Te las sa ma descoperi Simpatica, vesela, curata, a-mi plac animalele, ordinea , dansul, plimbarile an aer liber, filme, excursii, etc. Sant vaduva si anca lucrez, stabilita an Israel cu locuinta si loc de munca si ash vrea sa cunosc un barbat cu varsta de peste 70 ani pentru relatie de prietenie de lunga durata si vizite reciproce an cele doua tari. Hmmm....
dragutza.. Persoana spirituala, sociabila, dar si f directa. Sunt pe site pentru socializare, vor conversatii de calitate, nu vreau sa ma intalnesc cu nimeni, sau sa sch numere de telefon, id-uri de mes, vreau pur si necomplicat sa mai stau de vb cu cineva din cand in cand. Pentru moment muncesc in Arabia Saudita. cum ma vedeti in poze..... nimic...ma uit si eu pe aici...
pai ce sa zic decat ca sunt extrem de iubitoare si foarte prietenoasa I want a caring, honest and loving man.a¤ï¸a¤ï¸a¤ï¸ I love music and love to dance. credca arat destul de bine
Descopera ma tu.. Sunt ,vesela,imi plac calatoriile,iubesc pe cel de langa mine daca merita,din toata inim Nici prea prea nici extrem foarte Pe tine...
sunt o fire romanctica urasc minciuna Sunt fata iubitoare, cinstita si ingrijitoare, cu un bun simt al umorului. Imi place sa intalnesc oameni noi si modul lor de viata. Imi plac acele parti ale lumii, calmul marii, frumusetea muntilor si tot ceea ce viata are de oferit. Un barbat care stie ce vrea de la viata,care stie sa lupte in viata chiar daca soarta il darama.
Nu caut nimic precis...sunt curioasa totusi daca pot avea ceva de castigat. Dar ca sa stiti...nu am o relatie prea frumoasa cu barbatii.... cei "smardoi", ce vb urat sau a dat vreodata in femei.... stati departe... Sunt "durdulie" ... ochi albastri bruneta 1 57 inaltime. Nu stiu nici eu...dar daca incepeti cu fraze de pustani .... nu vreau sa ma considerati o nepoliticoasa...dar nu va raspund.
Sunt florentina Nu vor Aventuri.Vreau o relatie bazata pe Sinceritate si Respect! Sunt o persoana calma si plina de viata Un baiat elegant si intelegator
prietena perfecta... prea putin spus, sunt o exceptie, chiar mai presus :P 好看的皮囊åƒç¯‡ä¸€å¾‹ï¼Œæœ‰è¶£çš„çµ ‚万 ‡ŒæŒ‘一 frumoasa :) exceptii :D
Poate pe dinafara ma crezi o increzuta.Dar fara sa stii ce este pe dinauntru.Un lucru iti zic:TRAIESTE CLIPA! Clujul imi da energie, dar imi lipseste cineva cu care sa impart plimbbarile si micile bucurii. Sunt prietene singure cluj-napoca care se descurca singure, dar aleg sa fie in doi. Caut un barbat echilibrat, cu simt al umorului, care isi doreste stabilitate, apropiere, caldura si un camin produs impreuna. Hmmm...nu's chiar asha urata:))=)) Hmmm...pai eu sunt aici pentru noi prieteni...nu pt altceva;)
Iubesc pictura ma fascineaza masinile de teren I'm an active young woman with good sense of humor and fun to be with in fun joy and happiness Un alura fizic placut Un barbat simplu plin de viata
de gasca simpla restu afla singur Ai gasit persoana potrivita? Toata multimea se confrunta cu urmatoarea intrebare: cum imi dau seama ca am gasit persoana potrivita alaturi de care sa imi pot petrece restul vietii? Haideti sa incercam sa gasim impreuna un raspuns. In loc sa te intrebi "Este el/ea persoana potrivita?" When you love someone you will feel it deep inside. And nothing else can ever change your mind... La Vie Est Pleine De Surprises!!! placut socializare cu oameni cu carte
HI , MY NAME IN LAURY AND I M OPEN TO MEET YOU ma intereseaza doar un om serios, exclus barbati casatoriti sau in diverse relatii, aventuri etc. I FELL ME STILL YOUNG AND BEAUTIFUL I M LOOKING FOR NICE MAN
Fata romantica, draguta si prietenoasa.
