Wow...multe de spus!ma vad o tipa cu capsoru' pe umeri, cu o gandire destul de matura (poate prea matura), foarte activa, mereu pusa pe sotii si pe glume! toata lumea imi spune ca sunt intepata si ca am o coasta de drac...dar ce sa-i faci! eu zic ca dragutica...altii zic ca frumoasa! si ii cred pe cuvant! caut prieteni noi..oameni cu care sa am ce discuta!
Trebuie sa ne cunoastem....ce zici? Las la aprecierea voastra...nici prea,prea..nici foarte,foarte Prefer ca persoanele fara poze,sa nu ma contacteze..sau daca fac asta sa ataseze o poza in mesaj.
Sunt o gagicuta misto care stie sa-si traiasca viata Am 1.70m sunt blonda cu ochi verzi,fosta sportiva.:)..bine proportioanata Un baiat cu care sa am ce vorbi si cu care sa ma si distrez...
Hi :)
I am a simple girl, sociable, fun to be with, I always manage to steal a little laugh from you ;). I am a good listener and my heart is always opened towards people. I'm little, my heart it's as big as my ass and that is a good thing :)), flat stomach, tiny titties but they are nice thoe :D aand.. The rest will come as you'll meet me :) I'm looking for meeting new people and.. Why not a good and strong relationship based on trust, love and understanding :)
Deosebit de placuta si sexy... Totul las la aprecierea ta...dar te asigur ca nu vei regreta... Barbat care stie sa isi traisca viata fara nici un fel de complexe...
Sunt o tipa super tare,care stie ce vrea de la viata cu toate ca fac la orice pas numai gafe cat casa de mari.Sunt sociabila,deschisa,comunicativa si imi plac persoanele care imi spun "verde in fata". Constitutie atletica,armonioasa si altele... Oameni cu care pot discuta in limita bunului simt!