SUNT F....NORMALA , ECHILIBRATA, INTELEGATOARE DAR....CU LIMITA BUNULUI SIMT, NU VREA DECAT ATAT CAT DARUIESC EU SI TOTUL SA FIE ....SA FIE NORMAL, FRUMOS, RECIPROC, OARE VREAU CEVA EXAGERAT SAU ...DE PE ALTA PLANETA ??? SPER CA NU Caut barbati care au trebuinta de companie la festivitati sau la diverse evenimente.detalii in privat
buna ma numesc ioana am 25 de ani sunt studenta anu 2 la facultatea de finante din valcea la spiru haret....sunt roscata am ochii verzi...am 1.65m....am 50 kg nu sunt nici grasa nici slaba imiplace sa arat bine din toate punctele de vedere mai ales cand sunt in prezenta barbatului deci?cine ma vrea? sunt o fata simpla....cu bun simt....imi place sa ascult la partenerul meu absolut orice arepe suflet....sunt intelegatoare,comunicativa,respectoasa,fidela,urascminciuna si infidelitatea....imi place sa spun lucrurile pe fata indiferent de situatie sunt directa si la subiect numi place sa ma ascund. mias dori un iubit...sa fie iubitor,grijuliu prudent sa ma inteleaga sa fie langa mine meereu cand am anevoie maxima sa fia aklo cand simt nevoia chiar ca cu vb sau k un sfat dar conteaza ....orice gest al lui....sa ma alinte si sa ma resfetela fel va fi si elkum va fi el cu mine asa voi fi si eu
Persoana foarte serioasa, sincera, singura. Cafeaua si adevarul sunt la fel.Te trezesc la realitate, dar multi nu le suporta decat indulcite........ Caut o companie placuta, cineva vare stie ce inseamna respectul.
indeajuns de cuminte ;) Cand ma gandesc la frigul de afara, La stelele cu chip de portelan, Nu inteleg de ce astept in gara Rapidul ce opreste intr-un an Doar intr-un loc neinsemnat pe harta, Cu felinare sparte si-un peron Pe care rataceai tu altadata Cu rochia turcoaz pe sub palton. Stau si ma mir cat e de scurta halta Pe care-o faci in zori la poarta mea... Cand sa mi-aleg penelul, s-ascut dalta Sa desenez pe tren adresa ta? - Tu vezi, iubire, se contracta momentul Dar am ramas acolo pe peron Imbratisati la fel ca-n anotimpul Primei iubiri. Al rochiei cordon Ma tine-n visu-acesta prizoniera La fel de gingas ca bratul tau, Acest spectacol e o premiera... Ai vreun regret? Imi spui ca-ti pare rau? Adu-mi un argument care sustine Sincopa dintre straniu si firesc Si-atunci cand nu-ti mai amintesti de mine, Invata-ma sa supravietuiesc! bun (cred) o relatie
sunt nebunatica si atragatoare,simpla si cu bun simt si vreau sa-mi traiesc viata la maxim...merg dupa un singur principiu...O VIATA AM SI O GAURA IN FUND.... I am a woman who is full of life, honest, romantic, loving, caring, understanding, easy going, neat, hardworking, with a big heart and God Fearing.. My hobbies are, Swimming, shopping, playing chess, watching movies and reading. I am smart, charming, and sociable by nature, with good sense of humor I am a kind , decent and faithful person, I'm also tender and caring who i want to meet. I am looking for a good friend and soul mate whom is ready for a serious relationship. I imagine my future life time partner as honest, sincere, responsible, interesting and share some of my interest... I want to find a good, reliable, honest man, a good company that i can be with and will never get bored. I hope he will be caring and loving... I want my ireprosabil partner to be handsome and intelligent, caring and loving, I really aim to find a man who'd be calm and understanding, who'd be ready to fulfill my sometimes crazy ideas, be ready to get involved in their embodiment and to take me as I am... I'd like to meet a kind, purposeful, serious, affectionate, self-confident man, who wants to meet his real love cat de poate de okay...fund,sani,picioare,draguta...ce sa-ti doresti mai mult? caut sa imi fac prieteni si sa ofer ce isi doreste fiecare...desigur daca se incadreaza criteriilor mele
Sunt o fata ok din punctu meu de vedere sunt aici.pentru o relatie serioasa nu vreau adventuri etc.eu zic ca sunt ok dar asta ramane la aprecierea voastra I love and I love to be loved in return, one thing about me is I'll make you get fonder of me so certain about this. I'm One easy going and fun lover spontaneous kind of person. Sunt suficient de bine am 170cm.50kg sunt ok din punctul meu de vedere Caut un barbat serios care asi doreste o relatie serioasa bazata pe.incredere,dragoste iubire si care sa stie sa respecte femeia ni sunt prietentioasa la forma etc pentru mine inima omului conteaza inima si sufletul
Intr-o scurta prezentare, sunt o persoana simpatica, sociabila, sensibila si educata. Vor sa intalnesc de asemenea, o persoana cu aceleasi trasaturi, in vederea unei prietenii sincere, si de ce nu, a unei relatii stabile. placut un barbat......care sa nu mearga pe jos,sa nu stea prea mult
in aer liber,sa fie destept si capabil sa tina o familie...
