sexy si atat Io sunt ceea ce sunt, ceea ce ALEG sa fiu, ceea ce ALEG sa manifest din mine, LUMINA sau Umbra.... dar intotdeauna , atunci cand interactionezi cu mine, prin gand, privire, fapta, gasesti RASPUNSUL. Ma numesc Thalia.Am in prezent 55 de ani.Din fericire,sunt o fiinta draguta, cum spune lumea,o fiinta sensibila, nu prea stiu sa mint, dar imi place sa tachinez anumite persoane la care tin. Toata omenirea cand ma vede imi spune: a€žCe ochi frumosi ai!...si sincer ma uit mereu in oglinda in speranta ca o sa descopar ce e asa deosebit la ei. Am numeroase pasiuni...imi depasesc limitele, sa am mai mult curaj si incredere in mine.a€žCe e mai greu, e mai usor dupaa€.Nu am reusit sa termin o facultate nu pentru ca nu am vrut ...pentru ca am avut o responsabilitate mult mai mare de dus pana la capat. Lucrez in mai multe domenii ...nu pentru ca nu am o ordine in idei..pentru singurul motiv ca o pot face. Alte pasiuni pe care le mai am sunt...dansul , patinajul,plimbatul in natura,pictura , sculptura,styling hair, gatit,pescuit , fac multa miscare si nu sunt pretentioasa.Sunt o indragostita, o fire sensibila, iubesc oamenii.... animalele, am un motan nazdravan de care am grija si cu care ma joc mereu... O catelusa si doi perusi.Am o situatie delicata caci tatal meu este imobilizat la pat si nu o sa il ABANDONEZ NICIODATA PENTRU BARBATUL CARE VA FACE PARTE DIN VIATA MEA.
Dulce si sexy :) I am shiela morgan a United Arab Emirate.am 29yrs of age 1.75cm in height with intunecat hairs black eye,average in size also sexy attractive and some how cute.
Sunt o fire sociabila imi plac fff mult calatoriile restul va las pe voi sa descoperiti va pup I am kind, caring, loving. I am in school for my Bachelors Degree for Organizational Management. I have no children and never married. I am a huge Dallas Cowboys fan and New York Yankees fan. Also, I do use a walker and wheelchair for mobility. Placut Barbati adevarati
veti descoperi singuri Cineva care crede ca pozitiv si care pot executa sarcini dificile. Eu nu sunt o persoana care trebuie sa fie gestionate de micro. Mai degraba, atunci cand se administreaza o sarcina specifica, eu pot da seama cele mai bune metode pentru a rezolva problema autonom.
Sunt o persoana sincera si directa, nu cred in himere, avand in vedere varsta, nu vreau avere, vreau un suflet pentru suflet, care sa ma intelega si mai ales sa incerce sa ma cunoasca. Vor o persoana dornica de companie pentru a imparti singuratatea.
sunt o fata absolut normala,incerc sa ma apar de prosti... Sunt iremediabil indragostita de muzica (exclus manele, populara) Iubesc frumosul, armonia, animalele. Sunt optimista si zic eu, rationala. Mai mult. ... vine sau nu din sentimente.... cum se vede.astept critici!!!! e ceva de gasit pe aici?
Daca esti curios o sa ma despcoperi sensibile.romantica,vedova,il cancro e il mio segno -la famiglia e la casa sono il mio regno-,altre informazioni vi dico in privato,,vorrei incontrare un gentil uomo libero,affidabbile,onesto, sincero ,che vuole veramente amare e di essere amato ,per continuare insieme il cammino nella vita ,,, Placut :::
Intreaba si vei afla. daca as incerca sa ma descriu, as putea fi subiectiva, asa ca cel mai bine va las pe voi sa ma cunosteti Vino si vezi Baiat atragator
sunt o
dragalasha. I am family-oriented, friendly and very communicative person by nature, warm-hearted, faithful, honest and trustworthy, intelligent, loving and caring by nature. I love children and appreciate a good sense of humor, genuine in my wish to meet a man for life with whom I feel easy and who will let me be myself when we are together. blana un barbat care sa merite ce ofer eu
mmmm.... las pe altii sa ma descrie Persoana spirituala, sociabila, dar si f directa. Sunt pe site pentru socializare, doresc conversatii de calitate, nu vreau sa ma intalnesc cu nimeni, sau sa sch numere de telefon, id-uri de mes, vreau pur si simplu sa mai stau de vb cu cineva din cand in cand. Pentru moment muncesc in Arabia Saudita. placut relatie de lunga durata
I'm young, attractive, honest, kind, attentive and I am searching for a nice, simple man who can love and who knows what it is to be loved to create a family together and to build ourown life in our own place, to bring our children up with faith in God.
