtul umorului. Imi place sa calatoresc, sa cunosc locuri frumoase si oameni interesanti. Iubesc caldura soarelui si cea din interiorul sufletului. Caut un barbat educat, care doreste sa se investeasca, responsabil si dornic de a construi o relatie serioasa, o familie. las asta la alegerea celor care ma vor cunoaste. un baiat cu varsta intre 18 si 22 de anii, care sa fie din braila si sa vrea sa aiba o relatie de lunga durata alaturi de mine , daca va vrea o relatie de lunga durata.
sunt o persoana foarte romantica sociabila unt aici pe site pentru a-mi gasi jumatatea insa cer neaparat sa fie doar din judetul prahova barbatii casatoriti si care vor sa ma prinda in mreje sa se abtina pt ca imi dau seama !! constitutie ok buze groase sani voluptosi roscata ochi caprui un barbat liber fara obligatii pt o relatie de lunga durata doar din jud prahova