sunt ceea ce nu pot altzi sa fie....poate ca ammulte calitatzi dar si defecte pe care uneori nu le pot ascunde Le admir fara retinere pe frantuzoaice au o mare grija de ele,si imbatranesc cu gratie..sunt tonice si elimina o frumusete special !! Imi place gandirea si corectitudinea nemtoaicelor,respectul si cuvantul dat Cred in sufletul romancelor,cald si plin de iubire,glumet si plin de viata !! Aceasta sunt EU...trei in unul !!!! fac soprt de performanta de 5 ani ceva deosebit si special:X
o tanara foarte sexy dupa parerea mea si desi blonda...destul de inteligenta Sunt o iubita serioasa,imi plac oamenii sinceri,nu minciuna,inselati,bautura,fumatul.Stiu ce vor de la viata. DORESC sa-mi gasesc sufletul pereche. Am trecut in viata prin multiple greutati,dar sper ca de data aceasta voi trece peste ele daca voi gasi perechea care imi lipseste si ma sustine. Imi place sa ascult muzica, sa ma plimb,cumparaturi,la un gratar. just sexy & hot
sunt o fata sociabila,,,,comunicativa,, Daca dragoste nu e, nimic nu e! Traieste ca si cand azi ar fi ultima zi din viata, invata ca si cand ai trai o viata! Trecutul e istorie, prezentul e certitudine, viitorul e mister. sunt in cautare de un barbat care sa stie sa iubeasca,, sa nu ma minta,,sa fie direct,, sa fie brunet cu ochii caprui.....
imi place foarte mult sa-mi petrec timpul liber alaturi de persoana iubita Invata sa iubesti sufletul ,nu doar fizicul ! " Nu ma intereseaza sex ,aventuri s-au situati materiale,imi doresc o familie,deoarece ador viata de familie,unde vor sa gasesc, echilibrul,armonia si stabilitate "! dragutza un barbat care sa gandeasca matur si sa stie sa aprecieze o iubita
imi dati popppp.... sau morrrr!!!! As dori sa visez la iubirea adevarata,si acest vis sa devina realitate.As dori sa te iubesc pt ca....imi alungi singuratatea intr-o lume plina de aglomeratie.Te iubesc pt. ca fara tine e greu sa ma pot regasi.Te iubesc si sunt definitia fericirii eterne.Te iubesc pt. simplele banalitati pe care le faci,te iubesc pt. ca bei apa,pt. felul in care te incalti.Te iubesc pt. ca traiesc implinirea mea totala.Simt nevoia sa-mi fii aproape...sa sti ca te iubesc mai presus decat pe mine insumi...si vreau sa te stiu mai intai pe tine fericit...mai putin contez eu...iar fericirea ta,imi da mie vigoare sa te iubesc mai mult....te iubesc esti TOTUL in viata mea.Asta as dori sa simt.Este greu?????? Nu imi vor singuratate in doi, visez la intelegerea tacita (din priviri), implinirea sufleteasca ( chiar daca, uneori, sunt schimburi de cuvinte). Imi doresc sa simpt, ca esti in viata mea! decideti voi o prietenie sincera si cine stie....
sociabila si foarte prietenoasa special, not too tall, not too thin, not too obsessed with my beauty, in general not too much not too little- just perfect:) nu stiu...voi ce credeti? prietenie sincera si de durata
I am a very serious person.I am an easy-going and I like to communicate with people and to have fun. Slabuta:) Im looking for a nice,cute male who want too share his privacy with me and ofcourse his friendship!Thats all for the moment,I hope we will find the harmony between us and something mooore:)
Nu din prima Sint o persoana sufletista,sincera respectuoasa,si iubitoare de catei.Doresc acelasi fapt de la un barbat.Sinceritate(ceea ce e mai greu de gasit),iubire si respect. MMM
Sunt destul de zapacita si cu o inima male male de tot:x Sunt o persoana indeajuns de activa , care nu isi arata varsta ; cu bun simt , discreta , educata. Suficient de simpatica Ma relaxez
Sunt cea mai dulce fata. Drumurile noastre poate se vor intalnii vreodata ???? N am sa ti cer , ce nu mi poti da vreodata . O IUBITOARE de calatorii , de natura in special imi plac florile sa le ingrijesc si sa le primesc , nu caut perfectiunea.... imi doresc un ARDELEAN Cred ca arat destul de bine nu sunt nici grasa dar nici slaba
. Caut un barbat fidel in primul rand si sa fie amuzant.
