Vreau sa cunosc femei bi I am grown up girl who wants to faurite right life with right man. I already understand this despite my age. Time of thoughtless actions has passed, and that is time to make serious step in this life. That is why I am here Slaba
Pai asa sunt ... nuj dragutza ne dragutza asta voi sa zicetzi .... ;) I am a respectful, kind, sweet, caring, and loving person. I am the eldest among seven siblings. As the eldest, I have a lot of responsibilities as my father already passed away. My family is very important to me and I'm willing to do whatever I can to love and support them. atletica nu degeaba fac sport :))=))):-j un barbat cu zile putzine si bani multzi :)))=)))=))=))) lool ...
Je suis une femme travailleuse, ayant la tête sur les épaules, douce, tendre, affectueuse, respectueuse,attentionnée , de caractère calme, fidèle et compréhensive. Sunt sociabila si de gasca Fetite Pe Bani. As dori un barbat cu bani care sa poata sa imi faca toate poftele nu vreau vorbae eu vreau fapte
Daca pentru tine conversatia se rezuma la buna, cf, sexy, nu te complica sa-mi scrii. Imi place sa fac misto. Si nu incerca sa-mi explici ce VIP esti tu, sau agentul 007 de nu-ti poti pune fotografii, onania lasa si astfel de urme. Este doar un site de dating si nu-i deloc rusinos sa ai un cont aici Nu caut nimic anume dar in acelasi timp cu siguranta nu caut cocalari care folosesc apelative de genul frumosa, printesa, puiut, etc. Si nici marlani care nu dau buna ziua sau taranoi de Ev Mediu care catalogheaza prezenta unei sotii pe acest site drept escorta.
o sa descoperiti voi Ini plac fiintele rafinate ,manierate si cu bunul simt .Urasc falsitatea si minciuna. placut,foarte placut un barbat frumos,cu bani si care stie sa se poarte cu femeile
sunt sincera,optimista,cu bun simt, I am a very simple and honest lady.My nature is very peaceful been romantic at heart l wanna share it with a very simple and honest man.I careless about distance and want a man who has a very good sense of humor towards a long term relationship leading to marriage. nu stiu cum arat,o nevasta obisnuita, sunt silueta, restul descoperiti voi un om cu suflet cald, sincer ,nu mi plac mincinosii,nu imi plac infumuratii plini de bani si aventuri murdare, vreau sa imbatrinesc elegant alaturi de cel care doreste sa imi fie alaturi la bine si la greu
imi place sa rad . dar sunt si serioasa in relati si prietenie . nu suport minciuna
este singuru lucru ce il detest Ca parte dintre fete singure oradea, imi vor un partener cu care sa impart momente speciale. Sunt deschisa, comunicativa si pregatita pentru o relatie de durata. placut .stiu sa vb cu orce fel de persoana . luna de pe cer :) ................ glumeam nu vreau nimic de la nimeni ca daca vreau ceva
imi fac singura si bani nu ma atrag la un barbat . la un barbat trebuie sa ma
atraga sinceritatea si conversatia deschisa . atata tot
aaaaa si am mai primit ms-ze ca neau note minci nu ma intereseaza notele asa dati si unu ca nu ma deranjeza va pup pe toti
ca o pisica!ma mulez Seriose, calme , gentil ,je cherchez un homme comme moi . e bine se poate si mai! nush daca exista ce vreau eu elegant si cu bani si BUN SIMT!
ma numesc karina si abia astept sa vad ce putem face impreuna I am a very optimistic person. I like to smile and to laugh, and make others happy. I always hope for better. I think life is beautiful as long as you think so. I am positive that everything is possible in life.I am very friendly and adore animals.am kind, balance and intelligent. I am communicative and genuine person by nature. I appreciate home coziness and I am interested in social life. I have many friends and good family, but I feel lack of a special person by my side who I can give all my care, warmth, love and tenderness. I want blonda slaba cu ochi caprui un domn generos
Ii las pe altii sa ma aprecieze. dac? ai necesitate de un prieten ?i nu i?i este nimeni aproape, dac? ai nevoie de o vorba bun? sau un gand frumos, aici e locul t?u! constitutie atletica 'acel' barbat
Cand vine vorba de mine..sunt foarte putine aspecte pe care nu le pot controla dar sunt extraordinar de numeroase lucruri care-mi cad mie in grija. Eu decid cum imi petrec timpul, cu cine intreactionez si, cel mai important, eu imi aleg ce gandesc.. Prefer intotdeauna adevarul, cu riscul de a rani pe cineva. Sunt adepta sigurantei, iubesc ordinea si nu imi place sa ma complic mintind. Daca sunt provocata, pot ajunge incapatanata si inflexibila imi sustin cu tarie convingerile fara sa-mi fie teama de reactii.
