De fapt, eu nu cred in internet dating ... Dar nu stii niciodata! Vreau doar sa spun ca doar in cautarea pentru o relatie serioasa. Caci ei nu vor sa suparat, dezamagit si peste si peste din nou. Am o fire linistita, poate putin timida dar deosebit de hotarata in acelasi timp. Imi plac drumetiile montane si mirajul Deltei. Nu imi place agitatia Bucurestiului si de aceea stau cat de mult pot la Predeal unde am o casuta de vacanta.Imi doresc un aliat cu care sa impart aceste mici placeri. Imi place sa ma uit la profilul ei, astfel incat accesul la clubul de fitness, care ar pastra aspectul lor! Prefer o bland de incredere, grijuliu,, Autoritate omul intelegere gata sa ajute in vremuri grele!
Intr-o scurta prezentare, sunt o persoana simpatica, sociabila, sensibila si educata. Vor sa intalnesc de asemenea, o persoana cu aceleasi trasaturi, in vederea unei prietenii sincere, si de ce nu, a unei relatii stabile.
I am a mature, confident, positive, fun-loving, independent, young at heart, lovely, caring, woman.I Love the outdoors, life, laughing, travelling, fine dining, beach, movies, going out. I'm supportive, spontaneous ,sexy and sincere.
IMI PLACE DE MINE....:-))...SUNT O FIRE COMPLEXA,POATE DIN ACEST RATIUNE NU IMI GASESC LOCUL...PARCA AR FI MEREU CEVA DE GASIT SI EU NU STIU UNDE SA CAUT...PREA AGITATA IN INTERIOR,VESELA,GALAGIOASA CATEODATA:-),OPTIMISTA SI REA CU DRACI CAND AM MOTIVE..:-))...SI CAM ATAT CA MA PLICTISESC SA VB DESPRE MINE.. ARAT BINE MAI....:-))...SUNT ENERGICA SI-MI PLACE SPORTUL...RESTUL NU CONTEAZA:-))) CAUT PRIETENI..DACA MAI EXISTA ASA CEVA....CAUT FRUMUSETEA DISCUTIILOR FARA SFARSIT..AR FI INUTIL SA SPUN CA AS CAUTA SUFLETUL PERECHE,PENTRU CA E IMPOSIBIL DE GASIT TOCMAI PE NET..SI IN GENERAL,IN VIATA REALA....NU PREA MAI CRED EU IN ASA CEVA....CUM ZICEA UN GENIU:TRAIESTE CLIPA...ADICA BUCURA-TE DE CEEA CE AI SI NU MAI TANJI LA CEVA ETERIC...:-)
sunt o fata intreaga la minte si caut ceva serios cine este curios descoperiti Sant o persoana cu bun simt si respect si foarte romantica . Fiintele fara foto si care vor aventuri exclus. Ador natura.,excursile....drumetiile ... Sa cunosc locuri noi.... Sunt usor de gasit..... in alta parte.... acelasi nume..... numa buna de ori ce un barbat matur intreg la minte
Sint o nevasta vaduva care trecut prin extraordinar de multe greutati Am o fata minunata Viata e frumoasa cind ai si parinti linga tine O seara frumoasa
Calitati si defecte, unica prin impletirea lor. GREETINGS TO ALL SINGLE MEN, I\'M KNOWN AS NELLI SMITH FROM NORWAY AND NOW IN AFRICA FOR STUDIES I\'M 5 TO 4 INCH TALL. I HAVE BROWN HAIR AND BROWN EYES . I\'M LOYAL KIND PASSIONATE OPEN MINDED UNDERSTANDING RESPECTFUL CALM GEUNIE LADY, I\'M SEEKING FOR A MAN WITH THE SAME QUALITIES TO SHARE MY LIFE WITH HIM, I LIKE GAMES, MOVIES, GOING TO THE BEACHES. I REALLY LOOK FORWARD TO MEET A MAN THAT WOULD RESPOND TO MY MAILS REGULAR AND A MAN THAT WILL MAKE ALL OUR DREAM\'S COME TRUE WHICH WILL LEAD US TO MARRIAGE OK. PLEASE I HATE SCAMMERS, I\'M REAL AND GENUINE I WANT TO BUILD A LASTING RELATIONSHIP WITH MY MR RIGHT AND SEE WHAT FUTURE HOLDS TOO. PLEASE I REALLY LOOK FORWARD TO HEAR FROM YOU ...... I REALLY WANT U TO TELL ME ABOUT YOUR SELF,LIVING,WORK AND MORE WHEN MAILING ME OKAY AND I WOULD RESPOND BACK SOON AS POSSIBLE OK. U ARE WELCOME TO MY WORLD. NELLI....XXX placut Jumatatea mea relationala.
