buna sunt o fata nebuna si dornica de distractii ,doresc sa imi fac multi prieteni SUNT SIMPLA SI SINCERA,NU IMI PLAC GLUMELE DE PROST GUST SI NICI INTREBARILE CAPCANA,SUNT O FIRE VESELA,TIN LA GLUMA,SUNT ROMANTICA,IMI PLAC FILMELE DE DRAGOSTE,IESIRILE IN PARC,PLIMBARILE SUB CLAR DE LUNA..........ETC....RESTUL VA LAS PE TINE SA DESCOPERI,CREZI CA AI SA POTI?? vreau sa cunosc pe cineva pe care sa ma pot baza atat sentimental cat si financiar
Sunt o fata cu mintea deschisa, dar cu limite clare: fara jocuri si fara promisiuni goale. In Timisoara imi fac timp pentru prieteni, filme si iesiri la cafea. Daca vrei sa cunosti fete singure Timisoara care cauta barbati seriosi, hai sa incepem cu o conversatie simpla. Cred in respect, comunicare si in planuri facute impreuna.
Sunt o fire sociabila si cu multa pofta de viata Vaduva, 70 de ani, ochi verzi, par blonda, vor o relatie de prietenie sau chiar ceva mai serios. Atletica Caut domni manierati pentru o aventura de neuitat
Sunt o persoana care crede ca oamenii se pot schimba doar daca au vointa si de intocmai ca rasul te face fericit.Consider ca cel mai bine este sa nu te astepti la nimic,pt ca e mai bine sa fii surprins decat dezamagit si din fiecare pierdere trebuie sa inveti o lectie.
Sunt o fire sociabila,sensibila,sufletista,romantica.Cu sigurantza vei descoperi mai multe,daca te interesez... Buna!!!! .Cei care urmariti flirt si aventura.... slabe sperante....!!! As vrea sa cred ca mai exista si barbati care stiu ce vor cu adevarat... o familie!! Sunt o femeie simpla, modesta, eleganta si fara interes. Nu mi place ca sunt pe aici, dar uneori soarta e nedreapta.Conversatiile fara rost, dar cu alt interes, ma obosesc si nu le accept!! Nu pun accent foarte mult pe fizic,important e sa aibe un suflet asemanator cu al meu si sa existe compatibilitate.De restul ne ocupam impreuna.
sunt copilaroasa,sensibila,iubitoare,rasfatata Hello I'm from Philippine. But working here now at UAE. blondina,ochii mari caprui... prietenie,comunicare...
Sunt o persoana frumoasa cel putin asa ma considera cei din jur imi plac cumparaturile si sunt modesta! Sunt doar un om,ce nu mai vrea sa treaca solitar prin timp.......... Sunt o fata putin mai inalta am ochi albastri sunt blonda si nu sunt nici grasa nici slaba Caut un iubit pentru ca sunt singura
o persoana destul de dragutza... Am a very hard working woman with a pure heart of loving and caring I was born in Australia but grew up at houston texas with my mum , my dad is always away , cause he was commander in the army so I grew up as the only child with my mother and I had no siblings or cousin the world was so lonely when I lost my parents I can't tell all about myself publically on my profile so that's all I have to say. arat indeajuns de bine. persoane simpatice dispuse pentru conversatii diverse.
hmmmmm sunt o nebuna si jumatateeeeeeeee ;p O iubita frumoasa si inteligenta, fara vicii. Fumatul este un Sida - Spiritual si nu doresc sa am in preajma mea un barbat care sa miroasa ca o scrumiera. Rog ca barbatii insurati, fara poza care isi ascund identitatea de nevestele de acasa, nu prezinta interes si se vor afla pe lista ignorantilor ( este valabil si pentru pensionari ) ! placut :D e nah..
I\'m full of life and passion. I\'m down to earth, respectful , confident and very positive. I\'m very passionate in giving and receiving back as well. I live life with a lot of joy. I appreciate the simple things in life, I believe that the little things in life are worth more then anything. I keep away from drama as much as possible. I\'m a person who doesn\'t like to plays games, so, therefore I don\'t like people who play games. I\'m very affectionate, loving, playful but very sharp. I\'m open to trying new things at anytime. I would like someone with their on interests and beliefs and that will pull me into their world and teach me what they are all about. I\'m known to be a sweet person but I do have a temper when I need to stand my ground. I believe strongly in communication so, therefore, I\'m not afraid to speak my mind but always with the respect that the person deserves. I\'m serious here I\'m looking for my best friend and my mate, please don\'t get any ideas that I\'m looking for a sugar daddy. I enjoy Psychology, dancing and photography. I\'m not religious but i do consider myself spiritual.I enjoy Foreign movies too. I\'m also into learning new languages and learning other type of cultures. There is so much i can say about myself about I\'m pretty much an open book and have no secrets.
