o fiinta aproximativ normala...intro lume aproape normala I am simple, honest,caring & straight forward. I come from well educated & good family background socializare
plin de viata si foarte realista Muzica,dansul si actoria sunt pasiunile mele.Imi place sa citesc si sa vizionez filme(de obicei comedie si actiune).Imi plac animalele(mai ales cainii si vidrele).Imi place sa desenez si sa scriu.Sunt timida,dar asta mai degraba la inceput. :D depinde de gusturile fiecaruia un barbat aparte
am single never married. am asian and here looking for someone to meet and share life with. am a good hearted and good looking lady which everyman will dream of having it in his life. am very respectful and responsible. write me if ur interested and ready for what am looking for. thanks.
....draguta, sociabila si plina de viata ,,IN DESERT NU SUNTEM PIERDUTI, DACA PUTEM CREDE IN OAZA ,, placut asociat de conversatie inteligent, dragut si serios.
sunt o fata frumoasa Vor sa cunosc pe cineva pentru o relatie serioasa si poate chiar pentru casatorie inalta slaba frumoasa sexy etc eu caut un barbat care vrea ca si mine
mam nascut pentru a cuceri,,, To love me is to accept me as I am.. I do not want to be judged for the things I do. I want you to trust me and let me do what I feel is right. We women are always "right" a€” it is a matter of love. When I feel alone, empty, a stranger, I want your eyes to tell me I am the person you love and you want me for what I am. Do not do or say things because you think you are "honest", do them because of your love for me, and trust me even though you think I am wrong. Just as we do not judge our children because they are our children and we love them. persoana pe care doresc sa o am alaturi la bine si la rau,sa fie distractiv,si aventurier.
sant o fata buna numai cu cine merita dar pot fi si rea cu cine nu merita. Soy morena, ojos verdess, remántica, respetuosa, risueña, culta,sociable, solidaria, alegre, me gusta viajar,caminar por el lcampo, el contacto con la naturaleza. No me gusta la soledad, por eso busco un compañero para compartir lo bueno y malo de la vida. placut. un barbat cu bun simt,glumet,simpatic si devreme acasa
sunt o fata care iti poate asigura zambetul pe buze,nu ma deranjea sa fi direct. Ich liebe es, neue Dinge auszuprobieren, wenn ich etwas in meinen Kopf stecke. Ich mache es und bin sehr streng mit mir. Ich bin sehr empfindlich gegenüber anderen und ich bin nicht böse auf andere, egal was sie mir antun und keine Rache suchen, aber ich halte mich dann von diesen Menschen fern. Ich liebe Respekt und bewundere Menschen, die es aufrichtig zugeben und sich bei Feller entschuldigen. va las pe voi sa decideti sa imi fac prieteni
aproximativ perfecta I prefer to smile rather than to be grumpy. And for me a glass is always half full and not half empty. I am thankful for every small nice moment in my everyday life. thankful to God for everything I have. Life is great, it's my motto. I am very active. Cooking is my best medicine from bad mood, so if you like to eat healthy delicious dishes, think about me o diva ceva cu ochi frumosi
Imi place echilibrul: munca, timp pentru mine si timp pentru omul de langa mine. Sunt o nevasta ordonata, afectuoasa si deschisa la compromisuri sanatoase. Apreciez un barbat cu educatie, cu valori si cu simtul responsabilitatii. Nu imi plac minciunile si nici disparitiile fara explicatii; prefer discutia clara, chiar daca uneori doare. Imi vor o relatie in care sa ne sustinem, sa radem, sa ne facem planuri si sa trecem impreuna prin greutati. Pentru mine, matrimoniale Craiova pentru relatie serioasa e despre a intalni un om care isi doreste acelasi lucru: stabilitate si respect. Daca esti pregatit, scrie-mi.
va las pe voi sa decideti ce fel de persoana sunt just perfect!!!!- Joking, but overall you can see whether I can be your type at the pictures I am posting here am sa las pe altii sa ma descrie ....sunt o persoana simpla in cautare de distractie dragoste si placeri...daca esti acea persoana care sa imi pune la dispozitie aceste lucruri atunci aici ma gasesti...
