Ciao! Sunt o fata simpla, comunicabila, linistita, cu simtul umorului si serioasa in acelasi timp! Nici prea frumoasa, nici prea urata. Nu imi caut jumatatea, doar prietenie.
sunt o fire deschisa shi sensibila.... nu sunt cine stie ce ..... decat ca sunt o fata simpla. caut un barbat, dragutz finutz shi intzelegator, care sa intzeleaga o persoana de langa el.
sunt o fata simpla deca vrei sa ma descoperi mai mult ast sa ma contactezi sunt micuta dar draguta
sunt plinuta dar buna
deci mai mult de atata te las e tine sa decizi un barbat cu care sa imi fac viata
...Vegetariana,iubitoare de animale,fidela,sensibila,sincera... nu cine stie ce... ...un barbat iubitor de animale,de natura,de sport...Nefumator,fara alcool sau droguri,sensibil,educat,cineva care mai crede inca in iubire...
Ma numesc Elena si am 30 de ani imi place foarte mult plimbarile in aer liber sunt o persoana foarte sociabila iubesc muzica si pisicutele. Am 1.55 aspect fizic placut cu forme pufoase Caut o prietenie de lunga durata eventual o relatie sau de ce nu o casatorie
Draguta,cu simtul umorului si iubesc mult animalele Prietenii imi spun mereu ca arat bine,dar eu sunt de parere k ar trebui sa mai dau putin jos din burtik :) Prieteni adevarati
Sunt o fata iubitoare intelegatoare.. daca ai gresit pentru mine esti uitat pentru totdeauna.. Parul lung brunet.. ochii caprui si mari .. o fata zambitoare mai mereu .. Caut un baiat cu suflet care sa ma iubeasca ..sa fie intelegere intre noi .. :)