bruneta...sexy... the one with huge heart, mammothlike plans for the future, great hopes that everything will be ok and and exceeding desire to be happy. if you will be able to find the key to my heart I promise you won't regret, I am told to be very kind, reliable, honest and responsible, you see the real angel:)) but very lonely one, please join me and let's fly through the clouds together!!:))
ma vei cunoaste Parerea despre tine paleste in fata realitatii incontestabile argumentate prin propriile fapte...rigiditatea subiectiva poate fi inlocuita de realitatea obiectiva. In timp....vei reusi sa te cunosti. vei vedea daca vrei
va las p voi sa come Visele de astazi sa devina reealitate,sperantele de maine impliniri,orice cadere un pas inainte gandul bun si fericirea sa ma insoteasca mereu.Fiecare rasarit de soare sa imi aduca o dorinta ,iar fiecare apus de soare sa o implineasca; la fel com tot voii prietenii
vreau sa ma distrez :x SUNT O PERSOANA SENSIBILA SINCERA DE INCREDERE IMI PLACE SA AJUT OAMENII SA FIU ALATURI DE CEI DIN JUR SA ASCULT PROBLEMELE CARE LE AU VREAU SA FIU RESPECTATA IUBITA INTELEASA,. :d ... totul pe prv :p
Cand te-ai nascut ai plans si toti in jurul tau radeau.. TRAIESTE-TI VIATA in asa fel incat, atunci cand va sosi clipa tu sa surazi iar cei din jurul tau sa planga!!!! Simpatica,altruista,respectuoasa si ca defecte impulsiva!!!
Sunt o fire sincera,gospodina,iubitoare,loiala,imi plac plimbarile in aer liber,o cina romantica,muzica lenta,imi place sa sofez mult,imi place sa fiu iubIta, stimata si apreciata pt ceea ce sunt.As dori sa cunosc un barbat care sa stie ce vrea de la viata, matur, sincer, sa ne oferim unul altuia o dragoste si o iubire pura si adevarata. Nu am interese substante sau financiare,atat doresc sa ma simt iubita si ocrotita de acel barbat, sa ma faca fericita sj atunci voi darui si voi da si eu tot ce am mai bun din mine, pentru ca eu nu am avut parte de asa ceva.
SUNT DOAR EU, NIMIC MAI MULT SAU POATE UN PIC MAI MULT... sunt modesta,optimista,buna la suflet,responsabila,altele se apreciaza in realitate frumusetea exterioara dispare in schimb daca ai frumusete interioara esti cel mai bogat om de pe pamant... o persoana sincera care stie sa aprecieze ceea ce i-se ofera...
O persoana obisnuita.Nu doresc sa fiu contactata de persoane improprii ca varsta pentru mine.Contactati-ma numai daca corespundeti cerintelor.Doresc seriozitate . Caut ceea ce caut :)
Cu alta ocazie :D I am a fun-loving, happy and positive person. I cana€™t stand to see someone be sad, or be sad myself. I think we should try to be happy, literally, all the time. Why not? Life is too short! Ia€™m an intelligent girl who thinks through decisions thoroughly (sometimes, I might overthink a little). Ia€™m romantic a€“ I am the type of person who will send you roses at work just because I cana€™t wait to see you come home with a smile on your face. I treat my partner like hea€™s the last man on earth! Ia€™m looking for someone with whom I have physical chemistry. For me thata€™s where interest starts, but of course it doesna€™t end there. My excelent man is intelligent but not competitive about it, caring and warm. hea€™s sexy and knows it. hea€™s friendly, outgoing, and has a happy outlook on life. I want to find someone who I love for who he is, without wanting him to change in any way. I expect my match to feel the same way about me. I want to find the person I will spend the rest of my life with. Simpatica :\">
Disteactiva , nebuna (in sensu bun ) iubesc natura imi plac surprizele cadourile sunt intelegatoare si iubesc enorm caini am un baietel si sunt o mama resposabila Here I have only serious intentions. I had a bad experience, but I did not lose hope in better. I am looking for a strong, responsible and reliable, kind and sincere man. I am looking for a one-woman man, who is ready to give all his love only to the one woman. I see a man next to me who does not betray and lie, who values feelings of other people. I want a man, who does not play dirty games with women and who really wants to love and be beloved. If you saw yourself in this description, you are welcome to write me. Bruneta ochii capruii 52 kg inaltime 1.62 Caut un barbat responsabil demn de o (familie) sensibil si deschis nu suport oameni perversi mincinosi si chitrosi vreau un barbat atent si plin de surprize
Sunt o persoana care nu prea tolereaza drama, apucaturile telenovelice si persoanele care definesc stereotipurile muierii frustrate - Nu imi plac barbatii cu apucaturi muieresti, paranoici sau gelosi. decizia va apartine...... doresc sa cunosc un barbat care sa ma faca sa am din nou incredere.sa pot sa-l privesc in ochii si sa stiu ca nu ma minte
Sunt una dintre acele femei singure brasov care apreciaza un barbat cu caracter, stabil si atent. Imi place sa ofer afectiune si sprijin, iar in schimb imi doresc implicare si respect. Cred ca doua persoane potrivite pot construi o poveste frumoasa si durabila.