sunt o fata simpla modesta fara vici si cu bun simt! It will be a great placere meeting you here handsome i will like us to know more about ourselves aici va las pe voi eu nu ma pot descrie pai ... caut distractie placere si ... sa fim aman2 multumiti
sunt ok Hello, I am very glad, that you have paid to me attention. Pleasantly, certainly. Well, about itself I can tell, that I very cheerful and interesting girl. In a life at me it is a lot of predilections, such as: to read books, to go in for sports, listen to music etc. In a life, I kind, understanding and always the sincere girl. I do not love lie and a deceit, because this most bad quality which can be in the person. I prefer good dialogue with interesting people where there will be no falseness and lie. I am sure, you understand, about what I want to tell to you. barbatii au cuvantul distractie, prietenie,intotdeauna mai e ceva de invatat
Sunt o persoana normala cu calitati si defecte.Daca vrei sa stii mai numeroase intreaba..... Sunt o fire comunicativa. Sunt geloasa, vorbareata dar am suflet bun a¤ Infatisare placut.Multi spun ca arat bine .Te las pe tine sa tragi concluzia..... Eu stiu ce caut...numai ca...mai greu..gasesti ..un tip comunicativ, tandru,iubitor,care sa ma accepte asa cum sunt.Fiecare are si defecte si calitati important este sa le recunosti si sa le indrepti.
Un suflet curat Spontana si receptiva la ceea ce se intampla in jurul meu dar in acelasi timp stabila in idei si caracter,deschisa spre lume si in largul meu in societate. Frumusica. Un suflet bun
cu simtul umorului CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[:P]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!!!!!]~[:*]~[]___ asta pentru ca is unica in felul meu de a fi chiar de cine si ce zice sportiva un barbat cu caracter
Toata lumea are perioade bune si proaste.Trebuie sa te obisnuiesti sa traiesti cu asta. In loc sa ma simt deprimata si doborata, traiesc dupa o formula...cea a cunoasterii!!! De o folosesc, invat din toate perioadele..bune,rele! Is in zona de confort! In viata reala...exista anumite lucruri pe care,pur si simplu nu le poti face!Oamenii care spun copiilor ca pot face ce vor,nu sunt realisti; unele lucruri pur si modest nu sunt posibile. Cu toate astea,nu vrei sa-i descurajezi! Ramai sceptic,optimist si...alegeti batalia!!! Cand crezi ca poti castiga, ia-o inainte cu toata forta...insa, da-ti seama care-ti sunt limitarile!
Uita-te te rog la profilul meu si constientizeaza ca in spatele acelui profil sta o persoana mult mai complexa. Intuitia poate fi utila. Am 48 de ani sant vaduva sant dulce .buna un pic timida .caut o relatie serioasa basata pe sinceritate nice...(parerea mea) ;) un barbat cu simtul umorului, vorbaretz si dragutz :D
Imi caut un partener...Sunt disponibila fac orice imi cere... Buna ..va Rog cei care nu locuiesc in Londra sa nu isi piarda timpul degeaba. Imi vor un Barbat serios . Nu caut aventuri .barbatul sa aiba peste 1 73 inaltime Sunt sexy am ochii caprui parul lung si brunet...
nebunatica,amabila,comunicativa. Sunt o persoana sincera care isi doreste ceva cu adevarat in viata. Nu imi place minciuna sau sa fiu mintita,sa nu isi bata cineva joc de mine. micuta... sa cunosc cat mai numeroase persoane,obiceiuri si limbi straine :)
oare putem respira fara iubire... Have you ever heard that the beauty will save our world?!I have enough inner and outer beauty to save the whole universe:)But my mission is to make you happy!I was born for love:to love and to be loved!I am friendly and easy going. Cheerful and quick-moving. Generous and kind....I can be everything for you....If you are ready, i am yours! placut in cautarea clipelor speciale...
o leoaica incapatanata,romantica si sensibila... I am Caring, bright, lovely,considered by many a combination of beauty and intelligence, style and sophistication, adventurous and sensual, romantic with great sense of humor. I am inspired by life, and new experiences, creative, witty and inspiring those around me distractie, prieteni
cuminte! Temperamentvolle, gerne lachende und manchmal etwas freche Neu- Insulanerin. Bin gern am Meer, wenn ich Zeit habe malen , Musik hören oder Gartenarbeiten. Ihr Maenner wollt Frauen, die authentisch sind. Dann bitte auch von euch aktuelle und keine Jugendfotos. placut..
