Buna! Urmeaza sa ma mut in Bucuresti pentru studii. romantica, sociabila, placuta, comunicativa... rog fiintele tinere sa se abtina de la a ma contacta! Imi vor o persoana matura, sensibila, independenta financiar, cu studii pentru o prietenie frumoasa si adevarata! Sa cunosc oameni noi
Buna sunt Francisca din Bucuresti sunt o persoana sincera o buna gospodina si in primul rand o fire vesela Sunt o persoana activa,puternica,carismatica si sociabila. Am 1,60 bruneta cu ochii caprui par saten slabuta Caut un barbat care nu bea sa nu fie gras poate avea copii sa fie bland glumet
sunt asistent medical
sunt din bucuresti
am 44 ani
necasatorita
fara vicii
fara copii persona simpla nu ma intereseaza aventurile.Imi plac plimbarile pe malul marii.teatru ,cinema ,o satena cu ochi caprui parul saten mediu
constitutie bunicica
prefer sa ma caracterizeze persoana in cauza
sunt o persoana sensibila imi place viata de familie nu mi plac aventurile
dorec o viata fericita plina cu placeri alaturi de iubitul ideal domn intre 45-50 ani
aspect fizc placut
fara vicii
un adevarat gentelmen o persoana romantica amabila sensibila care i place viata de familie
Sunt din Bucuresti va rog frumos nu mai scrieti din toata tara ca nu sunt interesata sa imi pierd timpu sa va raspund la mesaje ...My personality type tends toward being I'm outgoing people would most often describe me energetic, loving,caring, extremely emotional, bubbly, understanding, very supportive, very caring and warm, very passionate and loving, easy going and down to earth.
Buna sunt ely din Bucuresti . Ilfov .caut o relatie serioasa eventual casatorie Ich bin eine süße, nette und fürsorgliche Frau. Ich möchte nur diesen besonderen Mann für mich finden Placut Un domn fara obligati.si fara vicii
Serioasa nascuta crescuta in Bucuresti
Am 1 baiat de 16 ani
Linistita. Introvertita EXCLUS FUMATORII!!! Roscatica, vesela si cu mult bun simt al umorului, foarte deschisa la minte,iubitoare de natura, muzica clasica, opera si arta, caut un suflet elegant pentru o relatie de durata, acel zambet care sa ma astepte in prag... Nu ma intereseaza barbatii casatoriti.. Grasa Prietenie Relatie de lunga durata
O Scorpie....an old one.. imi pare rau nu va pot raspunde cine vrea ca sa vb,ma conectati pe email-ul polinomul@rambler.ru Bine conservata. Un barbat din Bucuresti cu ceva mai multe"simtaminte"decit:..hungry,horny and tired.
Tanara simpatica in cautare de barbati manierati care ma pot vizita in Bucuresti Tineretului Piata Norilor sunt o tinara de 28 ani ,sincera ,sociabila in cautare de prieteni 1.67m 45 kg sani mici fermi
Fund bombat
corina operator calculator (jurista) Bucuresti caut simpli amici de conversatie pe net (eventual prieten, iubit)si vazindu ne in timpul deschis fara a pune accent pe profilul fizic al tipei acceptand o asa cum arata ci doar pe ce putem vb ochii albastri, roscata, 1.76m Prieten cu virtsa inre 40-46 ani inaltime 1,70-1,80m si care nu pun accent pe aspectul fizic al tipei ci pe ce putem vb si sa ne acceptam asa cum aratam
o femeie plina de viata dornica de a-mi gasi un asociat de viata Caut un om cu frica de Dumnezeu oare mai sunt oamenii aceia miniona ,fizic placut un barbat din bucuresti ,liber fara abligatii cu varsta intre52 si 60 de ani
Buna,sunt Nicoleta am 20 de ani sunt din Bucuresti dar m-am mutat in Danemarca,
Am un baietel de 6 luni si sunt singura
let's talk To love me is to accept me as I am.. I do not want to be judged for the things I do. I want you to trust me and let me do what I feel is right. We women are always "right" a it is a matter of love. When I feel alone, empty, a stranger, I want your eyes to tell me I am the person you love and you want me for what I am. Do not do or say things because you think you are "honest", do them because of your love for me, and trust me even though you think I am wrong. Just as we do not judge our children because they are our children and we love them. tu sa imi spui :p iteresat de of?
