Foarte ambitoasa si incapatanta .Ce doresc obtin Sinceritate,corectitudine ,loialitate ! .....si prea multa modestie ...voi spera ca viata are ceva bun pentru mine! "O carte deschisa dar niciodata citita,o mana alunecand pe un pian,intr-o sinfonie a cuvintelor nerostite".... TIP barbatul care sa-mi indeplineasca dorintele ;) si am primit un comentariu anonim din
partea unei sotii sau a unui barbat foarte interesant ca eu vreau pestisorul de aur si nu
un barbat . ce chiar nu mai exista barbati ca pestisorul de aur????
Buna , ma numesc Alina si sunt din Buhusi, Bacau , imi place nespus de mult sa ma distrez , sa ies cu prietenii prin oras , sa imi fac cati mai multi prieteni . Sunt o fire sociabila , ma integrez rapid intr`n un grup nou , nu stiu ce sa mai zic , restu descoperiti`l singuri , va astept.
simpla,iubitoare,calma. Ich bin eine atraktive, alleinsteiende Frau, unabhängig, Selbstbewust und suche einen hübschen, inteligenten Mann für die gute und schlechen Zeiten. placut..cred un brabat pentru o relatie serioasa si chiar casatorie.nimic altceva
Salutare...:D I am a kind and caring woman. Between all my active life I miss love and I want to take care of someone and give all my love. I have a lot of energy and I want direct it to confectionate my family.... Ramane la aprecierea voastra...:D Multi prieteni...:D
mi don't like the liar Solo se puede conocer a alguien, si muestras interes en sus cosas y eres sincer@, asi, tofo fluye. search u:)) a good man...ho want something serious
o persoana modesta sincera cu chef de viata well im here looking for good looking professional man who is ready to settle with me and to spend time togther o fotografie de model un barbat solo sincer fara obligatii
well im seeking for a Long term relationship man who is ready to love and take care of me and my sons, a man who we can build a family family home together and treat each other like a King and Queen .the kind of man i can spend the rest of my life with as husband and wife .and have good time to make love to each other
dragutza..si cu un tare dezvoltat simt al umorului When I cook, I think that I am great housewife, when dressed and look at mirror, I am the most sexy and beautiful ,friends tell me I am shining of humor! So when I am with you i want be the most happiest person ! I Make friends with those who are - friends, I want make love with those who able touch my heart! placut nici eu nu stiu ...
mmm este suficient de dificil sa vorbesc despre mine Nu merge inaintea mea,ptr ca s-ar putea sa nu te pot urma. Nu merge in urma mea ptr ca s-ar putea sa nu te pot ghida. Mergi alaturi de mine si fi PRIETENUL MEU.UN PRIETEN ADEVARAT ESTE CEL CARE-TI ESTE ALATURI ATUNCI CAND RESTUL LUMII TE-A PARASIT...cei ce nu se regasesc in aceste randuri DND pls,,nu-mi plac AVENTURIERII.[m-ai cautati si o sa gasiti si aventuriere ptr ca sunt destule..] cred ca draguta am intrat din curiozitate
Sunt o persoana normala I speak English but am learning several others all at once.I also like football.hockey,walks in the park and having picnics,BBQs with family and friends but mostly love to make my own music. LOOKING FOR FRIENDS for traveling abroad and possibly more. cred ca placut diversitate
un om cu cate putin din toate Nu judeca niciodata o carte dupa coperti! Descoper-o....poate ascunde multe lucruri frumoase. O mamica fericita, o romantica incurabila placut,sexy de toate
o relatie de lunga durata....sau un schimb de experiente...:)ma integrez usor in societate....imi place distractia...la maxim...am numeroase hobiuri....dar imi place sa si invat...sunt ft romantica.si deosebit de iubareata...ce zici vrei sa fii prietnul meu....vrei sa ma cunosti??? sunt inalta slabuta....am un corp atletic cred io....sunt bruneta cu ochii caprui...:) imi doresc sa am prieteni in toata lumea....deasemenea mi-as dori sa am o relatie de lunga durata.....
sunt o fata sociabila , dornica de noi prieteni ,,Nu cauta perfectiunea in oameni, nu exista ! Cauta sinceritatea, insotita de sensibilitate, cu un contur de umanitate, este tot ce poate avea mai de pret un Om." placut -
Sociabila, curioasa, energica , glumeata . Vor sprijin financiar . Barbati cu bani. I am a compassionate, loving and caring lady who loves to show and give love to someone ready to receive it. I am slender woman and outgoing, but love also to spend time with family. Bruneta , ochi albastri, sunt slabuta , Barbati cu bani . Frumosi si maturi
"In fiecare zi zambetul tau devine Luceafarul meu.