mdea eu sunt eu si sunt o diva:P asa zic uni iar alti zic k sunt figuranta ...etc fiecare cu parerea lui dar eu zic k sunt d treaba;) De la o prietena proasta obtii ce doresti , de la o femeie desteapta obtii ce meriti! un infatisare fizic placut...multora le place cateodata mai putin mie:P .... nu caut nimic in mod exceptional ....poate doar persoane cu kre s mai vb...k tot m-am inscris aici;)
Pentru inceput, ma numesc Larisa. Sunt o fire sociabila, imi plac lucrurile noi, sunt perversa si energica Retrage te atunci cand simti ca nu mai apartii unui loc , sau unui suflet, si ia-o de la inceput .......... Inaltime 1,65. Fund mare. Sani medii. Par mediu. Ochi verzi/albastrii. Buze mari. Caut un aliat care ar fi gata sa poarte anumite discuti cu mine, orice discuti nu exista limite
Buna ...ma numesc Maria si as vrea sa petrecem momente frumoase impreuna ! I'm a sweet, caring, friendly and honest person. I can offer my man my tenderness, feminine care, romantic, sensuality. I fotografie my future family to be strong, friendly, based on love, and trust.
Buna ma numeesca may ao mulate sicere si disxreta I am a nice and attractive girl with a good figure. By nature:I am a calm person with a good sense of humor. Placuta Sex
I am a shining, smiling and always positively thinking lady. I think that life is given to live it to the fullest and bring as much happiness as possible into this world. I am serious about my search and I am sure that mutual strong feelings, interests and values will lead us to a big success in a relationship placut prieten
Have you ever heard that the beauty will save our world?!I have enough inner and outer beauty to save the whole universe:)But my mission is to make you happy!I was born for love:to love and to be loved!I am friendly and easy going. Cheerful and quick-moving. Generous and kind....I can be everything for you....If you are ready, i am yours! Cerco new amicii
sunt o fire comunicativa, care doreste sa cunoasca cat mai multe persoane..sunt o persoana putin incapatanata imi place distractia si voia buna! nu imi place sa fiu mintita si urasc prostia! I do my best to keep it real. People are people .we all have flaws. I am strong and independent. I am not materialistic, but I will work hard to get something that I really want. I have a strong family bond and think that family is very important. I also think that friendship is very important. Honesty is a MUST in all relationships. Without honesty and trust, you have nothing. I like to talk, but not too much on the phone. Communicaiton is important, but silence can be good sometimes. I am a thinker. I am laid back, but don't like to be bored. Most people are immediately comfortable with me (if not immediately, then usually never). I am honest, trustworthy, caring and giving. I don't put myself in the category of "most women" as I feel I don't always think like most women If you want to know more (there's lots more to learn about) all you have to do is ask. I AM NOT FULL MEMEBER YET, JUST TRYING IF IT YIELD B4 I WILL REGISTER SO WHEN CONTACTIN ME PLEASE ADD UR EMAIL am o inaltime de 1.71 o greutate de 68-69kg imi place sa fac sport, astfel sa ma simt bine in propria mea persoana imi doresc sa gasesc peroane inteligente cu care pot vorbi deosebite subiecte..niste firi deschise si comunicative..
imi place f mult sa ma distrez...sa traies viata la maxim,...imi place sa fac multimea sa se simta bine...restu..aflati voi Sunt vesela, distractiva,sincera...iubesc poezia,muzica,florile,natura, ,literatura...si tot ce este elegant ! eu zic ca sunt ok...acum depinde ce parere aveti si voi...imi place sa merg la sala
activa din toate punctele de vedere...;) ce zici:P Sint o prietena serioasa,sincera ,modesta,iubesc viata si o respect.As vrea sa gasesc o persoana cu aceleasi caracteristici de care sa ma indragostesc. las la aprecierea celorlalti:D pai cred ca un barbat nu ca doar sunt femeie:P ;)
dulcica foc lady with great hopes to find a person who wants to live by my side, who also hopes to find in me a friend for life, in all his worries and in all sincerity. I like to live carefully, happily and comfortably, friendship should be the ground for a common life, without limiting the other, without hindering anything, but so that everyone can be encouraged and strengthened. I would be very happy to receive your reply. Sincerely voi ce spuneti un tip sufletist nimic mai mult
I am focused on a serious relationship and creating a family. I need love. I am sure that I will have the opportunity to meet a decent person and it is here. I have a light character and it's easy to find a common language with me. I am ready to compromise for the sake of peace in a relationships and family. I hope that my family will be happy and filled with happiness.
iubitoare,intelegatoare,sufletista,fara prea mari pretentii,tandra,pupacioasa, Fac parte dintre sotii singure ploiesti care stiu sa aprecieze gesturile mici si momentele autentice. Sunt romantica, dar si realista, cu valori clare si dorinta de a construi ceva frumos. Caut un barbat matur, implicat si atent, pregatit sa transforme o simpla cunoastere intr-o relatie serioasa. un barbat de treaba,intelegator,sufletist,iubitor,tandru
Deschisa, hotarata, intelegatoare, realista, capabila de sacrificii si multa dragoste, romantica, visatoare uneori, tandra, dar si un mic diavol cand sunt inselata!Apreciez siceritatea, fidelitatea, onestitatea, si mai ales bunul simt. Multumitor! Cineva care ma poate face sa ma simt iubita, fericita.Un barbat in adevaratul sens al cuvantului!Seducator, charismatic,impunator, cu bun simt, sofisticat, romantic, erotic, rafinat, stilat, dur&tandru in acelasi timp, cineva dupa care sa oftez, visez!Si daca nu exista...