CAUT DOAR SOCIALIZARE CU CINEVA DIN BUCURESTI DE VARSTA MEA CU POZA IN PROFIL. CASATORITII CU COPII SA NU MA DERANJEZE I am very beautiful, lonely girl, who is looking for a good loving Man for all my life. I try to enjoy my life on full and use every chance to experience something new!! I am communicative and sensitive, a young girl who is tired to be alone! Discutii amicale cu persoane cu bun simt!
modesta,sufletista,simpaticuta \"imi place sa fiu eu,sa fiu iubita,imi place ciocolata,soarele,prietenii,imi place sa rad,imi place sa traiesc,sa dansez,sa ma bucur de fiecare clipa de fericire,imi place sa-l astept pe Mos Craciun,imi place sa admir cum doarme,imi place viata cu tot ce e in ea,,imi place sa ma trezesc cu razele soarelui pe gene,imi place sa am suflet de copil.8-asa sunt eu placut un barbat dragut,tandru,placut
Imi vor sa imi caut jumatatea, pe cineva care sa ma accepte asa cum sunt eu... Un barbat care stie sa se comporte cu mine si sa aibe grija de mine si baiatul meu.
Sociabila,tenace,sensibila ! SUNT O VARSATOARE,ROMANTICA,VESELA,PLINA DE VIATA,ENTUZIASTA,OPTIMISTA,FEMININA,CAREIA II PLACE SA CALATOREASCA... Placut O persoana cu caracter frumos ,inteligent si educat !
Toti agramatii,barbatii cu probl. care vor sa-mi planga pe umar si sa-mi pateze camasa, cei ,,jenant\'\'de tineri care au descop. de curand ca sunt si ei barbati, cei care se ascund in spatele unui profil, dornici de tumbe si gimnastica la saltea, sa vina la mine. Intocmai cum ma percepeti, totul e in mintea noastra. Acul in carul cu fan. Normalitatea, ce sa caut? E plina lumea de nebuni. Sunt peste tot, s-au raspandit ca de pilda buruienile.PS: Mai lucreaza cineva in tara asta?Toti sunteti directori. Sau o fi aici o sedinta?
mica de statura scumpica nebunatica f f de gasca vesela am a cool and easy going lady that want the same in my man and no games, no naked pictures or dirty chat only if i choose you as my man, video calls is welcome and for your information am from south africa 1,75 50 kg ochii verzi parul saten lung frumusika foc nu conteaza aspectul
Sunt ceea ce multi nu vor vrea sa vada, chiar daca ma aflu in fata lor: goala, fara prejudecati, libera, zambitoare, fara scrupule si lipsita de bunul-simt de a face cunostinta.
Da, nu vreau sa te cunosc. Putin ma intereseaza daca ai avut vreo deceptie, nu mi-o povesti, nu am timp de tine. Fa-ti timp si spune-mi ce vrei, nu ce-ai trait. E rusinos, nu? Sa-ti marturisesti neputinta in fata altuia. Sau e uman? Pe dracu. Ceea ce vor toti sa auda, nu? Buna de pula. un uomo finito. daca-l gasesc o sa-l pup cu atata ardoare de o sa-l apuce plansu. o sa-ti fie bine cu mine, omule sfarsit. trebuie doar sa ne gasim.