nu-mi place sa ma descriu Sunt blonda dar.... nu sunt blonda, imi plac oamenii inteligenti care pot sustine o conversatie elevata dar cu mult umor, am la randul meu simtul umorului completat de simtul estetic, deviza mea in viata este EU POT, TREBUIE SA POT! Nu ma intereseaza barbatii care sunt casatoriti, fiindca nu-ti cladesti fericirea pe nefericirea alteia!
Jovial oneste, interesata de lucrurile bune in viata, optimista ,romantica, ....daca vrei sa afli mai mult....intreaba.... Text me and find out Text to know
Buna sunt alina,blonda cu ochi caprui inalta astept sa ne cunoastem I am a very giving person and I like to take care of people. I am a giver and not a taker. I am looking for a kind, generous, intelligent man, who adores children. Sa fie inalt si sa arate bine Caut barbati care sa ma satisfaca cerintele
vedeti voi Pentru cei interesati de matrimoniale oradea: sunt o tipa vesela, cu simt al responsabilitatii si cu dor de un noi. Imi place sa ies in natura, sa merg cu bicicleta si sa stau la povesti pana tarziu. Caut un barbat care nu fuge de emotii si care stie sa prezinta siguranta, fara posesivitate si fara orgolii. sport distracie prietenie inalt si simpatic
Sint o femeie normala,unii spun chiar frumoasa, daca mai e timp,doresc ca...timpul sa o confirme din nou. Am mult entuziasm si placere de viata, am multe interese si imi vor un asociat sa impartasim impresii si sa ne bucuram de viata impreuna.Sa fim impreuna mai puternici, mai stabili, mai fericiti.
All I need is love...!!! :) Hi... I\'m very easy going, someone who like making new friends, I\'m jovial, hard working, I\'m looking for someone that can make me feel like a woman, someone I can trust, someone who don\'t care about who I am, I must have someone who is good at talking and listening. I must have a partner who is honest and strong enough to do the right thing.I must have a partner who is gentle and kind. I must have someone who isn\'t afraid to take a risk and who sees life as an adventure. I must have someone who can handle life\'s frustrations or momentary setbacks with a patient, steady, demeanor. I must have a partner who loves to socialize with lots of different people. I can\'t stand someone who takes advantage of people. I can\'t stand someone who can\'t manage their anger, who yells, or bottles it up inside. I can\'t stand someone who sees material items as a measure of success. I must end right here, I think you can ask me some more things also you want to know about me... Thanks for taking a stop in my profile..