In 2 cuvinte...sunt placuta!!:) Caut un barbat impreuna cu care sa simtim bucuria vietii si sa uitam ca in viata mai exista si durere. Sunt un om lasat in gandire si imi exersez mintea si trupul pentru a-l mentine sanatos. Uita-te la poze!!!
draguta, serioasa, deosebita, sentimentala caracter deschis ...vesela....cu simtul umorului ...ma supar dar imi trece repede...muncitoare si cu simtul datoriei... sexy ceea ce cautam cu totii in definitiv
sunt o fenmeie ffffff de treaba, simpatica, draguta, de gasca, imi place sa ma distrez... Sunt un om normal: calitati, defecte... nimeni nu e perfect...Asadar raman asa cum sunt. sunt ...buna... barbati care stiu cum sa vb, sa se distreze sa vb si sa fie dragut si de gasca... cam atat
Buna am intrat de curiozitate I am socialable and adorable character.I love life and have a huge variety of tastes,enjoy being casual and easy-going,I love the outdoors.i have a good sense of humor, which can often throw people off, but I'm always able to laugh things off, which I have found to be a necessity in today's world.I'm educated, but not a snob.I'm charming, smart, good family values, morals and family ties. honest, responsible and devoted as well.kind, giving, passionate and believe in treating others the way he want to be treated. have a good family life, friends and relatives, but am ready to share all of these with someone special.I am a woman who is caring honest and understnad.I need a man who is caring honest and intelligent also i need a man who will love me for who i am and not what i have. Placut;) Un barbat intelegator si ambitios
...i'm cool person..i like to make friends..and spend time with them ;)) Sunt simpla,imi plac oameni cu coloana verticala in care poti avea incredere si respect.Iubesc natura si tot ce exprima frumosul sufletesc .Urasc minciuna ! Fa ceea ce vrei, ce iti doresti indiferent de varsta... do what you want to do..no matter your age.. i like to make friends..and spend time with them ;))
Sunt o persoana calma si pot fi o prietena pentru tine Sunt o femeie cu principii,serioasa si cu simtul umorului. Ma astept la convorbiri serioase. Sunt bruneta am parul lung am 90 kg 1,68inaltime ochii caprui Socializare si prietenie
La inceputul tuturor lucrurilor marete se afla o femeie.Alphonse de Lamartine If I will describe myself like a desavarsit woman it won't be right! But I can say, that I am optimistic person and I am realist of course. If I have a dream I always do steps to achieve this dream. I am merry and cheerful person. I like to keep everything in order and I am a bit like a perfectionist. But the wish of my MAN is the most important for me. I am full of warmth to share. Just take it! Incearca sa ma cunosti :) Cei cu care voi conversa, as dori sa aiba cei sapte ani de acasa, astfel incat conversatiile noastre sa se desfasoare intr'o maniera placuta si decenta :)
frumoasa Ce ofer: Te respect, te sustin, iti ofer fidelitate, iubire si pasiune. Sunt manierata, de incredere, responsabila, optimista si plina de viata. Iubesc copiii. Fara vicii. Contacteaza-ma daca: Oferi ce-ti ofer si eu (vezi descrierea personala). Scopul tau este crearea unei familii. arat bine distractie
am din toate cate ceva,si defecte si calitati,dar cele ce predomina sunt:sufletista,sincera,uneori vulnerabila si rebela! Prezentabila.sociabila,serioasa,independenta,dinamica.Caut sufletul pereche. un barbat serios,de competitie,cu bun simt si stapan pe el,deci inteligent!necasatorit si cu un forma fizic acceptabil ;)
Doresc sa fac cunostinsa cu un barbat indeajuns de serios si stabilit in viata, fara obligatii ca si mine, cu aspect placut si linistit pentru o relatie indelungata si un viitor distins impreuna si numai un barbat pentru casatorie. Barbati neseriosi va rog sa nu ma deranjati..