extrem de sociabila, fara inhibitii Urata, proasta, cu fata slinoasa de purcea, adesea isterica, somera cu cinci copii (varste intre zero-sase ani)si posesoare de trabant. Ptr ca da bine clona mea in pozele alea toti vor sa mi-o ***** fara sa-mi stie numele sau sa-i intereseze daca a doua zi ma calca tramvaiul. Dar eu il caut pe Fat-Frumos cu creierul gros, cu umorul haios, posesor de Q sapte, cu vila, piscina si contul mare(doar are cinci copii de crescut si casa de intretinut). Daca iti place concediul la mare trandavind la soare, sau toate serile la "o bere cu baietii" sau weekend-ul acasa in varful patului la televizor, atunci...RUN ! FRUMOSULE mai sunt multiple profiluri de vizitat. Nu iti place natura si urci muntele de la volanul masinii, nici plimbarile in parc?...RUN Iarna tragi cate o dusca la fiecare sfert de ora de frica gerului ? RUN...Te deranjeaza ca nu am nouazeci-saizeci-nouazeci? GO GO GO I am not looking for a S_x budy. Am la mine in cartierul rau famat de unde alege destui boschetari neinsurati (carora le plac manelele)cu lanturi de aur groase la gat si limuzine, asa ca nu ma mai numiti c....a de ciuda ca nu fac web s_ apropo ..sunt prea saraca sa-mi cumpar unul..) La debutantul mesaj in care nu ma intrebi de ce sunt vaduva si singura cu asa ochi frumosi,te pot premia cu id-ul meu. Mai faceti un review la descrierea cu ceea ce caut + ce mai intelegi din descrierea mea. Daca este greu de inteles ptr unii, fac mai jos un rezumat. Cine ar necesita sa NU ma contacteze? * Aia de vor sa-mi comunice ca am ochi frumosi si sunt extra draguta ,dar pacat ca sunt grasa,proasta ,etc. STIU DEJA... *Fanii de aventuri cu sotii mai mature (adica cei pana in treizeci de ani) *Inaltimea...port tocuri si trec de un m si saptezeci cm n-as vrea sa-ti scuip seminte in cap...iar daca mai ai si sub saptezeci si cinci kg ...chiar imi ajung cei cinci copii...nu mai am nevoie de altii...Si inca ceva...cei care au trebuinta de cafenea, ceainerie,restaurant, etc in toiul noptii...abtineti-va...inca nu mi-am deschis acasa asa ceva... Deci...TARZAN, ai la dispozitie doar un mesaj care sa imi capteze atentia Gandeste-te de doua ori pana il scrii, fie el si pe chat.Daca nu imi place, te blochez repede si forever ! nesperat de "simpatik"
Sunt o femeie sociabila cu chef de vorba deschisa pt indiferent ce subiect de discutie. I am a full time college student, going on my fifth year. When i'm not keeping busy in the college i have fun with my friends, and keeping active. I enjoy the fitness a lot and try my best to stay in shape.I like reading,listening to music,like action comedy movies,love meeting people far or near, i like to spend my free time with my friends Bruneta slaba inalta. . Comunicare
comunicativa,draguta.finuta nu din simtul bunatatii fata de altul eu sint blinda,pasnica,toleranta si binevoitoare...eu sint asa pt k in acest compartiment imi asigur cea mai adinca autofirmare... placut
sunt o femeie curioasa. despre viata, despre ceilalti. stiu ce-mi place si ce mi se potriveste, asa ca, daca nu raspund, va rog nu insistati. am vazut ca barbatii prefera poze cu masini:) avem si noi masini:) nu le facem poze, facem altceva in si cu ele:) sau pe ele, ca tot am si eu poza cu masina:) multi vad..doresc..putini ating. barbati, cupluri, femei..mai ales barbatii, va rog cititi cu atentie. indiferent ce femeie vrea sex. voi nu stiti sa o convingeti sa il faca cu voi:)
Intotdeauna am iubit pacea. A lonely woman who gladly fills everyday with laughter. Would probably be described as clumsy and absolutely nothing against it :) Despite my sour humor, I do not find it difficult to be there as a pillar if needed. Good listener than I'd like to disskut everything and nothing. Independent but appreciate sharing tasks with someone. In my spare time so I read a lot, watch movies, go out in the countryside, cook and enjoy big parties for dinners! Not so funny to just cook for myself. I'm quite calm as a person, but I have temperament or maybe it's just that I have strong opinions ?! Looking for someone to share the ups and downs of life! Or why not just meet someone I'm comfortable with and feel confident so that the busy and cuddly I come forward. Someone who sees my crunches as an asset. Who would like to be calm and safe, with their own opinions. Who does not fear a woman with skin on her nose! concluzie inalta
cu parul saten Caut un barbat temator de Dumnezeu.