va las pe voi sa ma descoperiti I am nice, dynamic, caring, and passionate woman. I enjoy traveling, cooking, and listening to music. I am open minded and compassionate. I am looking for a honest relationship, and communication is very important to me. P.S.: Please do not message me if you do not have a profile picture. thank you. ---------------------------------------------------------- P.S. Va rog nu trimiteti mesaj fara poza de profil. un barbat care sa stie ce vrea de la viata
las la aprecierea altora Vrei sa afli cate ceva despre mine? O sa iti povestesc degraba o mica parte din ceea ce sunt, ceea ce cred, ceea ce simt. Numele meu este Mihaela. Cred ca sunt putine persoane care ma cunosc cu adevarat. Nu pot spune ca sunt un om modest sau usor de inteles. Sunt o fire contradictorie, complicata. Și apreciez enorm oamenii care incearca sa ma inteleaga si nu se grabesc sa ma judece. Sunt zile in care comfortul patului meu imi asigura cea mai mare satisfactie, dar sunt si zile in care ma pun in miscare si la sfarsitul zilei, cand trag linie, sunt uimita si eu de cate am reusit sa fac. Sunt clipe cand devin egoista,cand ma gandesc doar la mine si trebuie sa recunosc ca uneori, lucrul asta m-a scutit de cateva suferinte in plus la timpul respectiv, dar m-a si dezavantajat in timp. Ma inspaimanta ideea de a fi neputinciosa. De a privi un lucru, o situatie, un clipa fara a putea face nimic pentru a-l schimba. Ma inspaimanta faptul ca deseori, realitatea te ajunge din urma si iti arata cat esti de a€œmica€a€¦ pentru ca da, uneori, nu e vorba doar de vointa. Uneori, oricat de mult ai vrea sa fie altfel, nu iti sta in putinta sa poti schimba acel ceva. Cred in DOI, cred in prieteni desi pana si prietenia a transformat in momentul de fata un lucru relativ, cred nu-ti ajunge o viata pentru a cunoaste un om cu adevarat, cred ca printre lucrurile pe care ar necesita sa le traim de mai multe ori in viata se numara copilaria. Copilaria�a€¦ mi-ar placea sa vorbesc mai mult despre asta, dar devin nostalgica atunci cand o fac. Nu vreau sa devin nostalgica acum.Imi place viata. Imi place sa ma simt bine, sa fac ce-mi place, sa am in preajma oameni alaturi de care ma pot dezvolta. Imi place muzica buna, pe care nu pot sa o traiesc decat daca o cant. Imi plac concertele live si de fiecare data ma intorc de la ele fara glas, dar plina de viata.Nu imi plac oamenii aroganti. Oamenii care se cred superiori, desi intelectual sau spiritual, nu sunt. Nu imi plac oamenii care isi rezolva problemele intr-o maniera agresiva. Nu imi place sa fiu tratata ca pe un obiect. Urasc sa mi se impuna lucruri sau sa aflu lucruri neadevarate despre mine. Nu pot spune ca nu ma afecteaza intr-o oarecare masura, diferita, in functie de fiecare om in parte, ce vad sau ce aud. Nu pot spune ca m-am obisnuit cu rautatea care poate exista in oameni si nici nu cred ca o voi face. Nu pot spune ca sunt o persoana calma care trece cu rabdare peste toate mizeriile, dar dupa ce ma aprind, imi trece. Mi-am dat insa seama ca nu trebuie sa demonstrez nimic, nimanui. Ca important este sa fiu impacata eu cu mine, sa fiu constienta de lipsuri si sa incerc sa le acopar, pentru ca chiar de situatie, sa pot spune cu mana pe inima ca nu mi-e rusine de ceea ce sunt sau ce am facut. Am invatat ca parintii sunt cea mai mare comoara pe care ne-o da Dumnezeu. Ca indiferent cat gresim, cu ce gresim, in inima si in ochii parintilor nostri vom fi mereu cei dintai si singurii care conteaza. Am invatat ca Dumnezeu iti scoate in cale oameni care sa te ghideze in momentele cheie din viata ta. De numeroase ori, tarziu iti dai seama care a fost scopul acelui om aparut in viata ta si de ce in momentul respectiv. Am invatat ca iubirea te face sa te simti deopotriva, cel mai intens si cel mai vulnerabil om de pe pamant. Cam atat despre mine sper ca nu v-ati plictisit...Va doresc o viata plina de placeri :) o persoana compatibila cu o tauroaica
sunt o persoana vesela care stie sa intretina o atmosfera..inteligenta ... restu las ca sa ma descoperiti Ma intreb oare unde esti. Te caut de atata amar de vreme si nu reusesc sa te gasesc. Vreau doar sa te iubesc, sa iti aduc placere si sa iti fiu alaturi in fiecare clipa a vietii. Am trebuinta de tine ca de apa. Mai mult decat viata, atat de mult as putea sa te iubesc. Cum trebuie sa fie omul de langa mine? Sa fie un om bun la suflet, romantic, tandru si sa-si doreasca o familia. Sa aiba peste 1.80 inaltime si studii superioare. ARAT BINE ... un barbat calm, plin de umor si inteligent
vesela tacuta nu suport fitosii si aventurierii, imi place tot ce e elegant este foarete greu sa ma descriu singura,insa pot spune ca sint romantica ,tandra ,iubitoare ,sincera ,nu-mi place minciuna ...daca crezi ca esti interesat incearca sa ma cunosti draguta nici inalta nici scunda
nici grasa