buna ma numesc ioana am 25 de ani sunt studenta anu 2 la facultatea de finante din valcea la spiru haret....sunt roscata am ochii verzi...am 1.65m....am 50 kg nu sunt nici grasa nici slaba imiplace sa arat bine din toate punctele de vedere mai ales cand sunt in prezenta iubitului deci?cine ma vrea? sunt o fata simpla....cu bun simt....imi place sa ascult la partenerul meu perfect indiferent ce arepe suflet....sunt intelegatoare,comunicativa,respectoasa,fidela,urascminciuna si infidelitatea....imi place sa spun lucrurile pe fata indiferent de situatie sunt directa si la subiect numi place sa ma ascund. mias dori un iubit...sa fie iubitor,grijuliu prudent sa ma inteleaga sa fie langa mine meereu cand am anevoie maxima sa fia aklo cand simt nevoia indiferent ca cu vb sau k un sfat dar conteaza ....orice gest al lui....sa ma alinte si sa ma resfetela fel va fi si elkum va fi el cu mine asa voi fi si eu
sunt o fenmeie ffffff de treaba, simpatica, draguta, de gasca, imi place sa ma distrez... Sunt o persoana linistita ,calma sincera si corecta imi vor la fel sa intilnesc o persoana linistita . sunt ...buna... barbati care stiu cum sa vb, sa se distreze sa vb si sa fie dragut si de gasca... cam atat
A nice caring loving kind shy respectful and a very honest woman who likes to read listen to music watch movies have a long walk swimming cooking and having a romantic dinner
sunt dragutza,simpatica si de treaba ... :)) cam atata ca nu stiu ce sa mai zic :P Je recherche un homme sérieux sincère et surtout honnête avec qui je pourrai tous partager et vivre dans le bonheur .
i always take risk in life , because that makes me to learn more about life. placut un barbat......care sa nu mearga pe jos,sa nu stea prea mult
in aer liber,sa fie destept si capabil sa tina o familie...
Sunt o persoana calma si pot fi o prietena pentru tine sunt frumoasa .isteata si devreme acasa dar mai ales modesta.simtul umorului e la purtator.sunt aici ca sa ma laud. insa daca cineva vrea sa ma cunoasca.trebuie sa fie la fel ca mine si un pic mai destept. Sunt bruneta am parul lung am 90 kg 1,68inaltime ochii caprui Socializare si prietenie
Sunt o tipa lesbi, open mind. NIHIL SINE DEO!...Cei fara poza pierd vremea in a ma contacta!!! Skinny, funny, sweet etc. Caut relatie de prietenie si sex cu o tipa bi sau lesbi.
indeajuns de cuminte ;) O femeie care iubeste adevarul si detest minciuna .Adevarul doare dar se poate ierta pe cind minciuna nu imi ajung lamiile de pe tot globul pamintesc bun (cred) o relatie
Desteapta,intelegatoare,iubitoare,sociabila,de gasca Sunt o fata simpla frumosa inteligeta ....imi place discretia si buna cresetere Inalta , par saten, ochii caprui, slaba Un barbat iubitor cu suflet bun si intelept
In viata nu toata lumea te place, dar... nu toata lumea conteaza ! :) aNu ma intorc niciodata la ziua de ieri pentru ca eram o persoana diferita atunci.a Placut Oameni de calitate
Asta veti vedea voi....:) I'm wise and understanding. I love and value close people, I try to look at any conflict situation from all sides, to understand and to accept somebody else's point of view. I know that people who match us perfectly don't exist, but those with who it's good even simply to keep silence exist. I respect men. For my beloved man I'll become an interesting interlocutor, a reliable partner and a loving caring wife. I'll share my zest for live with him, an interest to new things, I'll create the warmth and a coziness in our house, I'll be a source of the strength and inspiration, of passion and tenderness.