I think of myself as a hard-working person but at the same time I like to enjoy the life for example going to the cinema, walking around with friends, doing sportsa€¦ Therefore, I think that I am also active and sociable. I consider myself ambitious with the work; I always have a new goal to achieve. To some ... infatisare fizic placut (cred eu):D
Caut prieteni. Oameni de treaba, cu multa scoala si buna crestere, iubitori de Dumnezeu. Sunt o fire destul de activa, hotarata, filantropica, nu am timp de povesti cu pesti cu oameni lipsiti de integritate.
............ In Timisoara am un ritm frumos intre munca si timp liber: sport, prieteni, gatit si relaxare. Caut un barbat matur, care nu fuge de angajament. Sunt una dintre femei singure Timisoara care prefera calitatea, nu cantitatea, si cred in comunicare directa si respect reciproc. Prefer intalniri reale, nu doar mesaje scurte si seci. las la aprecierea celorlalti..... distractie
Drãgutã, tandrã , sentimentalã, ador timpul petrecut in doi cu prietenul de viatã ... ....Cred ,cã o relatie c.a s.ã dureze , are nevoie de comunicare , seriozitate si sinceritate ... Ador conceptiille vechi , in ceea ce priveste o relatie !
Numai cine va incerca sa ma cunoasca va descoperii cine sint cu adevarat. Am noble down to earth,loyal,caring very optimistic,and looking for a long term relationship leading to marriage. I am a very friendly, outgoing person that enjoys playing tennis and likes to read a good book. I am very easy going and would like to travel exploring more of the world.I also enjoy watching AFL and I am a passionate Hawks supporter. placut Oameni civilizati capabili sa poarte o discutie coerenta.
P.S. CITITI CU ATENTIE DATELE DIN PROFIL SI CONVIGETI-VA CA ATI INTELES CORECT CEEA CE SCRIE
P.S.2 CEI CARE SINT IN CAUTARE DE "CHILIPIRURI" INTIME SA EVITE ACEASTA PAGINA
You have to be prepared to meet the most passionate and adventurous girl. Why be prepared? Because not every man can handle this. I will not pretend to be as everybody, because I am not, and I want to show this at once. But you won't be bored. "De obicei, un drum fara obstacole nu duce nicaieri."
draguta.froumoasa,atragatoare si sunt foarte interesata sa-mi fac prieteni noi o femeie simpla in cautare de un om sensibil urasc minciuna si nu iert daca sint mintitaas sint un om cu picioarele pe pamint frumoasa,ochii verzi,bruneta-roscata,creola,ochi superbi,buze senzuale etc sa-mi fac prieteni noi.
