sunt o
dragalasha. this is the best way i can describe myself I am grown up girl who wants to lucrate right life with right man.I already understand this despite my age. Time of thoughtless actions has passed, and that is time to make serious step in this life. That is why I am here blana un barbat care sa merite ce ofer eu
poy despre mn c pot s zik...imi place s asc muzik...sa ies prin orash...sa vb l tel...sa dorm..sa ma uit l filme...sunt o fire indeajuns d complikta dupa parerea mea...shi nu am prea multa incredere in oameni...mai ales in cei p kre nu`i cun :d...am f multzi prieteni dar putzini in kre intr`adevar am incredere...nu sufar d mn dekat knd e kzu` :))=))...in rest sunt o persoana kre s enerveaza destul d ushor shi cu kre tre sa ai mare mare rabdare...dar in acelashi timp...sunt destul d sociabila(cel putzin I think so :|...)...am o mare pasiune pt bratzari shi parfumuri :d...asta nu inseamna k imi petrek majoritatea timpului in fatza oglinzii...shi sunt obsedata d felu` in kre ma imbrak..(sa ma simt eu bn)...shi ar fi ink multe de spus...dak ar fi dupa mn ash scrie un roman da` va las k [,] cred k deja am inceput sa va plictisesk ;)) poy...sa zik blonda...deshi paru` meu...e shuvitzat d nu mai poate saracu` in app toate culorile..;))...ce sa faci..pasiune :P
vreo 52 d kg,1 73
ochi verzi-albastri just...normal ppl ;))
nebunatica,amabila,comunicativa. cred ca sunt ok o fiinta blinda si cu simtu umorului ...si cit se poate de simpla micuta... sa cunosc cat mai multe persoane,obiceiuri si limbi straine :)
cu simtul umorului Sunt o persoanele feminine puternica,serioasa,sensibila,romantica,distractiva,iubitoare de tot ce e frumos. Sunt din Iasi, dar de 12 ani traieste in Athena. Grecia a doua tara a mea....o iubesc exceptional de mult!!! sportiva un barbat cu caracter
Imi caut un partener...Sunt disponibila fac orice imi cere... I'm training ants ;) cold soul...ice....everwhere!!and always..................... Sunt sexy am ochii caprui parul lung si brunet...
Dulce si sexy :) I am really interested in wanting to know about what makes you the special person you are today, I want to know more about your family, your background, your life experiences, past relationships, your goals and dreams, your interests, and anything else you want to tell me. I even want to learn about the secrets you very rarely share with someone!. So come on and share it all with me, as I am not here to talk to you about general things such as partying, the weather, sports, e.c.t. I want to learn about you and what makes up your heart and soul, as the friendship I want to build with you I want it to be like no other you have ever shared in or experienced. This friendship I want to build with you will be filled with substance, quality, spirituality and potential.
i am very simple and easy going person i love to be around good people all the time and i am very understanding and opened mind person..i love to read at my free times
sunt ok am a simple and loving lady, I seek nothing much in a man. am sweet,understanding and most of all am a free minded person. I love nature. barbatii au cuvantul distractie, prietenie,intotdeauna mai e ceva de invatat
sunt o fata absolut normala,incerc sa ma apar de prosti... Sunt in cautarea unei relatii serioase. Sunt o persoana energica, imi place sa ascult muzica tare, filmele horror, biliard-ul, plimbariile, sa vizitez, sa ma distrez. Ps doar din brasov cum se vede.astept critici!!!! e ceva de gasit pe aici?
Sunt o persoana normala cu calitati si defecte.Daca vrei sa stii mai numeroase intreaba..... Mi-as dori sa-mi gasesc sufletul pereche.Sa ma accepte asa cum sunt si cu calitati si cu defecte.Sa-mi dovedeasca ca ma iubeste cu adevarat si sa-mi fie alaturi si la bine si la greu.Barbatul pe care mi-l doresc as vrea sa fie galant,serios ,cu bun simt si prezentabil. Forma placut.Multi spun ca arat bine .Te las pe tine sa tragi concluzia..... Eu stiu ce caut...numai ca...mai greu..gasesti ..un tip comunicativ, tandru,iubitor,care sa ma accepte asa cum sunt.Fiecare are si defecte si calitati important este sa le recunosti si sa le indrepti.