am din toate cate ceva,si defecte si calitati,dar cele ce predomina sunt:sufletista,sincera,uneori vulnerabila si rebela! optimista,dinamica,spirituala,spontana si sensibila un barbat serios,de competitie,cu bun simt si stapan pe el,deci inteligent!necasatorit si cu un forma fizic acceptabil ;)
sunt o fire rebela dar cu capul pe umeri I am a simple and sweet lady and looking for a man that will make me happy asta ramane la aprecierea voastra caut un barbat care sa ma inteleaga asa cum sunt
sunt o pers de gasca si comunicativa! Invata sa iubesti sufletul ,nu doar fizicul ! " Nu ma intereseaza sex ,aventuri s-au situati materiale,imi doresc o familie,deoarece ador viata de familie,unde vor sa gasesc, echilibrul,armonia si stabilitate "! simpatika
Sunt o fata ok din punctu meu de vedere sunt aici.pentru o relatie serioasa nu vreau adventuri etc.eu zic ca sunt ok dar asta ramane la aprecierea voastra "Omul sadeste in lume ceea ce poarta in inima sa! " Goethe/ Fericirea o face pe femeie frumoasa si dragostea o face fericita. Iubirea este adevaratul fard al femeii./ In cazul in care doriti sa comunicam, v-as ruga exceptional mult sa scrieti implinit romaneste si daca s-ar putea si inteligibil. Multumesc! Sunt destul de bine am 170cm.50kg sunt ok din punctul meu de vedere Caut un barbat serios care asi doreste o relatie serioasa bazata pe.incredere,dragoste iubire si care sa stie sa respecte femeia ni sunt prietentioasa la aspect etc pentru mine inima omului conteaza inima si sufletul
hello am new here looking for man in my life .am honest and nice looking woman like watching movies and know how to treat a man will be happy to hear from someone looking for a honest woman thank you
Sunt o fata frumoasa, sociabila. Constructie subtire. Imi place sa citesc cartile, vreau sa vizitez o tara frumoasa cand calatoresc. frumoasa Похожие слов grade fata frumoasa
sunt nebunatica si atragatoare,simpla si cu bun simt si vreau sa-mi traiesc viata la maxim...merg dupa un singur principiu...O VIATA AM SI O GAURA IN FUND.... Mama mea spune ca sunt cea mai frumoasa, mai desteapta si mai cuminte! Dar stiti..."orice cioara isi lauda puii". Nu credeti pana nu verificati!! Cuvinte cheie care ma definesc: bucurie, optimism, loialitate, devotament, empatie, curiozitate, feminitate, sensibilitate, curaj. Cunosc latura intunecata a oamenilor dar aleg sa cred totusi in ei. Le inteleg slabiciunile si imi place sa ii sustin cand isi doresc sa evolueze. Ma bucur cu adevarat de lucrurile simple si zambesc zilnic chiar daca am facut riduri de la ranjet. Am avut parte de multiple experiente dificile , dar aleg sa vorbesc despre ceea ce am invatat din ele si nu despre cat de grea e viata . Apreciez viata de familie, nu ma atrage flirtul care nu duce la ceva durabil. Dupa doua nasteri si un divort, am luat proportii, sunt intr-o mare forma! Un xxL... Yeeeey!! :) Nu ma aflu aici pentru a impresiona pe nimeni, imi cunosc calitatile, defectele, potentialul. Gene false, decolteu fortat, buze tuguiate, toate astea mi le ingaduie financiar, dar nu corespund cu valorile mele. Ideal ar fi sa intalnesc barbatul pentru care sunt potrivita ca piesa puzzle ce lipseste din tabloul lui. Lucrurile pe care le apreciez sunt umorul, inteligenta, bunul simt si loialitatea. Iubesc si respect timpul. Sa fim practici zic! cat de poate de okay...fund,sani,picioare,draguta...ce sa-ti doresti mai mult? caut sa imi fac prieteni si sa ofer ce isi doreste fiecare...desigur daca se incadreaza criteriilor mele
va la pe voi sa ma descoperiti I'm smart,daring and passionate.I like doing things that excite me .I'm that kind of girl who doesn't open up to people that easily,you'll have to Impress me first .I love being touched with a total stranger.I can be your dream girl who can make Love with you! so if you are interested you are welcome to visit my paradise placut cred
o oarecare ... I like watching films and news, drinking,smoking,music.. etc. i will tell you more later :) nici prea-prea, nici foarte-foarte un barbat oarecare ...
sunt o persoana obisnuita, care a avut parte in viata de placeri si suparari, succese si esecuri, care uraste minciuna, aroganta si oamenii prefacuti, careia ii place sa se distreze, sa calatoreasca....