Autodescrierile sunt intotdeauna subiective, asa ca ar fi mai bine sa dau sansa fiecaruia sa isi formeze singur o parere Acea persoana care stie sa ofere:linistea, armonia, dragostea si intelegerea intr-o relatie, are un atuu.Plus,sa stie sa fie responsabil ,familist, calm,sa aibe simtul umorului ,sa fie tandru,sa existe chimie si ,comunicare intre noi,atunci,e barbatul pe care-l caut sa mi fie alaturi. Sa fie acel barbat pe care abia astept sa -l vad cand vin acasa . Arat ca dupa 9 ani de sport....:D Imi dau o noua sansa...
Sunt simpla sunt o persoana care apreciaza, bunul simt.cu un simt al umorului bine dezvoltat,sincera.deschisa in indiferent ce provocare..Caut un baiat.dragut,serios,simplu,care isi doreste cu adevarat o relatie serioasa..apreciat,iubit....sau gresesc? Va las pe voi sa ma cunoasteti Barbat serios
Te crezi in dispozitie sa ma poti judeca? incearca...dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta! Sunt o persoana cu bune si cu rele .Sunt loiala unei relatii adevarata.Nu am copii imi plac foarte mult calatoriile cer seriozitate si sinceritate intr-o relatie .Sunt extrem sensibila,romantica,ofer momente frumoase partenerului. Voi radeti de mine ca sunt diferita iar eu rad de voi ca sunte-ti toti la fel! Un barbat de treaba linistit sincer de incredere si fidel!
o fata plina de pasiune si nesatisfacuta ...inca Normala spre superba (vorbesc despre caracter) si modesta :)) El trebuie sa fie placut, inteligent, sincer, serios dar nu foarte, sa ii placa sa isi rasfete femela de langa el... Oricat am scrie noi aici, totul este dat peste cap cand intervine chimia. Chimia intervine cand lasam on-line-ul deoparte si iesim sa dam piept cu viata reala... mega ....zic eu...va astept sa va dati si voi cu parerea
sunt amuzanta, imi plac calatoriile si sunt in cautare de noi prietenii. Cu plusuri si MINUSURI in limite decente ultimele!!!! ...de descoperit! ...misiune imposibila:ARMONIE PENTRU AMINDOI??? infatisare fizic placut un prieten cu care ma pot intelege bine, pe care ma pot baza si de ce nu, cu care ma pot distra.
Sunt o persoana cu prea mult bun simt, sincera, loiala, un prieten la bine si la rau fara asteptari, o romantica invechita, cu prejudecati, care nu-si gaseste locul intr-o lume fara principii; daca vrei sa ajungi la inima mea trebuie da fii un om de calitate ;fb.nicoleta graur bacau
sincera 3 sfaturi pt barbatii care intra pe profilul meu: 1) Barbatii care sint cu 8-10-15-20 ani mai mici si cei cu 8-10-15-20 ani mai mari decat mine,faceti bine si nu ma mai deranjati aiurea,pt ca nu sint interesata de categoriile astea de varsta (m-am saturat sa va tot blochez,ca sa nu ma mai deranjati mereu). 2) Barbatii insurati sau care au deja o relatie,la fel o sa va blochez, pt ca nu sint interesata sa fiu amanta nimanui,sau sa fiu "salteaua" vreunuia cu intocmai statut. 3) Cand intrati pe profilul unei femei,faceti bine si uitati-va si la ce scrie ea in profil ca isi doreste sau cauta,nu doar la pozele ei,nu toate cautam doar sex,ihhh. Sper ca v-am lamurit pe toti,si nu o sa ma mai deranjati inutil,pt ca oricum va blochez din start,nici nu ma deranjez sa va raspund! placut o relatie serioasa
inalta si frumoasa Imi doresc un barbat sincer cu un caracter dezvoltat cu o coloana vertebrala dreapta si interesat de casatorie.. slaba un barbat modest
sa fie placut Si sa imi spuna ceea ce simnte Sunt o fire vesela, sportiva si sociabila. Ma deranjeaza minciuna si oamenii neseriosi. Sa arate bine,sa umble la sala Sa fie serios,sa fie glumet,sociabil
Fata frumoasa Cred ca o descriere nu poate inlocui adevaratul tau caracter...totusi putem sa ne descoperim !? Absolut orice drum e mai usor in doi ! Ochi intunecati par saten Pe cineva cu care sa comunic
simpla si dulce Jolly and Sometimes Naughty. Friendly, Open Minded, Helpful and also have an Sense of Humor. inalta bruneta atragatoare prietenie conversatie respect....