Un pic sentimental. Nu-mi place sa fiu mintita.
Ma antrenez, incerc sa alerg dimineata si mananc bine.
Viata mea este plina de evenimente interesante.
Singurul lucru care imi lipseste este un barbat pe care il iubesc.
Visez sa intalnesc un barbat decent care a Vreau sa cunosc o persoana interesanta!
Caut pe cineva care va fi sensul vietii mele.
Sunt mereu deschisa la comunicare, imi place sa cunosc oamenii si sa le aflu gandurile.
Cred in oameni si visez sa intalnesc un barbat demn cu care imi voi petrece viata!
O fata normala,vorbareata si vesela.Suflet bun si sincer.Nu urmaresc perfect nici un fel de resurse materiale.Vreau familie si o viata linistita! destul de bun..:P pai..distractie,prieteni :P..
Sunt o fire comunicativa ,iubesc frumosul si urasc ipocrizia!!!! I am an honest, sincere, loving woman who is looking for someone to share my never dull life with.I have had a interesting life, but too much alone. I am a loyal,honest,romantic,open minded,down to earth and having a great sense of humor. so much respects of other. I am a social person and prefer meeting people in-person, however given the evolution of technology, I think that it is interesting to try something new like this. I am a happy person with a positive outlook on life, laid-back yet energetic, drama free, and easy to talk to > Fire ....> Earth ....< Air ....and ... Water....
Sociabila, curioasa, energica , glumeata . Doresc sprijin financiar . Barbati cu bani. Ma regasesc in categoria de matrimoniale suceava pentru ca imi vor un coleg autentic, sincer si hotarat. Sunt o sotie feminina, comunicativa si orientata spre viitor, pregatita sa investeasca timp si suflet intr-o relatie stabila. Bruneta , ochi albastri, sunt slabuta , Barbati cu bani . Frumosi si maturi
off.pe fiecare site,trebuie sa ma descriu...oameni buni..sunt o persoana de treaba..adik..eu ma plac..daca ma placeti si voi..e si mai bine!! As dori sa visez la iubirea adevarata,si acest vis sa devina realitate.As dori sa te iubesc pt ca....imi alungi singuratatea intr-o lume plina de aglomeratie.Te iubesc pt. ca fara tine e greu sa ma pot regasi.Te iubesc si sunt definitia fericirii eterne.Te iubesc pt. simplele banalitati pe care le faci,te iubesc pt. ca bei apa,pt. felul in care te incalti.Te iubesc pt. ca traiesc implinirea mea totala.Simt nevoia sa-mi fii aproape...sa sti ca te iubesc mai presus decat pe mine insumi...si vreau sa te stiu mai intai pe tine fericit...mai putin contez eu...iar fericirea ta,imi da mie putere sa te iubesc mai mult....te iubesc esti TOTUL in viata mea.Asta as dori sa simt.Este greu?????? Nu imi doresc singuratate in doi, visez la intelegerea tacita (din priviri), implinirea sufleteasca ( chiar daca, uneori, sunt schimburi de cuvinte). Imi doresc sa simpt, ca esti in viata mea! satena..par scurt(sau..aproape mediu)..uitati-va la profil..:Dimi e lene sa scriu acum.. .nu caut nimic.si nu ma astept la nimic..si nici voi!!caut ..poate sa ma distrez!!
I love life and love working. I enjoy gardening and keeping in shape. I love the beach, and the summer time. I like to share my life, what I do and where I go with someone who cares for me. I love to be affectionate even in public with that special person.I love to hold hands and be touched. I am an affectionate person and enjoy that singular person being that way toward me. I do enjoy the beaches, cruises, but I like going with someone to share that enjoyment. I like working with computers, dining out(but I can cook too), going to movies and taking vacations. I love traveling with that deosebit person and having fun. I like for a person to be honest with me, no lies, and able to talk to each other about any aspect of our lives. I watch some TV, but its not a must.I love to dance, have cookouts with friends, and love to go shopping.
