iubesc sinceritatea si imi place respectuul.....sunt iubareata si vreau numai iubire sunt asa cum ma creat..... caut prieten cu suflet cald, sincer, care sa ma iubeasca cu o iubire adevarata
frumoasa destepta la mine gasesti tot ceti doresti numai sa ma cauti inalta slabuta ochi albastri numai buna de iubit caut un baieat sincer iubaret amuzant .plin de vieat .sa am multe lucruri de invatat de la el
ma consider o persoana de incredere, stiu sa ii ascult pe cei care ma inconjoara.....cateodata tacuta, depinde de situatie, urasc minciuna si prostia atletica si unii spun ca sunt atragatoare caut o persoana onesta, care nu are obiceiul sa minta si cel mai important sa ma inteleaga la greu
sunt zapauca......handilie.....etc....k nu mai am inventii proprii:))....ador sportul:X:X:X:X si muzik:X:X:X:X.....si acadelele=p~=p~=p~ si ciocolata:X:X:X=p~=p~=p~....sunt dusa...stiu....ciudatenia in persoana...
sunt o fire dinamica plina de energie tot timpu sa caut ceva nou imi place sa ascult muzica si rock putin imi place sa scriu poezii sunt sensibila restu ramane sa descoperiti voi sunt inalta fur ochi oricui
sunt frumoasa,imi place sa gatesc,imi place sa ma distrez si sa am prieteni in care sa am incredere sunt km micuta de statura(dar ce conteaza),ochi:caprui;parul:brunet.....altceva aflati de a mine ;)
sunt o fata sensibila,iubitoare,fermecatoare,comunicativa,inteligenta,imi place sa calatoresc,imi place sa fiu rasfatata,respectata si am o singura rugaminte nu imi trimiteti mesaje care contin cuvinte triviale,sunt pe acest site pt a cunoaste cat mai multe persoane cu bun simt si caracter motivat. din punctul meu de vedere placut...veti vedea in poze.... caut barbat respectos ,inteligent,destept, cu capul pe umeri,glumet.ce anupe poate cauta o femeie?respect ,dragoste,siguranta,etc!!!nu caut ce credeti voi!