imi place f mult sa ma distrez...sa traies viata la maxim,...imi place sa fac lumea sa se simta bine...restu..aflati voi I'm a girl which perfectly blends beauty, nature and the creative feminine coquetry. You can experience with me pleasant moments and joy of communicating and being. For my beloved will not be barriers in the knowledge of my essence. eu zic ca sunt ok...acum depinde ce parere aveti si voi...imi place sa merg la sala
imi place viatza, sa ma distrez la maxim,sa profit de orice clipaaa,deoarece viatza este f scurta.o tipa simpatica, careia ii lac f mult animalele cat si calatoriile,unul dintre visele mele pe care as vrea sa il indeplinesc cat mai rapid bruneta,ochi caprui,costitutie:normala(adica:nici grasa, nici slaba) un barbat dragut cu care sa ma inteleg bine si pe care sa pot conta.un barbat cu care pot lega o prietenie indelungata si de ce nu poate ceva mai mult decat atat
accept noi provorcari ;) I can always laugh. I am very friendly, warm, love spending time at home but occasionally getting dressed up to go out with my partner. Like dining out, shopping, and people watching is a priority. nu caut nimic in mod special, o conversatie placuta, poate si o intalnire la o cafea :)
eu sunt eu. ..cu calitati si defecte..simpla dar si complicata ,stricta dar si maleabila,geantile et aussi mechante,zanbitoare dar si sobra(cand trebuie)....cred ca ajunge ..raman pozele care si ele vb..daca poti si stii sa privesti si din alte unghiuri sau cu "ochii mintii"...vei putea trage o concluzie..ador elegantza finetea,intelgentza la un barbat...toti avem undeva o "jumatate, o stea" deci...RABDARE!!!P.S. profile fara photo....le ignor!!! MERCI!!!!!! P.S.Acea "STEA" poate sa apara dar sa si dispara...pe cand fetele mele ..NICIODATA!!!o sp pt ca sunt mama , nevasta , Dna cu cine merita...inca odata ..Merci!!!! descopera! de toate
Nu trebuie sa spunem intodeauna
Tot ce avem pe suflet
Dar trebuie sa cautam
Se nu avem pe inima
De cat ceea ce nu putem spune Easy going, Understanding, Romantic, caring and love to make everyone around me smile and happy Chiar daca nu crezi in sentimentele mele, chiar daca crezi ca e ceva trecator, timpul iti va dovedi ca dragostea mea pentru tine e vesnica si mai presus de propria-mi viata; a-si renunta la absolut orice pe lumea asta doar sa-ti castig dragostea; esti visul meu cel mai elegant pe care nu l-as altera cu nimic pe lumea asta.
Sufletul meu a fost doboart de dragostea mea pentru tine si nu se va mai putea ridica decat daca imi vei accepta dragostea.
Nu te-am mintit nicodata, toate cuvintele de dragoste pe care ti le-am spus au venit din inima incarcate de o forta pe care ratinunea nu a putut sa o invinga.
Pana sa te cunosc pe tine nu aveam nici un scop precis in viata dar tu mi-ai aratat Calea. Te rog sa pasim impreuna pe aceasta cale si fericirea va fii eterna in inimile noastre.
TE IUBESC. Un inger m-a trezit din intuneric din intristare din palarul de gheata al inimi am crezut ca e o alta suparare nu am crezut ca poti fi tu iubirea care ma trezeste la viata iubirea care ma-nfioara iubirea care ma face sa nasc iubire enorma esti tu cea care mai facut sa cred ca viata merita traita esti tu iubirea vesnica esti tu inima mea esti tu viata mea te iubesc .
simpatica...cred :) I am a good and cool lady who is friendly and like hanging out with family and friends. I like communication and likes to joke. I am new to this internet thing, i am on a try for a luck. I am only 5'6 tall, average and sportive. I like to meet someone who would like me as i am . normal nimik special...doar distractie
Suntbo persoana deschisq la orice si imi vor un barbat care sa ma respecte si sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt Nunca digas nunca, nunca digas siempre, nunca digas lo que tu corazon no siente. Cam printre ele nici prea grasa nici prea slaba hehe O relatie de durata si poate pe viitor si o casatorie cu persoana care este dispusa sa ma cunoasca si vreau sa spun de la inceput ca am un baitel
o fire f sociabila ma acomodez rapid in indiferent ce grup de prieteni de obicei vorbareatza cu simtzul umorului je suis une fille vraiment gentille qui aime la vie et aime aussi s'occuper des enfants placut un barbat sincer respectos si sa fie el insusi
-Simpl?? In cel mai complex mod -Timd?? Cu un tupeu fantastic -Energic?? Intr-o lene notorie -Z?p?cit?? La cel mai serios mod -Rea? Dar totu?i..bun?;) -Frumoas?? Pentru c? a?a m? consider si a?a sunt considerat? -Mandr?? Pentru c? am de ce! : -Dur?? Pentru c? tu m`ai f?cut a?a Copilaroas?? Doar cand vreau :x -Fericit?? Pentru c?\'mi place s?`mi tr?iesc via?a din plin : -Sincer?? Pentru c? nu suport multimea prefacut? -Dificil?? Pentru c? nu ma las u?or ca toate tarfele! -Iubit?? Pentru c? merit ;;] -Adorat?? Pentru c? sunt a?a cum sunt :x
dragutza.. Am a young and humble lady , and am here looking for my soulmate a man who will love me and care about me always cum ma vedeti in poze..... nimic...ma uit si eu pe aici...