Sunt o persoana optimista ,onesta ,demna,,vesela care iubeste natura ,oamenii ,frumosul in general -arta ,film ,muzica buna .Urasc minciuna ,lasitatea si tradarea . Deoarece sunt o prietena libera si fara obligatii ,caut un om"ADEVARAT ,"" SERIOS (liber ,exclus barbatii casatoriti), cu care sa am o mare compatibilitate spirituala si care sa ma aprecieze si sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt eu- ca OM !!! Am invatat ca in viata tot ce se obtine prin munca si dragoste , "tine "! -ca tot ce nu te omoara ,te face mai dominant ! -ca increderea se castiga in timp si se pierde intr-o clipa . - ca oamenii te tradeaza ,dar DUMNEZEU nicidata !!! Vreau o relatie de lunga durata bazata pe dragoste,respect,incredere,loialitate,comunicare. In DRAGOSTE vreau totul sau nimic ! EXCLUS AVENTURILE ! Nu-mi plac oamenii falsi! I'm attractive, i have forms and none of my body parts are
missing.
Single, busty and curvy looking to meet and play.. can travel possibly host .. Love playing dirty,. I am a very attractive, beautiful, romantic, loving, and charming. Looking for dark and handsome guy for casual encounter
va la pe voi sa ma descoperiti am an active woman and I like to facute fun and happiness around me and I also like to look attractive. I think that it makes others happy when they see a nice person not only on the outer perspective but the inner as well. I would like to give joy and to be an inspiration to my only one. I am a kind, sensitive and sociable person. I easily find common cultures with different people. I prefer a quiet way of life, dona€™t like to make fuss and be in a hurry, easy going and open minded, like to look at life from a very good and brighter side even if the whole world is up on my shoulders.. Life is certainly short so lets make the best of it once we have the chance to explore and share the greater things we have been blessed with from above..I want to see a reliable, intelligent and caring man by my side with whom I would spend every ocazie of my life with. I would like to fill our home with harmony and tenderness, to present my beloved with smiles and feel every second that he is happy with me. placut cred
Sunt o persoana carismatica cu un simt al umorului suficient de dezvoltat.Ador sa calatoresc,sa cunosc locuri si persoane noi, Suntuoso o persoana f deschisa si sociabila.nu suport gelosia, infidelitatea , oamenii mincinosi.
sunt o pers de gasca si comunicativa! If you are looking for something really special here, you have finally found the right profile! Nice to meet you! And it would be even better to meet you in reality! I think I should let you know that I am a simple woman in the real sense of it and would stand by my man no matter what. I believe in the principle of love, once you are in it then you have to make it work as the younger generation these days do not seem to know what that is about. I can say that I'm elegant, sweet, very communicative, and naturally young lady! I know exactly what I want from life and one of my greatest desires is to meet my partner and make him the happiest in the universe! I'm ready for a serious relationship. Live happy every day! That's my motto, it helps to find something that I can be thankful for every day! Because we only live once, we should appreciate small and simple things that happen to us every day. I enjoy good food, wine and an interesting conversation. simpatika
Desteapta,intelegatoare,iubitoare,sociabila,de gasca Special ...for who can see this, sociable, open minded, spontaneos, cheerfull.. Sunt pregatita sa incep o viata in doi cu un OM la fel de pregatit... E cineva ? Ala ... eu, ala ... eu ... Inalta , par saten, ochii caprui, slaba Un barbat iubitor cu suflet bun si intelept
In viata nu toata lumea te place, dar... nu toata multimea conteaza ! :) \"imi place sa fiu eu,sa fiu iubita,imi place ciocolata,soarele,prietenii,imi place sa rad,imi place sa traiesc,sa dansez,sa ma bucur de fiecare clipa de fericire,imi place sa-l astept pe Mos Craciun,imi place sa admir cum doarme,imi place viata cu tot ce e in ea,,imi place sa ma trezesc cu razele soarelui pe gene,imi place sa am suflet de copil.8-asa sunt eu Placut Oameni de calitate
sunt o fire rebela dar cu capul pe umeri Eu cred ca sunt o fiinta de stul de buna simpatica si druTza asta ramane la aprecierea voastra caut un barbat care sa ma inteleaga asa cum sunt
sunt dragutza,simpatica si de treaba ... :)) cam atata ca nu stiu ce sa mai zic :P Sant o persoana sincera romantica timida..singurul fapt ce urasc la un om e minciuna prefer adevarul chiar daca e dureros..