las la aprecierea altora. Pasiunea vine si trece este un sentiment de moment, dragostea se consolideaza in timp. Cu respectul, cuvenit domniilor voastre....... uitate la poza si vei afla ce imi rezerva viata
I am a very kind and intelligent lady. I can say that I am talented and a lady who is self-confident and knows what she wants in her life! I am loving and caring. My heart is open for serious relationships filled with big and sincere love! My dreams are all about being happy and making happy my only one man! Placut... Privat
simpatica... resul sa spuna ceilalti. Eventual as mai adauga... haioasa si mereu vesela:D prieteni! va invit pe o noua site de prieteni sa veniti si sa va registrati pe acest link http://www.sitetalk.com/?sponsor=elisabett56 nu vreau sa ma laud sa ma distrez si sa-ma fac prieteni
o fata fara fitze.....sunt o fata simpla k calitatzi si defecte k orice om...dar incerk p kat posibil s imi maskez defectele....... Iubesc marea muzica iubesc tot ce este frumos.Urasc minciuna si omul pervers.Cat este de dureros adevarul prefer sa-l cunosc nu sa fiu mintita.Sant o persoana simpla iubesc oameni simpli,oameni care stiu ce vor.Ca-m atata restul pe parcurs binishor spun eu....va las p voi s va datzi parerea un baiat potrivit mie:):P
Blonda cu ochi caprui, putin cam melancolici dar care pot fi si veseli sau sagalnici,romantica dar si practica,iubitoare de muzica si nu de zgomot, eleganta dar si uneori sportiva,nascuta in Romania dar acum locuiesc in Olanda,vorbitoare de limbi straine, cu alte cuvinte \"een wereldvrouw=eine Weltfrau=o sotie internationala\" (Ik ben blond met reebruineogen-zeggen de mensen rond mijn omgeving-maar deze ogen kunnen ook vrolijk of grappig zijn,ik ben romantisch maar ook praktisch, ik hou van de muziek en niet van het geluid,ik spreek 3 int. talen,ik ben Roemeense van afkomst en ik woon nu in Nederland )
O PERS D TREABA,AMABILA,SOCIABILA SI PRIETENOASA..MAI MULTE AFLATI DAK VA INTERE:P......NEBUNAAAAAA;)) sunt o fire vesela,glumeata dar cu picioarele pe pamant ok ..zik yo:P friends,,,
sincera, corecta, vesela; imi place muzica; sunt o fire deschisa si sensibila; caut o persoana serioasa, dornica sa-si petreaca momentul liber in doi Sunt o fire vesela,deschisa,comunicativa si cu mult bun simt,ma intereseaza tot ce se intimpla . nici grasa, nici slaba. Nici inalta, nici scunda; lungimea parului- medie o persoana potrivita mie, cu simtul umorului, colorit parului, a ochilor, nu e relevanta, pe redus un om normal.
las pe altii sa ma descrie Doamna bine, intelegatoare, fidela, manierata, caut aliat pe masura. sunt ok din puctul meu de vedere caut fericirea,mi s-a spus ca mai exista
ma numesc viorela si sunt o tipa simpatik,glumeata,plina d viata ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- bruneta,ochi caprui,par lung,inalta,1.75,55 kg,90-60-90 caut un tip sexy
descoperiti singuri I can say that I am quite a strong personality who made herself on her own. But by my character, I am a very soft, gentle and loving woman. I am also intelligent, diplomatic, sincere and optimistic. nespus de simpatica
Sunt o fata simpla. Imi caut o persoana interesata de o familie Viata e plina de rautate minciuna caut ceva serios care stie sa aprecieze ce are Placut. Caut un barbat matur serios care stie ce vrea cu adevarat.