pisiii labute moi personalitate puternica....intotdeauna EU Nu raspund profilelor fara poza. Super extra mega ultra smekera de smekera motanei sexy si rai
sunt doar eu...."...." By the way,I like to talk more with the smart men,because I don`t like to spend the time for nothing.Daca te consideri demn de-un dialog in limitele bunului simt,daca esti educat si elevat,esti invitatul meu,daca nu,bye.Prefer scandurile in jurul gardului,modernismului pragmatic,ce duce spre acelsi loc banal,patul.Nu ma mai plictisti cu intrebarea despre dispozitia mea civila,nu asta este motivul pt care sunt aici.Accept provocarea si sa stii ca excitarea mea este direct proportionala cu numarul neuroniilor care-i detii.Daca te simti in stare,provoaca-ma,daca nu,ignora-ma,pls.Nu-mi plac agramatii ,asa ca nu va deranjati sa ma stresati,pls.Ador barbatii care stiu ce vor si care stiu sa cucereasca FEMEIA,deci amatorilor de aventuri pe web si doritorilor de sex rapid,bye,bye,nu ma deranjati va rog. atletic relatii de prietenie sau chiar relatii de lunga durata
Buna sunt o fata indeajuns de draguta O PERSOANA SENSIBILA, SINCERA, IUBITOARE CARE URASTE MINCIUNA SI FALSITATEA caut o relatie de lunga durata sincer direct
sunt o fire tare deschisa si imi place tot ce e frumos Coucou moi je m'appelle Sylvia te je suis celibataire et je recherche un Homme Sympas numai buna de toate
nice girl!! nu promit iubire, doar bunatate, blandete si intelegere pentru barbatul care va avea rabdare sa ne imprietenim...si apoi, cine stie? placut :) un barbat dragut, care stie sa vb cu mine!
Sunt o fata obisnuita, fara fitze,cu simtul umorului,open mind Soy una.mujer sencilla que busca un persona seria culta y von ganas de vivir momentos gratos Unii spun ca sunt frumoasa...:D Caut sa imi fac multi prieteni.
vei descoperi in timp My name is Tamara. I from Russia. I the young, romantic woman. I very much like to travel, get acquainted With new people. I wish to get acquainted with clever and kind on To the person to connect our destinies. I hope to find real, pure Love. I hope to have pleasant acquaintance. parerea proprie nu se pune! un tip cool si d treaba
Sunt o fata simpatica, vorbareata, dornica sa aflu si sa impartasesc lucruri noi cu cati mai multi prieteni. Viata e plina de rautate minciuna caut ceva serios care stie sa aprecieze ce are Sunt de inaltime medie , roscata , slabuta , dragura si ....cu ochii albastrii.Atat Caut prieteni si femei de peste tot din tara si din afara ei cu care pot sa vorbesc despre lucruri noi si interesabta.
sunt o fata cu simtul umorului si de viata Hello! I'm Lexi, 19, and I have a cat named Ezra hehe. I'm looking to find friends or maybe even more then that. If I give support I would love to have that reciprocated to me. I'd love to get to know you, drop me a message :)) frumoasa imi cayt prieteni
mmm SINT IN TROY MICHIGAN DE 10 ANI, APROXIMATIV IN FIECARE VARA IMI PLACE SA MERG IN RO LA OCNA SIBIULUI SIBIU POATE NE INTILNIM ACOLO SAU IN MICHIGAN !