sunt o persoana sensibila,sociabila si las la apreciera altora celelalte calitatii ale mele! Sunt o persoana simpla iubitoare....dar sa ai grija sa nu ma tradezi placut un barbat intelegator ,dragut si sincer
O persoana simpla,..nu-mi plac aventurile,minciunile si oamenii falsi,.... nu incerc sa gasesc iubirea absoluta,p-u ca nu exista. Totul este relativ pe lumea asta,pana si iubirea!!
nu am increderea in internet,dar incercarea moartea nu are,imi place sa traesc viata,si sunt la varsta cand trebue sa caut singura,si nu astept,,,,sunt cumplit de mofturoasa la barbatii,!!!!! cand am sa gasesc...am sa anunt....
O fata deosebita cu simtzul umorului dezvoltat peste masurile asteptarilor tale... I am a shining, smiling and always positively thinking lady. I think that life is given to live it to the fullest and bring as much happiness as possible into this world. I am serious about my search and I am sure that mutual strong feelings, interests and values will lead us to a big success in a relationship Placut din spusele multor persoane Ceva la care visez de mult timp
I am a woman in the full meaning of this word.....i can be gentle and eccentric, passionate and tender, loving and hating. a spontaneous person, like everything new, and creative. I can say i am a bit of experimentator :))))))
vesela,spontana,comunicativa,open mind My biggest passion in life is living it to the fullest, following your passions and working towards whatever it is you want out of life. For me this is to finish off my studies (only a year left), traveling to new places and trying new things, like a new restaurant or rock climbing. Even though I love running off to see new things, it is good to know that my family and friends will always be there if I need them. placut
I am romantic and life-loving person, I enjoy every second of life and I am looking for a man who would share with me happiness of living in this beautiful world. I am very faithful and reliable and I am dreaming to love and to be loved, to give all the passion and tenderness for my one and only person. Do you think it can be you? prietenie
Sunt inalta.slaba.frumoasa.desteapta.iubarwata.inteligenta Hi I'm Alina and I am looking for my heart. Buna sunt Alina si imi caut jumatatea. Hallo ich bin Alina und ich suche fĂĽr meine Herz. inalta .ochii caprui.par saten. caut prietenii pentru a comunica
Draguta,inteligenta,dificila,haioasa,tandra,posesiva,geloasa,sentimentala,sufletista...mai bine spus defecte si calitati in egala masura,insa toate dulci in felul lor Stiu si-mi place sa ofer. Nu vreau si nu-mi place sa cer. Ofer inzecit pentru ce mi se ofera. Ce astept ? Mizez intotdeauna pe empatia celui de langa mine. Imi vor acea chimiea€¦ Nu voi accepta niciodata o relatie de compromis. Sunt de acord ca este foarte important luxul financiar,dar asta nu ma va determina niciodata sa pasesc intr-o relatie. Apoi, cel care ma va contacta sper sa aiba simtul proportiilor; nu port tocuri prea des,dar atunci cand voi purta, nu mi-ar placea sa am senzatia ca trebuie sa-l protejez pe cel de langa mine. Pe "melomanii" de manele ii rog sa caute pe altcineva cu care sa impartaseasca aceasta pasiune. Consider ca e deosebit de important sa ai aceleasi afinitati cu persoana de langa tine.SA NU MA ABORDEZE fiintele care nu au foto la profil si nici cele care nu se incadreaza in conditiile sectiunii "Ce caut". Acestora nu le voi raspunde.