Sunt o prietena sincera,care ii place sa se distreze la maxim,imi place destul de mult amicitia,urasc barbatii fitosi...... a£Am Sarah jasmine Cogdell 31 years old, I was raised up in United state, Which the city is Virginia Norfolk .. I graduated Granby High School Norfolk Virginia.Am working in the warehouse? But now in Ghana at the ocazie working with the Volunteer for good five years now, I know distance does not matter So about what I look like I'm a touchy-feely type of woman I'm 5'7tall, 145lbs, eyes Brown., hair Light and others? Bruneta,ochii schimbatori ziua verzi noaptea capriu...... Caut un b arbat sincer,simpatic,care sa stie sa se distreze la mare si sa stie sa faca sex bine
eu sunt o fire mai dulce ........ ashsa sunt eu dulce frumoasa Romantica, sensibil? cu simtul umorului,Iubesc copii,animalele si viata la tara . In rest sunt cu bune cu rele , o femeie normala , Vor sa intalnesc un suflet bun ,cald cu bun simt pe um?rul c?ruia sa ma odihnesc cind sunt obosita,sa plang cand sunt trista ,sa ma bucur cand sunt fericita ,sa ne bucur?m impreuna si sa Imb?tranim frumos . Sa iubeasca viata la tara si gradinaritul . asha shi asha barbati shi distractie
simpatica,glumeata,care stie ce vrea de la viata,distractiva, Am accesat acasta pagina pentru ca am decis sa-mi schimb viata .. Am considerat ca poate fi o sansa sa gasesc acel barbat capabil sa umple un gol ramas in suflet de ceva vreme , sa ma faca sa rad , sa ma simt implinita , sa simt ca apartin celui mai adevarat om de pe planeta , de incredere, placut si cel mai bun prieten totodata. Stiu ce ofer si stiu ce astept . Am avut timp sa demonstrez cine sunt si cred sa fi reusit. Sigur ca gusturile nu se discuta , dar , ca sa fiu mai explicita nu ma adresez unor barbati mult sub varsta mea oricat de realizati ar fi , aratosi sau potenti. Ma adresez unui barbat care a concretizat ceva in viata , este solitar momentan si doreste o relatie serioasa, de durata, care apreciaza familia traditionala si pretuieste si sufletul unei sotii si personalitatea ei nu doar silueta sau averea . Asa incat rog politicos toti potentialii pretendenti sa citeasca cu atentie profilul meu si sa ma contacteze doar daca cred ca ar fi ceea ce caut . Multumesc . Succes tuturor!!!! inalta,greutatea exacta pt ani care-i am,aspect fizic placut,cine vrea sa ma cunoasca, nu are decat sa ma contacteze. sa fie cam la fel ca mine,nu opusul meu,care sa stie cum trebuie tratata o prietena ,romantic si pasional,glumet si hazliu cand trebuie si cam atata.de restul ne ocupam impreuna daca iese ceva...:P
Ca toata societatea cu defecte si calitati Am new here and i wish to know you more so we can be together. Am ready to let you know me more so we can be together if you are interested. Am a free, fair and simple lady and dont get angry easily. I dont know your purpose here too but i wish to know so i can share with you together. beautiful as i am my hobbies are swimming, listening to music and watching movies of my choice. I will like to know what you like best in life so i can give you much attention just like a man deserve. I repeat this again that am very interested in a man who will be very serious about a true relationship and if possible life partner in future if our love grows. I know much about love and i can show you dear love, love that i call forever, perpetual, and eternal love. i will be glad to here from you out there and come and experience true long term relationship leading to life partner. loneliness is not suppose to be mankind\'s friend, it hurt alot and must be avoided as long as love and life is concern. Nici slaba nici grasa muultumita de mine M-am saturat de oameni falsi cu doua fete vreau om care sa stie ce vrea de la viata
de viata,comica,sufetista,iubesc animalele,in special caini shi pisicile, Sunt o persoana linistita ,calma sincera si corecta imi vor la fel sa intilnesc o persoana linistita . inalta,ochi capriu,par saten,....buna bait simpatic,sufletist,comic,de viata,
sunt o fire nebunatica. Imi place sa-mi traiesc viata la maxim. looking for a man with a good sense of humor to enjoy the rest of my life together with. sunt slabuta,bruneta multa distractie
ai sa iti dai seama singur:)) Hi i am kind and good heart woman sincere honuest love family want find a good partner for grow old together eeeeeeee...........vedeti voi dupa poza:)))))))) prieteni......