20 de ore din 24 muncesc, in rest ma distrez :) Vazut de-afara/Icebergul e-o catedrala (A music addict person, children dance teacher&choreographer, a notorious dreamer &hobby writer. Just me!) Simpatica, doar suntem pe Simpatie :) Noi colege.
de viata I am Looking for the right man to share the rest of my life with, I want to be with a wonderful, loving, good-hearted man and am willing to take my time to find the right one. I want to learn all about my partner and what makes his unique, what makes him happy. And of course I desire to please him and make him happy, yet ultimately, I think happiness is each person's own responsibility. So I am willing to love, help and support my partner, but I want him to be responsible for him own well being. And I believe in getting to know each other so you know what the other is thinking & feeling. placut nimic in mod special
sunt o tanara buna fetita care este inca singura si sunt aici sa ma intalnesc si sa-mi fac prieteni noi si daca Dumnezeu, poate o sa aiba, imi place sa-mi intalnesc sufletul aici, multumesc Am accesat acasta pagina pentru ca am decis sa-mi schimb viata .. Am considerat ca poate fi o sansa sa gasesc acel barbat capabil sa umple un gol ramas in suflet de ceva vreme , sa ma faca sa rad , sa ma simt implinita , sa simt ca apartin celui mai adevarat om de pe planeta , de incredere, placut si cel mai bun prieten totodata. Stiu ce ofer si stiu ce astept . Am avut timp sa demonstrez cine sunt si cred sa fi reusit. Sigur ca gusturile nu se discuta , dar , ca sa fiu mai explicita nu ma adresez unor barbati mult sub varsta mea oricat de realizati ar fi , aratosi sau potenti. Ma adresez unui barbat care a concretizat ceva in viata , este solitar momentan si doreste o relatie serioasa, de durata, care apreciaza familia traditionala si pretuieste si sufletul unei prietene si personalitatea ei nu doar silueta sau averea . Asa incat rog politicos toti potentialii pretendenti sa citeasca cu atentie profilul meu si sa ma contacteze doar daca cred ca ar fi ceea ce caut . Multumesc . Succes tuturor!!!!
o persoana simpla interesata de tot ce e nou in a cunoaste pe cineva, serioasa,o persoana de incredere SUNT O FIRE SINCERA SI STIU CE VREAU DE LA VIATA, DAR TIE ATI RAMANE SA DESCOPERI SI SA ADMIRI SINCERITATEA SI SUFLETUL PE CARE AL DEPUN P-U A CONSTRUI O FAMILIE CAT MAI FRUMOASA PE VIITOR.VINO NU-TI FIE FRICA DEA UBI, VIATA E FRUMOASA SI MERITA TRAITA CU SINCERITATE SI DRAGOSTE.TE ASTEPT SA FII SINCER CU MINE. placut.asta ramane sa ziceti voi cum sunt. un om de incredere cu care sami pot face o familie ny mi plac aventurile am nevoie de cineva care sami fie alaturi in toate
sunt o fire simpatica.glumeata..jucausa..imi place sa dansez...sa navighez pe net sa merg la cumparaturi..si restu aflati mai tz... Atragatoare, romantica, sentimentala, onesta, fara vicii, serioasa,Interesata de o relatie stabila de lunga durata cu un domn inteligent,educat,echilibrat,fara vicii,stabil financiar. sa nu fumeze ,sa fie dragut si sa fie el insusi..!
Hi! I am Georgiana, a romantic soul with a love for history, art, music, and meaningful conversations.