Uita-te te rog la profilul meu si constientizeaza ca in spatele acelui profil sta o persoana mult mai complexa. Intuitia poate fi utila. sunt timida dar cu ajutor poate reuses sa ma schimb nice...(parerea mea) ;) un barbat cu simtul umorului, vorbaretz si dragutz :D
Sunt o fire sociabila imi plac fff mult calatoriile restul va las pe voi sa descoperiti va pup My name is Celia Boateng,i am 33 years Old,I am Single,White,dark brown hair,blue eyes,5'8",152 lbs.Long Hair and a healthy Lady.I am self-sufficient,Beautiful,happy,secure,self-confident,psychologically aware,emotionally and financially secure. Placut Barbati adevarati
oare putem respira fara iubire... Sunt fierbinte. Cred c-am luat o febra urata cu prilejul ultimei excursii in Congo. Keep out! P.S. Mai berbecilor, lasati pupicurile dulci ca nu ne-am tras de sireturi la gradinita. P.P.S. Well, sunteti cam grei de cap - o prietena nu poate fi niciodata chiar atat de...So, I'm a man, caraghiosilor. E doar unul dintre miile de profiluri false, deci... pierdeti-va vremea cu gasculite adevarate. placut in cautarea clipelor speciale...
:::)))) sunt satula de intrebarile de gen,esti dansatoare,faci sex pe bani?lasati-ma dreaq cu intrebarile astea. Placut Un barbat care sa vrea o relatie seriousa
Toata societatea are perioade bune si proaste.Trebuie sa te obisnuiesti sa traiesti cu asta. In loc sa ma simt deprimata si doborata, traiesc dupa o formula...cea a cunoasterii!!! De o folosesc, invat din toate perioadele..bune,rele! Is in zona de confort! In viata reala...exista anumite lucruri pe care,pur si necomplicat nu le poti face!Oamenii care spun copiilor ca pot face ce vor,nu sunt realisti; unele lucruri pur si rudimentar nu sunt posibile. Cu toate astea,nu vrei sa-i descurajezi! Ramai sceptic,optimist si...alegeti batalia!!! Cand crezi ca poti castiga, ia-o inainte cu toata forta...insa, da-ti seama care-ti sunt limitarile!
veti descoperi singuri Sunt familista innascuta,urasc minciuna ,infidelitatea,eu cred ca intr-o relatie sa functioneze este nevoie de iubire ,sinceritate,comunicare , respect,fidelitate.
Sunt o persoana simpla cu simtu umorului si plina de viata. Sunt simpla. .urasc minciuna, si respectul e mai sus decit orice...iubesc natura....ador sa ascult muzica anilor 70,80,90...Și alte intrebari astept sa imi trimiteti voi cei care vor cu adevarat sa ma cunoasca Din puinctul meu de vedere am un forma destul de placut. Opersoana inteligenta cu simtu umorului si devreme acasa.
Frumusika Sunt in cautarea unei relatii serioase, in vederea casatoriei, fara relatii superficiale, nefumatoare, necasatorita, singura. Ma caracterizeaza seriozitatea, sunt o persoana cu principii bine definite, deschisa, sociabila, romantica, empatica, intuitiva cu abilitati telepatice. Defecte: intampina dificultati la capitolul pragmatism Sexy Ce nam gasit
sunt o fata simpla modesta fara vici si cu bun simt! hello,everyone,am Mary,am looking for a serious relationship that would lead to marriage. aici va las pe voi eu nu ma pot descrie pai ... caut distractie placere si ... sa fim aman2 multumiti
I am a honest,respectful, loving, caring, romantic and responsible woman that treat people in the way I want to be treated. I don't lie nor cheat and therefore I don't believe in lies and don't want liars.I have been hurt in the past and its hard to trust in life again I am a warm, kindhearted,and a pleasant woman, very sensitive to the needs of others; with a very keen intellect and a good sense of humor, I love to make people laugh and to make them feel very comfortable and convenient when i am around. My interests are vast: enjoy reading, movies, music, interesting conversations, traveling,sport, dancing and visiting beautiful places. I live life with passion. bruneta,ochii caprui,1,65 o persoana draguta
dulce ca lamaia si acra ca mierea I am a simple person, friendly and easy going. i love traveling, museums, walking, swimming and cooking. feminina daca vrei RESPECT RESPECTA-MA si TU.
sunt o persoana,cu destul de mult bun simt./romantica Imi vor un barbat sincer cu un caracter dezvoltat cu o coloana vertebrala dreapta si interesat de casatorie.. arat destul de bine la virsta mea caut un barbat ,sincer si cu mult bun simt/romantic
doresc sa-mi gasesc jumatatea sunt o fata cu simtul umorului dezvoltat muncitoare de casa restul va las pe voi sa ma decoperiti. Sunt persoana careia ii place si se simte extraordinar atunci cand rade. Sunt persoana care e mereu acolo atunci cand cazi, ca sa te ridice. Sunt persoana care spune "Imi pare rau" chiar si atunci cand nu e vina ei. Sunt persoana care a pierdut numeroase pe drum, dar nu s-a dat niciodata batuta. Sunt omul care a inteles ca pentru a trece peste o iubire care a durut si s-a pierdut, trebuie sa inveti sa iubesti din nou. Doar asa te poti vindeca! Si am mai inteles un lucru... ca oricat de dezamagit ai fi la un clipa dat, viata iti va scoate in cale si lucruri bune pentru a compensa! ~ atletica normala caut barbat pentru casatorie sau relatie de lunga durata