Ma uit la tine si atunci sentimentele mele incep sa straluceasca.
Mult indulcita este viata omului, cand se vede iubit, insa nu mai putin, cand el insusi iubeste. placut barbat care sa ma faca fericita din toate punctele de vedere!
ignore celor ce vin cu propuneri neadecvate
Sunt o persoana care incredere in sine, dar foarte putin in barbati. Sunt o persoana vesela, cu mult orizont, artista,muncitoare, imi plac plimbarile cu bicicleta, pe jos, joc badminton, fac sky,sunt bine in derma mea. Caut un barbat care sa ma reprezinte, pentru ca imi place sa spun te iubesc si sa iubesc. De fapt caut un barbat de care sa ma instragostesc ca la 20 ani, nefumator si care este bine incadrat in societate. Supla. Caut barbati inteligenti, inalti si frumosi.
Mi'e cam lene sa scriu ..Alta data my name is BIBIANA from West Africa,serrie-leone to be precise,but living in Accra. old,5ft9inc.tall,light in complexion.i m an easy going person.i m well behaved,from a good christian home.i m fun loving,love to laugh,and play jokes,cos i like to put a smile on faces.i hate Boring moment.i m not judge mental,i don't discriminate,and i m very slow to anger.i take each day as it comes,and pray to GOD,for better life in d near future.my hobbies are singing,dancing,reading and swimming.i would like to meet friends,from all around d world.guys who are very serious minded,and knows exactly why they want a Relationship.not just a player on d net,or internet flirt.cos i m new on dis site,trying to make new friends.i need a man who is loving,generous,caring,good looking,trust worthy,kindhearted,and above all must have d fear of GOD in him.if u care to chat,u can add me to your yahoo list of friends with this id,and we get to chat someday.my is is blessingmodel2007_2008@yahoo.co.ukand i will surely get back to u. or call me on my mobile.00233-249696538,thanks. hope to hear from u soon. ....Uitate pe poze si ai sa vezi ..:)) Nu caut nimik aparte ...Distractie si Prietenie ..
As incepe cu descrierea clasica...dar..cum...cu totii stim cam cum ar suna o autodescriere....nu cred c.ar mai avea rost!!!
ce zici...esti de caord cu mine? Daca vei dori sa ma cunosti,vei afla mai multe.ptr inceput consider suficiente datele din profil. destul de normal!! linisteaaaaaaaaaaaaaaaa
O FATA ORGOLIOASA ,DEPENDENTA,FARA FRICA,IMI PLACE RISCUL,IN IUBIRE OFER TOTUL SI IMI PLACE SA MI SE OFERE TOTUL SAU NIMIC Cine este este cu adev?rat interesat de mine sa descoper solitar ce fel de finta sant 1,70,53 KG,ATLETICA UN BARBAT SIMPATIC ,CAT DE CAT SINCER DACA SE POATE POATE FI PUTIN FIGURANT CA-MI PLACE,DULCE,IUBARET,PUPACIOS,SI DE VREME ACASA
Cerco un ragazzo, un uomo meraviglioso dolce receptive solare che i piace avere una famiglia ...sono una ragazza madre ho 32 anni vivo in italia di quasi 11 anni .
sunt o persoana simpla...nimic important.... I am honest and down to earth and i am looking for a good man that is down to earth,honest and caring to be with. voi decideti... nimic...prieteni
O persoana de gasca... Imi place de ocupare a fortei de munca de sport. Ele ajuta la sustinerea sanatatii si o cifra care nu este lipsit de importanta pentru indiferent ce femeie. Meu hobby este Aerobics. Am vizita ocupare a fortei de munca pe Aerobics de doua ori pe de o saptamana. In momentul liber eu de obicei, stau acasa si l-am citit cartile. Meu iubit de gen este Romane si aventuri. Uneori ma uit la televizor. Imi place sa ma uit si seriale variate spectacole de divertisment. Imi place foarte mult pentru a arata \\\"Marele spalat\\\". In zile libere de obicei, vom merge cu prietenele la cinema sau pur si simplu la plimbare. Exista astfel de zi cand am extrem de mult obosesc la locul de munca si nu merg nicaieri. In afara de aceasta, atunci cand am lasat minute am dori sa ?ese. Pentru aceasta am fost invatat de mama. Despre restul I se raspunde la corespondenta. Daca doriti sa aflati mai multe despre mine scrie la mine, eu cu placere va raspunde la toate intrebarile pe care le interes. Bruneta simpatica o persoana dispusa sa experimenteze lucruri noi
o fata cu bun simt sunt o persoana intelegatoare,toleranta,dornica si inovatoare.sunt idealista si in acelasi timp dezamagita de lipsa de perfectiune din lume.sunt foarte constienta de propriile sentimente ca de pilda si a celor din jurul meu.prietenia, afectiunea si dragostea sunt grozav importante pentru mine.raceala si lipsa de implicare a sensibilitatii ma marcheaza mult. eu si nu alta un barbat decis hotarat pentru o relatie serioasa
sincera, sociabila, intelegatoare, inteligenta...toate calitatile la un loc :P Ich bin eine leidenschaftliche und sanfte Frau, die sich ohne einen besonderen Mann in der Nähe sehr allein fühlt. Ich werde immer ehrlich und treu sein, weil es meine Essenz ist. Meine Seele ist zart, aber mein Herz kann nicht lügen. Wenn ich meine Liebe treffe, werde ich darauf vorbereitet sein aici nu ma pronunt eu,sa spuna altii frumos, destept si fara fize...