Sunt o tipa sincera si mai mereu vesela ...Nu mi place minciuna ..Iubesc sa am aproximativ persoane care sa mi impartareasca la randul lor prietenia...nu vor copii rea de gura suflet de aur imi plce fericire imi place sa traiesc imi plac masinile smart Sunt cum ma lasat Dumnezeu ....nus nici frumoasa nici urata nici nici Un suflet bun sincer un barbat cu care sa rad glumesc sa imbatranesc frumos alaturi de el .
comuniktiva,sokiabila restul descoperiti nu sunt nici frumoasa, nici urata....nici cuminte ,nici rea....unii ar spune ca sunt banala cu aceasta descriere..poate asa si este dar ceea ce gandesc altii despre mine nu este treaba mea :) asa si asa comunikre
CAPRICIOASA,RAUTACIOASA,INCAPATANATA.... 3 sfaturi pt barbatii care intra pe profilul meu: 1) Barbatii care sint cu 8-10-15-20 ani mai mici si cei cu 8-10-15-20 ani mai mari decat mine,faceti bine si nu ma mai deranjati aiurea,pt ca nu sint interesata de categoriile astea de varsta (m-am saturat sa va tot blochez,ca sa nu ma mai deranjati mereu). 2) Barbatii insurati sau care au deja o relatie,la fel o sa va blochez, pt ca nu sint interesata sa fiu amanta nimanui,sau sa fiu "salteaua" vreunuia cu intocmai statut. 3) Cand intrati pe profilul unei femei,faceti bine si uitati-va si la ce scrie ea in profil ca isi doreste sau cauta,nu doar la pozele ei,nu toate cautam doar sex,ihhh. Sper ca v-am lamurit pe toti,si nu o sa ma mai deranjati inutil,pt ca oricum va blochez din start,nici nu ma deranjez sa va raspund! CA ROUA FLORILOR DE MAI... MANTUIREA SUFLETULUI MEU PRIBEAG...
Buna, tot ce pot spune despre mine este ca sunt o fire mai naravasa si distractiva :d Sunt o fata care isi doreste o relatie de lunga durata si serioasa sa fiu respectata si iubita ca am suferit mult si vor sa fiu fericita La profilul fizic arat indeajuns de bine :) Caut distractie si prietenii :)
Bunasunt Ramy...sunt o fata sociabila,prietenoasa,cu simtul umorului.....,....................................,,,,,,,,,, I am self-sufficient, Beautiful, happy, secure, self-confident, psychologically aware, emotionally and financially secure. and working as a Waiter In a Local Resturant,am Living with my Mom and Dad in a Logging house,i am a Ghanaian By Birth,my Father is a Ghanaian and my mother is From Australia..i have been In Ghana all My life i am a Hard working lady and very freindly.i have no Kids and Never Married... i Will Be Graduating Next Month and i am Studing Catering(Vocational Skills) .. i Cook Very Well Because that is My Proffession.....lol normal..................,,,. un barbat adevarat,care sa ma faca fericita ....din toate punctele de vedere.......
sunt o persoana sincera... cateodata mult prea sincera. adevarul e un lux pe care multi nu si'l permit...yo da :P I am a very positive, loving, caring and giving lady that loves spending a time close to the ocean. I love grilling under the sun on the beach and swimming in the sea or the ocean. I have a positive mindset and try to smile and laugh as often as I can. I believe that every cloud has a silver lining. va place sau nu va place, alta mama nu mai face :) nu caut nik deosebit...
sincera,iubitoare,si nu-mi place minciuna I can always laugh. I am very friendly, warm, love spending time at home but occasionally getting dressed up to go out with my partner. Like dining out, shopping, and people watching is a priority. un barbat simpatic,cu simtul umorului,si sa-i placa distractiile.
las la aprecierea dvs am a nice,kind,sweet and loving person and I care a lot about people and am funny and I like to have fun and am fun to be around with u or hangout with at first am shy but once u get to know me am very talked placut rel d lunga durata