I enjoy painting, singing, writing, and getting lost in a good historical series. I am also a huge dog lover and believe that lifes simple moments are often the most beautiful. I am 170 cm tall, with long balayage hair, brown eyes, and a naturally feminine look. I have a slim-to-curvy figure and enjoy dressing elegantly while keeping things comfortable and natural. I am interested in meeting someone who is confident, respectful, and knows how to communicate. I value honesty, loyalty, and a good sense of humor. I am not looking for drama or games, just a genuine connection with someone who is comfortable being themselves and enjoys sharing life experiences with the right person.
sunt o fata mega de viatza sunt o fiinta mika dragutza,blinda ,atragatoarea,vesela...si comunicabila,plictiseala nui stilul meu atletic distractii,prietenie poate si o relatie serioasa
i never stop being grateful to God for his mercies upon my life and all the experiences that i have been exposed to. I am a fun loving man, jovial, Kind, easy going, lovely and passionate man. I like to have fun, work, travel, Play, and smile. I think of myself as being clever but harmless am cont pe pagina asta de mult timp acum intru doar pentru a citi mesajele ...nu caut nici o relatie adica nimic de real cu nimeni cine vrea sa vb cu mine o va face decat aici pe sait .....cred ca mati inteles ...va pup si va doresc o zi placuta
de treaba I am attractive, serious, romantic and kind devushka. Ya think that I already had one, and now I want to find a single man for a semi. V free time I like chitat. olshe I will tell in the correspondence, if I am interested in you.
traiesc intr-o societate parsiva in excess!... Calmul,aprecierea lucrurilor bune,frumusetea sufleteasca si daruirea sunt calitatile ce ma caracterizeaza elegant :) cunostinte noi :)
I hate that loving, understanding, matured and responsible....admire reading, swimming and also being at the beach with my lover just me asta nu prea conteaza
Nu am I'm clever,generous and distins girl with good sense of humor!I look for the same person!!I appreciate good sense of humor and clear mind Normal Socializare
Ma numesc Mogovan Lavinia, sunt o persoana foarte prietenoasa, sociabila , draguta , slaba cel putin arat bine :)) . Sunt o persoana destul de nebuna, copilaroasa, ori unde ma duc imi place sa arat bine. Imi place sa am un stil vestimentar cu bun gust , lejer. Imi place sa fac sport sa dansez... !! In primul rand sunt inalta.. arat bine , sunt slaba , sunt bruneta.. am ochii caprui.. cam atat ! :))) Ceea ce caut este .. distractia !!
Imi place tot ce se poate spune ca ~ma face fericit~....adica sportul,sa fiu mama,sa am langa mine un barbat pe care sa ma pot baza (care in ziua de astazi e cam greu),sa citesc,sa ma plimb,sa ma dau cu rolele..etc....
simpatica,carina,dolce,gelosa e possessiva sunt o persoana care iubeste viata,ma stradui sa-mi incep ziua cu o dispozitie buna si s-o termin la fel,imi place sa flirtez,ma idragostesc...asa sunt eu. perfect....
Sunt o nevasta care apreciaza sinceritatea, onestitatea si respectul intr-o relatie. Sunt ,vesela,imi plac calatoriile,iubesc pe cel de langa mine daca merita,din toata inim Sunt gata sa ma deschid pentru o legatura adevarata si puternica cu cineva care impartaseste valorile mele si este dispus sa mergem impreuna pe acelasi drum. Caut doar relatii serioase si de incredere, bazate pe intelegere reciproca si sustinere. O conexiune profunda si dorinta de a creste impreuna sunt esentiale pentru mine.
Sunt o persoana calma si pot fi o prietena pentru tine realista,tandra,simpatica,optimista,in cautarea partenerului,pana ce moartea ne v a desparti ,,cer prea mult??????? Sunt bruneta am parul lung am 90 kg 1,68inaltime ochii caprui Socializare si prietenie
Sunt o prietena sclipitoare si tentanta !! Astazi am inceput ziua cu un zambet ...zambet pe care ti-l dariesc tie....pe care vreau sa-l daruiesti persoanelor din jurul tau ... ...iti va fi mult mai usor sa daruiesti ceva ce deja ai..!!!! DECI ZAMBESTE si totul ti se va parea mai frumos, nu se stie niciodata cine tanjeste dupa zambetul tau !!! Trasa prin inel !! Barabati atletici si inteligenti !!