i do not like to talk about my self a lot but i can say i love the way God made me in it very proud and confident woman, love life and working hard for my future i love discovering new people with mixed and totally open to different religious beliefs and i think that the reason for our exist
Hello to you, I am a simple and young person who embraces life despite all the hazards that life can bring us. I am young at heart and a cheerful, fulfilled and honest person. Living the present moment is my motto no matter where I am because this is how we value life. Always smiling even in the morning at 5 o'clock. I am someone positive, caring, sweet, always having the heart on the hand when I like a person But that's not all .... I'm faithful, honest, with a very good sense of humor. In addition, I am someone very active and open to new activities or sport I am looking for a natural man ....... for me. I'm looking for an accomplice, a best friend, a confidante, but also and especially, a lover for long-term projects and not 'one night' The man who will fulfill my expectations will have this spark that will make me vibrate, a good sense of humor because laughter is a remedy that can be taken with excess without getting sick. What love life walks with a couple and smile on the lip just like me and honest, which is essential. Let's start with exchanges and who knows what the future holds. Looking forward
sociabila putin incapatanata si restu aflati sunt ca perfect indiferent ce sotie nmc in plus nmc in fara cu defecte si calitati nu ma vb pana nu ma cunosti sunt o fire sociabila imi place sa fac sport sa m aplimb sa am prieteni etc mai numeroase vb personal vezi poze ce nu am gasit pana acum
CAUT UN BARBAT SINCER SI SERIOS CARE SA STIE CE VREA! IMI PARE RAU CA PRINTRE NOI SINT F MULTE GUNOIE,,CARE TE FAC SA SUFERI..F GREU DIN PACATA SA GASESTI AICI PE CINEVA...DAR POTE UNDEVA.SI UN OM SERIOS. VAROG DICHISIT CINE ARE PRITENI PE LISTA DE PRITENI SA NU SCRIE.,,,PRIETENII AM PE FACEBOOK...
aNu sunt perfecta! Nici nu vreau, nici nu pot!a Daca intelegi ceea ce citesti, atunci iti poti da seama daca are, sau nu, rost sa ma abordezi. Daca pozele tale sunt din 1900toamna, intoarce-te in anii aia si cauta pe cineva atunci. Eu traiesc in anii astia si nu ma pasioneaza pozele tale de acum un sfert de secol. E penibil, mai ales pentru un barbat, sa se dea mai june decat este, la fel cum e penibil si sa se etaleze in poze la pieptul gol. (Desi fractiune asta o pricep: inseamna ca nu are ce arata altceva). P.S. Barbatul ideal? Neaparat carunt. Nu vreau sa poata zice ca eu i-am scos peri albi. P.S. 2 Daca ai simtul umorului esti binevenit, daca nu ... asta e! Voi suspina discret si in tacere. :D P.S. 3 Numele tau trebuie sa fie Gheorghita. Nu am bani sa sterg tatuajul. :D P.S. 4 iubesc Aradul! P.S. 5 Profilul fizic conteaza, intr-adevar, dar numai pana cand vezi ca nu e in dispozitie sa lege doua propozitii. :D
imi dati popppp.... sau morrrr!!!! I'm very down to Earth, honest and have an easily amused personality. I could have a good time doing almost anything as long as its with someone I like. I'm too big hearted for my own good, honesty is a standard with me. I have love in my heart for ALL people, except those that take advantage of others decideti voi o prietenie sincera si cine stie....
I have a lot to offer as a companion, as I am a very loving person that enjoy's giving and receiving attention and affection. I am a honest and fair person.
Am taleeeeeeeeent :) je suis une fille vraiment gentille qui aime la vie et aime aussi s'occuper des enfants Hmmmm...placut...ametitor chiar ;)) Oameni cu care sa pot purta discutii...de la carti citite pana la ultimele hit-uri din cluburi;P
Sunt tare energica, inteleg sensul umorului. Imi place muzica. Si cel mai mult pretuiesc in oameni intelepciunea, siceritatea. Sunt aici pentru o relatie serioasa. difficult to find a soul who can answer to my love...
o persoana modesta sincera cu chef de viata Vor o relatie de lunga durata,bayata pe respect si intelegere, pentru plimbari,pentru a fi protejata. o poza de tip un barbat solo sincer fara obligatii
Ma numesc Roxana. Am 21 de ani,sunt studenta. Sunt curcubeu poarta spre stele,Sunt val inspumat plin de mistere,Sunt focul ce mistuie,apa ce stinge,sunt lacrima ce din ochiul tau se prelinge...Sunt soare,lumina,dans,incantare,sunt pe obrajii tai intaia raza de soare.Sunt dragoste,ura,o floare,un pom.Nu sunt nimic,si sunt totul,sunt doar un OM... Curvy Sunt in cautarea unei relatii de ti-o friends with benefits