O femeie cu suflet bun si in cautare de ceva elegant O persoana sensibila,corecta, cu un caracter frumos Bine Un domn ce stie sa faca o femeie sa se simta nevasta
Nimic special Iam Morgan by name from Canada but am presently in Philadelphia now am single never married before am looking for serious relationship with honest man and caring man who I can spend the rest of my life with am 29 year old Simpatica Socializare si depinde mai departe
pai...sunt mai nebuna d felul meu :))...nebuna in c sens...adik ma distrez ku prietenii mei...etc :P ..cu calitati si defecte..simpla dar si complicata ,stricta dar si maleabila,geantile et aussi mechante,zanbitoare dar si sobra(cand trebuie)....cred ca ajunge ..raman pozele care si ele vb..daca poti si stii sa privesti si din alte unghiuri sau cu "ochii mintii"...vei putea trage o concluzie..ador elegantza finetea,intelgentza la un barbat...toti avem undeva o "jumatate, o stea" deci...RABDARE!!!P.S. profile fara photo....le ignor!!! MERCI!!!!!! P.S.Acea "STEA" poate sa apara dar sa si dispara...pe cand fetele mele ..NICIODATA!!!o sp pt ca sunt mama , femeie , Dna cu cine merita...inca odata ..Merci!!!! pietenii
i love people and i love to know every kind of men. i would like to talk to you about anything am Grace 34 years single never marry with no kids ,, am here looking for long term relationship what i can say about me is that i'm an adorable redhead with pure blue eyes and everyone is asking me for my number so this shows that i'm pretty beautiful, i would like to find out some other oppinions too. hmm that s a hard question,im looking for a friend with who i can talk about life,society , school , jobs ,relationship , and i can onestly say that you can trust me !
Sunt o persoana care stie ce-si doreste de la viata,sincera,fidela,optimista I am active, cheerful and quite intelligent. I am always kind and well-wishing, I like to help people even with small things. I can say I am rather sociable and curious for new activities; discovering new cities and making new friends is always a huge pleasure. I donat forget about self-development; hope my future partner is not a couch potato. For me it is important to grow together, become a better man or better woman for each other, work on our relationship, help and support each other! Also I do not like fights; I am for compromising, as there is nothing we couldnat talk over. Well, thank you for paying attention to my words and hope we can meet soon! Intelligent, kind-hearted, reliable man. Age and appearance are not as important as a kind heart. Fortune is also not important, Iad even prefer to spend my life with regular man but who would be generous to me in all aspects a attention is the rarest form of generosity nowadays. Par negru,ochi verzi,miniona! Caut un barbat matur in gandire si foarte bogat!
sunt o fata foarte curata...simpla .. si delicata Cute pretty girl looking man for communication and the continuation of serious otnoshnny. cu modele frumoase barbat care ma poate ajuta financiar ..in schimb poate primi ce doreste de la mine
Consider ca a investi timp in fiintele dragi, reprezinta un lucru extrem de important atat pentru mine, cat si pentru a aduce un zambet,o bucurie,o situatie de buna dispozitie persoanei respective, pentru ca simte ca cineva ii este alaturi.
Sunt de parere ca in viata trebuie sa te astepti la orice, de la oricine, adica sa fii intotdeauna pregatit si sa nu te lasi invins niciodata,pentru ca in timpul in care ai cazut devi o prada usor de vanat si ca urmare atragi si noi vanatori pe deasupra."Un necaz nu vine intotdeauna singur"
Solutia consta in arta de a te preda atunci cand dupa o lupta asidua iti dai seama ca acel alura nu e facut sa ti completeze viata dar fara ca "dusmanul" sa te simta.In viata trebuie sa invatam sa si pierdem pentru ca aceasta este sursa deprimarii.In ceea ce privesc reusitele nu am nimic de spus pentru ca fiecare actioneaza dupa buna constiinta si cunostiinta!
Va multumesc si rog aventurierii sa se abtina! Draguta,constitutie atletica,roscata,ochii caprui.O sa descoperi mai mult daca vei reusi sa ma convingi ca esti un barbat serios,inteligent,manierat,glumet si care stie sa se faca respectat si respectiv sa respecte la randul sau. Mi ar face placere sa gasesc pe acest site un barbat serios,care sa stie ce vrea de la viata,care sa nu insele(oare o mai exista asa o persoana?...tind sa cred ca nu dar las loc cui crede ca este in dispozitie sa ma contrazica),care sa si doreasca sa iubeasca si sa se lase iubit.
ambitioasa...de aici pornesc si celelalte:P aažPoti să spui à ntr-o secundă? Dacă da, dă-mi o secunda din viaÅ a ta, à ti voi fura un minut, te voi săruta o ora ÅŸi te voi iubi o viaŠăaa . o persona normala, ok din punct de vedere fizic, nici prea-prea, nici foarte-foarte:) nu caut....de obicei gasesc fara sa caut:P