Daca ajungi aici, inseamna ca si tu cauti mai mult decat un match. Eu sunt o femeie din Alba, cu stil feminin, dar cu o minte practica. Imi place sa gatesc cand am chef, sa calatoresc cand pot si sa ma bucur de lucruri simple: cafea dimineata, muzica buna, o discutie care curge. Caut un barbat care isi asuma, care nu se teme de apropiere si care stie sa pune la dispozitie siguranta fara control. Prefer intalniri reale, nu conversatii interminabile. Daca vrei sa cunosti una dintre acele fete alba cu intentii serioase, hai sa vorbim.
imi palce sa ma distrez I am sincere and honest person.am caring,kind,friendly very easy to get along with am social romantic passionate smart intelligent cool headed adaptive have a big heart and i do believe in the truth and honesty.. un barbat care sa arate bine si sa stie sa se distreze
buna buna....!!!pai despre mine dak ati vrea sa aflati cate ceva ma cautati nu?ca fire sunt sociabila,vorbesc cu oricine,buna la suflet dar cu cine merita,draguta simpatica de gasca....gata nu va mai spun....cautati ma si mai vorbim!!!ciao va pup las la aprecierea voastra.nu mi place sa ma laud o persoana draguta sa vorbim....ce altceva????
Shefu' hai sa'ti zic o faza tare:snt sociabila,imi place sa rad ,sa calatoresc.sunt o fire care s plictiseste neasemuit de rpd,nu stau prea mult in acelasi loc sau cu aceeasi persoana.imi place s m distrez si snt pusa pe sotii mai mereu.sunt de parere ca in tineretze trebuie s experimentezi cat mai numeroase kestii,pentru a nu ajunge vreodata in situatia d a ma intreba "c ar fi fost dak..?".nu trebuie sa regreti c ai facut,ci ceea c nu ai facut :D pai snt indeajuns de inalta (1.73).am facut ceva sport la viatza mea deci arat bine.am okii caprui-verzui,se skimba dupa dispozitia de spirit.cateodat ii am cenushii,toata lumea mi'a zis k sunt d o tenta ff dubioasa..parul:aici e mai dificil..el,natural,este brunet,dar dupa cum am spus m plictisesc ff rpd de un lucru,si paru are cel mai mlt d suferit d p urma capriciilor mele..am fst (si voi mai fi)cam toate culorile:blonda ,roscata,cu suvitze d tot ce se putea,ondulat,drept..u name it! pai...din moment ce brad pitt am auzit k l'a luat angelina..m'as multumi si cu un brunetzel sau un blondutz,inalt..mai inalt ca mene..sa zicem 1.85,bine facut,care s m faca sa rad si s aiba un IQ de macar 80 ca s pot vorbi ceva cu el..
in rest persoane,la fel,cu care s pot discuta ceva interesant.ca tot omu',imi plac persoanele care m fac s m simt bine si s pot fi in pielea mea..
se vede in poza....;) Calm, kind, honest, faithful. I am very homely. I like cooking, baking. I like to sunbathe, swim, travel, shopping, visiting furniture exhibitions at work. I am engaged in textile interior design and a complete set of objects in the repair of designer finishing materials.