Toate au un inceput si un rost nici eu nu mai sunt cine am fost ... Spontana imi place muzica dansul ,sportul ,sa gatesc si in generala sa imi traiesc viata cat mai distins Ramane la aprecierea ta ! nu stiu .... ceva sau pe cineva cu care sa-mi umblu timpul...
doolce Sunt o persoana agreabila ,familista.nu mi plac aventurile zic eu o buna gospodina.am un suflet mare pt a oferi toata dragostea celui care o merita.Am luptat mult ca sa-mi pastrez familia dar am obosit.sunt fidela imi place stabilitatea sunt o fire romantica.iubesc natura si tot ce ne inconjoara ofer ce primesc.sunt mereu zambitosre. urasc cearta.Prefer un adevar amar decat o minciuns dulce.Mi e dor sa merg cu cinevs de mana sa ma plimb. de o imbratisare si sa am cui sa i spun Buna dimineata sau bine ai venit. cool ceva!?
Va astept sa ma descoperiti Imi vor exersarea normalului si firescului, in doi, si sper ca voi intalni , pe cineva adecvat pentru mine la un moment dat, aici, pentru ca: a€ś Ne am nascut ca sa traim, traim ca sa iubim, iubim ca sa nu murima€ť Cred eu placut:))) O persoana sincera si cu posibilitati financiare :)
buna. ma numesc Maria Am un baietel de 9 luni sunt in cautarea unei relati sau eventual casatori!cine ma accepta,ma accepta asa cum sunt! And in the end,the Love you take is equal to the love you make.. 1.60m 60kg ochi albastri o relatie de lunga durata sau eventual o casatorie!
Iti dai seama dupa ce ma cunosti! Fiecare gandeste diferit! Sant o persoana vesela,amiabila,comunicativa deschisa si serioasa ,imi plac copii si sant familista cu ei ,si sant muncitoare toate la un loc..... sant o persoana normala nu perfecta. Sportiva Prietenie
Sunt o persoana vesela, cu mult orizont, artista,muncitoare, imi plac plimbarile cu bicicleta, pe jos, joc badminton, fac sky,sunt bine in pielea mea. Caut un barbat care sa ma reprezinte, pentru ca imi place sa spun te iubesc si sa iubesc. De fapt caut un barbat de care sa ma instragostesc ca la 20 ani, nefumator si care este bine incadrat in societate.
cool........ im a nice looking girl and understanding seeking for man who can take care of family to stay with for the rest of my life forever belea..... distractie
Am trait multa vreme in iluzia ca sunt un om trist,cand de fapt eu ma bucuram in mod real de viata mea.Pana am inteles ca nu e nimic nobil in a fi trist si nimic rusinos in a fi fericit! am a happy person who always apprece the little things God has given me. !!!!!!!!!!! Se spune ca trebuie in viata sa-ti pastrezi prietenii aproape,dar dusmanii si mai aproape,cum dusmanii ii am pe langa mine,incerc sa-mi fac prietenii adevarati!
Persoana imprevizibila, independenta, cu simtul umorului si care nu asculta manele :D O persoana cu infatisare fizic placut,inalta,cu zambetul pe buze, cateodata vorbareatza,cateodata prea tacuta.Doresc sa-mi gasesc prietenul adecvat care sa-mi poata fi shi cel mai bun prieten. potrivita :) Relatii de amicitie (cine stie, poate si mai mult)