Sunt nespus de exigenta , frumoasa , glumeata si restul va voi spune in particular Sunt o fire romantica, imi plac baietii inalti, si senisibili, romantici,si grijulii.. placut un barbat cu suflet bun
sunt de gasca,bruneta,ochii verzi,dragutza,etc las ca o sa ma cun voi mai bine....ok??????? pai despre mn ce pot sa zic,in 2 cuvinte nu reusesc sa ma descriu....in fraza e prea mult....scurt si la obiect poate reusesc:vorbareata,vesela , optimista;cuvinte cheie care deschid o parere. asa sunt eu!nu ma pot schimba....si nici nu as face-o! vrei sa te respect?respecta-ma pt ceea ce sunt nu pt ceea ce ai vrea sa fiu... arat bine
Greu tare. Cine e interesat si merita ma va cunoaste ! sint ca orice persoana cu defecte si calitati...ma plac asa cum sint...!!!!! Adevarul e ca ma simt bine in derma mea ! ))))))) As descrie idealul dar nu caut utopii. Cineva care sa ma respecte si sa reuseasca sa incline balanta calitatilor in defavoarea viciilor. Cineva care sa reuseasca prin absolut orice metoda, de bun gust, sa ma faca sa-l transform in persoana alaturi de care vreau sa traiesc. Ps : cei 3 de x nu inseamna ceea ce cred unii !! Doar kiss - prescurtarea uzitata de englezi !!!!
Sunt placuta.... Caut sufletul pereche.. Sunt o persoana comunicativa, vesela, cu numeroase activitati care-mi completeaza si-mi dezvolta existenta. Imi gasesc echilibrul in tot ce fac si in tot ce ma inconjoara. Placut.. Iubitor.. Calm.. Iubitor.. Sincer.. Suflet pereche..
Sunt timida, deschisa, o persoana de incredere, ambitioasa, imi place sa ma distrez, serioasa, imi plac filmele si o companie placuta Imi place sa cred ca cele mai frumoase povesti incep cu o conversatie sincera. Sunt o nevasta feminina, cu potenta buna, iubesc muzica, dansul si seriile de comedie. Am un job care imi place, dar imi fac timp pentru viata personala si pentru oamenii dragi. Caut un barbat care stie ce inseamna loialitate si care isi doreste o relatie pe termen lung. Nu ma intereseaza sa pierdem vremea, ci sa ne cunoastem cu rabdare. Pentru mine, platforma de matrimoniale craiova este un loc unde pot intalni un om cu intentii serioase, gata de un drum in doi. Daca simti la fel, scrie-mi. Aspect fizic placut, inalta, constitutie atletica, blonda, ochii albastrii, picioarel subtiri Sunt inteligenta, ma adaptez rapid, respectuasa
Ce spun ceilalti despre mine...ca sunt sociabila, ambitioasa, dulce si de incredere. Ce spun eu...ca sunt de acord cu ei Am ales sa incerc varianta de matrimoniale ploiesti pentru ca imi vor mai mult decat o aventura trecatoare. Sunt o femeie comunicativa, sensibila si ambitioasa, care cauta un barbat cu care sa imparta bucuriile simple ale vietii si sa construiasca un viitor stabil. "frumusetea e in ochii celui care priveste", nu? cineva ca mine
Sunt o fata frumoasa i am a caring,loving and understanding lady with a good sense of humor,single and no kids,loves reading,swimming and listening to music as hobbies........... Iti dau in privat Un barbat cu un caracter frumos
o persoana de incredere,draguta eu sa vorbesc despre mine insami?glumiti..stiu ca noi muritorii ne pierdem deseori in propria reflexie si uitam deseori de spirit,deci.;nu ma contactati scriind tot felul de banalitati;totusi ,accept un dialog decent! va las pe voi sa decideti:)