Sunt cea mai buna la sex oral si ma mandresc cu asta , vrei sa te convingi ? Ia€™m a beloved, careful, loving woman. My man can always lean on me and my support as in sad as in joyful minute.I am very communicative, easy-going, optimistic woman who likes this life. I am active person, I lead healthy life style, I think I am kind, honest, sincere, tender and caring. I value friendship, love and mutual trust. Am sanii mari si fundul mare si tareee
Poti sa tragi in el oricat ca nu ma doare Caut barbati pe care sa ii satisfac sub indiferent ce forma la un pret foarte bun
Sunt in cautarea unei persoane.Pentru relatie de lunga durata.Cinstit..Sincer..Destept..Muncitor..Iubitor..etc pei caut in intaiul rand distractzie shi ceva prieteni noi...poate shi o relatzie...:D
sunt o persoana sufletista,sincera cu simtu umorului,imi place sa am prieteni sa ma distrez dar si sa fiu iubita Sant necomplicat eu cu calitatile si defectele mele,cu momentele mele triste si momentele mele vesele,cu vointa mea de a glumi si cu vointa mea de a plange ,cu forza mea si cu fragilitatea mea sant eu,simplu eu nu stiu ce sa spun despre mine eu cred ca sunt draguta dar asta ramane sa apreciezi tu si sa imi spui dupa aceea.PROMITI??? caut un om bun sufletist care sa ma iubeasca si sa ma acepte cu calitatile si cu defectele mele.Glumet sa ne simtim bine impreuna si sa vedem poate chiar ne potrivim.Fizicul nu conteaza doar mintea si sufletul
...bla...bla...bla...chestiile de genu le vei obs u..daca vrei..;) Sunt sociabila,cu simtul umorului de buna calitate,im-i plac calatoriile,im-i place sa gatesc ,sunt teribil de serioasa. potrivita ...:D:P barbat....sa arate bine...si cu o situatie materiala buna....nu sunt materialista dar vor p cineva p masura mea...:P
trecem peste! Sant o persoana nespus de deschisa si deosebit de prietenoasa..! placut si atat persoane comice care stiu sa ma faca sa zambesc,pt k zambetul nu se face decat intr-o singura limba si zambetul nu are granite
Imi caut o relatie de lunga durata ..vreau ca el sa ma iubesc si sa ma respecte si ... Caut o relatie serioasa cu un barbat licentiat, serios si sincer, de preferat varsator sau balanta. Sunt o fire mai nebunatica imi placie sa ma distrez ..si sa va spun si zodia mea sunt berbec sunt o fire mai timida sunt iteligenta vreau ca el sa fie frumusel sa aiba masina ..si in primul rand sa ma iubeasca si sa ma respecte asta imi doresc
draguta,ochii verzi-albastri, schimbatori in functie de dispozitia de spirit in care ma aflu...par saten cu suvite blonde...sper sa va plac Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si forta orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un asociat cu care sa rad mult. 1,70, 50kg... un tip dragut,sa nu fie timid si ,mai ales, sa nu fie monoton..
bruneta cu ochii caprui ....draguta frumoasa si mai departe va las sa ma cunoasteti voi La inceput Dumnezeu a facut lumea...si s-a odihnit.Pe urma a facut barbatul .... si iar s-a odihnit.Pe urma a facut femeia... si de atunci niciunul dintre ei nu s-a mai odihnit vre-odata... simpatica de gasca si buna un barbat serios si de gasca
degeaba m`as descrie.. ramane sa ma descoperi tu Sunt o persoana de casa care isi doreste langa ea un barbat asemanator pentru a fii impreuna la bine si la greu pentu todeauna. sunt asa cum m`a facut mama ;) Caut ceea ce nu am gasit pana acum :)
las la aprecierea altora I am a calm and balanced person, I try to avoid conflicting situations and do not enter into disputes. I like to spend time with children.I want to be honest with you am serious in looking for a good and honest man to share my life with, i hope you have same intention. I am ready to start a relationship that will last for a lifetime.I believe that thing will workout fine between us with time as we get to know each other, am a good listener. din fire romantica,sensibila,an cautare de prieteni seriosi si sinceri.fitzosii sa stea deoparte rog mult.veti afla mai numeroase an timp.ok?aici intru o data pe saptamana sau chiar la doua saptamani din criza de timp. nu mai stiu nici eu...
va las p voiii ROMANTICA,SERIOASA SI AMABILA..NU.MI PLACE SINGURATATEA..SUNT GLUMEATA SI -MI PLACE SA MA DISTREZ..SUNT O PERSOANA DE CUVINT SI AS VREA ACELASI FAPT DE LA PERSOANA APROPIATA.. o pers sa ma iube asa km sunt eu
sunt o persoana careia ii place sa se bucure de viata si care nu regreta nimic din ceea ce a facut..unde este distractie acolo sunt si eu..urasc persoanele ipocrite,fitzoase,si de bani gata..sunt cea mai buna prietena ...dar deasemenea pot fii si cea mai mare dusmanca,cale de mijlok nu exista decat Indiferenta! ma simt bine in derma mea... caut ceva ...ce cu sigurantza voi gasi