Amara come il fiele... nu imi plac discutiile indiscrete sas vrea sa intre pe adresa mea persoane mai mici de 45 de ani Cineva acolo sus ma iubeste... O diversitate...a lucrurilor.
Mi-a zis mutu ca a auzit surdu ca orbu l-a vazut pe paralizatu fugind si eu sunt aia careia i-au spus O persoana inteleapta si nu mi vor decat un om care vrea sa si refaca viata. Sunt un om cald si nu suport minciunile,. Daca tu cauti ceva si inca nu ai gasit...ia baga-ma pe mine in seama ca sa ma gasesti o strada dar nu mai stiu cum se numeste
o femeie normala ROMANTICA,SERIOASA SI AMABILA..NU.MI PLACE SINGURATATEA..SUNT GLUMEATA SI -MI PLACE SA MA DISTREZ..SUNT O PERSOANA DE CUVINT SI AS VREA ACELASI FAPT DE LA PERSOANA APROPIATA.. placut un barbat sincer,onest,capabil sa isi respecte promisiunile,si daca nu cre prea mult sa vorbeasca si sa scrie corect romaneste
nu sunt prea numeroase de spus va las pe voi sa aflati cand vom vorbi Ciao ragazzi, sto cercando una relazione seria e non sono qui per i giochi frumoasa Caut un barbat cuminte cu care sa ma distrez
Dragutza I am a nice, pretty and funny girl. I love life! I lead a healthy way of life.I don't know how to describe myself, it's better to ask people around, usually they say that I'm charming, nice and kind. sportiv barbat dragut de preferinta
Zodia rac,timida si sincera As vrea sa primesc ceea ce dau.Stiu sa ofer multa dragoste si antelegere dar an ac timp ami place sa primesc la fel... Aspect bun Barbat sincer,iubitor
sunt o fata de gasca;)) o persoana linistita cu simtul umorului,simpla imi place sa trec prin viata neobservata,de aceea am ramas singura,mi-ar place sa gasesc o fiinta linistita ca si mine 1 67, satena, creata, ochi caprui.... prieteni(amici)doar atat!care sa fie plini de viata si de gasaca!!!:))
sunt visul de ieri,umbra de maine si uneori ceata din amintirea anilor pierduti... Calm, kind, honest, faithful. I am very homely. I like cooking, baking. I like to sunbathe, swim, travel, shopping, visiting furniture exhibitions at work. I am engaged in textile interior design and a complete set of objects in the repair of designer finishing materials. 1,70...48 kg...arat bine pentru cine stie sa ma priveasca din doua unghiuri diferite...unul fizic si altul spiritual... caut mancare=)))))) am glumit :D:D:D vreau sa intalnesc lume noua cu care sa pot sa rad si sa ma inteleg bine fara prea numeroase obligatii...
Buna! Sunt Alexandra,am 18 ani si sunt din Caracal/ judetul Caracal, Olt. Zodia-sagetator, vreau relatie serioasa si de lunga durata. Sunt o fire calma,iubitoare,intelegatoare si nu suport mninciuna. I\'ve negru hair and dark eyes, I\'m a simple soul, a faithful l besides a sweet and passionate lower. My hobbies include movies, reading, going to concerts, watching tv, fishing, listening to the music, going to the cinema, walking along the avenues, also I adore all the beauties of nature and many others things..,very social, active and confident Person. I enjoy travelling, the outdoors (cottages, boats, dh skiing) and socializing with good company. I have a soft spot for good food (all types of cuisine)and wine and I enjoy cooking. I include regular exercise in my life be it biking, hiking/walking, down-hill skiing and working out. Vreau un baiat simplu,intelegator pentru o relatie de lunga durata.