Ambitioasa vesela imi place sa calatoresc sa ma plimb in natura imi plac animalele caini,cai. In momentul deschis imi place sa citesc sau sa urmaresc un film bun!
spontana amuzanta interesanta zic eu
si de ce ma rog nu pot scrie la colorit parului ca sunt suvitata...offf....complexele astea sociale...))) Caut, descopar, ma straduiesc sa inteleg. Cu fiecare treapta urcata realizez cat de numeroase sunt inca de cautat, de descoperit, de inteles. PS. Azi am vazut ca mi-am setat gresit anul nasterii. 56 si ii iubesc pe toti! nici prea prea nici extrem cumplit de dar buna si putin nebuna asa incat sa-mi traiesc viata barbat inteligent spontan amuzant si cu maniere, nu de cartier...
do u know what my mom use to tell?
if u cant find something to live for then live to find something ;;;;;;;!!!///'''(mai bine asa decat exhaustiv imbecila replica"spun mai tarziu") daca vrei sa ma cunosti mai bine vb
Eu I love to laugh and have fun. I am easy going. I like dinning out and going to movies. I am in good health fairly athletic. I drink socially on occasion. Normal A fairytale...
cum sa ma descriu singura? I love life and everyone in it.I like nature very much, it inspires me. I like to grow flowers, they faurite beauty and coziness, I like to cook and I often experiment. I am ready to learn, I lead a healthy lifestyle.Attentive reliable man who is purposeful, who leads an active lifestyle, who loves animals and nature. placut ceva dragut si placut si mai ales cu mult bun simt
sunt o fire fara prejudecati, romantica , indeajuns de draguta, ajutatoare I can be an angel, a witch, a lady, a crazy girl, a child, a lady, in one word a a WOMAN, this all is me. I donat have much to add to this. I am here not for friends, and not to write mails to a mysterious stranger on another side of the world. Letas leave this romantics to teenagers. I want to get acquainted with a man, and meet with him in real life to continue. If you are not ready for this, or if you want only a pen-pal, letas not waste time. las pe alti sa decida caut ceva foarte serios. Un barbat sincer , modest fara aere de mare destept
merita sa ma cunosti! Sunt o persoana pozitiva si responsabila! Incerc in fiecare zi , sa devin ceea mai buna versiune a mea! Iubesc natura si oamenii! Il iubesc pe Dumnezeu si ma simt Binecuvantata!!! Ador mancarea de caliatate si calatoriile! Imi iubesc ,familia si prietenii!! placut....placut....placut..... barbati mega frumosi,de treaba,inteligenti si devreme aksa!!!se poate??nu!atunci am glumit!
foarte simpatica ,distractiva .dulce ,romantica.. nu stiu daca gasesc cv serios pe aici , dar.. incerc bruneta.parul lung,1.70cm,60 kg,ochii caprui in cautare de amici
Am trait multa vreme in iluzia ca sunt un om trist,cand de fapt eu ma bucuram in mod real de viata mea.Pana am inteles ca nu e nimic nobil in a fi trist si nimic rusinos in a fi fericit! am Mary by name single never married with on kids ... !!!!!!!!!!! Se spune ca trebuie in viata sa-ti pastrezi prietenii aproape,dar dusmanii si mai aproape,cum dusmanii ii am pe langa mine,incerc sa-mi fac prietenii adevarati!
no coment nu stiu ce sa spun ,am 63 de ani sunt vaduva,la pensie,imi place s acitesc ,sa ma plimb ,muzica clasica ,as vrea sa mai gasesc un job ,cel mai bun ar fi la domiciliu,nu mai stiu ce sa spun ,intreaba ma ce vrei sa mai sti niceee mans
Exista adevaruri pe care trebuie sa le colorezi ca sa devina vizibile. Adevarul despre mine nu a fost inca colorat... Imi plac barbatii isteti mai mult decat cei frumosi, ceva mai inalti decat mine si musai single. Nu cred in distanta, nu sunt interesata de prietenii "cu beneficii". Nu sunt impotriva sexului, dar nu fac troc :) . Fair-play ar fi sa ai mai mult de o poza actuala si macar una fara ochelari de soare, se spune ca ochii sunt oglinda sufletului. Gramatica este esentiala si varsta conteaza. (38 - 45) Mare sau munte? Munte. Genul caine sau pisica? Pisica (nu matã) ;) Club sau biserica? Acasa :) Cei cu profi anonim keep walking.