sunt o persoana sociabila,linistita. sincera,optimista,sociabila,detesc minciuna si mincinosii.,a-m suferit o interventie chirurgicala in noiembrie anul trecut dar sunt bine dar am ramas cu un Geo handicap pe care in societate nu este vizibil.,daca ne vom intalni sau vei vrea sa ne cunoastem te vei convinge. placut caut o persoana sincera si iubitoare
...vrei sa afli mai multe....contacteaza-ma :P The most charming and nice creation of the world that is searching for love and tenderness. maybe it is hard to believe but I am lonely but like noone else I miss your warm touches and hot kisses. Please, do not make me wait for my happiness for too long, I want to be with you and only you!!!!! sunt slabutza....mai multe pe parcurs... as vrea sa discut cu cine vrea...asa despre viata in general....simpt nevoia uneori sa stau de vorba cu cineva....
sunt o persoana populara,sunt tare glumeata,sunt inteligenta,greu de pacalit,i like pink and black:X,imi aplce sa ma distrez ma maxim cu prietenii,nu imi plac persoanele stresante,sunt mai rebela de obicei,imi palce sa dansez,fac doar ce vreau eu ,ascult sfaturile celorlalti dar tot ca mine fac daca nu imi plac:D...restul o sa aflati chiar voi:* am multi prieteni insa niciodata nu o sa am destui.in inima mea e loc pentru toti:)as vrea sa cunost persoane deosebite de mine sa cunost povesti diferite de viata..s.a
te las pe tine sa ma descoperi... I am theodora by name i am 31 female with no kids ...never been married...5'7 feet tall and athletic and I was born in colorado and raised in Ghana and my race is colorado My heritage is English,may be u may ask what i mean by my heritage is English is all cuss our Colonial masters was the British and my dad is a British man, my religion is a Christian,never mind about me been a Christian so let us see what the future would hold for me and u. Am student i study accounting and i just completed my education and had master degree in accounting. Talking about who i am;am that easy going type, adventurous, romantic, ambitious and have a very good sense of humor.. My hobbies are too many but to mentioned a few; sports,watching movies, going for walks, listening to music (almost all types of music), love on the beach, dancing in the dark arat destul de bine zic eu... persoane care stiu sa tina o prietenie sau o relatie.
un pic cam nebuna.......pot enerva foarte usor pe fiecare si ador sa vad cum isi ies din minti........imi place sa ma joc cu mintea oamenilor, sa ii provoc continuu.De ce ? asa imi demonstrez ca ies din categoria oamenilor obisnuiti.........AM GLUMIT!!! aiurea rau de tot dar trebuie sa se uite si la mine cineva , nu? sincer...............un " urat" ca si mine ........
I was born and has grown in Russia. My girlfriends speak, that I very cheerful and interesting and that with me am very interesting to spend time. I the very sociable and simple girl. I like a nature and very much I like to be found with children. To me to like to spend time with the friends. And I very much want to find my love. I do not know why I have decided to search for my love in the Internet, it is simple at me as that could not be found my love at itself and the girlfriends have advised me to try to find her in the Internet and I has decided. Who knows as all to develop and that from this will leave, but I hope only for best. And I search only for serious relations. placut...interesant:d prieteni
misterioasa si simpatica,rea dar tandra...ce ar fi sa descoperi singur cum sunt!! Un om normal, cu bune si cu rele ... poate ... prea normal ... Un trecatora€¦un vizitatora€¦al acestei lumi! placut nu caut perfectiunea intruchipata pt ca nu exista...dar te caut pe tine.....
va las pe voi sa comentati:P Persoana serioasa, de incredere, totdeauna imi tin cuvantul dat. Nu ma intereseaza aventurile sexuale. Rog barbatii intre 27 ani si 55 sa se abtina.Multumesc celor care inteleg sa respecte femeia. Totusi,nu este de ajuns sa fim imbracate cu haine elegante sau sa fim frumose.Aceste aspecte conteaza pana ne deschidem gura,si incepem sa vorbim.Dupa aceea,intervin lucrurile cu adevarat importante:cum gandim?cum simtim?ce stim de fapt?